78965
  • eXequtoR
    #67246
    Arról nincs szó esetleg, hogy végre lehessen offline módba játszani? D2öt is a Modok tartották életben évekig.
  • Tatyla
    #67245
    ez sajna így van :(
  • Lammer
    #67244
    nem...
  • Sunrider924
    #67243
    Ebben csak az a vicces, hogy nem volt ott semmifele konfiguralas, a nagyrabecsult Blizzard rosszul becsulte fel a dolgokat, nyilatkozat is volt rola, hogy nem gondoltak hogy ennyi embert fog erdekelni a D3 es egyszeruen nem volt eleg szerverkapacitas.
  • SLICK
    #67242
    szerintem azokból is marad pár... mondjuk azokból ha a legzavaróbbakat kiiktatják máris nem lesz olyan rossz. Mondjuk én eddig csak akkor kaptam Errort ha valóban olyan volt hogy a szerverek leálltak, meg karbantartás volt.. vagy ami mostanában előfordul a netem elszáll, de az már nem a Blizzard hibája.
  • Lokker
    #67241
    Nem konkrétan a lgokra gondoltam, hanem a még most is néha fel-felbukkanó különböző error-okra. De ne legyen igazam.
  • SLICK
    #67240
    ezt nem úgy kell elképzelni mint a Diablo 3 legelején mikor még úgymond Stress Test volt az első napokban, tehát még konfigurálták a szervereket... Azt hiszem a 3-4. napon lett már játszható a játék. A Kieg esetében már kész van a konkrét szerverpark, ugyanazon fog menni mint az alapjáték, csak ugye annak lesz hozzáférése aki megveszi.
    Az már más kérdés, hogy a mostani lagokat kijavítják-e addig
  • Lokker
    #67239
    Nekem van egy olyan érzésem, hogy a kiegészítő nagy bukás lesz. Csak nagyon hosszú távon fog nyereséges lenni. Mindenki akinek van egy kis esze ki fog várni, hogy mennyire lesz játszható a játék. Ha már most ilyen server gondok vannak akkor elképzelhető mennyire lesz fényes a kiegészítő (dlc) a megjelenés napján.
  • Sunrider924
    #67238
    Az en problemam sokkal egyszerubb, engem az zavar hogy sok pc-s megveszi konzolra mert ott elvezhetobb, es a blizzard igy ketszer profitalt egy felkesz vacakert, sot most jon ps4re is...
  • Avenger
    #67237
    Én is konzolon kezdtem el újra nemrég, de csak PC-re vettem meg. HARR :) Kifordított világban élünk, amikor egy játékból csak konzolon van virágbolti, és ott élvezhetőbb. :(
  • Sunrider924
    #67236
    Az rendben is van, csak az a kar, hogy ezert a jatekert te mar ketszer fizettel.
  • Hecker007
    #67235
    A már felhúzott karaktert át lehet vinni?
    Mert fog a tököm 2 szerveren játszani hatmillió karakterrel hogy azt se tudjam melyik hol áll éppen...
  • Tatyla
    #67234
    na ezért játszok én most már konzolon :D
  • pimpi001
    #67233
    persze.
    de eddig soloba toltam a pingem 50 alatti volt. soha nem ment 70 fole.
    beleptem publicba 100-al indult. leptem a tobbiek utan es akkora lagg volt hogy nem tudtam mozdulni se. csak lattam hogy halott vagyok.
    de solo-ban eddig sose volt laggom. erdekes.
  • Lokker
    #67232
    Szoktad ezt a fórumot vagy bármilyen másikat olvasni?
  • pimpi001
    #67231
    oke mar nem kell.
    bementem public-ba de akkora lagg volt azt se lattam mi nyirt ki.
  • pimpi001
    #67230
    HC wicsdoki-val most ertem infernora. nemhasznalatos regota ladaban kallodo el nem adott cumokat szivesen latok.
    wiccsdokim
  • Lammer
    #67229
    a magasabb ping ellenere atomfolyekony a jatekmenet, meg lagnak nyomat sem ereztem...
  • R4ng3r
    #67228
    Nem azért fizettem ki a játékot,hogy trükközzek a működésével meg be legyek korlátozva tengeren túli szerverre....Elég régóta húzzák már, nálam a Blizzard elásta magát.
