78965
  • Lammer
    #67046
    szerdatol go back 2 HC (remelem)! :)

    ISP vs En zarofejezet :)
  • cleric
    #67045
    De hát ugyanezt mondom! Persze, hogy kiszed és jobb is mint a SS. Azért nem használom a vaultot, mert a WW, meg a Strafe mellett ez is okozhat rubberbandingot. Az SC DH buildemben ott van, az előző HC DH buildben is ott volt, helyette próbálom meg a SS-t.
  • cleric
    #67044
    Totál megértem. A paragon nem motivál túlzottan, a gyenge drop miatt a DH-n kívül nincs komolyan vehető karakterem... A barbárom is félkész... A kulcsokkal irgalmatlan pechem van, másoknak potyog mp4-5-ön is, nekem 7-8-on is alig, emiatt nincs machine-em. Az über még poén, de így nem tudok menni. Van vagy 30 organom úgy, hogy lett 94 brimem (külön gyűjtöm, hogy lássam a darabszámot) a gagyi HF ringekből... Inkább csak poénból übereztem.
    A HC nagyon tetszik, csak ez a random faktor ne lenne.
  • Sunrider924
    #67043
    Ha jol tudom a jailerbol a vault is kiszed, arra felesleges meg a SS is. Amit ajanlottam arra epit hogy nem futsz sehova, nyugodtan radteleportalhat akarmi. Ez perma gloom build, nem kell full Nat set hozza.
    Probald ki sc-ben aztan majd meglatod/eldontod.
  • cleric
    #67042
    Ki tudok jönni vele a jail-ből, és át tudok szaladni a frozen gömbökön, ha rám teleportál az elit és mögém rakja őket, amerre vissza akarok menni. A vault is erre volt jó, csak lehet hogy amiatt akadtam meg. Shadow power alap, nem helyette hanem mellette. Minden DH buildem max disciplines. Bár most hogy elvesztettem a komplett Nat setet, nem tudom hogy lesz...
  • Vadnokedli
    #67041
    Én gondolkoztam rajta hogy Gloom-ra 'átpattintom' de nem nagyon halok meg csak a saját hülységeimböl néha néha. ezért nem láttam szükségesnek. De lehet hasznosabb lenne mint a Night Bane.
  • undY1ng #67040
    Mondjátok meg nekem, hogy miért van az, hogy mindig nagy kedvet kapot streamek láttán a D3-hoz... aztán belépek és a 2. pack után megunom... :( Pedig annyira szívesen felvinném plevel 100-ra. Bár én nem vágom ezt a paragonos dolgot ami majd jön a késöbbi patchbe, hogy több karakterről át lehet adni az expt egy karakterre (ha egyáltalán így van)... HC-ba meg már nem merek belekezdeni. 3. HC kari ugyanazon a helyen halál.. Na meg végülis mi lenne a hc-val kieg. kijövetelekor?
  • Sunrider924
    #67039
    Tudnam minek kell nektek az a masfel sec-es smoke screen egy jatekban, amiben a micro lagok mindennaposak. Probald ki az sc DH karim buildjet. Az otlet nem tolem van hanem Delonius neven jatszo kollega ajanlotta, igaz sc-re, de mivel ott mp7en durvan tankolok vele, jott az otlet es most hcban tolom ugyanarra a buildre torekedve(meg csak 42). Kivancsi vagyok meddig jutok, de ekkora tankot meg korabban nem is almodtam DHnal. Smoke screen sucks, Shadow power(gloom)rocks.
  • eloim
    #67038
    ha másra nem is jó, de a Diablo miatt kötelező kellék minden rajongónak :D
  • eloim
    #67037
    jó kérdés, biztos van itt vki aki ezt jobban érti, de mintha az alapértelmezett netkapcsolat az explorerhez köti a diablot...
  • Acidlich
    #67036
    hmm meg a vegen kiderul mire jo az ie?
  • Vadnokedli
    #67035
    IE ? Miért
  • eloim
    #67034
    megoldódott, csak meg kellett nyitnom az internet explorert, egyből tovább lépett...
  • Vadnokedli
    #67033
    nálam másodeprc alatt betölt. Nálad lehet a probléma.
  • eloim
    #67032
    nálatok működik a launcher? "Checking for updates" megy már 20 perce, és nem lép tovább...
  • cleric
    #67031
    Eddig tartott a depi, hiányzott a játék. Fallen Heroes-ba tettem a DH-t és tegnap kezdtem egy újat (most 13). Maradt elég sok low level holmi a ládában, sajnos dex-es nemigen van, de azért megoldható. Lecseréltem a Vaultot Smoke Screen-re, kicsit más lesz így a stílus, majd kiderül mennyire működik. A fagyás a múltkor Vault közben jött, lehet véletlen is, és elvileg javítottak a rubberbandingon (konkrétan a Strafe van megemlítve patch notesban). Hátha így.
    Viszont. Okulva az előzőkből, kellene parti. Ezalatt a két hét alatt is léptek le HC cimbik (egy részük sajnos a kölcsönadott low level cuccaimmal együtt...), és jobban szeretek partiban játszani, egyedül kockázatosabb is. Ha van aki játszik hardcore-t esténként, és indítana új karaktert, vagy a közelben van szintileg, vegyen fel (cleric#2416). Végigjátszós módban, nem power leveling, nem a 60 a cél hanem a fun :) Vannak kaszt specifikus cuccaim (WD, Wiz), félreraktam elég sok mindent.
  • pimpi001
    #67030
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/tboypimpi-2319/hero/30822592
    annyi hogy a cleave-t cserelem ki, es az armort cserelem nagyobb boss elott. de ezt most total elfelejtettem. szolt a zene, bennem volt az elorehaladas ezerrel, es igy elfelejtettem.
  • BladeW
    #67029
    milyen stattal mentél neki?
  • pimpi001
    #67028
    de igen.
    +xp armorok voltak rajtam. minden boss elott lecsereltem az armor-okat, de most mivel 57-es voltam, eleg erosnek ereztem magam. ugyhogy nem csereltem. ez lett belolle.
  • Zenszkij
    #67027
    csak nem hell Belial? :D
  • pimpi001
    #67026
    hc -1 kari
    belial a draga nagy falat volt
  • Vadnokedli
    #67025
    Valakinek van fölösleges Natalya's cuccai? Megvenném esetleg, vagy valami
  • kukubenko66
    #67024
    Szia.

