78923
  • PiszkosFred
    #77819
    Ha most belépsz a D3-ba, akkor jön egy kis kozmetikai lom.

  • hawkie22
    #77818
    Kénytelenek voltak szerverekre bontani, szerintem nem lett volna megoldható másként. Viszont ahogy nézem, itt is közös loot meg közös mobok vannak, ha nem vagytok partiban, akkor szó szerint elviszed a mobot a másik elöl. Voltam partiban "instában", mindketten bontottunk ládát a végén, dobott is sárgát, party-member nem is volt a közelemben, azt mégse én vettem fel a cuccot, pedig Autolootra van állítva. Szóval van még 1-2 érdekes dolog, de összességében el lehet vele szórakozni D4-ig, illetve D2R mellett, föleg akkor, ha már unod a D3 unalomig ismert contentjét, ami minden szezonban csontra ugyanaz. :)
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2022.06.02. 10:27:37
  • PunkZoli
    #77817
    vannak kasztok mint d3ban pont

    egy dolgot nem értek, hogy nem találom az első karakterem a szerverek között...
    Amire claimeltem csomó dolgot :D

    Ez így kurvaszar, hogy szerverekhez van rögzítve a kari...

    Viszont a game meglepően okés.
  • lwb
    #77816
    Aki próbálta már mobilon: a kasztoknál a nem választható (mint D3-ban) vagy fix (mint D2-ben)?
  • hawkie22
    #77815
    IPhone 12-ön elég elviselhetö, bár én is várom a ma estét, hogy PC-n játszhassak vele, jelenleg 15-ös barbárral megyek, egyelöre tetszik a game, bár kicsit szokni kell. :)
  • cleric
    #77814
    Félórát pötyögtem mobilon, hangulatos az kétségtelen és nagyon szépen néz ki, jól is fut. Nekem viszont nagyon apró minden a kijelzőn, a betűk iszonyú picik és elég sötét az egész, kicsi fény és már semmi sem látszik. Lehet tabon jobban látható, de a telóm kijelzője is 6,9"...
  • PiszkosFred
    #77813
    #77811 #77812
    Koszonom. Valoszinuleg nem kinlodok vele, megnezem inkabb a PC-s verziot.
  • TBTPumpa
    #77812
    Minimum 9 GB valóban, de utána még folyamatosan fog tölteni tartalmakat hozzá (600-1500 MB-os csomagokat töltöget a játék nálam - új területek).
    Ha jól számolom közel 15GB körül lesz a végére. Eléggé combosnak tűnik.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.06.01. 16:03:02
  • repvez
    #77811
    A leirás alapján 9gb, de téynlegesen nem tudom, nincs ennyi szabad helyem se :(
  • PiszkosFred
    #77810
    Mennyi hely kell neki androidon?
  • TBTPumpa
    #77809
    Diablo Immortal már játszható Android/iOS rendszereken (EU szerverek már mennek).
    PC-ről nem tudok nyilatkozni.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.06.01. 14:36:13
  • Running
    #77808
    Ha van igazság a Földön, akkor bukik akkorát mint az új BF. :)))
  • JaSoN HuNTeR #77807
    Sziasztok. Diablo Immortal
    Eu szerverek közül a magyarok a The Void szerverre, szóval ha jól tudom akkor oda gyuljon a Magyar közösség.
  • PiszkosFred
    #77806
    Utobbi.
  • hawkie22
    #77805
    Ha D2R-ben indítok ladderben karit, akkor az a ladder végén eltünik? Vagy átkerül non-ladderbe?
  • TBTPumpa
    #77804
    Javaslom az alábbi hozzászólásom elolvasását!
    #77776
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.05.28. 21:42:00
  • PunkZoli
    #77803
    Azért is leszek kíváncsi rá, mert most debütál majd egy olyan "fair" vásárolgatós model, ami biztos kihatással lesz a d4re. Kipróbálom majd több platformon, de addig játszom majd, ameddig nem kell költeni rá. Már, ha játszható lesz.
  • IMYke2.0.0.0
    #77802
    Megvallom - én is így gondolom.
    Próbálják menteni, ami menthető, és nyilván - a nagy számok törvénye alapján - lesznek olyan site-ok, reviewerek/teszterek*, akik akár el is ájulnak majd tőle... hiszen jó ideje ki volt éhezve a piac egy új Diablo-ra (direkt nem említem azt, amit a Diablo 2-vel műveltek), és ugye a Diablo 4-ig valamivel el lehet(ne) majd lenni...

