78965
  • SLICK
    #68008
    Starfarer, húzz el innen a picsába, azt se bánom ha felkötöd magad, az otthoniaknak is kellemesebb lenne a karácsony!
  • Magyar444444444
    #68007
    TomStorm nevű gyerek nem tudom mit kébbzel hogy így beszél
  • Magyar444444444
    #68006
    TomStorm mit képzelsz magadról hogy ilyen hangnemben beszélsz.
  • TomStorm
    #68005
    Sajnos konzolról írok és nagyon nehéz néha betüket se lehet megtalálni kb 15 perc 1 üzenet,sry.
    Ezért egy gyors kielégítö válasz és itt se vagyok:)
  • Sunrider924
    #68004
    Kicsit sok az ertelmetlen kerdes, rakj elobb rendet. Mit szeretnel:szintezni es kielvezni a szintezest vagy rohanni minnel gyorsabban 60ra ? Az mp/nehezsegi fokozatok legfobb ertelme a bonusz xp amit a szornyek oleseert kapsz. Majd 60-on mar szamolod a magic findot is amig a blizz nem elesiti a kovetkezo patchet, amiben kinyirja az mf-et es marad csak az xp bonusz.
  • Magyar444444444
    #68003
    TomStorm már bocs de elég rossz a helyesírásod.
  • TomStorm
    #68002
    Vagy csak szaladjak végig normál/nightmare/hell/inferno fokozaton MP felhúzás és master nehézség nélkül?
  • TomStorm
    #68001
    Az most mindegy melyik verzió azt ne nézzük de ha így egyszerübb lenne akkor legyen PC.
    Végülis annyi lenne,hogy minden új karakterrel kezdeni Normál módban medium nehézséggel szoktatok ami pc-n azthiszem MP2 vagy felhúzni esetleg konzolon masterre illetve pc-n MP4-5 stb.
    Lényeg hogy új karakterekkel ilyen medium nehézségen nem akarok menni mert túl könnyü de master meg az elején nehéz.Ezért vagyok tanácstalan.
    Késöbbiekben talán jobb gear-el könnyebb lenne ha fel van húzva MP?
  • Lokker
    #68000
    Ez most konzol verzió?
  • TomStorm
    #67999
    Igazán sok segítséget kaptam^^
  • TomStorm
    #67998
    MP nem pedig ML sry
  • TomStorm
    #67997
    Érdemes normál modban ML-t felhúzni/master1-et kezdeni új karakternél?Vagy normálba inkább medium.
    A Barbárral Nightmare/ML boost vagy Master1 az rendben van de Normálon érdemes ebbe idöt és pénzt fekteteni?
  • Lammer
    #67996
    HARDCORE-on felhuztuk baratomat, aztan elkezdtunk funbol mp1-en kvesztezni... highlanden egy trash ugrabugra ajandekozott meg minket evvel:

    ment a mantra kicsomagolaskor, hogy legyen likas, meg jo dps xD



  • LocalPatriot
    #67995
    Köszönöm szépen az infót!
  • sata75
    #67994
    nem, és a két szárnyból csak az egyik a D3 CE tartalom. a másik, a csont szárny azt a SC2 CE-ért kaphatod meg, akár most is ha megveszed.
  • LocalPatriot
    #67993
    Üdv!

    Olyan kérdésem lenne, hogy ha a márciusban megjelenő kieget CE verzióba veszem meg, akkor megkapom a sima játék CE verziós bónuszait? Azt a két szárnyat pl?
  • TomStorm
    #67992
    Visszavonom amit a target lock-rol írtam.Elkezdtem Master1-et új karakterrel(mert Barbárom Normálon kb.God módba van Act3 óta de már végigviszem úgy)és anélkül itt már sehol se lennék:)
  • pimpi001
    #67991
    valaki aki monkot tol help.
    most elkezdtem en is a monk-ot de egyelore donteskeptelen vagyok meik elsodleges skill a hatasosabb.
    Fist of Thunder-Thunderclap vagy Way of the Hundred Fists-Blazing Fists?
    nem a ciclone-t hasznalom hanem a fire stormot. szal ennek tekinteteben meik lenne a jobb? jah es persze miert is?
    koszi

    | #67988 az a skorn odabasz
  • Systore #67990
    nekem is esett egy ilyen
    mikor megláttam a dps-t..

