78965
  • Hedgehunter #68088
    Akkor goldot jo lesz venni mert az meg jo valamire kesobb is...
  • cleric
    #68087
    Csak azt vedd meg, ami nagyon kell ahhoz, hogy tempósan paragon szintezni tudj a kiegészítőig. Nagy pénzt ne fektess bele.
    Gold a craftra kell, rerollra. Nézd meg a ptr-t, abból képet kapsz az árakról, bár az még nem a végleges, még balanszolják.
  • ktm99
    #68086
    Ket amator kerdes(nezzetek el nekem, nem igazan kovettem mostanaban a jatekot): Most van-e ertelme barmire kolteni AH-ban mielott bezarjak? Ha nem lesz AH mire lehet elverni a lovet(gondolom valami kraftolasokra, de azokrol lehet-e tudni kb. mennyibe fajnak van-e ertelmuk)?
  • Sunrider924
    #68085
    A vanila legendasok mind megkapjak a legacy titulust es nem lesz rajtuk rerollolhato semmi sem, legalabbis elhangzott egy ilyen kijelentes blue postban. A gyuruk az ok, bar arra is kitalalnak valamit, ha egyszer teljes gear resetet akarnak.
  • sanyiiiii
    #68084
    Azért lesz néhány cucc amin ha rerollolod a mainstatot jelenlegi állás szerint nem 2 perc lesz jobbat találni, pl crites mempo, vagy gyűrűk ha az immunitást adókat nem teszik vissza.
  • Stief
    #68083
    Köszönöm a válaszod! :)
  • Lammer
    #68082
    sajatom, partyban szoktuk nyomni BDragonnal :P

    Ezt Dragon talalta par korrel elotte ugyancsak HARDCORE uzemmodban :P



    egymasnak generaljuk a makfaktort :P
    ps: gimpet hasznalok :)
  • Carmang
    #68081
    Szerintem nem is játszik már a játékkal, hanem Paint-ben hegeszti össze ezeket a cuccokat :)
  • Lokker
    #68080
    Tudod hova mehetsz el. :D
  • Lammer
    #68079
    HARDCORE l00t:



    ^^
  • SLICK
    #68078
    32-34 szint szerintem összejön Normálon.
    Az AH-t meg azért szüntetik meg, mert rengetegen sokkal több időt töltöttek el ott, hogy jobb cuccokat szerezzenek, minthogy inkább játszottak volna.
    Jó bár az más kérdés, hogy nagyon ritka az, ha egy jelenlegi itemed helyett essen egy upgrade. Szóval azt szeretnék elérni, hogy a kiegészítőben majd, saját magad találj jó cuccokat, ami eddig úgy néz ki bevált. Már néhány embernek akinek van Béta lehetősége, olyan cuccai vannak, hogy nagyon durva. És még csak egy hónapja megy a Béta.
  • Stief
    #68077
    Sziasztok! Első alkalommal normál módban kb. hányas szintig lehet eljutni? És ez aukciós ház miért szűnik, meg?
  • Sunrider924
    #68076
    Ha jobban megnezed akkor en rerollt irtam, nullarol. Akik durvan toljak azoknak 1 max 2 nap lesz a 70 friss ropogos uj karival, onnan meg mar unlockolva lesz az adventure mode az osszes tobbi karinak is. Lassuk be a jelenlegi gear nem er mar hajitofat sem, ahogy a jelenlegi jatek se sokat.
  • sgyul
    #68075
    Itt egy érdekes Freezee Barb buildről egy videó, természetesen ROS betából: http://www.youtube.com/watch?v=2Ez7haDOpC8

    elég mókás
  • SLICK
    #68074
    csak az a baj, hogy az adott karakterrel többnyire olyan cuccok esnek, amik rá jók, tehát ha Barbárral mész akkor leginkább Str-es cuccok esnek, DH-val Dexes, akkor a skill bónuszokról nem is beszélve. Lehet megéri inkább Self Found módban menni...
  • sata75
    #68073
    mármint úgy értem, hogy nyilván nem abban a cuccban fogod kifarmolni lvl70-en a cuccot de mégse meztelen kell elindulni a5-be:)
  • sata75
    #68072
    1 karinak a cuccait azért meg kell hagyni amivel kifarmolod a többiét nem?:)
  • Sunrider924
    #68071
    Minek? Kiegben smart drop+loot2.0+adventure mode es maris sokkal jobb karid van mint barmelyik volt, szempillantas alatt.
  • Vadnokedli
    #68070
    Majd leteszed. :)
  • Lammer
    #68069
    Barbim megfekudt... kar volt levenni rola a sok EHP-s geart...
    arcane, horde, waller... kockanyit nem birtam mozdulni es a horda szepen alamtekerte a millionyi arcanet... hat persze!
  • MrRAP
    #68068
    Csá all!
    Ti minden cuccot eladtok az összes karitokról?
    Egy karit nem lenne érdemes meg hagyni?
  • Aspyrin
    #68067
    :O
  • Stief
    #68066
    Ez aukciós ház miért szűnik meg? bocs ha hülye kérdés de kezdő diablós vagyok! Amúgy piszok jó kis játék nem tudom letenni :)
  • bendáj17
    #68065
    Hasonló jókat druszám :D HAPPY NEW YEAR THE D3 Fanoknak.
  • unusual
    #68064
    Aztat mindenkinek!!!!! ;) Dropban,és XP-ben gazdag új évet mindegykinek! ;)
  • Lammer
    #68063
    BUEEEEEEEEEEEEEK! :)
  • Lammer
    #68062
    HARDCORE kepecske :)

    osszedobtam egy mp6-on egesz normalisan solozo barbit hardcoreon!

