78965
  • coolpet
    #67326
    probaltam, kb 50 runbol 10 torony, abbol 4 vendel es egyszer sem volt nala spirit stone
  • sata75
    #67325
  • coolpet
    #67324
    Sziasztok!

    Egy vendor altal eladott spirit stone-t keresek.

    Mar vegigjartam mindegyik vanderinget is de csak nem talalok, tipp?
  • kanduhr
    #67323
    Megoldva!:)
  • kanduhr
    #67322
    Hogy lehet bemenni az überekhez? Megvan az infernal machine, odamegyek a Heretic's Adobe-hoz, de nem nyílik ki az ajtó. Youtobe-on láttom hogy szétverik a bejáratot, de nekem nem csinál semmit.
  • SLICK
    #67321
    Köszi, majd megpróbáljuk :)
  • coolpet
    #67320
    https://us.battle.net/support/en/article/code-redemption
  • SLICK
    #67319
    hát van két kártyám amit az alap játékhoz kaptam amivel meg tudom invitálni de valamiért nem fogadta el... lehet lejárt. Más kódom nincs
  • coolpet
    #67318
    A startert is koddal lehet telpiteni, illetve meghivoval.

    A gamet feltelepiti de kell a kod az aktivalasahoz azthiszem :)
  • SLICK
    #67317
    ja de közben tölti lefele ugyanúgy a gamet...
  • SLICK
    #67316
    egyik barátom szeretne játszani. Még nem tudta megvenni a gamet, Starterral kezdene értelemszerűen... Na msot leszedett egy Exét elkezdte telepíteni de valami kódot kér (Code redemption) milyen kódot kellene beírnia?
    meg eleve hogy van már ennek a Starternak a menete?

  • horpeti
    #67315
    Ugyanolyan kb.

    Ugy ertettem lett e belerakva meg valami extra,amivel lehet szorakozni. De ezek szerint nem.
    Nem tervezek sokat jatszani,penteken 3an feljovunk gyakni,azert tettem vissza. Azt se tudom,hogy all a piac. De latom majd meg is szuntetik. Vajon lesz e itt is restart:)
  • Carmang
    #67314
    Szerintem egyszerűbb, ha elkezdesz játszani, és megnézed mennyivel haladsz jobban, rosszabbul, mint előtte. És ha nem tetszik az eredmény, akkor elkezded variálni a skilleket.

    Kulcson, űberezésen túl még farmolni? Ez komoly kérdés? :) Mindent!
  • Sunrider924
    #67313
    Aki belefaradt mar vagy csak unja a "hatekony" monk buildeket annak itt egy elkepesztoen latvanyos es talan emiatt szorakoztato varians :fire palm monk
  • sz4bolcs
    #67312
    "Bár biztos több változás volt a skillekben is, meg gondolom azóta sokkal táposabb cuccok is vannak, hogy magasabb MP szinten menjen a harc."

    -micsoda álomvilág :D
    ...A Blizzard szarik a játékra.
  • horpeti
    #67311
    Tavaly decemberben voltam utoljára, az aukciós ház log még megvan. :)

    A kulcsozáson és überezésen túl lett még valami olyan bevezetve ez idő alatt, amit lehet farmolni?

    Van jó pár machineom, amit el akartam überezni. Ha játszanék újra, akkor majd keresek társakat újra.
  • horpeti
    #67310
    Valszeg amilyen szinten ti nyomjátok, mindet (kellett volna már fél éve is) :D

    PeT#2407
  • Daell Drow
    #67309
    Ha dobnal egy Bnet linket a karakteredrol, egybol megmondanank melyik skill vagy item jo vagy cserelendo.
  • horpeti
    #67308
    Ahogy nézem első belépésre, semmivel sem lett gyengébb, mint volt. Bár biztos több változás volt a skillekben is, meg gondolom azóta sokkal táposabb cuccok is vannak, hogy magasabb MP szinten menjen a harc.

    De az a skill beállitás, amire nem is emlékeztem, még mindig működik a DHmnál , de lehet nem ez most a menő :)
  • horpeti
    #67307
    Sziasztok,

    jó fél év (de igazából lövésem sincs, mikor léptem be utoljára)után újra installálom a Diablot, mert kollégáimmal egy kis közös hentelést szervezünk péntekre.
    Azt örömmel látom, hogy a karaktereim megvannak.

