78965
  • SLICK
    #68048
    Eddig egyik kalkulátor se volt pontos és ez sem az. Ez most 133-at jelzett.
    PTR-re átmásolva az akkori karaktereimet Paragon 135-ös lettem. Akkor volt 100-as a barbárom, vagy 20 körül a wizardom, 17 a DH a WD meg 7. Most ugye a barbár 100, Wizard 50, DH 33, WD 7. Kiváncsi leszek majd átmásolva mennyi paragonon fogok állni
  • Lokker
    #68047
    264
  • Lokker
    #68046
    de kemény, 5 db para100-as kari az csak 268.
  • BooMiller
    #68045
    Ezért toltam be mert 30 euro alatt van.
  • Hecker007
    #68044
    na ennyit még talán adok is érte
  • pimpi001
    #68043
    paragon szint atszamolo ROS-ra
  • SLICK
    #68042
    Mindenkinek Kellemes Ünnepeket kívánok! :)
  • BooMiller
    #68041
    Persze drága... de mennyi is a bneten?:)
  • unusual
    #68040
    Aztat! ;) Merry X-Mas all! Jó dropot mindenkinek! ;)
  • Vadnokedli
    #68039
    Nagyon jó árban van... Ja. Mégse.. fugen jewzzard.
  • BooMiller
    #68038
    http://www.g2play.net/store/Diablo-3-Reaper-of-Souls-Expansion-BattleNet-Key-PC-MAC.html?utm_source=newsletter&utm_medium=e-mail&utm_campaign=24-12-2013

    BMK!!
  • Lammer
    #68037
    BOLDOG Karacsonyt mindenkinek! :)
  • Lokker
    #68036
    Egy újabb teljesen logikus lépés a blizzardtól.
  • Sunrider924
    #68035
    Egy aprosag elkerulte a figyelmedet, a kovetkezo patchben a magic findra diminishinget kapsz ha rare vagy legendas cuccokrol van szo, tehat hiaba akarod gyujteni az mf geart, az mf-nek egyszer es mindekorra lottek, ez a nagy blizzard otlet.
  • who am I 7
    #68034
    Inkább mondanám azt, h az activision tartja nyomás alatt..persze, nem vagyok benne a pénzügyi dolgaikban, csak sejteni lehet.Ahogy pofátlanul erőltetik, h a ros-t vegyed...ez a 40$ = 40EUR pedig már ténylegsen a legalja.Nem mintha nem tudnám megvenni ezt a f0st 20x is, csak egyszerűen nem bírom, ha hülyének néznek...ezzel a lúter márton 2-vel meg aztán ki is csúcsosodik a dolog.Játszottam PTR-on bőven, és nálam a legek 1 centivel sem voltak jobbak, csak máshol is potyogtak.Átlag sárgákból volt 1-2 jobb, de semmi érdekes...kb annyira jó, hogy megint kelljen mf-es cuccokat venni, ha jobbat akarsz, amiket a paragon előtt elpasszoltam, hogy nyaljanak keresztbe.A rift meg az adventure kb fingreszelés.
  • sanyiiiii
    #68033
    Azt hittem kierzodik a postból hogy mennyire nagyon tetszik amit a blizz csinál, de úgy látszik nem :(

    Egyébként szerintem az expansion contentért (act 5, crusader, riftek, uj legendaryk) a 40$ nem vészes. Elférne még benne némi extra, főleg amit régebben beígértek (horde mode, pvp, stb) de nem a világvége. Még mindig jobban jársz vele mintha vennél 3 fos kétórás dlct... (tisztelet a kivételnek)
    Az 1:1 euro:dollár váltást sosem szerettem de ez már más téma.
  • Sunrider924
    #68032
    Mivel vannak errol komolyabb topicok mashol ezert inkabb nem megyek bele hogy ez milyen (erkolcstelen) lepes a valamikori hires/mara mar csak hirhedt Blizzardtol.
    Egy dolog biztos, a legcsekelyebb mertekben sem hiszem hogy a fele is igaz annak, amivel most a kiegeszitot akarjak eladni, az meg hogy mennyiert akarjak adni, az mar egyenesen nevetseges...
  • sanyiiiii
    #68031
    Ha megveszed a RoS-t akkor úgyis mindegy mert kb 1 hetet kell majd kibírnod, max addig nem játszol azt szevasz, ha meg nem veszed meg akkor a blizz szemében nemkívánatos személy vagy és nem akarják hogy terheld a szervereiket úgyhogy elkúrják a játékodat :D
  • Vorrhess
    #68030
    Hát szintezni nagyon jó élmény volt. De 60 felett meglehetősen unalmas Adventure mode nélkül. Kicsit olyan érzésem van ezzel az előkészítő patchal mint az összes WoW kiegészítő megjelenés előtt. Érzem ,hogy újdonság következik hamarosan, jó is lesz az tuti. De csak ha megjelenik a kieg akkor lesz kerek a dolog.
    Unusual elküldtem neked privátba a Thunderfury képet ,mert itt nem engedte meg kitenni.
  • Sunrider924
    #68029
    A dologban az a franko, hogy amikor megjon ez a hulladek patch a mostani live vanila diablora, akkor azonnal bucsut mondhatsz az mf-nek, a monster powernek es a monster densitynek is, es a kiegeszito megjeleneseig tolhatod ezt a ptr-nek nevezett fost. Hat nekem inkabb nem kell. Mindennek tetejebe lelkes csavo leoltott a crusaderjerol hogy dehat en nem ertem meg, hogy ez az elokeszito patch ez elvesz nem pedig hozzad a vanilahoz. Na igen.
  • Aspyrin
    #68028
    Köszi!
  • sanyiiiii
    #68027
    Itt van egy itt meg egy másik, az enyém egy 59-es szintű int vites, de kb mindegy milyen stat van rajta, a rántás annyira jó (majdnem az egész képernyőről összeránt mindenkit és ezt nagyon gyakran teszi) hogy ha semmi más stat nem lenne rajta akkor is OP lenne.
  • unusual
    #68026
    Ehh..... ;) Linkeld már be lécíves a Thunderfurryt.
  • Aspyrin
    #68025
    Amut muti már, thx. :)
  • Vorrhess
    #68024
    Jaja nagyon könnyű master. 55-ön mákoltam egy Thunderfurry kardot, azzal dara megy rendesen. De gyanítom ,hogy ez igazából majd lvl 70en jön ki. RoS-ba érnek be igazán ezek az új nehézségi szintek. De a lényeg ,hogy élvezetes. :) Pár hónapja mikor bejelentették ,hogy AH bezárás lesz akkor kicsit ideges voltam, sőt nagyon. Mert elég jó zsebpénzt kerestem diabloval meló mellett. De most tolva a PTR-t már látom ,hogy megérte és RoSba nagyon jó lesz a játékélmény.
  • Lammer
    #68023
    HARDCORE-on uj wizardnak, uj bracers illik:



