78965
  • PiszkosFred
    #77901
    > de hogy milyen kifordult világban is élünk, ahol mindegy, mi a tartalom, mindig lesz rá vevö,

    Régen sem volt másképpen, csak akkor még net hiányában a négy fal közül ritkán került ki a hülyeség, mert sokkal nehézkesebb volt a hülyéknek felvenni a kapcsolatot a világ többi hülyéivel :)
  • hawkie22
    #77900
    Igen, de ez sajnálatos tendencia. Minél hülyébb az ember, annál több a nézöje/vevöje? Lehet, nekem is kéne valami idióta tartalmat csinálnom. :)
  • Sunrider924
    #77899
    Annak idejen komoly D3 theorycrafterkent kezdte, monk volt a specialitasa es azzal szerzett hirnevet es elismerest hogy bitang jo buildet rakott ossze, aztan ahogy telt az ido mar egyre kevesbe volt erdekes a D3 content, apadtak a nezok es ugy dontott a csavo hogy ideje cirkuszi bolondot csinalni magabol mert arra tobben vevok, es elkezdte streamleni a Poe szerencsetlenkedeset, annyira fajdalmasan tuljatszva a hulyet hogy nezhetetlen, aztan mikor latta hogy ez bejon, sokan csak azert jarnak a streamjet nezni hogy beszologassanak neki akkor erre profilalodott, minden jatekrol megmondja a tuti de ugy hogy balfaszabbat nala nehez talalni a kirakott content szerint. Es mint latod a nezettsege folyamat 10k folott van es dol a zseton, tehat a hulyenek is megeri akkor? jovan ez rosz volt.
  • hawkie22
    #77898
    Már 8.800 új-zélandi dollárnál jár és még nincs 5 csillagos gemje :D

    P.S.: de hogy milyen kifordult világban is élünk, ahol mindegy, mi a tartalom, mindig lesz rá vevö, még ha csak az aktuális nézöinek 1/3-a subscribe-ol, már akkor megkereste ezt a lóvét a streamje alatt.
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2022.06.08. 00:15:26
  • Kancsalborz
    #77897

    Ezt csak ráadásként.

    Remélem az alábbi videókat tényleg mindenki megnézi, és értelmezi is.
    Mindenki felnőtt emberként itt (gondolom) maga dönt, de tényleg nem kellene elősegíteni hogy ez a forma legyen a videójátékok jövője...
  • Kancsalborz
    #77896




    Erről akkor ennyit.
  • undY1ng #77895
    Meg se érzi azt a 4K dollárt a 22ezer nézőjével.
  • 0Fritz
    #77894



    Nem mondom, hogy emberünknek megvan az összes kereke, de azért elvan.


    #77891
    Mintha a lányokat hallanám...
  • IMYke2.0.0.0
    #77893
    A vörös pölös videó alatt:

    "Arcadius
    2 days ago

    The game is finally out and its a bigger joke then anyone could have predicted."
  • Carmang
    #77892
    Carbot kommentje a videó alatt:
    "Fun Fact: We made this cartoon almost 3 years ago with DIablo Immortal was first announced. We feel its still applicable today"
  • lwb
    #77891
    Bszki beelőztél pár mp-cel :D
  • lwb
    #77890
    :D

  • 0Fritz
    #77889
  • IMYke2.0.0.0
    #77888
    Bizony. Sokan már nem is emlékeznek erre(?)...

  • Plata
    #77887
    Engem nem izgat,csak hírek közt beadta és be linkeltem.
  • lwb
    #77886
    Jó, mondjuk az origo azért nem nagyon mérvadó. Az is vicces, hogy a Bellular News csatornát említi mindenki, de ha megnézzük a videót, akkor látjuk, hogy nem ők számolták ki, ők is csak idéznek egy másik embert.
  • Plata
    #77885
    Már az origo is ír róla.
    link
  • lwb
    #77884
    Elég ha az újdonság csak a D3-hoz képest újdonság, a többit elviszi a Diablo brand. Egyébként ha hozza azt, amit a jelenlegi konkurencia, az már elég lesz.
  • PiszkosFred
    #77883
    Tippre azt, amit most lattal az Immortalban, a kis instanceolt "dungeonok" mellett a nagy kozos es allando "mmo-s" jatekteret :)
  • Carmang
    #77882
    Az utolsó mondatodhoz: vajon milyen újdonságot tud majd a D4 hozni, amivel nem találkoztunk/nem pörgettünk már ki a D2, D3-ban? Nagyon kíváncsi leszek, de ettől a kreatívtalan Actiblizztől sajnos nem várok sok jót.
  • lwb
    #77881
    Ezt vágom, ezért írtam lentebb, hogy azt kaptam, amit vártam. Az elvárásaim kb a bejelentésig tartottak, ma meg beigazolódtak a félelmek. Ennyi történt, nincs tragédia.
  • PiszkosFred
    #77880
    > Vannak olyan brandek, amikkel szemben az embernek vannak elvárásai, a Diablo is ilyen pl.

