78923
  • repvez
    #77779
    Pontosan , ha nem vennék meg azonnal rohanva az éppen aktuális kiadást akkor talán nem lennének most egy kaptafára készülö rókabör játékok amik minden évben ugyan azt adják sokkal rövidebb játékidéval ugyan olyan bugosan és eszement tárhely és gépigénnyel.
  • PiszkosFred
    #77778
    > Nem is értem, hogy ezt így elfelejtették volna a játékosok?

    Tisztelet a kivetelnek, de annal nincs szanalmasabb, amikor a jatekosok fogadkoznak, meg eskudoznek, hogy az aktualis fejlesztoi faszsag utan ok aztan SOSE SEMMIT ezentul :) A legtobb jatekos memoriaja mint az aranyhale, ugy megy a kasszahoz es fizet vigan, mint a kisangyal, hiaba csinalt magabol hulyet par evvel korabban. A fejlesztok meg tudjak ezt es emiatt nincs valtozas. A CDPR Cyberpunk release koruli szarcunami meg sem tortentte valik a Witcher 4 megjelenesekor, pedig "hu de sokan" csalodtak bennuk, meg a tobbi ostoba gondolat. Blizzard detto. D4 rekord szamban fog elmenni es ide a rozsdas bokot, hogy az Immortal mtx is hoz annyit a konyhara, mint mas jatek az egesz eletciklusaban :)

    Idiota egy vilagban elunk, de ez van, ennel mindig csak rosszabb lesz.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.04.25. 21:03:02
  • TBTPumpa
    #77777
    Ázsiai piacon (Kínában és Dél-Koreában) nagyon oda voltak a bétaverzióért, gondolom eleve oda is szánták ezt az egészet (ott élnek-halnak a mobiljátékokért), csak furán nézett volna ki, ha a Blizzard kiad egy Ázsia exkluzív mobiljátékot a Diablo univerzumban. Így is kapták a népharagot (mondjuk jogosan, mert nem ott és úgy kellett volna ezt bejelenteni), hát mi lett volna akkor, ha ezt meglépték volna. Emellett pedig nem a pénz ellenségei ők sem, Amerikában és Európában is tudnak szép számokat termelni vele (Hearthstone is szépen pörög a 80 eurós kiegészítő csomagjaival). És a most felnövő generációk számára pedig már teljesen természetes ez a life-service modell. Én sem örülök neki, hogy ez a "jövő", de egy próbát tenni fogok majd a játékkal.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.04.25. 19:47:11
  • TBTPumpa
    #77776
    Június 2-án Android/Apple iOS rendszerre a végső verziók jönnek ki, PC-re pedig egy "open beta" változat (a Battle.net launcherben fogod megtalálni, ahogy a többi Blizzardos játékot is). Mobilos és PC-s játékosok együtt játszhatnak, illetve értelemszerűen a PC-s előrehaladásodat átviheted mobilra, illetve mobilról PC-re.

    PC-n is a mobilos felületet kapjuk picit szebb grafikával és jobb teljesítménnyel.
    Billentyűzettel és egérrel tökéletesen irányítható lesz, de kontroller támogatás is lesz.

    Az alábbi videóban minden lényeges dolgot elmondanak a fejlesztők:


    A játék F2P modellű lesz (teljesen ingyenesen játszható és havidíjmentes), csakúgy, mint a Hearthstone vagy a Heroes of the Storm (vagy a mostanság népszerű Lost Ark).
    Viszont tartalmazni fog egy Shop-ot, amiben boostereket (karakter fejlesztőket) és skineket lehet majd vásárolni játékbeli és valós pénzért (legalábbis a Kínában kiadott bétaváltozat tele volt erre utaló nyomokkal, bár az Ázsiai piac nagyon más, mint az itteni).

    PC-s változat követelményei:
    Minimális:
    Operating System Windows® 7 / Windows® 8 / Windows® 10 / Windows® 11 (64-bit)
    Processor Intel® Core™ i3 or AMD™ FX-8100
    Video NVIDIA® GeForce® GTX 460, ATI Radeon™ HD 6850 or Intel® HD Graphics 530
    Memory 4 GB RAM
    Internet Broadband Internet connection
    Resolution 1920 x 1080 minimum display resolution

    Ajánlott:
    Operating System Windows® 10 / Windows® 11 (64-bit)
    Processor Intel® Core™ i5 or AMD Ryzen™ 5
    Video NVIDIA® GeForce® GTX 770 or AMD Radeon™ RX 470
    Memory 8 GB RAM
    Internet Broadband Internet connection
    Resolution 1920 x 1080 minimum display resolution