    Perverz kíváncsiság bennem is dolgozik, de megvárom a júzerek véleményét.
    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2022.05.28. 17:10:23
  • PunkZoli
    #77801
    damage control, semmi más.
    Mondjuk ha nem lesz cross platform progress, akkor baszhatják.
  • IMYke2.0.0.0
    #77800
    Most akkor mi az általános vélekedés erről a telefonos spinoff-ról azután, hogy anyagi megfontolásból PC-re is kiadják?
  • TBTPumpa
    #77799
    Igen, csak PC-n lesz Open béta.
  • PunkZoli
    #77798
    és csak pc-n lesz beta? O.o
  • TBTPumpa
    #77797
    Szerintem ez ugyanaz lesz.
  • PiszkosFred
    #77796
    Uj verzio jott, vagy a tegnapi 25gb-s beta maradt mara is?
  • TBTPumpa
    #77795
    PC-n a Diablo Immortal előtöltése már elindult!
  • TBTPumpa
    #77794
    Diablo Immortal launch:


    Minden szükséges infó egy helyen!
  • mucsácsó
    #77793
    nálam is sima verza volt, szintén CD Galaxis asszem - ha jól rémlik, 12-13k volt, és egyetemistaként kuporgattam akkor még össze rá :D
    szintén vizsgaidőszak előtt/elején álltam én is, úgyhogy nem éppen használt a félévemnek, de imádtam :)
    engem már a betája is megvett kilóra, úgyhogy epekedve vártam. imádtam a dobozát, a mai napig megvan, rohadt jó kiadás volt, hogy ilyen kihajtogathatóra csinálták -- maga a játék azért már dobta a hibát első pár napban, nem a legstabilabb volt, rengeteg sorbanállás, rubberbanding és laggok, valamint random pár órás rollbackek... de ezeket leszámítva nagy élmény volt :)
    az Inferno fokozat az kb. játszhatatlan volt, 1-2 hitből leszedett egy random mob Act2-3-ban - nyilván át is lett alakítva idővel az egész nehézségi szint + tormentek.. :D jaaa, és az RMAH....... :) egyszer megtámogatta az egyetemi létemet, mert kb visszajött a játék ára, úgyhogy ezúton is köszi annak az ínyencnek, aki megvette a neheznen kifarmolt zöld cuccot tőlem :D

    A Torchlight és/vagy WoW grafikai kinézet az nekem is szúrta a szememet (habár az Act 1 temetős részei sztem elég jók voltak az elején), nem hiába terjengett a "nem elég darkos" duma :D

    összeségében elég jó gém volt, azért bele-bele csusszant párszáz óra, hasonlókat remélek a D4-től is! :)
  • repvez
    #77792
    nekem teljesen kimaradt a D3. még warezba se szedtem le remélem azért a D4 jobb lesz és visszahozza a D2 hangulatát látványát.
  • PiszkosFred
    #77791
    En sima verziot vettem, akkor meg a CD Galaxisbol (talan ez volt az utolso amit toluk rendeltem), meg is jott idoben a munkahelyre, telepites utan meg jott a error XX, ami aztan meme lett egy ideig. Elotte fel evvel jott ki a Skyrim meg az SWtOR, igy nem estem ketsegbe :) Azota is jatszok vele, igaz az utobbi idoben mar csak kazuarkent a szezonok kihivasait csinalom meg par het alatt, aztan pihi.