  • Vadnokedli
    #67227
    Erre mondani szokás, menjen át az Amcsi szeróra akinek két édesanyja van.
  • Lammer
    #67226
    nem kell fanatikusnak lennie, csak at kell mennie ami szerora :)

    mindent elolrol style :)
  • undY1ng #67225
    Még mindig lagol? De mi a fene ez? Mert amúgy úgy tényleg nagyon élvezhetetlen...
  • Hedgehunter #67224
    Tegnap jatszottam es megdobbentett a lag... Fanatikusnak kell lenni hogy az ember fia igy jatsszon... :)
  • Zsolt80
    #67223
    ohh megvan köszi
  • SLICK
    #67222
    azt hiszem 10 mp-ig láthatóak ha Altot nyomsz. Amúgy az Options-ben nézd meg mert ott lehet 3 lehetőség közül választani, hogy meddig és hogyan látszódjanak a tárgyak nevei a földön...
  • Zsolt80
    #67221
    tudja valaki hogy az itemek amikor a földön vannak miéért tűnik el a kiírás alt-al vissza nyomom aztán később újra eltűnik.
  • Lest4t
    #67220
    Próbáljátok ki, hogy partyban kreáltok egy játékot, és egyből benéztek valami forgalmas helyre, pl fields. Ha itt laggol, akkor kilép és új game. Azt vettem észre, hogy néhány esetben a ping bőven 300+, de néha 100 alatt marad. Én az utóbbi időben így tudok HC mp3 körül játszani, de soloban azért visszavennék. :) GL!
  • Acidlich
    #67219
    ez pedig az uj nehezsegi fokozat, az mp11 lehet akko, csak meg nem ismerte be a blizzard
  • Vadnokedli
    #67218
    a Mai nap volt nálam a Peak pont, dettó 3000 körüli ping, ennyi még sose volt. Más játékosoknál is megkérdeztem, náluk is ugyanakkor volt lagg, de a szolgáltatóval van a baj mindenkinél egyszerre. Ne fossatok!
  • R4ng3r
    #67217
    Felnéztem, stabil 100-as ping majd jönnek a démoni anomáliák... itt-ott akár 3000-re is felmegy....Ha nem képesek rendbe rakni ennyi idő alatt akkor a kieg felejtős...
  • coolpet
    #67216
    jo akkor nem erint, mert azt sem tudom mi az a multiboxing
  • jaakuspeetR
    #67215
    csak 3 accal lehet egyszerre multiboxozni. azaz pontosabban 1 usernek 3 accja lehet
  • coolpet
    #67214
    Valami uj patch jott, elfelejtettem megnezni mit tartalmaz.

    Nemtudjatok? Egyebkent tegnap este megint jo nagy lag volt
  • Lammer
    #67213
    nekem mindig 100 alatti pinggel kezd es jon a horrorlag... most akkor mi van?
  • SLICK
    #67212
    a múltkori 3 kivánság topik még megvan a blizz fórumon?
  • Sunrider924
    #67211
    Soloban is lagol, egyetlen egy "megoldas" van ra, amikor inditod a jatekot megnezed hogy mennyi a pinged, ha 100 alatt van akkor nyertel, mert mint azt egy azota mar gyorsan torolt topicba irtak a hivatalos forumon, nem minden sszerver lagol, szoval nincs mas dolgod mint kikeresni...
  • SLICK
    #67210
    ahogy időm lesz, délután beugrok publicba kipróbálom, vagy ha lesznek fent haverok.
    Mondjuk két hete 2 SG-s sráccal is toltam, de én nem éreztem lagot akkor sem. Pedig nekem még a netem is szar. Annyi lag meg szaggatás van ami az első 10 másodpercben van mikor elsőnek elkezdek hentelni, de utána okés minden.
  • Vadnokedli
    #67209
    Szarrá laggol az egész már hetek óta.. Bár azért 10:00 - 15:00 között mérsékelten vannak csak laggok, de ez idő után borzalmas. (Persze nem Solo-ban.)
  • SLICK
    #67208
    soloban toltam, mivel senki nem volt fent
  • sata75
    #67207
    soloban játszottál? mert nekem úgy tűnik mintha coopban sokkal jobban érezhetően lagolna a játék.