78965
  • Noodlee
    #68248
    Sziasztok!
    Kb 7 hónap kihagyás után tegnap újra elkezdtem játszani. A problémám, hogy random megszakad a kapcsolat a battle-net szerverrel, a netem viszont megy. Van olyan, amikor 5 perc alatt 10x, de van, hogy órákig semmi. Ez valami ismert probléma?
  • Lokker
    #68247
    Hát, részvétem. :)
  • maross
    #68246
    Na, ez is majdnem osszejott :)

    "We’ll be back soon!

    The Blizzard family of websites is temporarily unavailable. Thank you for your patience!"
  • Lokker
    #68245
    szerintem dobj egy ticketet nekik a hibával vagy vetesd le velük az autentikátort (lehet deszinkronizálódott), a mobilos verziónál egy szinkronizálás ezt meg szokta oldani, de aztán lehet teljesen más a hiba.

    mindegy a leggyorsabb ha írsz nekik.
  • maross
    #68244
    "meg nem tetszik, h a legek account boundok lesznek" <- na vegre, ez az elso jo otletuk eddig. Teljesen jo a wowos boe/bop rendszer.

    reptile: probaltam keresgelni, senkit nem talaltam ezzel a problemaval, csak a mobilos autentikator adta meg magat mindenkinel, vagy "lejart" a digipass, de akkor kiirna hogy disable..szoval nem ez a gond.
  • Daell Drow
    #68243
    Vissza fog jonni az AH e felol semmi ketseg. Csak egy kicsit at alakitva, magyaran a blizz fog mindent arulni benne. (mikrotranzakcio)
  • who am I 7
    #68242
    annyiért már elgondolkodtató.De megvárom az első reakciókat..meg nem tetszik, h a legek account boundok lesznek.A loot 2.0 eddig a ptr-on, amit tapasztlatam, azért nem fogok pénzt adni, ez biztos.Ha olyan lesz finalba, akkor még vissza fogják sírni az AH-t.
  • SLICK
    #68241
    hát akkor passzolom, esetleg várj, hátha valaki tud még itt segíteni neked, vagy esetleg olvasgass a hivatalos d3 fórumon hátha találsz megoldást vagy ha nem, akkor írj egy ticketet a Blizznek hátha segítenek.
  • maross
    #68240
    Ha nem ugyanez lett volna a hiba masfel hete is, akkor megnyugodnek, de igy nem megy :).
  • Lokker
    #68239
    Nálam a live és ptr is jól működik kivételesen. Gyorsan belép hiba nélkül elsőre.
  • pimpi001
    #68238
    én 2 napja nem tudok belépni
    nemtom mi a lofasz van
    ezt kapom a blizztol szeretettel
  • SLICK
    #68237
    nálam ha eddig nem lépett be azt mindig más hibával jelezte a játék... Valamit megint a Blizz töketlenkedik, mert ha be is tudok logolni akkor csak nagyon lassan. Bár hozzáteszem nekem a netem is egy libafinghoz hasonló. De mások is jelezték, hogy loginolásnál baj van, ezért lehet, hogy nem pont nálad van a hiba.
  • maross
    #68236
    elfelejtettem irni, nem mobilos autentikator-progi hanem rendes fizikai autentikator (digipass go 6), szoval nincs resync meg ujratelepites, es hasonlo.
  • maross
    #68235
    Szevasztok. Lenne egy olyan gondom, hogy nem enged be a diablo 3. A dolog ugy nez ki, hogy a bnet kliensben tarolva van a jelszavam, nem kerdez semmit, es tudok diablozni.

    A browserben ker nevet jelszot, megadom, ELFOGADJA (ha rossz jelszot adok meg, hibat dob, szoval tuti jo a jelszo), utana kovetkezo oldalon keri az autentikator kodot, beirom, es kiirja hogy "We couldnt log you in with what you just entered. Please try again.". Otlet? Mert ez igy eleg kellemetlen. Tobbszor probaltam, tobb geprol, tobb bongeszovel (egy hete is, most is). Az autentikatorom nem volt eszetlen sokat hasznalva, biztos vagyok benne hogy van aki mar 10x ennyit hasznalta. Utobbi 3 honapban kb otszor ha diabloztam.
  • Lokker
    #68234
    passzolom, én még nem vásároltam onnan
  • SLICK
    #68233
    rengeteg mindent rendeltem már tőlük, eddig még nem volt semmi problémám velük, szerencsére! :)
  • TBTPumpa
    #68232
    Türelmetleneknek nem ajánlott. Ugyanis számukra nem a megjelenés napján, hanem a megjelenés után 1-2 nappal fog megérkezni a csomag.