    Leírásra nem vállalkozom, de tudok adni pár itemet (Manajuma kés, Zunimassa fejes, cipő, chest, int-es Wile ward) amikkel előrébb jutsz. Ezek nem top itemek, de remélhetőleg jobbak, mint amiket most használsz. Nem kérek értük semmit, ingyen odaadom.
    BattleTag: Misilaci#1165
    Profile: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Misilaci-1165/

    Ha felveszel barátlistára, írd oda légyszi, hogy innen az SG fórumról vagy.
  • Since
    #67023
    Sziasztok! Most próbálok itemeket összeszedni a WD-nek inferno farmolás céljából, és a véleményetekre lennék kíváncsi. Elég gyenge damagem van, jelenleg inferno act2ben járok és olyan 18k a DPS-em. Természetesen teljesen alap cuccaim vannak (700 DPS main hand weapon), de szeretném egy picit feltápolni a karakteremet. Rengeteg odlalt olvastam, és nagyon megoszlik a vélemény. Ezt az oldalt szoktam mostanában nézegetni http://diablo.somepage.com/popular/items/witch-doctor. Most kezdtem újra a játékot, és szeretném a ehető legtöbbet kihozni a karakterből. Pl. az Manajuma's Carving Knife és a Fury int fegyver nagyon elterjedt, viszont láttam egy másik oldalon (már nemtudom pontosan a címét), ott pedig a kétkezes fegyvert részesítették előnyben... A többi item is kérdéses, úgyhogy örülnék egy leírásnak, vagy tapasztalatoknak hogy melyik itemre érdemes "beruházni", illetve inferno a hatékony "farmoláshoz" mennyi HP, DPS illetve RES szükséges hogy ne szenvedés legyen az egész. Köszönöm az építő jellegű véleményeket, hozzászólásokat :)
  • Sunrider924
    #67022
    Ja lemaradt a perma folowerek temaja barbarnal, a 3 ancient az ugy lesz perma, hogy amig meg nem halnak. Ehez mar csak az kell, hogy olyan faszaul megcsinaljak oket, mint a WD rewamp elott a peteket.
  • Sunrider924
    #67021
    Bar ez mar leragott csont, de a ranged karaktereknek se esett jobb cucc, csak volt az a par skill amivel meg tudtak kerulni a gearchecket. Ha ez nincs, akkor nehez lett volna az inferno AH hasznalat nelkul.Ha meg emlekszel multipalyer kegyetlen szar volt(monster hp es smg skalazodott a party tagok szamaval), eliteknek enrage timer+heal back to full, es igen, a gearcheck az megvolt minden act elejen ugy, hogy a drop szandekosan el volt baszva.
    A kozelharcos karakterek hatranya abbol adodott, hogy a ranged mobok a vegtelensegig kiteoltak oket vagy hogy a pre nerf waller miatt nem tudtak sebezni, vagy hogy chain fearben futkostak a molten tocsakban stb stb.
    A rosz vicc az, hogy most 2 napja egy interjuban azt magyaraztak hogy bar ugy tunhet de "the game was not designed around one shoting your character". Hogy nem szakad rajuk az eg, de komolyan, nem lenne mar ideje beismerni, mekkora hulyenek neztek a bennuk kitartoan bizakodo jatekosokat? Es mi fog valtozni ezuttal? Komoly buildepito szandekot latok abban, hogy a kiegben egy legendas gyurutol poni vagy goblin vagy remiszto szarvasmarhava fogok atalakulni, oszinten....
  • sanyiiiii
    #67020
    Inferno mindig is könnyebb volt mint amit ígértek eredetileg (még a leggjobbaknak is hónapokba fog telni), és amúgy sem nehéz volt hanem gearcheck. A probléma az volt hogy az adott actockban nem esett olyan cucc amit ha összeszedsz jó vagy a következőre. Legalábbis belátható időn belül. Ezért amikor beléptél act2be és leköptek a darazsak feküdtél.Közelharcos karakterek így érthetően hátrányba kerültek.