    le is szaladtam uberekhez! mind a harom uber dobta a kulcsot es magdaek meg egy climbersel pluszba meg is ajandekoztak (persze a csuka pocsek lett, de orulok az organoknak) :)



    ps: intes HF ringen a randomok: (172 main) 76 vit, 45 ArcR, 15 AR(halk lol), melee att. :) lesz ez meg jobb is :)
  • Sheol
    #68061
    Szerintem most már várd meg a RoS kieget, vagy előtte a patchet, melyek kevesebb, mint 3 hónap múlva jönnek.
    Pénzt ne ölj bele a játékba, mivel azoknál a tárgyaknál, amiket nmost vennél, sokkal jobbakat fogsz találni te magad.
  • DORSANAX
    #68060
    "-craftolassal, sajat droppal, vagy esetleg masik cimbora dropjat/craftjat at lehet venni ingyen (ajandek formaban!)"

    1 nap alatt? Saját droppal? Ez valami vicc?
    Inferóig igen, onnan infernó act 3-ig nekem 2 nap turkálás volt az AH-ban, igaz cimbora itemek nélkül játszottam :)

    Talán igen, néhány hónapja ez igaz volt, de ez a magánvéleményem...
    Igen régebben megoldható lett volna így, ebben a formában, de ez már mostanában szerény véleményem szerint enyhén szólva kicsit nehézkesen menne.

    Igen, élvezetes, ezért játszom HC karikkal, mert az még nem unalmas, esetleg public, de az is HC karival...
  • Daell Drow
    #68059
    "Egyébként olvasgattam itt a "Lammer féle HC szabályzatot" és kicsit somolyogtam a témán, elvileg el is juthatna valaki az infernóig néhány év alatt..."

    1 nap alatt barki kis odafigyelessel el jut HC infernora, tenyleg nincs kihivas ilyen szinten a gameban. Meg en is szoktam igy tolni, es elvezetes is tud lenni, mint az AH turkalas, szal nem veletlenul van ott az a lista, ha valaki valami valtozatossagra vagyik.
  • DORSANAX
    #68058
    Válaszolni akartam, de nem láttam értelmét.
    Mielőtt tanácsot adsz a jövőben, győződj meg róla, hogy mi a helyzet...
    Nem akarlak megbántani, de ezek szerint életedben nem játszottál HC karival, vagy mostanában nem néztél be a HC/AH-ba.

    Egyébként meg lehet oldani, de például én nem érek rá farmolgatni naphosszat az aranyat, értelme sem lenne egyébként, és most Lammer pontosan eltalálta a lényeget.:D

    Szerintem ne foglalkozzatok ezzel, semmi értelme, majd megoldom.
    Egyébként olvasgattam itt a "Lammer féle HC szabályzatot" és kicsit somolyogtam a témán, elvileg el is juthatna valaki az infernóig néhány év alatt...

  • Lammer
    #68057
    szerintem o" is tudja... lehet direktbe szeretne venni HC aranyat es a tagnak utalna paypalon vagy hasonlo :)
  • Sheol
    #68056
    Rosszul gondolod, nincs HC-n RMAH.
    Nem véletlen tette fel a kérdést Dorsanax.
  • Vadnokedli
    #68055
    Gondolom én nem játszok HC-n. Gondolom mint normalban lehet.
  • Sheol
    #68054
    Szóval te tudsz venni goldot pénzért ah-ban hardcore karaktereknek?
  • Witch king
    #68053
    igen
  • Vadnokedli
    #68052
    nem hc igaz?
  • Witch king
    #68051
    Sziasztok!
    Olyan segítő embert/embereket keresek aki jönne mp5+ hellfire ring alapanyagokért.3db infernal machineval tudok majd szolgálni.
    Aki segítene az elér itt :Royizen#2218
  • Vadnokedli
    #68050
    AH ban ott van a gold vétele pénzért.
  • DORSANAX
    #68049
    Bocs, hogy beszólok az életetekbe, de goldot forintért vennék, ha egyáltalán van erre mód, (ezt nem tudom...) mert már tele van a hócipőm, hogy a HC karaktereimnek nem tudok összehozni infernóra cuccokat.
    Piszok magas árak vannak a HC
    -AH-ban.(!)

    Egyébként Boldog Karácsonyt, a még hátramaradt időre és Boldog új évet a fórumozóknak.