  • sata75
    #67989
    ezmiez? lvl 60 :))
    photoshop!!! :D
  • Aspyrin
    #67988
    Ezen besírtam majdnem! :D

  • who am I 7
    #67987
    Igen, ez nagyon kényelmes nekik, bár hogy számolják el, nem tudom.Bármi mondva csinált jattot így hozzá lehet csapni?Hogy hogy rakódik rá 10 eur, az árra azért én kíváncsi lennék.
    Bár 1000-1500 huffal olcsóbban biztos meglehet majd itthon venni 1-2 boltból, de ha azt nézem, hogy ez olyan 11000 huf-ból fog lejönni, az annyira nem fa*za, hogy érdekeljen a továbbiakban.De még majd meglátom az ajánlatokat.Azért van bőr a pofájukon vastagon :D:D:D Remélem kevesebben veszik meg ennyiért ezt a kiegnek csúfolt patchet.
  • Carmang
    #67986
    Úgy, hogy ha Euróval vásárolsz, akkor értelemszerűen nem amerikai vagy, és vámot építenek az árba. Nyilván ki lehetne pontosan számolni, hogy mennyibe kerülne egy USD -> EUR+vám konvertálás, de az 1:1-es leképzés sokkal egyszerűbb.
    Ami a szomorú, hogy ez az ár sok egy kiegért, és most néztem, hogy az itthoni boltokban még mindig tartja magát az alapjáték ára. Várható, hogy a kieg is fogja tartani évekig.
  • ErrOrHUN
    #67985
    nah ehhez el kellett indítani egy játékot. ez valahogy hiányzik a leírásból...
  • sata75
    #67984
    logolj be/ki a lvl1-es karival, majd újraindítod a játékot és jó lesz.

    (elvileg)
  • ErrOrHUN
    #67983
    Valami nem oké, létrehoztam lvl1es karaktert és még mindig sehol az copy, csak az upgrade látszik
  • cleric
    #67982
    Hogy van ez a karakter slot szám? Azt láttam, hogy a CE +3, de sehol nem írták, hogy az alaphoz mennyi lesz. Logikusan +2 kéne azért (SC+HC Crusader).
  • Systore #67981
    most jut eszembe, hogy ki kell törölnöm egy karaktert, ha crusaderrel szeretnék menni... :c

    #67979: ugyanígy vagyok vele :DD
  • Vorrhess
    #67980
    A minion szerintem egy sima dísz pet követ amerre mész azt annyi. 3 karakter hely, meg transmog cuccok ahogy láttam a képen. Elvileg 3 féle sisak, meg fegyó skinek. Amik Malthael fegyvereihez lesznek hasonlóak. Jó lett volna ezekről valami videó, hogy megéri azt venni vagy nem.
  • SLICK
    #67979
    én az alapot veszem meg. Mivel nem adnak Winget a CE-hez így azt mellőzöm :|
  • TurboX
    #67978
    gondolom WéDé minion skin
  • pimpi001
    #67977
    a delux ha jol ertem : 3 karakter slot plusszba, meg egy minion ami nemtom mire is jo. a tobbi cucc meg nem diablos lessz. ez plussz 20 euro? vagy lessz meg melle valami? mert ez igy nagyon semmi. szerintem.
    a minion mire is lessz jo pontosan?
  • gerey
    #67976
    Nem, anno a HoTS-hoz sem adtak.
  • sata75
    #67975
    nincs ilyen infó, de szerintem nem.
  • unusual
    #67974
    Üdv mind. Kérdés. Ha megveszem Blizz store-ban most a ROS-t kapok béta kulcsot?
  • Lammer
    #67973
    erdekes nekem egesz nap jo volt! most sem volt gond... mondjuk szegeny Dragon majdnem meghalt partyban... szepen akkor adta meg magat amikor PONT a fanak a mergeben allt... szerencse volt a foldon meg eletgomboc, fel tudtam venni :)
  • cleric
    #67972
    Na még a tetű weboldaluk is lerohadt, komolyan, NEM GONDOLJÁK hogy ez lesz?? Minden szájbarakott start ilyen, béta, live start, ros béta, loot ptr, preorder...
    Meg ez is felbasz, hogy szerintük 40 euro = 40 usd, ez hogy jön ki nekik?
  • cleric
    #67971
    Ó hogy kapják be ezek a köcsögök!
    Lehet, hogy megint kinyírták a wizardomat, error connecting játék közben, most meg vissza se enged... Elbasszák a ros preordert, aztán én szívom meg hc-n amíg próbálják helyrerakni tervezett leállás nélkül, picsába már...
  • SLICK
    #67970
    akkor nem csak nálam volt hiba... Én is alig tudtam ma játszani, egyszer ugyan ez a bajom volt, hogy én mentem, de mindenki más állt. De a latency is 800 ms felett volt a legtöbbször.
  • kukubenko66
    #67969
    Nálam ugyanez volt ma már 3-szor. Be is fejeztem mára.