  • SLICK
    #67019
    először is Options-ben engedélyezned kell az MP Levelt, majd mikor kezdenéd valamelyik Act ill. Questet akkor az ablak alján elérhetővé válik az MP Level és ott állíthatod 1-10-ig.
  • Musztafakebab
    #67018
    Köszi a segítséget! Annyi lenne még hogy a Monster Powert hogy tudom állítani? Hová kell mit beírni?
  • SLICK
    #67017
    - lehet lesz egy kis akció, de ez nem biztos. Valami ajánlat néha van a Blizzardnál, mikor kedvezményesen juthatsz hozzá a játékaikhoz.
    - Van az úgynevezett Monster Power Level 0-10-ig állíthatod a nehézséged, nyugi normális cucc nélkül kellően nehéz lesz ha 10-esre felveszed.
    - Tudsz tárgyakat cserélni, két egyszerű módja van:
    1. A tárgyat az Inventoryból egyszerűen fogod és kidobod a földre,
    2. vagy ha partyban játszatok a haveroddal, akkor jobb klikk az ő ikonjára bal oldalt fent , megjelenik a menü és a Trade gombra kattintasz, az a lényeg, hogy közel legyen hozzád. Mert ha elmozog a területről akkor bezáródik a Trade ablak. AH-ban nem tudsz cserélni csak eladni.... De csak a jó cuccokat veszik, minden másnak semmilyen értéke nincs...
  • Musztafakebab
    #67016
    Szewasztok! Lenne pár kérdésem a játékkal kapcsolatban.
    - Először is ,hogy Karácsony környékén volt-e akció a játékra vagy inkább ha lehet és lesz akció a PlayIT akkor ott vegyem meg?
    -Kipróbáltam a starter kicsit függő is lettem. Haverral tolom de kicsit könnyű a normal szint és azt akarom kérdezni, nincs olyan beállítás mint a Diablo2ben hogy 8 játékosnak veszi a játékunkat? (/players 8 asszem ez volt a Diablo 2ben a beállítása)
    - Tárgyakat a játékban nem tudunk egymással cserélni? Csak AHban lehet?
    Előre is köszönöm a válaszokat!
  • SLICK
    #67015
    március 18.
  • MaRee
    #67014
    Már kivették az AH-t, vagy ha nem, mikor fogják?
  • b0ss
    #67013
    Emlékeim szerint a melee karakterek játszhatatlanok voltak kivéve a pure tankokat. 2 hittöl feküdt mind :P

    Más:

    Valaki pár karika? zEEbra#2712 Kellene még 2 szint hogy kezdjem a következö dokit.
  • TurboX
    #67012
    ahhoz képest king-fikaturkász-kongor már elég komoly demidzseket nyomott a megjelenést követő pár hét után :)

    "..befejezetlen valami volt"

    drop szempontjából most is az

  • Sunrider924
    #67011
    Igy van. Aztan ot is lenerfeltek
  • b0ss
    #67010
    Én elvoltam. Tyrael mindent solozott :D
  • Sunrider924
    #67009
    1.03 elott nem volt alternativa. Igazabol mas sem volt, se MP, se Uber, se Archon craft, se WW barb, semmi, egy sekelyes befejezetlen valami volt, aminek az lett volna a megkoronazasa, hogy minden elit enrage wipenal megjelenjen egy fasza kis rozsaszin maci/poni a feje folott egy villogo AH felirattal...
  • TurboX
    #67008
    ki beszélt a többi kasztról? én barb. build alternatívákról beszéltem
  • Sunrider924
    #67007
    Leggyorsabb? Hol/mikor? Amikor a DHk a prenerf smoke screen-el/wizardok Force armor-al act3/4et farmoltak amig a juggernaut barbar act2ben kinlodott? Amikor a prenerf shielding/waller/mortar/jailer mobok a vegtelensegig kiteoltak a monk/barbarokat? Tudod mi volt az 1.03as patch gunyneve? Rewamping barbarian and legendarys patch. Vajon miert...