78965
  • SLICK
    #67206
    én tegnap is játszottam, semmi probléma nem volt vele.. Igaz SC-n toltam, HC-n nem játszok.
  • R4ng3r
    #67205
    A Gold árak helyett foglalkoznának inkább az EU szerverrel....
  • Hedgehunter #67204
    A goldnak regota toljak az arat lefele, mert a tozsdei befektetesek megint biztosabbak lettek. Majd a kovetkezo valsagnal megint felotljak...
  • who am I 7
    #67203
    valakinek infója arról, hogy most direkt tolják le a gold árat, és majd vissza megy, avagy sem?
  • setuh
    #67202
  • Vadnokedli
    #67201
  • Zenszkij
    #67200
    szomorú smile, csak itt nincs ilyen
  • kanduhr
    #67199
    Mivan?
  • Dodo55
    #67198
    Hát ja, én csak 1680x1050-ben tolom, plusz a 7770 erősebb is olyan 25%-al a 6770-nél.

    A hardwareclasst-t vedd le esetleg a configban 2-esre, ha feljebb van, az pár effektet enyén lebutít, de csúnya még nem lesz tőle semmi.
  • economics
    #67197
    sajna ez sem segít,már próbáltam:(
  • sata75
    #67196
    amcsi fórumról:
    If you\'re seeing this error when trying to use the launcher then we may need to reset the launcher game files.

    Close any Blizzard programs (Agent, game launcher, and game installer).
    Configure Windows to Show Hidden Files and Folders.
    Navigate to the Battle.net folder:
    Windows XP: C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\
    Windows Vista/7: C:\ProgramData\
    Right click the Battle.net folder.
    Click Delete.
    Relaunch the game.
  • economics
    #67195
    mindent végig csináltam a leírás szerint,de ugyanaz a hiba üzenet egyfolytában:( esetleg valami más ötlet?
  • Zenszkij
    #67194
  • kanduhr
    #67193
    Ez viszont lehetséges, mert egy régi 1200*1000-es monitorrol váltottam át a nyáron 1080p-re, és előtte nem volt gondom azokkal a részekkel. Úgy néz ki, kevés hozzá a 6770-es videokari.
  • Dodo55
    #67192
    Google első találat: http://diablo3.hu/forum/index.php?topic=803.0
  • economics
    #67191
    Sziasztok.Valaki tudna segíteni,megköszönném!Most vettem a játékot battle net account kész cd key rendben de telepítésnél folyamatosan ezt a hibakódot kapom :Error Code:BLZPTS00007 mit rontok el,vagy mi a megoldás segítsetek légyszi!
  • Dodo55
    #67190
    Akkor passz.

    Az Act II-es csatornás dolog amúgy VGA terhelő, a tükröződés + az egyéb shaderek rajta eléggé megdolgoztatják. A régi gépemen a 7950GT-vel ott volt egyedül durván érezhető VGA limit, máshol ha nem volt action amitől összeszarta volna magát a P4-em akkor egész szépen futott, de ott sosem. Most is a HD7770-el mielőtt belőttem volna pár tweaket ha sok spellt kellett renderelnie akkor néha nem bírta ott tartani stabilan a 60FPS-t a VSynchez.
  • eldarin
    #67189
    Sziasztok srácok az előbb vettem a játékot digitális kiadásban és már volt egy battle.net accountom amivel még régebben kipróbáltam a free részét. Amikor próbáltam belépni azt írta hogy felfüggesztették az accom és hogy változtassak pass-t megpróbáltam de már nem emlékeztem milyen nevet adtam meg ezért azt irta hogy vegyem fel a kapcsolatot a supportal stb... gondoltam akkor regisztrálok egy új accountot de azóta nem jön be az oldal mintha ip bannt kaptam volna vagy nem tom... van ilyen?
  • Sunrider924
    #67188
    Beirod google-be hogy whirlwhind barb es megnezed a youtube videot.
  • Vadnokedli
    #67187
    Játssz szerintem először alapban MP:0, várd míg esik pár jó cucc. Aztán ha elég jó cuccot össze szedtél érdemes lehet feljebb kapcsolni az MP-t
  • pike011
    #67186
    Ps3-on játszok és most lett meg a barbár 60-as. Para 1 vagyok. Unbuffed 84k dmg van és 50k life. Elkezdtem infernot. A kérdésem az lenne, hogy ti innen hogyan játszottatok? Az infernot is először a legkönnyeb fokozaton kezdtétek hogy mihamarabb végigtoljátok és mehet a farm, vagy felnyomtátok az erősséget?!
    Most master 1-re tettem, de egy elite packal pár halál és pár perc alatt tudok csak végzni. Csak ugye hard es medium között magic findba nincs különbség, az master 1től kezdődik. Tudok éppen haladni ugy is de nem a leggyorsabb. Valaki tudna tippet adni, hogyan csináljam? Illetve a Keywardenek mikortól vannak? Rögtön infernon már? Előre is köszi.
  • kanduhr
    #67185
    SSD-n van a játék:) Tükörsimán fut, de van egy-két megszokott hely, ahol csúnyán beszaggat.
  • Dodo55
    #67184
    De, elindítod a játékot, alt+tab, majd a progiban jobb klikk a folyamatra, CPU Affinity -> Always -> bepipálgatod melyik magokon fusson.

