78965
  • Aspyrin
    #68168
    Hm, igen, nálam is jelentkezik némi lassulás.

    Egyébként, végre üzemel az xp bar, egy-két legendary pedig frissített funkciókat kapott.
  • Vorrhess
    #68167
    Én ma egész nap farmoltam PTR-en de nem tapasztaltam ilyesmit.
  • Dodo55
    #68166
    PTR-en ti is tapasztaltatok az update óta ezt?

    Stabil 60FPS VSync-el, SSD-n van a játék, de elég gyakran azt csinálja, hogy a kép elkezd kb. 1mm-t oda-vissza ugrálni ahogy mozgok. Eddig is volt néha ilyen, 1.x alatt is, de sokkal ritkábban.

    Azok után egyébként, hogy a régi P4-es configomon egész játszhatóan futott, idegesítő, hogy hiába a mostani, a követelményekhez képest brutálerős configom, ilyen dolgok még mindig belerondítanak a játék futásába.
  • tugyiti
    #68165
    Engem ezzel miért keserítesz el ? :D tehát akkor érdemes geart venni most vanillan ?
  • Sunrider924
    #68164
    Nem akarlak elkeseriteni, de- miutan a blizzard egyelore megint segget csinalt a szajabol- tegnap azzal volt tele a general hogy a lvl 60as chantodot rerolloltak mysticnel 2k+ dps-re...
  • tugyiti
    #68163
    torment 1
  • Since
    #68162
    T1?
  • tugyiti
    #68161
    Felesleges, kieg release után a barbároddal T1-en 1 nap alatt farmolsz jobb cuccokat mint amit most vennél.
  • Since
    #68160
    Melyik karit lehet a "legolcsóbban" top gearbe beöltöztetni hogy MP10en ne legyen gond? Van egy barbim amit elég nehéz volt mp10-re felgyúrnom, és nem is olyan erős (210k damage 69k life), és a kieg előtt szeretnék egy karit felöltöztetni. Köszönöm!
  • Vorrhess
    #68159
    Igen ez iszonyat kicsi. Direkt kipróbáltam amikor harcolok szinte nem is látszik :D WD dog méretben kellett volna.
  • Daell Drow
    #68158
    Hat ez a pet lofasz, kisebb nem volt? legalabb lett volna akkora mint egy WD dog, ennel barmilyen szarny is jobb lett volna.
  • Vorrhess
    #68157
    Ros tartalom sajna továbbra sem elérhető számomra :D Na majd 2 hónap múlva.
  • Vorrhess
    #68156
    transmog plan 1
    transmog plan 2
  • Vorrhess
    #68155
    pet
  • Vorrhess
    #68154
    Hehe srácok ez vicces amit most tapasztaltam. Na szóval karbantartás volt PTR-en . Most léptem be két perce, és meglátom hogy lent oldalt van egy levél icon. Megnyitom és levél a blizzardtól ,megköszönték hogy megvettem a CE Ros-t és megkaptam az petet meg a skineket. Holott nem kaptam kulcsot Ros betára :D
  • sata75
    #68153
    WOW-ban meg tudták csinálni, nem értem, hogy itt miért nem megy nekik.
    pedig biztosan nem nagy ördöngösség lenne:(
  • Vorrhess
    #68152
    Ismerve a Blizzardot biztos, hogy nem teszik bele a szárnyat utólag Ros CE-be sajnos. Nekem is tetszik pedig a szárny. Egy digital accont upgradet azért csinálhatnának e miatt. De nem hiszem hogy valami lesz belőle.
  • SLICK
    #68151
    én már írtam a Blizznek, hogy valami módot találjanak rá, hogy egy szárnyhoz hozzájussunk a RoS CE által... Mert az alap CE-t csak horror összegért tudnám beszerezni, meg ugye valószínűleg nem lehetne upgradelni az alap játékomat CE-re, így újra fel kell húzni a karaktereket, meg mindent újra kéne kezdenem benne és azt nem akarnám.
    Az is jó lenne, hogy az alap játék in-game cuccait hozzálöknék a RoS CE-hez... De hát nem hiszem, hogy kedveskednének ennyivel :(
  • Vorrhess
    #68150
    Érten hát elég karcsú ez a három fegyver skin. De most már mindegy múlthéten megvettem. Igen egy sima angel szárnyat most is adhattak volna a CE-hez.
  • Sunrider924
    #68149
    Amikor en irtam a hsz-t akkor meg a torment nem volt elerheto csak ugy ahogy leirtam, persze 1 oran belul mar jott is blizzard javitocsomag, szoval az lehet hogy mostmar megy ugy is ahogy te irod. Ja igen, meglepo hogy nem hetekig szarakodott a blizz kijavitani egy ilyen apro hibat...
  • mikromanus
    #68148
    Már nem kell újramásolni. Belép a 60-as karakterrel, kilép a játékból, change quests és átállítja. Save és uccunekil. Mondjuk első induláskor átrakta a karakteremet act 1 elejére mialatt act 1 utolsó questen állt. Ezt a tormentre állítással párhuzamosan jó módosítani, mert hibát dob. A torment beállítást minden karakteren megtartja. Ezt nem tudom, hogy bug, vagy így is tervezték.
  • tugyiti
    #68147
    valamit tőt :F
  • sata75
    #68146
    szerintem rohadtul nem éri meg megvenni a CE-t, ez a 0 tartalom megalázó a Blizztől.
    szárny legalább cool looking, de ez...
    legalább upgradelni lehetne a sima D3-at Ce-re, hogy meglegyen a szárny, de még azt sem. :((
  • Daell Drow
    #68145
    Amit a kepeken latni az lesz, 3 fegyo 3 sisak, ennyi sajnos. Se dye se szarny.
  • Vorrhess
    #68144
    Nem úgy értem ,hogy 1 kezesre lehet tolni 2 kezes skint. Hanem ,hogy CE-hez járnak Malthael inspirálta fegyver skinek. De a képen csak 1h kardokat meg bowot látok. Na és én abban reménykedem ,hogy 2 kezes kard, meg axe is lesz.
  • Sunrider924
    #68143
    Aki tormentet akar tesztelni PTR-en az masolja ujra a karaktereit.
  • SLICK
    #68142
    ezt a 2 h skineket úgy érted, hogy a CE-vel lehet használni pl 1 kezes kardra 2 kezes kard Skint?? Ha ez így van remélem a dobozos CE-vel is megy, bár én úgy tudom semmilyen módon nem lehet 2 kezes fegyver skint rátenni az 1 kezesre. Amúgy ez a transmog a legfaszább feature a játékba, végre egyedi lehet a karakterem és úgy nézhet majd ki ahogy én szeretném. :)
  • Sunrider924
    #68141
    Arrol volt szo hogy a ptr is megkapja a torment szintet, de mindenki azt gondolta, hogy az majd egy het mulva esedekes.
  • Vorrhess
    #68140
    Nekem is patchal ,méghozzá nem keveset. Több mint 500 mega
  • markastor84
    #68139
    Másnál is patch-csel a PTR?
  • Vorrhess
    #68138
    Láttam ezt a videót ,nagyon jó lesz ez a transmog:) Pontosítva az utóbbi hozzászólásom, mármint remélem hogy a digital collectorral járnak 2h skinek is.
  • Systore #68137
    jah, látni lehet a karaktereken, hogy az itemization milyen jóra sikerült

