78965
  • Rogerke
    #67086
    Srácok amikor be akarok lépni a gamebe akkor ERROR 1 -et kapok ez mitől van? e-mailt nemkaptam, a honlapon is be tudok lépni.
  • j0nNyKa
    #67085
    elnézést srácok, ebben a pillanatban nem látok megoldást a topic skinek visszabuzerálására, de majd agyalok
    ígérni semmit nem tudok.

    illetve már találtam is megoldást, de egyelőre nem akarok abból fesztivált, hogy megint sgt hekkelek, sorry.
  • SLICK
    #67084
    mert a <script> tag-et kiszedték a fórum üzemeltetők...
  • cleric
    #67083
    Nekem elment minden böngészőben a d3 skin.
  • cleric
    #67082
    Egyszer érdemes megnézni, én az első runon nagyon jól szórakoztam :) Kíváncsi lennék mit szedett be, aki ezt megtervezte :)
    Régen nem voltam bent, valaki ki tudja pucolni mp10-en?
  • coolpet
    #67081
    Jo vegulis van 150k aranyam jelenleg, es nem vagyok igazan hc player, csak szorakozasbol felugrok neha egyet hentelni.

    Igy meglesek minden lehetseges helyet ahova be lehet jutni.

    Esetleg ha a wiz-hez van valami otletetek, akkor varom. Fejlecben a profilom.
  • Systore #67080
    még amikor elkezdtem játszani és gold findos cuccokba bementünk nightmarre goldot farmolni haverral. :ASDDS
    csak azt sajnálom, hogy dh-t kezdtem az elején. act 2 infernot farmoltuk úgy ahogy, míg más wizardal már rég act3-ban volt...
  • TurboX
    #67079
    felesleges időpocsékolás
  • coolpet
    #67078
    meglestem, 2 cucc hianyzik, a shimmering cucc, meg a frozen cavebol az amu, a tobbi megvan. Lehet meglesem, max egy kis fun, bar nemhiszem hogy olyan utos mint a cow level a d2-ben
  • SLICK
    #67077
    ahhoz rejtett alapanyagokra van szükséged.
    Összetevők

    De ha gondolod Infernón bevihetlek, hogy szétnézz, mert eléggé időigényes összeszedni a cuccokat...
  • coolpet
    #67076
    hat a royal cripts az nekem nem meno :)

    Unalmas nagyon, foleg wizzel.
    Ilyeneket irtak rola, hogy fel ora alatt osszejon belole 150k is ha szerencsed van.

    Hat annyit rendes jatekkal is osszeszedek, ha eladom a kek, sarga, leg cuccokat a merchantnal, csak 1 teleport. Foleg 4-es partiban.

    Egyenkent meseltek valami pony lvl-rol, az mi es hogy lehet oda jutni?

    Egyszer kiprobalnam.
  • Különc
    #67075
    Régi szép idők, Royal Crypts köcsögfarm gold finder cuccban, tartott 1 napig kb, jajj dejó vót
  • Hedgehunter #67074
    Act 1,2,3,4 oda-vissza...
  • coolpet
    #67073
    Sracok, gold farm hol?

    Nem akarok AH-zni
  • cleric
    #67072
    Mehetünk együtt is, ha van kedved, nightmare act1-ben vagyok. cleric#2416
  • BladeW
    #67071
    Sejtettem, akkor marad az EHP kalkulátor, meg a tippelgetés. Egy karakterrel öltem eddig normal Diablot, a többiek act2-3nál tartanak (saját másik karakteres dropot használok egyébként).
  • cleric
    #67070
    Kevés az infó. Milyen karakter, milyen statokkal, milyen gear, milyen build, milyen szinten, milyen mp, mennyire sf (saját másik karakteres drop-ot használsz, craftolsz?)?
    Szerintem nincs ilyen váltószám, minden eset egyedi.
  • setuh
    #67069
    http://eu.battle.net/d3/en/blog/11113487/the-art-of-istv%C3%A1n-d%C3%A1nyi-30-09-2013
  • BladeW
    #67068
    Mióta self found módban HC-zok, fontossá vált egy kérdés: %protection, vagy +hp? Pl +100HP, vagy +0.5% protection? Tudom, hogy nem egyszerű kérdés utánaolvastam a dolgoknak, de nem akarok minden gearváltás előtt EHP kalkulátorozni(alacsony szinten jobban esnek upgrade-k), szóval egy nagyjábóli váltószám kellene, hogy nagyjából tudjam megéri-e cserélni.
  • mikromanus
    #67067
    Ja. Ennyi a max, de ezekben benne van az alap 5% chc és 50% chd is. Meg életképtelenek ebben a formában. Még tán MP1-en se bírnák az infernot. Dupla nata set, meg kacatminőségű chd-socketes fegyverek.Egyértelműen kirakatfelszerelések.
  • cleric
    #67066
    Jelenleg a diabloprogress alapján a legnagyobb CHC 77%, a legnagyobb CHD 820% (de nem egyszerre ilyen magas a kettő). Ez lehet kicsivel több is, de az elborult arcok annak érdekében, hogy 15 percig world top1-ek legyenek az adott statban, direkt raknak össze olyan geart, ami célzottan egy értékre megy rá. A 820-as CHC gearben például 10% CHC van.
    Forrás: CHC és CHD.
    Ugyanígy bármilyen statra megnézheted a max értéket. Persze nem 100%-ig pontos, mert ahogy Mikromanus is írta, follower és skill-ek is befolyásolják, bár - elvileg - a buffolt érték kellene hogy szerepeljen a diabloprogressen is.

