78965
  • Lokker
    #67926
    Nem, szar az egész.
  • who am I 7
    #67925
    Ja, max olyan 1 perc marad ki akkor, ha passzívba is beválasztod..na mind1.Persze, ilyenkor nincs ask the devs, vagy csak én nem láttam :o

    AMúgy még mindig nem megy senkinek a cucc?PTR-on legkevésbé sem jó játszani 250-300as pinggel.
  • Sunrider924
    #67924
    Nem baj hasznald ugy mint egy cd-t, nem sok az a 2 perc es ha majd lehet stackelni akkor meg annyi se lesz.
  • who am I 7
    #67923
    én azt tudom, hogy jó :) jobban szeretem, mint a túlhaladott unalmas ww-t, de kinek mi.Mindenesetre nincs már extra time...
  • Sunrider924
    #67922
    Jo az a berserker most is
  • who am I 7
    #67921
    Én pl. leszarom a ww buildet, zerkbe toltam eddig is.És nem telt bele pár másodpercnél többe, hogy lássam, hogy szétkurták a buffját és minimálisat adtak az alaphoz.
  • Sunrider924
    #67920
    Ide is leirom, lehet majd kopkodni ha nem tetszik, a masolt kariknal valami bug van, mert minden ami a masolt karinal nem mukodott a friss 60as ptr geares karin mukodik. Event timer, lego proccok ilyesmi. Az alapveto kulonbseg hogy a masolt kari inferno gearben nagyon magas dmg booster statokkal rendelkezik, ahoz kepest a ptr-es karin jo ha fele annyi az ias/crit chc/crit dmg. Eleg furcsa bug lenne ha a RoS nem tudna kezelni az infernos stat plafonokat, nem?
  • Sunrider924
    #67919
    Igen ott a link clericnek abban benne van a barbar nerf is. Attol meg a barb koszoni szepen es jol van, csak a sokan lustak kikeresni mi az uj build es panaszkodnak a ww nerf miatt.
  • cleric
    #67918
    De, ez cool, köszi.
  • who am I 7
    #67917
    mármint, barbnál :D
  • who am I 7
    #67916
    a berzerkert is kinyírták a picsába.
  • Sunrider924
    #67915
    Gondolom neked ez se lesz eleg.
    Amugy a mondatom pontosan igy szolt, te csak levagtad hogy legyen mibe belekothess:
    "Minden info fent van a patch teljes tartalmarol es a valtoztatasokrol hivataloson de meg rajongoi oldalakon is."
  • cleric
    #67914
    Nem erre gondoltam. Arra, amiből kiderül, hogy:
    - megváltozott a Galvanizing Wrad passive
    - kivették a Critical Mass passive-ot
    - az Electrocute skill distance limitet kapott
    - a Sentry nem karakter hanem kurzorpozícióba kerül
    - megváltozott a life steal mechanizmusa
    stb. Amiken meglepődtem.
    De ne fórum oldalakról kelljen már összebogarásznom azt, amit a rajongók találgatnak...
    Ezt írtad:
    "Minden info fent van a patch teljes tartalmarol es a valtoztatasokrol hivataloson"
    Hol?
  • Sunrider924
    #67913
    Mondok jobbat, olvasd el ezt es akkor minden jo lesz.
  • jarlaxxe
    #67912
    Ezzel a véleménnyel valszeg kisebségben vagy. Az AH teljesen elbaszta a dio-t, téged is rászoktatott a shoppingolásra a játék helyet.
  • cleric
    #67911
    Kérlek, linkeld be azt a hivatalos patch notes-t, aminek fényében az eredeti hozzászólásom hülyeségnek tűnik.
    Én megnéztem a hivatalos oldalon, de az nem részletekbe menő.
  • who am I 7
    #67910
    Ez akkor is gyökérség..hogy bevezetnek valamit, és akkor így kivezetik gond nélkül, tou ki a francot érdekel ugye.Tényleg mi a retkes lőcsöt képzelnek?AH-t is simán...ez tuti fogyasztó védelem, hisz ezzel adták el sok embernek a játékot.És amellett, hogy nyilván nem tett teljesen jót a játéknak, de kényelmesen tudtál keresgélni vásárolni, nem kellett a scammerektől tartanod.Most csináltam egy wizt, most meddig kellene (kell majd) majomkodni, hogy találjak hozzá specifikus cuccokat pluszban?Át kellett volna dolgozni az egészet, nem kivonni a fenébe...most felbsztak.
  • Sunrider924
    #67909
    Nezd el nekem hogy a 3ik napon mar nincs kedvem itt is ugyanazt leirni sokadszor mint generalon, az emberek annyira fogalmatlanok hogy meg azt se ertik mi a kulonbseg a ptr meg a closed beta kozott, nem tudnak karaktert masolni, nem tudnak ezer dolgot, amit leirtak a letezo legszajbaragosabb modon a ptr-rol szolo hirben a hivatalos oldalon.
    Ami azt illeti en is csak tenykent irtam, kicsit meghokkentem a wizardal kapcsolatos problemaidaon, mint aki nem is ugyanazt a jatekot tolja.
  • Sunrider924
    #67908
    Igen, mf nelkul random esnek, frissen felhuzott ptr-es karinak kb 8 esett eddig, 2 boss fixen dobja most, Butcher es Rakanoth, a nehezsegi szintek csak gf es xp buffot adnak semmi mast. PTR-en.
  • cleric
    #67907
    Nem siratom, tényként közöltem. Pont arra panaszkodtam mindig, hogy 1-2 életképes build van classonként. Most legalább lehet variálni, ahogy néztem, elég sok változás van a meglévő skillekben is.
    Valóban nem követtem a ptr változásokat. Viszont soha senkit nem aláztam fellengzős stílusban itt azért, mert valamit nem, vagy nem jól tudott. A (most már második) pökhendi válaszod helyett leírhattad volna két sorban, hogy mi vele a helyzet, sokkal konstruktívabb lett volna, esetleg más is tanulhatott volna belőle.
  • Sunrider924
    #67906
    Ha latod mit tud, akkor nem ertem azt a mondatodat amiben siratod a wizardokat, mindegyik akivel talalkoztam durvan daralt cm nelkul.
    Azt mar nem is meltatom, hogy nem tudod mi az uj helyzet a ls-el. Minden info fent van a patch teljes tartalmarol es a valtoztatasokrol hivataloson de meg rajongoi oldalakon is.
  • who am I 7
    #67905
    ne szívass áh, kinyír ez a cigó banda, persze 0 mf-el csak úgy potyogtak a zöldek-barnák !
  • cleric
    #67904
    Olyan jó lesz a loot, hogy nem kell az mf!!!! :)
  • cleric
    #67903
    Látom mit tud, felesleges ez a stílus.
    Egyrészt nem használtam, és harc közben túléltem a disconnectet. Erre kérdeztem, hogy csináltak-e valamit a hc dc-vel.
    Másrészt lehet hogy op a ptr-en, de akkor tuti nem hagyják így.
  • who am I 7
    #67902
    most komolyan visszavették a paragon MF-t?????????és csak sz/ros gold findot lehet paragon ponttal hozzáadni????
  • Lokker
    #67901
    hát szomorú vagyok, error 1. pedig végre kedvet kaptam egy kis játékhoz erre már megint ez a sok error fogad.
  • Sunrider924
    #67900
    Nezd meg jobban mit tud az a passziv.
  • cleric
    #67899
    Ige, lecserélték a Galvanizing Wardot, meg a cm helyett bejött a Domination, de egyik se volt rajtam (most sincs). Jobb lett volna, ha valamit kitalálnak.
  • Sunrider924
    #67898
    A wizardnak van egy irto OP passivja nezd meg jobban, minden wizard azzal futkos es aradozik hogy de fasza a game pedig csak megint el van kalibralva a class.
  • cleric
    #67897
    Na visszaengedett és nem halt meg a wizem :) Csináltak valamit a hc disc-el?
  • cleric
    #67896
    Nahát, ptr eddig jó volt (gondolom live-ról így terelték át a népeket a stress teszthez), most az se enged be, ráadásul hc-ból dobott ki harc közben, úgyhogy a wiz-emnek is annyi lehet.
    Érdekes, hogy az archon time bónoszát elvették, ezzel gyakorlatilag ki is nyírták, 20 sec az semmi. De hogy kivették a cm-et is... Ezzel kábé a wizek 90%-a megy a levesbe. A lightningom meg distance limites lett, wtf? Familiar-tól elvették a life regent is. A buildemből gyakorlatilag minden megváltozott :)
    Na de mindegy, vannak új cuccok, a meteor storm elég baró lett, a frozen orb is régi időket idézi.

