78965
  • Hecker007
    #67166
    Ha 4 vagy több magos procid van érdemes az Affinitás beállításnál csak 2 magra ráengedni a játékot, nekem is és Vadnokedli kollégának is sokat javított a játékon.
  • coolpet
    #67165
    lehet olyan effektet hasznalna a cl. arrow-nal amit a vidkartyad nem tamogat, vagy bugosan vagy driver bugos?
  • BladeW
    #67164
    ennek semmi köze a pagefilehoz
  • undY1ng #67163
    Ez a page-file tiltás hol lehet? Bár én sohasem tiltottam le ilyet, de nekem is vannak lagok pl. Rapid fire skill használat közben (néha). De nagyon remélem, hogy ez most csak a szerver lagok miatt vannak.. (?!)
  • Kandurex
    #67162
    nem tiltunk ki memóriát, semmilyen mennyiségben, nagyon gyorsan csapd agyon akitől olyat hallasz, hogy pagefile nem szükségszerű
  • BladeW
    #67161
    16 giga ramom van és letiltottam a pagefile-t (kezdettől fogva), erre érzékeny lehet esetleg?

    bazz......
  • cleric
    #67160
    Ezeken már túlvagyok, az első DH halála után mindent átnéztem, újratelepítettem a Windowst, a D3-at is, registry pucolás, szolgáltatások beállítása, háttérben futó programok kilövése, driverek, még bios-t is frissítettem... Nem fut a torrent kliens sem, már zenét sem hallgattam játék közben, nehogy az kavarjon be. Nincs TS, Skype, semmi... Hőmérsékleteket folyamatosan monitoroztam, ez az egy progi futott korábban, de most az sem... Adminként fut a program. Eseménynaplóban semmilyen bejegyzés nincs a problémáról, sem egyéb hibaüzenet nincs.
    És tudod az a fura, hogy pont akkor fagy le, amikor átváltok cluster arrow-ra. Olyan, mintha a build volna rossz. Mondjuk pár napja írtam, hogy lefagyott szintén, és akkor 53-as voltam ha jól emlékszem, ott tuti nem volt még cluster, mert 58-as a rúna amit szeretek, a vaultot meg nem is mertem használni ennél a karakternél.
    16 giga ramom van és letiltottam a pagefile-t (kezdettől fogva), erre érzékeny lehet esetleg?
  • Lammer
    #67159
    RIP