    most mennyibol tartott volna valamek nyominger aff helyett egy armor? -.-
    (vagy 6 chc)

    (meg egy self-found Vile Ward 197i, 83v, 48 PR-el :P)
  • sanyiiiii
    #68022
    PTR-t elkezdtem normalon, bejutottam a faluba felraktam rögtön hardra mert normal egy vicc, aztán level 3 körül felraktam expertre mert még mindig unalmasan könnyű volt. 20 környékén találtam egy socketes fegyvert, felraktam masterre de még úgy is egy vicc volt 50 környékéig a játék. Ott elkezdett érdekes lenni főleg 57-59 körül mivel a gearem jó 10-15 szinttel alacsonyabb szintű volt mint a karakter. 1-2 óra játék 60on ami egész jó volt fos gearrel, aztán mákoltam egy ess of johant vagy mi a neve (összerántós amulett) és megint átment szánalmasan könnyűbe a játék (egy kicsit kevésbé fos gearrel, de csak egy kicsit). A gear mind PTRen craftolt és talált leveling + pár óra 60as játék alatt, kivéve az inna nadrágot 14 all resisttel :D

    Konklúzió: ess of johan OP, master pedig messze túl könnyű.
  • Aspyrin
    #68021
  • Aspyrin
    #68020
    Hm.
  • Aspyrin
    #68019
    Gondolom, ezeket csak a beta tesztben használhatnám:



  • TomStorm
    #68018
    Act 1 közepén 3-as team és hullunk mint a legyek masteren.Csak azt nem tudom ÉN egyedül mit akartam ezen a fokozaton!?:D
    Kicsi vagyok még,Barbárral is Nightmare visszavettem masterröl mert ott is kevés vagyok hiába van pár legend item meg félig craftolt zöldem,ez nem elég..
  • unusual
    #68017
    Látom megint van értelem.....
  • Vorrhess
    #68016
    Én a PTR-en kezdtem új karit, az első 20ig mediumon mentem. Aztán átraktam mesterba és nem volt nehéz. Most már hamarosan közeledik a 60 és még bírom mindig. Majd 1000 óra diablo 3-ás után nekem nagyon bejön ez a loot 2.0 ,meg para 2.0. Kifejezetten jó érzés ,hogy nem kell aht nézni a jobb cuccok ért hanem esik a jó loot, vagy craftból. Nagyon várom a ROS-t, most meg épp azon agyalok ,hogy melyik digital változatot vegyem meg. Jó lenne tudni ,hogy lesz e több transmog item a deluxe verióért. Mert a képen csak 3 fegyver és 3 fejes található. Ezt azért keveslem kissé. 2h skinek is kellenének nekem.
  • Magyar444444444
    #68015
    mit fejezzek be az igazságot TornStorm nak segítség re van szüksége én legalább gondolok rá.
  • Lammer
    #68014
    ITT ES MOST akkor be is fejezheted!
  • Magyar444444444
    #68013
    TomStorm ez nem bohóckodás hanem komoly dolog , apádat meg kell állítani hogy ne bánthasson téged ebben csak mi tudunk settengni.
  • TomStorm
    #68012
    Látom van 1 bohócotok is,tök jó csak ne etessétekº_º
  • Magyar444444444
    #68011
    TomStorm ha apád ver fordulj segítségért ne itt éld ki magad.
  • TomStorm
    #68010
    Igaz is,elöször kell a 60-as szint és ezt végülis mindegy,hogy érem el/mennyi idö alatt ha jobban belegondolok.
    Kissé túl bonyolítottam csak túl nagy a különbség medium és master1 fokozat között sajnos.Köszi!
  • Magyar444444444
    #68009
    A karácsonykor macskát eszünk jaj de finom lessz