78965
  • Vadnokedli
    #67286
    tl;dr - jónak tűnik, csak hát.. ott az a hát..
  • pimpi001
    #67285
    enchant
    erdekes lessz
  • Daell Drow
    #67284
    Azert lagol mert ugy kb 2-3 hete kezdodott egy internetes problema amit meg mindig nem oldottak meg, fel europaban lagol. Szal nem a gepedel van a baj, mert mindenkinek ilyen ha kifogja a legszarabb szerot. Ha majd megjavitjak valamikor akkor ugyan olyan porgos lesz mint tavaly kiprobaltad a startert, ilyen teren es grafikailag is nincs valtozas.
  • Vadnokedli
    #67283
    Oh tényleg, valamit valamiért. Hát végülis. Lesz Firey Brimstone legalább.
  • sata75
    #67282
    szerintem nem arra gondolt:))
  • Vadnokedli
    #67281
    van egy két jó. de számomra nem tökéletesek.
  • Lammer
    #67280
    semmi se jo?
  • Vadnokedli
    #67279
    Szarásig dobja tegnap óta a Legendary és a Set itemeket de act1 es key-t b_szik dobni.
  • Hurkans
    #67278
    Köszi a választ, volt valakinek hasonló baja, hogy folyamat beakadt a játék? Ha eddig is beakadt volna azt mondanám nem viszi el a gép, de így elég furcsa, hogy eddig akadás mentesen futott szépen, most meg szét laggolja magát... Így nem sok értelme lenne megvenni :/ :(
  • SLICK
    #67277
    grafikához nem nyúltak, szvsz nem is fognak...
  • Hurkans
    #67276
    Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne, hogy tavaly óta valamit javítottak a grafikán(PC-n) , mert tavaly még kijátszottam a Startert és abbahagytam, most elővettem, gondoltam megveszem, de előbb kipróbálom milyen?!
    És kegyetlenül laggol az egész, folyamatosan beakad meg minden...(Európai szerver)
    Köszönöm előre is!
  • Lammer
    #67275
    kozben kicsit jatszottam eu hc-n, eddig minden oke, majd ha felkelek folyt.kov :)

    btw amcsi HC reszlegen sikerult kifognom par napja egy lila gem ontest... 60 aranyert vettem darabjat a fl. squarenek, mondom what? gyorsan vettem amennyit a kis budzsem engedett es mire reggelre hazaerek latom el is ment netto 6K korul darabja (hagytam 100 darabot tarcsinak), gyorsan lett 9M a semmibol :D no de, akkor lehet visszajonni EU-ra :)
  • undY1ng #67274
    R.I.P. :(
    De nézd a jó oldalált.. jöhetsz vissza EU-ra!!! :D Elvileg már jó minden.
  • SLICK
    #67273
    végülis úgy már igen. Minden esetre a mostani skill rendszer is tetszik, a többit viszont elfogadnám én is
  • sz4bolcs
    #67272
    új történettel nyilván.. nem remake-re gondolok, hanem beletették volna azokat a dolgokat, amik diablo2ben jól működtek.. itemizáció, skilltree, rúnák, charmok, xp-rendszer, ladder....
  • SLICK
    #67271
    az se lenne jobb, mivel grafikán kívül más újat nem adna...
  • R4ng3r
    #67270
    de nem hallgattak se rád, se a többi ősdiabló2-s gémerekre....
  • sz4bolcs
    #67269
    ha hallgatnak rám, csináltak volna inkább egy Diablo2-t korszerű grafikával...
  • Tatyla
    #67268
    Igen de még csak nightmare-én járok most vagyok 45 (Wizard) és Gold Live-om sincs de mire Infernora érek addigra veszek,de addig is vegyél fel liveon ott is így Tatyla.
  • vg
    #67267
    Te is nyomod xbox-on? Van egy remek Barbár karakterem, szép színes páncéllal. Ha gondolod játszhatnánk. Én most csinálom Infero második act. Mikor egyedül tolom, akkor medium-on csak, mert a hard úgy már nehéz, de amikor belépek egy négyesbe, akkor ott általában mindig hard-on tolják, de ott meg már túl könnyű. :)
  • unusual
    #67266
    R.I.P már megint.....Amcsi szerver.....Hm.....Nekem olyan 100-300ms között van ott,azért nem nyomom ott.
  • Lammer
    #67265
    hat ez hihetetlen...

    level 57, hell, DH (nem hasznalok cluster arrow skillt)... amcsi szerveres hc... minden kib. kuldetest megcsinaltam elolrol... erre PONT arcane+frozen+mortarnal fagy ki a kib. taszk... SOSEM szokott fagyni a jatek... en ezt nem ertem, komolyan...
    annyira-de annyira duhos vagyok, hogy nem tudom szavakba onteni...

