78965
  • Vorrhess
    #68208
    A lvl 1-es is 100+-os paragonos lesz , és még pontokat is oszthatsz neki. Elég jól ki találták ezt ,nekem tetszik.
  • Daell Drow
    #68207
    A lvl1 karakterek is meg kapjak az osszesitett paragon pontot, igy mar rogton elejen tudsz ra osztani chc,life, vagy eppen movement speedet a gyorsabb huzashoz. De amig nem eri el a level 60 (kiegben lvl70), addig ertelem szeruen a szintekhez adja az xp-t, nem a paragonhoz, addig az valtozatlan marad, es lvl70 utan a paragon kapja a pontokat.
  • LocalPatriot
    #68206
    Üdv!

    Olyan kérdésem lenne, hogy olvastam, hogy az accon levő karakterek mind egyforma szintűek lesznek a kiegben, a paragon lvl-ek alapján.
    Most ha nekem az accomon van egy 100-as kari, egy 30-as, meg kettő lvl1-es karakter, akkor a két lvl 1-es is 100+paragonos lesz? vagy azok maradnak lvl-1esek?
    Azért kérdem, mert a kiegben már lehet nem WD leszek, hanem vari. És ha csinálok egyet, de hagyom, akkor az is kapja a paragon lvl-eket?
  • minimize
    #68205
    kösz,közben látom, usa menne,de csak új karakterrel...
  • Java33
    #68204
    Szerver oldali gond van.., gondolom , javítják..
  • minimize
    #68203
    ja, 3006-os hibakódot dob ki...
  • minimize
    #68202
    segítene valaki abban,hogy a tegnap esti játékot követően ma miért nem tölti be a "Hero list"-em?
    gyári program, eddig(tavaly nyár óta...)semmi para nem volt vele,nem tudom, a tegnap esti gmail-szarakodás bejátszhat-e?
    bnet-en aktívnak írja a DioIII-at, de a karaktereim sehol,csak a website-on vannak meg...köszönöm.
  • tugyiti
    #68201
    paypal user...
  • Lammer
    #68200
    HARDCORE-on nem talaltam mp3 meg mp4-es jatszopajtikat es lementem mp2-re, erre bejon egy archonwiz:
    en kertem elnezest, amugy... :)

    ha ez nem botozik(ott) akkor nem is tudom, tul clean az acc meg "kezdo", hogy ilyen gearben rohangaljon default, osztan lehet creditcard, azt uccuneki :O

    csak a mempo HCn ott kezdodik, hogy 900M :O
  • Lammer
    #68199
    en ot sasoltam meg beta indulasa utan eleg sokat, ha diablot streamel(t), akkor only HC es WD! es eleg sok variaciot kiprobalt, tetszettek :)
    Noxious
  • Daell Drow
    #68198
    En only WD vagyok, es nagyon nemtetszik amit vele csinalnak. A ptr elso fazisaban meg pl a woodoo dog idezovel tudtal 10 kutyat, most az megint vissza nerfeltek 3-ra, igy annak a skilnek a tovabbiakban sem fogom mi ertelme lesz. De meg van egy csomo mas is aminek nem latom at az ertelmet, hogy mert modositgatjak ossze-vissza.
  • gerey
    #68197
    Én ezt a ptr-t már decemberben meguntam, visszamentem Border 2-zni, ott farmolunk meg raidelünk haverokkal. Aztán majd megnézem mit írnak/tok a kiegről ha kijött, és csak úgy veszem meg.
  • Lammer
    #68196
    a WD-t meg le fogjak nyomoritani, mert tul tapos, allitolag... VICC :D

    nalam barb meg a wizard meg fog halni a permayeti (hotazok, nem wwzek ugye) meg a permaarchon miatt, gondoltam majd WD-vel elleszek kiegben, mint szamomra ertelmes alternativa, meg az uj skilek es valtozasok is talan tetszenek... hatpersze :D

    akkor marad crusader meg a gimpelt WD, DH nem tudom mennyire lesz eletkepes HC-n :)
  • Lokker
    #68195
    Az az érzésem, hogy a bli$$ rá akar kényszeríteni, hogy megvegyem a kieget, mert ugyanis jelenleg ami ptr-en van az vicc. Egyelőre úgy néz ki, hogy az alapjátékot kinyírták.
  • Zenszkij
    #68194
    Nekem elég volt az alapjáték, ahol upgrade sose esett normalon, csak az AH-ból lehetett vásárolni. Engem meggyőztek, hogy a kieg nem kell.
  • Sunrider924
    #68193
    Az ember azt gondolna hogy, pedig dehogy
  • Sunrider924
    #68192
    A Blizzard ujabb bizonyitekat adta az elorelatasanak es eleselmejusegenek, megpedig: a beta szerveren megnovelte a bloodshard vendornal az eselyt, hogy legendary essen, de nehogy tul sok legyen a jobol ezert lecsokkentette a leg drop eselyt a szornyekbol.