    Most komolyan. Par eve amikor bejelentettek a Immortalt, akkor kis hijan a helyszinen meglincseltek Wyatt "nincs telefonotok?" Chenget es felgyujtottak a szekhazat, a tobbi koritesrol nem is beszelve, amelybol a kotaku egy evig heti egy fizetos cikket hozott. Mi valtozott azota, hogy hirtelen "elvarasai" lettek az embereknek ezzel a mobilos fossal szemben? Mi az, ami nem volt tudhato mar 2-3 eve? Miert lenne egy NetEase altal hegesztett jatek mas, foleg monetizacio teren mint barmelyik mas standard keleti mobilos jatek? Neveben Diablo, persze, hiszen a Blizz asszisztal hozza es o adta at a D3-as asseteket, de csak mert a sok penznel egyedul a megtobb penzt szeretik jobban.

    Kvazi minden varhato volt, amit kaptunk. Sot, en azon csodalkozom, hogy a lore miatt jatszok vegig tudnak menni ingyen is a sztorin, ez pozitiv meglepetes, mert en azt hittem hamarabb jon a "fal".
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.06.07. 11:05:38
  • lwb
    #77879
    Ja, legendary gemekre gondoltam. Pont 1-2 (3-4) órát toltam, PC-n, nem győzött meg. Nem borzalmas, de egy D3 szintjét üti kb meg, ami meg 10 évvel ezelőtt volt.
  • lwb
    #77878
    Mondjuk egy rakás játék azok közül - legalábbis nálam - sose lesz telepítve, hiba volt megvenni is, mert nem érdekel. A hangsúly nyilván nem a mennyiségen van, hanem a minőségen. Vannak olyan brandek, amikkel szemben az embernek vannak elvárásai, a Diablo is ilyen pl. Ja, lesz/van más meg lehet századszorra újratolni a D2-t is, ez igaz. Nem FOMO van itt szerintem, csak egy picit unalmas már azért az a játék, amit nyolcszor végigtoltál és már az endgame looptól is feláll a hátadon a szőr, annyit csináltad.
  • Kissssss0 #77877
    gondoltam rá hogy kipróbálom, de egyre jobban kezd elmenni a kedvem az egésztől az itt hallottak alapján.
  • Plata
    #77876
    Nekem a régi D2-es necro tetszett nagy csorda csontival.
    D2-ben annak idején az volt a kedvencem.Marhasok csonti meg egyebek.
    D3-ban nagyon nemjött be.
    Nem gond ha az új erős.De én a régi csorda terelgetőst szerettem.
  • TomStorm
    #77875
    Mik a korlátozások L60 után?
  • PiszkosFred
    #77874
    Na igen. azt le sem mertem irni, hogy evi tobb ezer jatekbol csak talal az ember olyat, aminek telepitese utan nem manifesztokat ir az sg forumon/fb/redditen/lepontoz Xcriticen. Basszus, anno azzal jatszottunk, amit a haver hozott vinyon/cdn, most meg csak a steam konyvtarad ugy tele van SOSEM telepitett jatekkal, amelyek vegigjatszasara husz emberolto sem lenne eleg...

    #77872
    Serafutty, az UI-n el vannak dugva a dolgok. En is napokkal kesobb vettem eszre, hogy erdemes minden login utan vegigkattintgatni/nezni a piros kockaval jelolt menuket, mert van egy rakas claim-elheto cucc.
  • mikromanus
    #77873
    Vagy csak játszik majd valami normális játékkal ha mégsem.
  • Sunrider924
    #77872
    Lol es tenyleg, pedig esku mindent neztem/probaltam, Nekem korabban a leave game mindig kidobott a desktopra, de most kiprobaltam es mukodik, hiaba na, eltelt egy het, reszeltek mar dolgokon, battlepass is mostmar nem annyit ir pirossal hogy (xp) cap hanem irja hogy mennyi a weekly point szoval lehet latni mikor er oda az ember.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2022.06.07. 09:23:05
  • TomStorm
    #77871
    Bal klikk portréra ott a pontok majd "leave game"

    szerk.látom Fred megelőzött:)
    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2022.06.07. 09:18:52
  • PiszkosFred
    #77870
    Semmi baj, neked talaltak ki a D2R-t. Az a szep ebben a sorozatban, hogy mindenki megtalalja azt, amit szeret, klasszikus, ujitott, mobil, asztali/gepes/konzolos, ingyenes, fizetos, single/small party/mmo stb.

    Az mar mas kerdes, hogy a FOMO miatt MINDENNEL (is) jatszani akar az ember, "mert ha' ez is dajablo maunika, kell nekem", na ilyenkor donthet, osszeszoritott foggal jatszik vagy nem.