    persze rip... irtam egy ticketet, mellekelve a dxdiag es msinfo fajlt, de gondolom ugyse kapom vissza a karimat :(

    eventben:
    The program Diablo III.exe version 1.0.8.16603 stopped interacting with Windows and was closed. To see if more information about the problem is available, check the problem history in the Action Center control panel.
  • coolpet
    #67264
    Megyek eu-ba inferno MP1 elolrol tolni egyet, nem jon valaki?
  • cateran
    #67263
    Neeem..nem a jatekosokra hallgatnak, hanem veluk csinaltatjak meg a melot..ugye tudod mi a difi? Ha hallgattak volna valaha is a jatekosokra, akkor alapbol nincs ah es rmah, van offline mod, a drop es loot, crafting rendszer pedig alapjaiban mas lenne..es a legszornyubb, hogy a D3 korai video alapjan nem is voltak ezek annyira rosszak, csak brutalisan elbasztak valamiert
  • Tatyla
    #67262
    kicsit regélek a konzolos (xbox360) változat előnyeiről:
    -szinte mintid olyan cucc esik ami kaszt specifikus és normális statokkal (nincs barbár öv intelecttel pl.)
    -van easy,medium,hard,superior1,superior2 mód +a pc-s szintek
    -craftolás legrosszabb esetben harmadik próbálkozásra olyat készítesz ami használható,de általában elsőre siker van.
    -ott is feléledhetsz ahol kipurcansz kivéve bossoknál
    -legendary olyan szinten esik amiről pc-n csak álmodtam,ja és mind az adott kasztnak való...
    na most hirtelen ennyi jutott eszembe :)
  • setuh
    #67261
    Hat a dota elvesztese miatt sztem most is van par embernek almatlan ejszakaja a blizznel,de megerdemlik.
  • gerey
    #67260
    Blizzard Dota is abból áll 3 éve, hogy minden BlizzConra átnevezik...
  • Lammer
    #67259
    most mar az is baj, hogy hallgatnak a jatekosokra? nekem ez az egesz kezd olyan lenni, mint a van sapkaja, nincs sapkaja effekt...

    mondjuk ha mar hallgatnak a jatekosokra, akkor tenyleg jo lenne par dolgot megvalositani a pozitiv kritikakbol, otletekbol...
  • Zenszkij
    #67258
    A Blizznél elkényelmesedtek, dugig vannak lével a wowból, és teljesíteni már nem kell mert van pénz így is. Ergo nincs teljesítménykényszer és nem is akarnak semmit gurítani mert minek. A Blizzardnak ezért kezd majd leáldozni. Már látszódnak a jelei ennek most, játékos szemmel is. 10-15 év múlva már sehol se lesznek. Titant is lefújták.
  • cateran
    #67257
    A kovetkezo az lesz, hogy kiadnak 1 palyaszerkesztot, questszerkesztot, monsterszerkesztot es kesz..nehogy mar dolgozni, meg gondolkodni kelljen :D
    Hihetetlen, hogy az elmult evtizedek alatt x+1 hack and slash meg tudta oldani ezeket a dolgokat (set es legendaryk, offline mod, etc) a Blizz meg 100 evet lepett vissza az idoben. Illetve mar servereket sem kepesek egybentartani...
  • Lokker
    #67256
    képzelem mennyire fognak a játékosok érvényesülni ezen keresztül... :)
  • pimpi001
    #67255
    legendary tervezes
    itt az ujdonsag amire vagysz :D
  • Lammer
    #67254
    nem kotelezo atmenni :)
  • coolpet
    #67253
    Koszi!
  • Lokker
    #67252
    Úgy néz ki most a kiegészítőig parkolópályára került a játék blizzéknél. Semmi bug/hotfix, semmi tartalombővítés (pl. itemek, quest, stb.).
  • Hecker007
    #67251
    Akkor meg kenjék a hajukra az amcsi szerverüket... nem azért kínlódtam egy csomót hogy legyen használható karakterem, hogy aztán kezdhessek mindent az elejéről, mert képtelenek egy ilyen hibát kijavítani...
    Egy 10-15 eFt-os játéknál elvárom hogy normálisan tudjak vele játszani ha úgy tartja kedvem és ne kelljen amcsi meg zimbabvei szerverren új karaktert kezdenem mert ez a töketlen banda egy halom lóvéért se tud normális szervert biztosítani... vagy akkor oldják meg hogy át lehessen vinni a karaktert.
  • Lammer
    #67250
    mp0: 5%
  • sata75
    #67249
    mindig megjelennek inferno nehézségi fokozaton.
    ha megvan az 5 NV akkor a drop esélye mp1:10%, mp2:20%.... mp10:100%,
    ha nincs meg az 5NV akkor nem eshet a kulcs.
  • Sunrider924
    #67248
    Fene se tudja, perpill meg az always online az elgondolas, de ertelme nulla, AH-t kiszedik de allitolag csak igy tudjak megvedeni a jatekosok accountjait(haha ezert tortek fel oket indulas utan...)
    Amikor bejelentettek, hogy az Ah megy, mindenki egy emberkent kezdett orulni, hogy akkor vegre lesz offline mod, de sajna azt nyilatkoztak hogy ebbol nem engednek, a D3at kozossegi platformnak szantak es ehez kell az online.
    Az egesz bagazs egy komolytalan pancser banda benyomasat kelti, sajat otleteik mind megbuktak, es minden otlet ami jelenleg a jatekban van vagy a D2 vagy a konkurenciatol szarmazik(legfrissebb a legendary tervezesi folyamat, csak az a szomoru, hogy a PoE ezt mar az indulastol kezdve csinalja. Masreszt mennyivel jobb lesz majd, hogy a jatekosok nem tudnak panaszkodni a szar legendasok miatt, mert az lesz a valasz hogy ezt ti terveztetek...)
  • coolpet
    #67247
    Sziasztok!

    2 kerdes:
    Keywardenek mindig dobnak kulcsot, es mindig megjelennek?

    Az MP szint novelesevel jobb cuccok eshetnek?