    Anno rendeltem már tőlük Blizzard CE-t, és azt is a megjelenés után 1-2 nappal küldték ki. Érdekesmód a doboz is fel volt bontva (nem volt fóliázva) és a a Guestpass kártyák is hiányoztak belőle.
    Ezzel nem a boltot akarom bántani, csak, nem mindig a legolcsóbb a legjobb.
  • TBTPumpa
    #68231
    Dobozkép:
  • SLICK
    #68230
    ja és ingyenes a házhozszállítás
  • SLICK
    #68229
    A RoS CE iPon!-on olcsóbban előrendelhető. Majdnem 2000 Ft-al olcsóbb mint a CD Galaxisnál.
  • TurboX
    #68228
    köfi

    am megbízható?
  • Lokker
    #68227
    arra gondoltam, hogy dollár vagy euró, lehet félreérthető volt amit írtam bocs
  • Lokker
    #68226
    tessék
  • unusual
    #68225
    paypal,bankkártya,hitelkártya.....
  • TurboX
    #68224
    link pls
  • Lokker
    #68223
    28euro a legolcsóbb
  • Lokker
    #68222
    Attól függ mivel kell fizetni.
  • unusual
    #68221
    Blizz accodon / én ott vettem /,és cd-galaxis.....A többi szerintem drágább.....
  • Lokker
    #68220
    steam topikjában vannak ilyen oldalak a fejlécben linkelve, nézz szét ott
  • markastor84
    #68219
    Sziasztok!

    Tudnátok mondani egy olcsó, de megbízható honlapot, ahol tudnék venni elektronikus RoS kulcsot? (Nem béta)

    Köszi
  • unusual
    #68218
    Kicsit játszana az ember,és nem tud,mert nem lehet fellépni.....És ez már így megy pár napja.....
  • SLICK
    #68217
    Amit magam craftoltam, mindegyik egész jól sikerült és viszonylag hamar. Minden karakteremnek 10 crafton belül sikerült jót dobnia. Egyedül kesztyűvel vagyok hadilábon, meg amuletekkel. Ezekből nagyon nehezen dob elfogadhatót.
  • Lammer
    #68216
    biztos? sikerul lenyomni* mondjuk 500 kraftbol? tuti? foleg hcn, ahol nem porog ugy a mati meg DE mint Sc-n? :)

    *pont radob akkora vitet bonuszba, annyi allrest, meg armort, meg olyan jo regent? ezt sokan nem nezik :)

    en az europai (edit: world szinten is) hc es sc vallasokat neztem progressen es jelenleg mindketton vile vezet itemscoreban... sot, a topXben iszonyat tobbsegben van Vile, kraft elleneben :)

    behold europai HC lejobb vallasa diabloprogress szerint:
    orosz barb
    (zarojel: kozel 5,5M EHP, elalldogalhat egy darabig a szarban xD)
  • SLICK
    #68215
    a poén az hogy jobbat craftolok Archonba... :|
    Nem is értem miért olyan nagy durranás az a vállas, túlárazott átlag cucc...
  • pimpi001
    #68214
    infernal machine
    a régi kulcsok mennek a levesbe? vagyis nem érdemes tartogatni?
    mivel az új gyűrű kicsit táposabb video
  • Systore #68213
    Vile ward miatt a legkonnyebb memondani, hogy nem reg vehette a gearjet :D
  • Sunrider924
    #68212
    T2 keywarden drop
  • Sunrider924
    #68211
  • SLICK
    #68210
    úgyis meghal ez is... aztán meg ríhat a szája, hogy bevásárolt :D
    Úgy kiröhögném mint a szart
  • LocalPatriot
    #68209
    Köszönöm szépen Nektek!
    Ez nagyon jó hír, így legalább el lehet dönteni majd a kiegben, melyik karakterrel aakarja folytatni az ember. Akkor csinálok is minden kasztból karit. Ezer hálám mégegyszer!