    A dh is érdekes lett, a sentry-t nem alám rakja, hanem kurzor pozícióba, ez elég fura. Nem tudom a ping miatt-e (380) de a gloom nem azonnal aktiválódik, hanem 1-1.5 mp-re. A critem állat magas lett, 2 milla felett van, pedig se chc-re se chd-re nem raktam pontot.

    Az elitek masteren nagyon durvák, vagy a ls nem működik vagy nagyot ütnek, de többször meghaltam, pedig állítólag a master kb. mp5. A white mobok 1 hitek, az elitek meg lefektetnek. Poén a revive a corpse-hoz.
  • Lokker
    #67895
    Haha, a blizz szerint starter edition-ös a D3-mam. Sőt még az SC-t se tudom letölteni. Eléggé lehalt az a server.
  • Lokker
    #67894
    Nagy bughalmaz ptr megy, de live már haldoklik.
  • who am I 7
    #67893
    ja és kifizettél érte 60 eur-t :D de játszani nuku ilyenkor.hjaj..
  • Cortinaar
    #67892
    Az vicc, hogy egész nap nem lehet játszani.
  • Sunrider924
    #67891
    Feeling
  • Lokker
    #67890
    Érdekes mert 3 körül tudtam játszani és most megint nem megy.
  • kukubenko66
    #67889
    Én sem tudok órák óta.
    Legalább hc ah-ban tudnék itemeket cserélni, mert lejártak. De ez ma már nem fog sikerülni. :-/
  • pimpi001
    #67888
    én részemről jelentem: NEM.
  • Lokker
    #67887
    más be tud lépni?