    Gondolom a cucc rajta már rég elavult. Kiváncsi vagyok, mi változott azóta, amióta abbahagytam... Elvileg nagyon gyengének kéne lennie a cuccaimnak, amik abbahagyáskor elég jó szinten ütöttek. De látom, valaki a régiek közül is nyomja még, Lammer, rád emlékszem. :D
  • Carmang
    #67306
    a további négy tutifrankó stat-ot miért vágtad ki a képből?
  • sz4bolcs
    #67305
    Csak szivatjuk az ügyeletes mákkirályt :D
  • coolpet
    #67304
    ok, csak nem voltam biztos benne :)
  • Hedgehunter #67303
    Szarkazmus nem mindig jon at chat-en de az egy olyan jellegu hsz akart lenni...
  • coolpet
    #67302
    Ez kb semmit nemer, 100 penz nem?

    A rare cuccoknak nem 4-5 properties-nek kellen lennie?
    Az a +40 DMG semmire nem jo, a lik meg ....
  • sata75
    #67301
    ez azért jó mert lehet villogni vele battle.net fórumon, hogy mekkora király itemet adott neked a random rendszer:)
  • coolpet
    #67300
    Valaki mondja mar el hogy miert is jo ez a ring :)
  • sz4bolcs
    #67299
    Makker xD
  • coolpet
    #67298
    ez most eleg szar nem? :)
  • pimpi001
    #67297
    uhh. ez odabasz :D
  • Lammer
    #67296
    nem jatszottam ma sokat, de ez volt a biztositek kiba**o drop:



    erre ezt tudtam reagalni igy hangosan (voice over mic cimboraval)

  • BDragon22
    #67295
    Biztos nálam esett ki a te leg. csomagod is. solomp9-en 4,5 óra alatt 30+ esett. 2x dupla. mind brimmm. 10pec alatt 4, már 0nv re is.... gz blizz...
  • unusual
    #67294
    O.o 8óra alatt igen csak kellet volna.....
  • sata75
    #67293
    Olyan a lút, hogy péntek este óta most esett egy szaros wizard sapka ami még brimmet se ért mert 3 hoof lett belőle...
    oké a hétvégén "csak" mondjuk 8 órát játszottam mp7-en, nagy részét coopban, de azért megérdemeltem volna néhány brimmet nem?
    na ilyen a loot, blizzard bekaphatja....
  • cleric
    #67292
    Épp tegnap panaszkodtam hc partiban, hogy a most para 3-as dh-nak még nem esett legendary. 1 percre rá esett egy gagyi legó kard, két lépéssel arrébb meg egy zuni pox as8. Azóta megint semmi :/
    Most meg azt csinálja, hogy a semmiből felmegy a ping 1000+-ra és kint nincs textúra, hanem ilyen világoskék a talaj. Pedig már azt hittem okés lesz, pár napja egész stabil.
  • Lammer
    #67291
    nekem most a mai napon megaszanalmas volt a loot... hc-n talaltam egy jo kis lvl16 reqes 3 likas dex+vit+75 allreses chestet, oszt ennyi... nektek milyen a loot?

    off: atmentem border2-ozni, es mar farmoljuk cimboraval a "The Sham" nevezetu lego shieldet jo ideje, erre lada kiadja! :D volt oromkodes rendesen :D
  • SLICK
    #67290
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én mindig tudtam, hogy valaki rejtetten szereti az Alien filmeket a Blizznél, mivel a RoS zenéi néhol hasonlítanak az Alien filmek zenéire. De ez csak saját meglátás :D
  • Carmang
    #67289
    Csak egy statot lehet majd rerollolni?
    Hát nem tudom most örüljek-e, vagy ne.
  • Vadnokedli
    #67288
    + az ár amibe kerülni fog, drágább mint a teljes játék. (legalábbis az én esetemben, én 9 ért vettem)
  • Zenszkij
    #67287
    meg az a jó pár hónap mire kijön