    kb. minden karakter egy klón (volt)
    én személy szerint örülök a transmognak
  • Daell Drow
    #68136
    Szerintem nem hulyeseg, mikor van pl 4 egyforma barbar, mindegyiken skorn, lacuni gatya, mempo, ice climber stb, (anno kongor sreamjeiben) es csak azert tudod melyik a tied csata kozben mert kozepen van, akkor egy ilyen ezek utan nem jon rosszul. Na meg az alacsonyabb szintu itemek legendek skinjet is fel lehet venni ami jol nez ki stb.
  • Lammer
    #68135
    ez a fiiicsor mekkora egy hulyeseg :)
  • Sunrider924
    #68134
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DsPCKyfYttY#t=0
  • Vorrhess
    #68133
    Úgy tudom egyébként ,hogy már nem küldnek ki beta kulcsokat mert elégnek tartják a jelenlegi 3000-4000 tesztelőt tudtommal.
  • Vorrhess
    #68132
    Múltkor én is megvettem a digital collectort:) Azért bízom benne, hogy lesznek 2h transmog itemek is, pl biztos jól állna a barbáromnak egy Malthael inspirálta Axe.:)
  • unusual
    #68131
    Tudom sajnos. Csak reménykedem hátha..... ;)
  • Vadnokedli
    #68130
    Nem jár mellé.
  • unusual
    #68129
    ROS Collector batllenet-en megvéve. 17500 HUF körül volt. / nem lenne rossz béta key / ;)