    Plusz ugye nyilván fusson a háttérben a cucc (van autostart opció, az a legcélszerűbb) mielőtt a játékot indítod a jövőben.
  • undY1ng #67183
    Pontosan hogy működik?
    Csak feltelepítés és elindítás után nem is kell semmi mást csinálni?
  • undY1ng #67182
    Na ez engem is érdekel. Kipróbálom, köszi!
  • Dodo55
    #67181
    Az HDD major stutter. A játék nem előre tölti be az asseteket (modellek, textúrák, hangok, stb..), hanem realtime on-demand módon és a winyók access time-ja ehhez egyszerűen szar.

    SSD vagy az MPQ-k pendrive-ra másolása és symlinkelése a megoldás.
  • Dodo55
    #67180
    Processzor affinitással kapcsolatban:
    Nekem is voltak mikrolagok (rezgett a kép VSync ellenére néhány másodpercig), a 2 magra korlátozás megoldotta.

    Van egy leírás, mely szerint a paranccsor start paranccsával megoldható az affinitás beállítása indításkor, azonban nekem ez nem működött. Akár a launcher-t akár a d3.exe-t indítottam vele, a launcher ugye mindig bejött, azt még le is korlátozta, de utána már a d3.exe-t ugyanúgy ráengedte minden magra.

    A Process Lasso nevű progival tudtam végül megoldani.

    Ezzel kapcsolatban még annyit érdemes tudni, hogy én a ProBalance nevű, gyárilag bekapcsolt process throtlling funkcióját kikapcsoltam, mert az leszabályoz minden nem előtérben futó process-t (ha nincs kivételi listára téve vagy egyéb módon szűrve) ha azok átlépnek egy bizonyos processzoridő százalékot. Gyengébb procikon ez biztos kurva jó lehet (növeli az előtérben lévő folyamat reszponzibilitását), de az olyan brutális erőtartalékkal rendelkező darabokon, mint az enyém, csak feleslegesen lassítaná a háttérben zajló dolgokat.
  • SLICK
    #67179
    Act 1-en SC-ben toltam egy gyors kört, eleinte volt egy pici lag, de az amúgy is szokott, utána egész jó volt a játék. Főleg úgy, hogy a netem az valóban szarakodik mostanában.
  • kanduhr
    #67178
    Nálam a III. act hídas részeinél szokott beszaggatni kegyetlenül, ha sok az ellenfél, és ráadásként van velünk egy WD is, aki lövöldözi a varázslatait.

    De egyébként a 2. világ csatornáival is csinálhatnának végre valamit, mert ott az összesnél leesik az FPS.
  • Lammer
    #67177
    jajj azt nekem is dobta mar eu szerveren rengeteget amikor levelingben segitettem :)
  • BladeW
    #67176
    amikor elkezdtem HC-zni az első 2 napban 3 ilyet dobott a WD-mnek: split tusk
    Azóta esett még valami 2h legendary kard, de ment is gyorsan a kalapács alá.
  • Lammer
    #67175
    Atmentem amcsi szerverre hczni... meg is jott az elso legem lvl22on xD
    Aquila Cuirass, nem likas :(
  • BladeW
    #67174
    töménytelen? tehát nincs benne whisky? kár
  • Cortinaar
    #67173
    Egy kis nosztalgia. Kedvenc videóm!

    http://www.youtube.com/watch?v=_SJYzJy_iHo
  • Vadnokedli
    #67172
    valamennyire nálam mérséklődött(úgy vettem észre) de ha jön a sok mob akkor ott töménytelen FPS lagg van..
  • SLICK
    #67171
    Sc szerverek is laggolnak? Addig nem erőltetném a játékot, míg élvezhetetlen... :|
  • cleric
    #67170
    Na ez egy jó ötlet, megpróbálom. 4 fizikai magos a proci, igen.

    @coolpet: hát ha az effekt bugos, az azért gáz :/ És jól meg is szívtam, mert a kedvencem a cluster... Driver az az nvidia legújabb nem béta. GTX 560 1gb a kártya amúgy.

    Köszi srácok.
  • Tatyla
    #67169
    valaki tolja innen online konzolon(xbox360)?
  • coolpet
    #67168
    De ez egy blizzard jatek a Diablo 3! :D
  • Lammer
    #67167
    akkor Te sem vagy kezdo a temaban :)

    Kozben Hecker007 forumtars nem is irt hulyeseget, mert nekem is volt 1-2 jatekom ami nem nagyon birta a sokmagos tortenetet es ba**kuralni kellett voot az affinitast... hatha...