    #77865
    karakter portren kattints a ... gombra, majd a leave game-re, csodat fogsz latni :D
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.06.07. 09:14:15
  • Sunrider924
    #77869
    Van benne nekro, definiald hogy mitol jo neked ? az egyik legerosebb karakter partiban, nehez eldontenem hogy nekro vagy crusader kell inkabb az egyik tankol a masik buffol de durvan.

    Tessek.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2022.06.07. 08:49:27
  • Plata
    #77868
    Ha D4-ben nem lesz normális necro nem kell sem elő sem utóvételben.De még kivételben sem. XD
    Max majd virágbolti.
    Bár jó necro nélkül az sem.
    Ez a mobilos sem érdekel mert nincs benne jó necro.Se druida.
  • Sunrider924
    #77867
    Probald ki :D
  • Kissssss0 #77866
    "ki kel lepjek es ujrainditsam a jatekot ha karaktert akarok valasztani, bravo..."

    bruhhh... ez komoly?
  • Sunrider924
    #77865
    Nem jol mondod, nincs semmilyen legendary booster elso korben, a legendary crest a legendary gem droppot garantalja a tobbit lasd lejjeb.

    Probald ki hogy jatszol vele PC-n(vagy telon) 1-2 napot latni fogod mirol irok es annyira nem szar elmeny szintezni, a gagyi/a korlatok lvl 60nal kezdodnek. Pl gagyi hogy nincs karaktervalaszto jatekbol, ki kel lepjek es ujrainditsam a jatekot ha karaktert akarok valasztani, bravo...
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2022.06.07. 08:17:42
  • lwb
    #77864
    Hát, azért nem dob, mert nem veszed a boostereket, ha vennéd a legendary crestet, akkor garantált lenne a legalább egy valamilyen legendary drop. Nam f2p modellre van ez kitalálva.
  • Sunrider924
    #77863
    Ezzel a jatekkal nem az a baj hogy ki mit fizet, meg mennyit, hanem hogy KONG az uressegtol. Ki a f@szt izgat a 5 star gem ha NINCS MIT KEZDJEK VELE! Mihez kell, a 8 emberes lemegy nelkule max 4-5 perc ha a csapatba mindeki erti a dolgat, ezen kivul mihez kell barmi is? Ameddig a Blizzard nem nerfelte meg a monster essence bevaltasbol garantalt legendast addig kb elso nehany nap alatt kiszedte mndenki a main karinak a legendasokat es onnantol SEMMI, nincs tovabb. A set itemeket paragonhoz koti, a nehezsegi szintet paragonhoz koti, a paragon lassan fejlodik a xp limit miatt, a server paragon miatt a grinderek xp buntit kapnak, nekem mar 40% xp megy a levesbe mobonkent, szoval le is vagyok lassitva es nincs is miert grindolni, efektive semmi nincs magasabb nehezsegi szinten a ket hianyzo set itemen kivul, aztan paragon 85nel mar ez is kifuj ott kesz lesz a set is es pont. Nem tudom ki miert grindolna a 600 paragon szintet, mert a drop jelenleg GAGYI, legendas mob vagy dob vagy nem legendast, de tobbnyire nem, ez alatt meg nem tobnyire hanem nem dob semmit, a kek es sarga cucc instant salvage, szoval D3hoz kepest ez a jatek kibaszottul SEKELY/URES. Mas mobilos jatekohz kepest is, felhordules nelkul a Frozen mobilos jatekot tolom evek ota free ott embertelen content van es folyamat frissitik, erre blizzardos hulyek azt kepzelik hogy ezt a sz@rt tolja majd vki a sok lassits melett csak hogy elmondhassa hogy grindolt? Valahogy nem ertem, Lost ARKnal is melle ment hogy nem jo utemben adagoltak a contentet itt detto, illetve itt en nem is tudok semmirol ami majd jon, a battlepassom lassitas ellenere is mar lvl 31 es 40nel kifujt, szoval hol a content blizzard?? Mi a francert fizzessek? Ez a jatek hamarabb foldbe all mint barmi amivel eddig jatszottam, kar erte mert a story jo volt elveztem, de idiota blzzard meg ott tart hogy nyujta a fejlodest mint a retestesztat es foleg ugy hogy lassitja hatraltatja a jatekost nem pedig nyakon onti tartalommal, lofasz ...

    Most kiprobalom hogy felhuzok egy altot lassam tobb lesz mint ket nap felgearelni? de a kerdes ugyanaz, minek/mihez? Most vagy az van hogy ez a mufaj nem valo telora mert nem oldhato meg hogy sok content legyen benne vagy nagyon nem vagom
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2022.06.07. 08:13:11
  • PiszkosFred
    #77862
    >> Innen kezdve egy értéktelen tucat cég és minden termékét gyanakodva böködik majd a népek.

    HAHA :D O, dehogy. A jatekosok memoriaja miint az aranyhale. Ahogy elo lehet rendelni a Diablo 4-et, ugy fizet mindenki, mint a kisangyal.