    Bővebben a PC-s verzióról (hivatalos oldal)
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.04.25. 19:28:10
  • SLICK
    #77775
    ezt a játékot bojkottálni kellene a BlizzConos blama után. Nem is értem, hogy ezt így elfelejtették volna a játékosok? Pedig manapság nem szoktak könyörülni a kiadóknak az ilyen balhék után. Ez a játék is a DIablo név megmocskolása.
  • repvez
    #77774
    és az ingyeners mmop, hogy kell elképzelni mint egy free to plaz world og tanks ot, hogy tényleg ingyen játszatsz és microtranzakciokkal fizetsz ha akasz, vagy meg kell venni a jtékot, de nincs havidij utána a játékhoz?
    az elöbbit jobban preferálnám.
  • JaSoN HuNTeR #77773
    Most jun 2 teljes release játék jelenik meg vagy csak Béta PCre és mobilra mi jelenik meg?
    HA PC-n béta jun.2án lesz akkor megmarad a karakter teljes megjelenésnél vagy törlik a karit?
    Az tök jó hogy játszhatsz pl otthon PCn és havernál telóról és minden egy szerveren van.
  • TBTPumpa
    #77772
    Engem is meglepett, de örülök a döntésnek, így több játékost tudnak majd bevonzani + közös játékra is lesz lehetőség (PC + Mobil).
    És ebből valóban arra tudok következtetni én is, hogy a Diablo IV megjelenése még nagyon, de nagyon messze van.
  • PiszkosFred
    #77771
    Na, valahol varhato volt a MS felvasarlas (vagy tervezett felvasarlas) es esetleg a D4-es megjelenesig hatralevo (nem kicsi) ido miatt.
  • TBTPumpa
    #77770
    Diablo Immortal - megjelenés: június 2.
    Érkezik PC-re is és Open béta is lesz!

  • TBTPumpa
    #77769
    Sajnos még mindig Android/Apple rendszerű telefon/tablet a célplatform.
  • PiszkosFred
    #77768
    Meg mindig csak telefonra csinaljak, vagy az uj gazda miatt azota mar bejelentettek az asztali es konzolos portokra is?
  • TBTPumpa
    #77767
    Valószínűleg kapni fogunk egy megjelenési dátumot is:
  • PetruZ
    #77766
    Én inkább ezt kérném, ha lehet:
  • Carmang
    #77765
    A Warcraft 3 is alapból csili-vili effektes volt, de a beállításokban vissza lehetett fogni, szóval én emiatt nem aggódom. Ami tetszik, hogy minden normálisan néz ki, nem olyan semmilyenül, mint a D3-ban, illetve a magas épületek időben eltűnnek a látótérből. Ami hiányzik, az a fénykör a kari körül. A sötétben simán beleveszik a kari környezetbe (vagy csak én vagyok vaksi).
  • SLICK
    #77764
    Igaz ez a gameplay még a játék bejelentése után készült nem sokkal, az akkori demo-ból. Szerintem nagyon sokat nem fog változni a harcrendszer. Bár tuti lesznek olyan buildek, amik sok attack speeddel fognak működni, vagy mint a Rogue class esetében, lesznek ugrálósabb skillek is.
    De eddig szerintem a harcrendszerre nem lehet panasz, jónak tűnik. Iszonyatosan várom már a játékot.

  • repvez
    #77763


    eddig tetszik, ahogy irtam elözö9leg, nincs az a nagy szines csili vili mindenhol az egész monitoron látható vibrálás egy egy akcionál , remélem igy is marad és bár ez csak egy kis bemutató, de talán nem viszik el egy kapkodos játékmenet felé, hanem lehet szép komotosan megfontoltan is harconli
  • repvez
    #77762
    nem néz ki rosszul, de remélem, nem kurják el azzal, hogy a játék közben meg anyni féle villogo csilli villi efectet telerakják és a minöség helyett a menyniségre mennek rá, hogy nem lehet majd semmit sem látni belöle csak azt , hogy minden vibrál egyszerre.
  • TBTPumpa
    #77761
    Egy kis Diablo IV fejlesztői állapotjelentés:

  • TBTPumpa
    #77760
    Némi mozgolódás a Diablo Immortal körül:


    Pletykák szerint május-június környékére várható a megjelenés.
  • hiper KOCKA
    #77759
    Vásárolsz egy sima, socketmentes íjat, vagy felveszed ha dob valaki, és eltárolod a ládában: majd farmolod megállás nélkül a Grófnőt (ACT 1.), és összeszedsz egy Ral rúnát, egy Amn rúnát, és a sok kicsiből készítesz egy perfect ametisztet. Ezeket beleteszed horadric cube-ba a fegyverrel együtt, és transzmutálod. Az eredmény: egy 4 socket-es fegyver.
  • extra sensory
    #77758
    Charsi-t farmold az I. Act-ban. Ő szokott árulni olyat... bár én még csak egy vagy két foglalatosat láttam nála.
  • mégvadabbdisznó
    #77757
    Nem tudjátok, hogy 3 socketes minőségi kompozíciós íjat milyen monszta dobál, vagy hol fordul elő gyakrabban? 3 tökéletes gemet tartogatok rá extra nagy sebzésekkel, de mindeddig nem akart kipattanni semmiből.
    Jó lenne tudni, hogy milyen szörnyet érdemes farmolni vagy milyen területeken érdemes keresni. Ha teljesen random működik az egész, akkor beszoptam, mert órák alatt sem jött össze. Viszont ha abból indulok ki, hogy a Grófnő rendszeresen dob valamilyen rúnát, akkor hátha lenne olyan, aki meg csak íjat dob mondjuk. (D2:R)
  • TurboX
    #77756


    nálam még 1 hájgendruna nem esett...
    Utoljára szerkesztette: TurboX, 2022.02.28. 16:55:03
  • PiszkosFred
    #77755
    cucc + hel + TP a ladaban (de vissza nem kapod oket, azoknak mar reszeltek)

    (hacsak nem raktak bele valami ilyesmi QoL ficsort...)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.02.24. 23:34:07
  • Bokafix2
    #77754
    Eltoltam a socketelést... rossz tárgyba tettem a felfejlesztett gemjeimet. Egymás mellett voltak a ládában, és amilyen figyelmes vagyok, a rossz itembe pakoltam őket. Van valamilyen módszer, amivel ki lehet szedni a cuccot a foglalatokból? Diablo 2 Resurrected-ről van szó.
  • SLICK
    #77753
    Háhhh végre kiesett tegnap este az első BER rúnám Lower Kuraston
  • CalebJoe
    #77752
    Attól függ bone, poison vagy summoner build itt nézz körül.
  • Synchronous
    #77751
    Üdv!

    Diablo 2-ben a Nekromantával kezdtem új játékot. Eddig még nem toltam ezzel a karakterrel. Az lenne a kérdésem, hogy a stat pontokat mire osszam inkább: az erőre vagy a dexre? Vagy legyen vegyes?
  • PiszkosFred
    #77750
    Hat, az egyik CM mar tegnap cafolta a forumon, de attol meg johet :)
  • Kissssss0 #77749
    act 4-et is kibővíthetnék egy kicsit.
    Utoljára szerkesztette: Kissssss0, 2022.01.27. 12:22:52
  • SLICK
    #77748
    Lehet jön Act 6 a D2R-be?


    Utoljára szerkesztette: SLICK, 2022.01.27. 11:08:55
  • lwb
    #77747
    1st party dolgokat nem nagyon szoktak kivenni GP-ből.
  • TomStorm
    #77746
    1 hónapig.Aztán 5e.ft..
    De még így is megéri persze és mire kiveszik(ha kiveszik GP.-ból) olcsóbb lesz.

    Én a szerverek miatt bízom bennük
  • repvez
    #77745
    ez még akár jo is lehet , ha lehet 300ft os gamepassal játszani a diablokat és a COD-ot.
  • Carmang
    #77744
    Nem teljesen off: A Microsoft megvásárolta az ActiBlizzt. https://gamepod.hu/hir/az_ev_hire_a_microsoft_felvasarolta_az_activision.html
  • TomStorm
    #77743
    Annyi hogy ne a Magyarítás által létrehozott exe.-vel indítsátok hanem az eredetivel.
    Szinkron pedig részleges
  • TomStorm
    #77742
    Elkészült Honosítás+szinkron.
    Innen is nagyon köszönöm nekik!!
  • hawkie22
    #77741
    TurboHUD fizetös lett, azért nem találsz ingyenes frissített verziót a neten. Havonta 5-8€, azt hiszem
  • TomStorm
    #77740
    Nekem Pc-n is lagol.Azt hittem itt nem lesz lag.Konzolon is volt