78965
  • eXequtoR
    #67446
    Jöhetne már az a loot 2.0 Kikén ütni legalább a para 100at, de a jelenlegi rendszerrel kiégek 2 pakk után. :(
  • SLICK
    #67445
    az újonnan eső tárgyak affix-jei már a loot 2.0 alapján lesznek... csak a kieges itemeket nem kapja meg az alapjátékos pl az új páncél, fegyver stb...
  • unusual
    #67444
    De maga amit role-ol rá azért az nem mindegy. ;)
  • unusual
    #67443
    Nehéz? Lehet 1 éve az volt mondjuk Infernó,és ahhoz való gear-t szerezni,na ez már nincs.....
  • horpeti
    #67442
    Értem, de akkor ez meg azt jelenti, hogy a kiegészitős tápos cuccokat (ha azok táposabbak, mint a nem kieges) csak lógó nyelvvel figyelheti az, akinek nincs kiege. Az ellenfél meg ugyanaz lesz (act 4ig).
    Persze ezt mind azért, hogy meg is vegyék. :)

    (Én nem vagyok programozó, és a WoWban sem vagyok profi, köszi a kiegészitést. ;) )
  • SLICK
    #67441
    így van, igaz én más játékokkal nem tudom összehasonlítani egyedül csak a Hellgate: Londonnal, mivel ez volt olyan játék amivel játszottam és abban is így volt, hogy aki előfizetett a bónusz tartalmakért az meg is kapta azokat, de ugyanúgy beléphettek bármely casual playerhez...

    Gondolom itt is annyi lesz az egész, hogy a kieges tartalmakat lekorlátozzák és csak akkor oldódik fel ha a kieget megveszi az ember, nem bonyolult ez... :) De mint írtad is egyáltalán semmilyen más erőforrást nem igényel.
  • Dodo55
    #67440
    Nem erőforráspazarló, nincs szükség fizikailag külön szerverekre, illetve külön szerverprogramra sem, egységes lesz minden, valószínűleg csak a játék instance-ek lesznek különféleképp konfigurálva a játékosok account szintjétől függően. Programozásügyileg 0 kihívás :)

    A WoW-ban sincsenek külön realmek ilyen szempontból, sőt ott érintkezhetnek is egymással a különféle kiegekkel rendelkező vagy nem rendelkező playerek.
  • horpeti
    #67439
    Én 2 hete raktam fel újra 10 hónap kihagyás után. Igazából semmi se változott (MP szintek akkor már voltak), a karakterem ugyanolyan erős, mint volt.
    Viszont az AHban mindennek töredéke az ára.

    Igazából olyan dolgot, amiért esetleg érdemes lenne farmolni, küzdeni, még nem találtam, már a Hellfire ring is vicc (tehát az überbossozás), mert a +35% MP6-7nél már nem oszt, nem szoroz.

    Viszont a craftolás az poén, de ahhoz meg ugye játszani nem kell (csak pénz). Egész jókat craftoltam már 20-ra.

    Egyébként jó leülni és nyomni, kikapcsolódásképp, de nekem speciel már nincs meg az az érzés, hogy izgatottan várom, mi esik... Mert ha esik is valami, akkor az úgyis értéktelen. Kivéve, ha lottóötösöm van.

    Pedig nincs top karim egyáltalán, annyit nem játszottam.
    Hogy kieggel mi lesz, azt nem tudom, biztos fog változni a dolog, újra neki lehet iramodni a dolgoknak. Ha season lesz, akkor meg persze az is számit, hogy mikor, mert úgyis jön majd a reset...

    Ez az én véleményem. :)
  • horpeti
    #67438
    És akkor duplán fog üzemelni a 2x2 realm? Kieg nélküli SC, HC, meg kieges?
    Mondjuk logikus... De elég erőforráspazarló. :)
  • SLICK
    #67437
    ezalatt az egy év alatt SZERINTEM egész jó irányba fejlődött a játék, bár a túl nagy könnyítésnek én sem örülök, de az MP szint növelésével egész nagy a kihívás.
    Egyébként a Paragon 2.0 és a Loot 2.0 egyaránt bekerül az alap játékba is egy patch formájában. És nem dlc vagy egyéb fizetős formában, hanem mint az eddigi patchek ingyen kerülnek a játékba... Egyedül a kiegért kell majd fizetni, amiben ugye új Class, új Act, új tárgyak, új játékmódok lesznek elérhetőek...
  • Dodo55
    #67436
    Be fog kerülni, mert technikailag olyan a D3, mint a WoW. Ott pedig úgy van, hogy ha jön egy új kiegészítő, akkor csak az új content van ahhoz kötve (account típus alapján), a többi változtatás mindenkire érvényes. Itt is 99%, hogy így fogják megoldani. Meg egyébként is úgy emlékszem kifejezetten ígérték, sőt még talán a kieg előtt jönni fog a patch.
  • ProGabe #67435
    Na várjunk csak, a loot 2.0 az alapba is bekerül? Hülye kérdésnek hangzik, de 2013-ban sajnos nem lepődnék meg, ha csak kvázi pénzért kapnék javított játékot.