    neked nem az elso befagyasod, nekem is csinalta egy idoben a beta ATI driverek miatt, tegyel fel mindenbol nem betat utolsot, utana meg johet a tobbi checking: hutesi problema, driver utkozes stb... lehet hatter hw-sw problemad van :(
  • gerey
    #67158
    RIP :(, én nem is mentem HC-n egy hete a remek szerverek miatt...
  • cleric
    #67157
    Kurvaélet!!
    RIP :(((((
    Bugos a cluster arrow, ez rohadtul biztos. 58-nál teleport a városba, áttettem chakramról clusterre, teleport vissza, az első lövésbe belefagyott a játék, task manager. Nem is robbant az arrow, csak a csíkot húzta. Nem hiszem el, hogy megint ugyanaz megtörténik, most már semmim sem maradt hc-n, az összes gemem odavan, az összes goldom elment a craftra :(
  • gerey
    #67156
    Nah a Hearthstone béta szerverek is szarakodnak, igaz csak EU-ban.
  • Writers
    #67155
    Igen, ahogyan már előttem is írták, függ a sebzésedtől, a gyorsaságodtól és az útvonaltól is! Próbálgasd! Nekem pl. az mp5 a jó.
  • cleric
    #67154
    Azon a legmagasabb mp szinten, ahol még folyamatosan halnak a szörnyek és az elite pack 10-15 mp. Én úgy lőttem be annó, hogy mentem több mp szinten 15-15 percet, és mértem a megszerzett exp mennyiséget. Több exp = profit :)
  • undY1ng #67153
    Srácok.. Most mekkora MP levelen érdemes menni ha Plevel farmot szeretnék?
    Mindig azon ahol leggyorsabban halnak a mobok? Vagy lehet lassabb is, mert nagyobb mp ugye nagyobb exp?
  • Tatyla
    #67152
    detto...
  • sata75
    #67151
    nekem csak 5 ismerős van a listán, de azok mind fent vannak napi szinten:)
  • Writers
    #67150
    Hát nekem is több száz ismerősöm volt kezdetekben, most már csak 5-6-ot, ha látok fent :S
  • unusual
    #67149
    Nekem egyre több volt fent. ;) 10+ is volt néha. ;)
  • cleric
    #67148
    Lammer javaslatára átnyergeltem US szerverre, már 2 órája röccenés nélkül megy, ping stabilan 193 :) De nagyon szép sima a játék HC/SC egyaránt. Érdekes...
  • R4ng3r
    #67147
    Sc2-ben is folyamatosan mennek a panaszok laggolásra....
  • Lokker
    #67146
    Elvitte Diablo, mert nem perkált a Blizz. :D
  • who am I 7
    #67145
    minden fokozatba sikerült belépni, csak infernoba nem.Meghaltak az inferno szerverek :D
  • who am I 7
    #67144
    minden fokozatba sikerült belépni, csak infernoba nem.Meghaltak az inferno szerverek :D
  • Vadnokedli
    #67143
    Változó- semmi nem indul- paragon nélküli karit próbálj.
  • who am I 7
    #67142
    Összef0sta magát a renccer akkor megint?Nálam nem indul se páblik,se single.
  • mkfdd
    #67141
    Hát ha tényleg az az ok amit te mondasz akkor kapják be a nagy büdös szőrös lóf***t. Ez így hc-n játszahatatlan sc-n meg élvezhetetlen. Szerverleépítés helyett adjanak inkább offline módot akkor.
  • Vadnokedli
    #67140
    Engem másfél napig Error 1 el nem engedett be. Ismerőseim nem is láttak online. Battle.net en azt mutatta nincs karakterem ezen a fiókon.
  • cleric
    #67139
    Kicsiben nálam is látszik az érdeklődés csökkenése: 53 friends offline, olyanok, akikkel napi szinten játszottunk korábban. Most esténként 6-7 ismerős van fent összesen...
  • cleric
    #67138
    Az én elképzelésem az, hogy tekintve a csökkenő érdeklődést, elkezdték visszavenni a szerver kapacitást (vagy átcsoportosítani máshová). Lehet az is, hogy a konzolos start után volt egy population drop a pc szervereken. Pont a szerdai karbantartás után jött elő ez? Nem hinném, hogy véletlen.
    Ugyanakkor mindenki a netet buzerálja, pedig szerintem ez nem net, hanem szerver kapacitás hiba. A ping eleve nem jó ezt diagnosztizálni, mert nem csak az a lényeg, hogy a tcp/ip csomag mennyi idő alatt utazik, hanem hogy a szerver mennyi idő alatt ad választ a kliens kérésére. Ha a szerver sokat gondolkozik, akkor nálam megnő a ping idő (lag), pedig a net sebessége azonos. Login hibák is voltak szép számmal szerdától péntekig, az szintén lehet attól, hogy hiába voltak jók a login szerverek, ha az alkalmazás szerverek nem tudtak válaszolni a loginra.
    Persze ez csak elmélet, mert nincs rálátásom a szervereikre, de német ismerőseim mondták, hogy náluk is lagos, pedig Frankfurtban laknak, és 20 ms volt a ping szerda előtt, most meg 50+ (ott van az egyik Blizz szerver hq a városban).
  • Daell Drow
    #67137
    Ha ugy van akkor a sc2 es wow mert hasit?
  • R4ng3r
    #67136
    Figyelj, a Blizz szerint a net szolgáltatónkkal van a baj... :D :D
  • sata75
    #67135
    hehe, nem sokat fejlődtek azóta:)
  • gerey
    #67134
    onnan van, launch körül fenn volt párszor, pár percig xD
  • sata75
    #67133
    ezt tedd már fel a hivatalos fórumra, kíváncsi vagyok mennyi idő alatt törlik ki:)
  • gerey
    #67132
    Ügynökeink szereztek képet az Eu blizz szerverparkról!

  • Lammer
    #67131
  • foxxi
    #67130
    Az meg vicc hogy egy alagút tüz során megsérült kábeleket ennyi idő kicserélni. Na ne kábítsanak már. ( vagy, miért nem a föld alatt vitték?! )
  • R4ng3r
    #67129
    Az a legnagyobb baj hogy ez a kép 100%-ban prezentálja a helyzetet... Undorító hogy ennyi pénzért nem képesek stabilitást kieszközölni.... Ennek a gémnek megjelenés óta mindig van valami baja....
  • gerey
    #67128
  • foxxi
    #67127
    Szánalmas:

    Sorry everyone, I still don't have any updates yet on this. We're still looking into this issue and your reports are invaluable and are all forwarded on for further investigation.As soon as we have further news we'll let you know, but at the moment, sorry but we don't have any new updates on this.Thanks for providing all the info, and thanks for being patient with us.