    AH webes kereső nincs.
  • coolpet
    #67065
    koszi a reszletes utmutatot :)
  • mikromanus
    #67064
    Jelenleg nincs korlátozás chc-chd-re. Ha mindennel együtt 100% felett van, akkor a 100% feletti rész már nem ad értelemszerűen semmi többletet. "Normál" itemből 44% szedhető össze (ringek, bracersm helm 6-6, kesztyű és amulett 10-10%). Emellett legendary és set itemekből szerezhető még pár százalék (inna öv, inna gatya 1-1%, nata set bónusz 7%) és nem fegyver offhandekből (max 10%).
    Skill specifikus bónusz lehet még ezeken: SoJ, Skull Grasp, Mara amulet, wizard sipka, maszk, spirit stone, mojo, tegez, barbár öv, wizard source, DH "armor", kasztspecifikus fegyverek.
    Az alap 5%, Csicska adhat még soloban 3%-ot. A többi a skilleken múlik.
  • coolpet
    #67063
    egyebkent van az aukcios haznak webes keresoje?

    Szeretnek osszeallitani egy buildet, csak meloban nincs d3, es jopar oldal is korlatozva van :)
  • Dodo55
    #67062
    Illetve de, már tudom, a google ezt dobta egyből :)
    http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/7200031509

    Ez alapján 75% a limit gearből és egyebekből, de skillbónuszokkal 100%-ra is mehet.
  • Dodo55
    #67061
    Elvileg amit kiír a karakter adatainál az a valós, ennyit tudok, hogy van limit vagy sem azt nem, de ha van akkor az ott megfigyelhető.
  • coolpet
    #67060
    Sziasztok!

    nezegettem ezt a CHD es CHC bonuszokat.

    Mennyi lehet a max amit itemekbol ossze lehet hozni?

    Marmint ugyertem, van e valami felso korlatja, ami felet a gep mar nem szamolja?
    A gemek es egyeb skillek adta bonusz is beleszamit, vagy az azon felul ertendo?
  • Mutans Zombi
    #67059
    Ha olyan remekül menne az angol, akkor igazából így hirtelen csak 3 dolgot szeretnék majd valamelyik patch-ben vagy a 2040-ben megjelenő kiegben, amivel az én szememben jobbá lehetne tenni a játékot:
    1., Ha már a játék dob olyan legendary/set-t, amilyen van a birtokomban, akkor használhassam már azokat egyszerre (2 db 1h cucc... stb.)
    2., Legyen már pár olyan legendary/set, amin van olyan (D2-s) képesség, mint pl. cannot be frozen, vagy ennek mintájára még cannot be knockback, fear, prison, vortex stb.
    3., Jó lenne, ha lehetne a wp-ket használni arra, hogy act-ok között lehessen velük ugrálni (szóval, ha kipucoltam act 4-t, akkor tudjak visszamenni act 1-be v. fordítva).
  • pimpi001
    #67058
    toltam 1-et :P
  • Lammer
    #67057
    Csinaltak bneten egy topikot, ahova le lehet irni 3 kivansagot a ROS-sal kapcsolatosan :)

    aki unja velem egyutt, hogy teli van spammolva a gagyi itemekkel a kepernyo, az likeolja bneten a hszemet :D

    katt ide
  • cleric
    #67056
    Nem ír bele csak a patch-eléskor, nézd meg a fájl dátumokat.
  • Dodo55
    #67055
    Kérdés: Patcheléstől eltekintve csak olvas a játék az MPQ fájlokból, vagy ír is bele rendszeresebben?