    Megmondom oszinten, nekem volt gondom azzal, amive valt, vagyis par het alatt megszoktam a D2-es dark dizajn helyebe lepo harsany, vilagosabb settinget - ebben mondjuk lehet, hogy segitett a Torchlight, ott mar megszoktam a szineket :D A tobbi mar tortenelem. Az XCOM, a Pirates! es a TES jatekok aktualis kiadasa/resze mellett egyedul a Diablo az a jatek, amely ugyanigy mindig, minden gepemre fel van rakva, meg a munkahelyen is.
  • TBTPumpa
    #77790
    Napra pontosan ma 10 éve annak, hogy a Diablo III megjelent!
    2012.05.15.




    Emlékszem, hogy vártam a futárt a gyűjtői változat megérkezésével és mennyire nehéz volt megállni, hogy ne játsszak vele (pont akkortájt készültem a vizsgáimra). Szerencsére május végén a sikeres vizsgáim után már semmi sem állta az útját annak, hogy belevágjak a játékba - akkorra már a szerverek stabilitását is megoldották. A mai napig szívesen emlékszem vissza rá, milyen hatalmas élmény volt először végigjátszani a játékot. Nagy kedvencem lett ez a rész is, bár az a Blizzard, aki/ami ezt készítette, mára már csak nyomokban létezik.

    Nektek mi volt az első élményetek a játékkal? Mi az, amire szívesen emlékeztek vissza?
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.05.15. 19:48:51
  • TBTPumpa
    #77789
    Diablo Immortal x Google Play TV reklám:
  • TBTPumpa
    #77788
    Boldog 10. évfordulót Diablo III !


    Minden azzal a bizonyos hibakóddal kezdődött...
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.05.14. 14:11:39
  • LaposElem
    #77787
    Grim Dawn ahhoz lassú, hogy 1000x óra után megint új karit szintezni. Act 2 sem volt azóta játszom a GD-t, de kicsit elfáradtam most vele.
  • hitman1028
    #77786
    wolcen be is csak a story jó,az endgame szörnyű monoton
  • Crasher99
    #77785
    Nem a Grim Dawn lassú hanem a PoE van eszméletlenül felgyorsítva. Amikor még érdekelt megnéztem videókat róla és csak annyi láttam, hogy képernyőnyi mennyiségű mob között szaladgál az emberke és ugyanazt az egy skillet spammolja a végtelenségig. Néztem egy másik embert, az is. A harmadik is, a negyedik is. Szörnyű. Ez nem játék hanem csak rohanás.

    Ilyet a Grim Dawn-ban nem lehet csinálni mert ott több mindenre kell figyelni egyszerre és vannak rendes cooldown-ok meg figyelni kell arra, hogy éppen mi ellen mész. Esetleg micsodák a bónuszok az adott roguelike dungeon-ben és ilyenek. Bármikor ezt választom a stroboszkóppal megextrázott eszetlen rohanás helyett.
  • LaposElem
    #77784
    300 közel járok, de az endgame vhogy nem az igazi még. Remélem ez változik illetve az, hogy a mapok nem véltelen genráltak eléggé ...
  • undY1ng #77783
    Off: én nagyon reménykedek a Last Epoch-ba. Azonnal belepakoltam 100 órát amikor tavaly nyáron megtudtam, hogy létezik (:D). Várom a multi részét.
  • LaposElem
    #77782
    Ezért nem mondtam én semmi ilyet. Ki van éheztetve a ARPG és a DIABLO-s közösség.
    Last Epoch még nem készült el, jó, de nincs multi, end game is olyan meeeh szerintem. POE meg ugyanaz mint eddig, én már meguntam, majd a 2. részre. Grim Dawn meg lassú. Mi marad még? Ark? Ugyan, annak az eleje egy unalomtenger...
    Mivel érdemes legalább próbát tenni, mondjuk az elmúlt évből?
  • Wootan
    #77781
    Ennyi embernek nincs telefonja, hogy mégis kiadják pc-re is?
  • TBTPumpa
    #77780