    Hogy ezt pontosan mikent oldotta meg az egyelore rejtely, de ami nyilvanvalo, hogy nem csak a szornyekbol jovo drop lett elbaszva a PTR-en!( ertelmes ember maris rajon, hogy mivel nincs kulonvalasztva a ket kliens, ezert akarmit allitanak a betaban, az a PTR-en is megtortenik- kackac)de a craft is mellement, teljesen mindegy mit akar craftolni a tesztelni vagyo jatekos, ugyanazt a 3as statkombot fogja kapni smart modon mainstat+lvl req+dmg against elites.

    Az egesznek a megkoronazasa, hogy perpill a Blizzard 2 fele legendas-t
    akar, az egyiken nincs speci procc( tudnam akkor mitol legendas?) ez marad(na) a comon es lesz(vagyis van) a masik, a higher legendary, amihez kotelezo a torment es ott is minnel magasabb fokozat a nagyobb eselyert, mert amugy a higher legendary drop chance az nagyon alacsony kell legyen.

    Lassan mar tele a tokom a Blizzard inkompetens fejlesztocsapataval, akik osszefossak magukat a paniktol, ha egy jatekosnak valami hasznalhato esik a Diabloban....
  • tugyiti
    #68191
  • Jojobaba
    #68190
    figyeljetek oda, hogy aki kiegben gondolkodik 70es szinten már más alkatrészek lesznek, így se kulcsot, se machine-t se organt nem érdemes raktározni majd
  • Since
    #68189
    Ha valaki még aktívan játszik, tudna segíteni Hellfire Ring alapanyagokban? Act1ből sikerült,összegyűjtenem a hozzávalót, viszont még kellene a többi actból is. Since#2606 ha van kedve valakinek segíteni.
  • Jojobaba
    #68188
    ok kösz
  • Lammer
    #68187
    azt lefoglalja maganak elore...

    menj be a settingsbe, game install/update es ott lesz a network bandwith nevu opcio!

    ott tuti le van korlatozva alapbol eleg gyenge savszelre :) nullazd ki, azt hadd szoljon :)
  • Jojobaba
    #68186
    és nektek hova tölt le? mert nekem nem nő a file mérete, 17.3 giga marad, napok óta forogo a cucc, hogy tölt
  • Sunrider924
    #68185
    Parancsolj
  • Sunrider924
    #68184
    Thunderstorm es frozen pulse megy utanad, nem kell oda mar semmilyen vortex.
  • tugyiti
    #68183
    Örülj neki ,hogy nem volt mellé inkább egy vortex vagy egy wormhole :D
  • Dodo55
    #68182
    Akkor ezért rinyál nekem pár napja folyamatosan, hogy nincs elég szabad helyem :D

    Az SSD-men van egy kis 40 gigás partíció külön a rendszerpartíció mellett, azon van a live meg a PTR is, van még rajta 5GB szabad hely, de így már érthető, hogy a 6GB-hoz az kevés.
  • Sunrider924
    #68181
    Background download available
  • Lokker
    #68180
    bnet app töltött valamit
  • Dodo55
    #68179
    Melyik kliens tölt elő valamit? A live vagy a PTR?
  • Sunrider924
    #68178
    4 elemental combo
  • Jojobaba
    #68177
    mikor lesz live a ptr? mert most a kliens előtölt valamit de a file mérete nem nő
  • Lokker
    #68176
    Remélem a live-ot is javítják addigra.
  • Sunrider924
    #68175
    O hat nincs is sok dolog elbaxva, a loot generalas, az elemi sebzes, a jatek pont ott tart most, mint pre 1.03, csak az a gaz hogy kozben eltelt ket ev?
  • Vorrhess
    #68174
    Remélem live-on nem marad így.
  • Sunrider924
    #68173
    No comment
  • Aspyrin
    #68172
    Ja, és torment erősség is beállítható - überszopás. :)
  • Lammer
    #68171
    alairasomban a konfigom, nalam vaj minden :)
  • Dodo55
    #68170
    Megpróbáltam, semmi változás, pedig összejött a konstans 3.1GHz :(

    Akkor viszont ez vagy ugyanaz lesz, mint a HDD-k esetén az akár több másodperces képbeállás töltéskor (csak az SSD miatt nálam ez olyan rövid idő, hogy villámgyors képrángatózásnak érzékelem), mert főleg akkor jelentkezik, amikor új területre megyek, vagy nem tudom.
  • Dodo55
    #68169
    Figyeltem most a procihasználatot és az órajeleket, lehet az lesz a gáz, hogy 30-40% fölé nem nagyon megy, és 1.6 - 3.1 GHz között váltogat emiatt a procim folyamatosan (mert kb. ott lehet a C1E reakciópontja, az EIST-et meg már rég kilőttem mert az lépcsőzetesen, nyugisabban állítgatja, nem elég jó a reakcióideje).

    Megpróbálom most két maggal, hátha akkor elég folyamatos terhelés lesz a stabil 3.1GHz-en tartáshoz. Kilőni nem akarom a C1E-t is, mert sok más gond nincs vele és cserébe nyugiban kurva jó fogyasztásom van, meg halál csendesek a ventijeim köszönhetően a 30-35°C körüli idle tempnek.