    Pendrive-os trükk miatt érdekelne, mert van most egy 16 gigás amivel megoldottam és tökéletesen is fut végre így a játék, de nem örülnék neki, ha emiatt jelentősen megrövidülne az eszköz élettartama.
  • cleric
    #67054
    Azt még hozzátenném, hogy a karakterlap szerinti DPS-en (sheet DPS) nagyot dob mind a CHC mind a CHD növelése. Ez ne tévesszen meg, egyensúlyban kell tartanod a kettőt, mert hiába ütsz 500% crit-et, ha az esély csak mondjuk 10%. Fordítva ugyanígy: gyakran ütsz ugyan crit-et, de csak kicsit, az sem jó. Körülbelül a CHD=CHC*10 képlet az ami nekem bevált.
  • cleric
    #67053
    A petek sebzése és védelme/életereje a te statjaidra épül, abból számolódik százalékosan, figyelembe véve a skilleket és item bónuszokat.
    Alapvetően 2 féle dolog növeli a sebzésedet:
    - Tisztán DPS növelő statok:
    Main stat (itt int), weapon damage, attack speed, +min-max damage, +% damage bóbusz
    Ezekkel a sebzési ablak felfelé tolható, ami ugye úgy néz ki, hogy a minimum és maximum damage között vesz egy értéket, az lesz az alap sebzés, amit aztán felszoroz a bónuszokkal. Értelemszerűen minél nagyobb a mimimum sebzés, annál nagyobb a garantált ütés nagysága, ami mindig megütsz. Ha optionsban bekapcsolod a sebzések kijelzését, akkor ezek az értékek fehér színnel jelennek meg. Nagyobb=jobb.
    - További DPS növelők:
    Critical Hit Chance (CHC), Critical Hit Damage (CHD)
    Egy idő után azt látod, hogy nem megy feljebb a DPS érték a karakterlapon. Ilyenkor elkezdesz gyúrni a fenti értékekre. Minden ütésnél van arra esély (CHC), hogy kritikus találatot viszel be. Minél nagyobb az esély, annál többször ütsz ilyet. Ha optionsban bekapcsolod a sebzések kijelzését, a kritikus ütések sárgával jelennek meg. Nagyobb=jobb. Hogy mekkora, azt a CHD határozza meg, az alap sebzést növeli meg a CHD bónusszal. Jellemzően 40-50% CHC és 400-500 CHD, amivel már látható komoly eredmény.
    A WD buildekre meg majd a kaszt guruk megmondják a tutit :)
  • Zenszkij
    #67052
    Hát akkor ne kérdezt. Intellect, cc, ch.
  • MaRee
    #67051
    Köszi! Ez nem volt bekapcsolva, így nem is tudtam lapozgatni, mint ahogy pimpi mondta. Így már tiszta.

    Summoner WD-t csináltam végül, milyen statra gyúrjak? Mitől függ a megidézett lények erőssége? Int? Chaten nem akarom már megkérdezni, mert jön a trollkodás, hogy str meg dex meg mittomén.
  • cleric
    #67050
    Ne felejtsd el bekapcsolni az Elective módot (Options/Gameplay/Elective mode). Onnantól tudod teljesen testreszabni a skilleket.
  • gandrus
    #67049
    Akit érdekel esetleg ez a gyűrű, az privátban tegyen ajánlatot.
  • pimpi001
    #67048
    jobb gomb lent a valtoztatni kivant skillre. utanna kidobja mi a kinalat. fenn a skilleket ahol mutatja jobb illetve a bal oldalon is kis nyilacska amire ha klikkelsz lapoz. ennyire egyszeru.
  • MaRee
    #67047
    Na vissza tértem kicsit szétnézni a játékba, de elakadtam. Próbálok a WD-mnek valami új skill buildet össze rakni mert a jelenlegi szar, de vannak dolgok, amit nem értek, vagy elfelejtettem már.

    Pl itt ez a build
    http://us.battle.net/d3/en/calculator/witch-doctor#SRZUdT!cWb!aZaZZZ

    Ezt nem tudom neki megcsinálni. Mouse skilleknél pl a jobb gombon van az Acid Clud, nálam nincs ilyen, hanem csak action baros skillek közt. Aztán ott van pl a Spirit Walk a kettes gombon, ami nekem egyáltalán nincs. Nincs a skilljeim közt ilyen, hogy spirit walk. Átnéztem ötször már. 29-es szinten unlockolja, én 44 vagyok. Illetve hogyan tudom átvariálni, hogy a skillek melyik gombon legyenek? A grasp of the deadet ami az egyesen kéne hogy legyen, én csak a kettesre tudom rakni.A soul harvestet pedig az egyes helyett csak a hármasra. Hogy van ez? Bocs a láma kérdésekért, release óta nem játszottam vele.