    Tényleg, ha kihagytam kb. 1 évet, és anno azért hagytam abba, mert repetitív és lehetetlenül nehéz, ugyanakkor egyáltalán nem elég jutalmazó, akkor most érdemes visszatérni, vagy inkább várjam meg a kieget?
  • sata75
    #67434
    csak ha "megencsanterezed", ez de szép szó:)
  • csuuzli
    #67433
    mi volt a conon? soulbound lesz minden legendary?
  • unusual
    #67432
    elég combos! ;)
  • unusual
    #67431
    Hmm.....Nyami....Elég jól néznek ki! ;)
  • Savmacska
    #67430
    Köszönöm, neked is pimpi001!

    Culram,hogy jon ide a torchlight ha blizzes játékról van szo...
  • eXequtoR
    #67429
    mehet a fapfap !

  • SLICK
    #67428
    jövő március után valamikor
  • Zenszkij
    #67427
    Pontosan mikorra várható a kieg?
  • SLICK
    #67426
    majd a loot 2.0-ban :)
  • Hecker007
    #67425
    Ilyet honnan lehet szerezni? :P Echoing Fury helyett pont jó lenne a wizardomnak :D
  • TurboX
    #67424
    ez egy kicsit combosabb :D
  • sata75
    #67423
    de a Thunderfurynak eszmei értéke van, ha wowoztál lvl60-on akkor tudod:)
    ha nem akkor meg mondom, hogy ez bizony a mai napig a játék legszebb kardja, már csak ezért is érdemes beszerezni:)
  • eXequtoR
    #67422
    Én inkább megnéznék egy az inventoryba látható halál-sátán láncos buzogányt legendásba !
  • sata75
    #67421
    need! most!
  • eXequtoR
    #67420
  • setuh
    #67419
    Hat ha fele annyi tartalmat hozzaad mint amennyi van a PoE-ben, akkor lehet visszaterek...
  • unusual
    #67418
    Instant buy,és szabi! ;)
  • Lammer
    #67417
    HC-n:
    +keszytu
    +gatya (nemreg net. 32M sargat)
    +chest (nemreg net. 24.6M lev.req sargat)
    +talan meg shield
  • Lokker
    #67416
    Szerintem azért várjunk még vele. :) De egyelőre jónak tűnik.
  • SLICK
    #67415
    Azt a kurva, jó lesz ez a kieg én asszondom :D
  • pimpi001
    #67414
    reszemrol amit felveszek:
    egykezes fegyo
    ring
    amulet
    es persze a legendary-k
    ahogy eszrevettem csak ezeknek van valami ertekuk.
    ez csak az en velemenyem persze
  • Culram #67413
    Torchlight-ban is Enchanting.
  • kukubenko66
    #67412
    Ezt neked kell eldönteni.
    Én erősen szűröm az itemeket, de a kriptában esett például 400m-t érő rare Saif is, ami nem lvl63-as item.
    Hogy értve honnan kezdem a kriptát ? Drowned Temple-ről leszaladok, ha nincs kripta restart. Ha van kripta, 5 valor összeszed, Drowned Temple-ről megint leszaladok be a kriptába. Végigjárom a 2 szintet és kész. Restart, kriptakeresés. Amivel még lehet egy kis xp-bónuszt szerezni, hogy amint belépek a kriptába, publicba teszem a játékot, mindig szoktak jönni. :-) Több karakter több xp.
  • horpeti
    #67411
    30 goblin 1 helyen :DD
  • gerey
    #67410
    Tegnapi preview panel:

  • Savmacska
    #67409
    eléggé a wow vonalat vették fel !
  • TurboX
    #67408


    0:30 :D
  • cleric
    #67407
    1 paragon pont +1% CHD vagy +0.20% CHC. Nagyon kíváncsi vagyok a pontképzésre.
    A mutatott fegyver is elég táp, szimpi a +916 vitality lehetőség :)
    Jó az új WP térkép is, az új játékmódok. Ahogy Matula bácsi mondta: "Ebből alighanem lesz valami..." :)