78965
  • coolpet
    #67968
    Jo kis issue van a gameval
    mintha laggolnek, de sem leave game, se exit game enem mukodik
    Bejarhatom az egesz terkepet, de mindenki csak all

    vicc
  • Lokker
    #67967
    jó poén az a 40 ojró
  • Szaruman
    #67966
    Azóta rájöttem, h kurvamind1, mert utána jön 1-2 héttel a TESO.
  • clio1616v
    #67965
    euro és dollár 1:1
  • Hosszas
    #67964
    Elorendelheto a ROS
  • Szaruman
    #67963
    On March 25th 2014, the crusade against Malthael, the Angel of Death begins as Diablo III: Reaper of Souls launches on the PC & Mac!

    Blabla, 40 dollár standard, 60 a deluxe (digital) ára. Valakinek írja ojróban? Erről a gépről nem tudok belépni bnetre megnézni...
  • Lammer
    #67962
    PTR-en (ugye max 60-as szint) HC expert questezes!

    Raka dobott egy Doombringert, mondom WAT

    dps: 1299.9
    LIK!!!
    366 int
    312 vit
    +8 block
    2.6-os max knockback, ami jo is meg nem, mert kiloki batporgetesbol a mobot, de ha sokan vannak talan jobb is :)
  • Lammer
    #67959
    " vagy ellenfel nincs 30 yardon belul"
  • Jojobaba
    #67958
    mi?:D ha támadsz akkor is sérthetetlen vagy?
  • Lammer
    #67957
    haha kidobta 51-es szinten (egy hordobol agonyban) PTR-en HC WD szintezes kozben a HEART DREAMCATCHERt, murva jo ez a spirit walk ameddig tamadok vagy ellenfel nincs 30 yardon belul :)

    jo lenne 60 felett is dobna xD

    act1-es varosban gemezni, meg vendorokat latogatni, prima :D
  • Lammer
    #67956
    haaat, varom jojjon cimbora... szintezunk tovabb hcn :)

    ehhh miinvajl, paragon1: slorak xD
  • Sunrider924
    #67955
    Meguntad a PTR-t?
  • SLICK
    #67954
    FAIL! Upgradelni akkor tudsz ha kaptál béta kulcsot, pénzt semmiképp se tudsz tejelni nekik az Upgrade-ért
  • Lammer
    #67953
    na, elso karika az uj varileannyal Hardcoreon, mp1, paragon0 xD

    keywarden ajandek:


    2 lik, 277 dex, kozel 1K dps, szal nem olyan kiemelkedo meg hcn sem, de dobta eleg koran xD
  • Dodo55
    #67952
    Köszi.
  • Sunrider924
    #67951
    Bakkker, szoval a kari ikonjara jobb click a bal felso sarokban es onnan a profile. Ezer bocs.
  • Sunrider924
    #67950
    Portre iconra jobb clikc ->Portrait es maris fogod latni hany %-on all az xp bar.
  • miilann04
    #67949
    a bar nem mozdul, de a játék számolja, ha szintet lépsz majd kiírja ugyanúgy, mint korábban.
  • Dodo55
    #67948
    Az normális, hogy nem kapok XP-t (PTR, lvl 60 kari)?

    0/0-n áll az XP bar.
  • who am I 7
    #67947
    jaja..itt is véletlenül sem volt logikus, hogy meghagyják a régi rögtön copy-t látod módszert,hanem csak is az upgrade, csak az kell :D toljad nekik $-t :D
  • clio1616v
    #67946
    megy kösz
  • Lammer
    #67945
    krealsz egy elso szintu karit, belepsz, kilepsz, copy :)
  • clio1616v
    #67944
    a character copy buttont eltakarja az update kijelzése hogyan tudok másolni?
  • Dodo55
    #67943
    Ja csak benéztem a letöltés mikéntjét, és azt hittem amiatt nem tudom letölteni, hogy offline módban van a bnet kliens.
  • sanyiiiii
    #67942
    PTR egész végig működött.
  • Lammer
    #67941
    en most csuklobol bejutottam :)
  • Dodo55
    #67940
    3 nap késéssel értesülök, hogy van PTR, erre ez van... :(
  • who am I 7
    #67939
    "The #Bnet connection issues are obviously our top priority right now and we will communicate further on this later tonight."

    Valami konkrét hardware sucks van, talán betámadták őket, nem tom :D de ez már tényleg komikus....
  • coolpet
    #67938
    Mi a fene, egesz eu down?
    tegnap sem tudtam jatszani, ma sem tudok...
    Server status
  • Sunrider924
    #67937
    Ismeros erzes, nekem volt public act3ba 4 elemi sebzes kombo es az a fasza hogy se a thunderstorm se az orbiter elol nem lehet elfutni.
  • Systore #67936
    act 4-be kaptam olyan kombót, hogy legalább tízszer haltam meg rajta, partyval együtt...
  • Sunrider924
    #67935
    Kozben megfejtettem a nephalem glory frissitesi mechanizmusat: a dagi/nagy hp gomboktol frissul maxra es ad stacket is a kicsik/megszokott hp gombok tenyleg csak 10 masodpercet frissitenek. Nagy hp gomb elitekbol meg nagy mennyisegu szornyek aoeval torteno megsemmisitese utan szokott elofordulni, nekem.
  • Sunrider924
    #67934
    OP affix kombo
  • sanyiiiii
    #67933
    Nem vennék rá mérget a blizzard jelenlegi lefossuk a lvl60at hozzáállása alapján, mivel 70en nem OP.
  • who am I 7
    #67932
    ez az arcane dynamo tuti bugos..vagy tényleg így akarják, ezt sem hinném.
  • who am I 7
    #67931
    jaja, tudom ki is cseréltem a blurt rá...csak azt nem értem, minek állítanak be ilyen értékeket?Stackelhetőség gondolom marad, csak nem 50k absorb lesz, hanem mondjuk 10-20k között?Ilyet tudnék elképzelni.Másrészről gondolom blur + ez simán lehetne tank..ha éppen valaki tank hajlamait szeretné kiélni.Viszont amit d2-ben is szerettem a frozen orb plusz blizz kombó újra jó lehet :) A telport még mindig rohadt bugos, és az az 1mp qva kevés, jó lenne felvinnék 2mp-re.
  • Sunrider924
    #67930
    Ne eld bele magad, tudod hogy nem fog igy maradni, az 50k absorb shield az onmagaban feleslegesse tesz olyan skilleket mint pl a Blur passiv vagy a Diamond skin, mert a ketto egyutt se adott ennyit. Szoval tuti nerfelve lesz, kerdes hogy hasznalhatatlanna vagy csak gyengitenek rajta.
  • who am I 7
    #67929
    ej, jó OP lett a wiz :D
  • Lokker
    #67928
    Nah most már error 3003. Haladunk.
  • Aspyrin
    #67927
    Tegnap egész délután, és este is toltam, nem volt gond.