78965
  • unusual
    #68288
    lol amu tényleg! ;)
  • unusual
    #68287
    Az elég jó kis hobbi akkor. ;) Én is tegnap kezdtem 1 monkot ami self found lesz,semmi AH,és haveri segítség. Csak craft,és ami potyog. ;)
  • Sunrider924
    #68286
    OP immunity amulet, amugy ezlenne az. Viccesek ezek a fogalmatlan blizzard dev-ek, komolyan.
  • TBTPumpa
    #68285
    Igen. Annak örültem volna én is. Mert az alapjátékhoz kapott Diablo koponya és Soulstone USB kulcs baromira jól néznek ki.
    Itt jó lett volna egy Malthael fejszobor.

    Az egérpad nem néz ki rosszul, csak kérdéses a minősége (WoW CE-k és Heart of the Swarm CD-nél nem volt valami jó minőségű).
    És az Artbook is baromi jól néz ki - bár már az alapjáték Artbookja is nagyon fasza volt.
    A vicc csak az, hogy az alapjáték CE volt 19-20 000 Ft, ez pedig 17-18 000 Ft, pedig csak egy kiegészítő. Nem annyira tartalmas, mint az alapjáték és maga a CE tartalma sem ér annyit, de sajnos ez van.
    Sima verziót nem akarok venni, akkor már CD kulccsal is beérném, de egyik-másik oldalon maga a CD kulcs többe kerül, mint a dobozos alapjáték idehaza.
  • Noodlee
    #68284
    Én sem AH-zok, mivel nincs mit elköltenem AH-ban. Amik rajtam vannak semmit nem érnek, mindenemet lootoltam, illetve pár cuccot haveroktól kaptam. Ha bármilyen segítség kell, csak szólj, és próbálok segíteni.
  • Carlos
    #68283
    Sajna egyetértek. A koponya után egy egéralátét nagyon gagyi. Mindenesetre megveszem persze, hogy jól nézzen ki a másik mellett, de picit énis csalódtam.
  • Mutans Zombi
    #68282
    unusual és Noodlee!

    Igen-igen, magam is olyan hülye vagyok :-), hogy élek ennek a hobbinak, s nem az a gond, hogy nem tudnám hol vannak ezen lények, hanem az, hogy hiába irtom őket - direkt próbáltam single player-ben, hogy biztos nekem számolja fel -, de akkor sem fogadja el, és nem világos, hogy miért.
    Megnézve a karaktereitek... izé... én csak egy útszéli hajléktalan vagyok, aki azt használja, amit talál.
    A magatalálós rendszerem annyival rosszabb(?), mint a Lammer féle HC (részemről SC és HC egyaránt), hogy alapanyagokat sem vásárolok és igazából másoktól sem fogadok el cuccokat.
    Ennek következtében pl. a 60/53-s barbárom sebzése mindössze 53.9K.
  • TurboX
    #68281
    dizájnerek részéről egy malthael fejszobrot még besúvasztottam volna a csomagba, ezzel "rákényszerítve" az alap ce vásárlókat az ismételt vételre de ez így karcsú
  • TomStorm
    #68280
    Hát így elsőre HC kari lvl20-ig bírta^^
    ACT2 elején vigyázni kell persze ismerem mit-merre csak túl bátor voltam.
    Most inkább vissza SC aztán majd egyszer megint neki állok:p
  • pimpi001
    #68279
    nemtom mi a here van ezzel a blizzel. 2 hete nem tudtam belepni jatekba, ma vegre beengedett 10 percre, majd kozolte velem hogy a licenszemmel valami gebasz van es kivagott a gecibe.
  • TBTPumpa
    #68278
    FAP time:
  • TomStorm
    #68277
    Live-on biztonságos.PC online részét nem tudom milyen de live tuti.
    Server down se volt mióta játszok se lag.
    Úgyhogy ez noproblemo:)
  • coolpet
    #68276
    A HC az idegorlo... Olyan szerver disconnectek es lagok mellett amik vannak, csak offlineban lenne ertelme... Igy csak fejloves egy esetleges onhiban kivuli halal eseten :)
  • gerey
    #68275
    Amúgy nem sok értelme lenne a HC módnak, ha SC-ből felöltözteted. Ill. ezt most is meglehet tenni csak kicsit körülményesebb.
  • TomStorm
    #68274
    Ok,köszi az infokat!
  • tugyiti
    #68273
    igen a hc cuccok csak hc karakterek között lesznek sharedek
  • TomStorm
    #68272
    Tényleg nem lehet.Nincs is közös láda:)
    Na így érdekes lesz.
    Most HC karakternek soha nem is lesz közös semmi?Marad ilyen különc kis karakter?
  • Noodlee
    #68271
    Lehet én értelek félre, de ha most kezdesz bele a HC-ba, akkor nincs másik HC karaktered, tehát biztos nem fogsz tudni neki craftolni, mivel a HC egy külön dolog. Ott mindent a nulláról kezdesz. Nem lesz semmid, ami a SC-ben már megvan.
  • unusual
    #68270
    Barbi,bármilyen felállásban,vagy Monk,szintén. ;)
  • TomStorm
    #68269
    Az nem lehet rossz.Pajzsot is tud fogni és Barbáromnak sok van amit átadhatok neki.Female Monk még tetszik is.Igazad lehet,hogy Monk-al kell megpróbálni,köszi!
  • Jojobaba
    #68268
    szerintem a monk a legjobb, a sok élet visszatöltő, örökélet pár másodpercig képességével
  • TomStorm
    #68267
    Hardcor-ra melyik Class-t ajánlanátok?
    Gondoltam belekezdek egy ilyen kalandba is:)
    Craftolni bármelyiknek tudok lvl35-ig akár zöld szettet is.Exp.boost cuccok is vannak 10 szintenként de mégis nem tudok dönteni melyik class legyen
  • Hecker007
    #68266
    A madaras áruházban legutóbb 6k volt az alap is meg a kieg is. Az szerintem elég baráti. PlayIt kiállításon is elég olcsón meg lehetett kapni asszem 16k volt a kettő együtt.
  • unusual
    #68265
    "hülye" elég sok van ilyen szempontból. ;) / én is /
  • Noodlee
    #68264
    ha te is olyan "hülye" vagy, mint én, hogy szereted az archievmenteket csinálni, akkor vegyél fel, és segíthetünk egymásnak. :)
  • Noodlee
    #68263
    Szerintem még mindig vannak bugok az archeivmentekben. Tegnap vertem le Fecklar's Ghostot, az egyik archievmentben megadta, de egy másikban, amihez szintén kellene nem.
  • unusual
    #68262
    Szia. 1legó fajtából 1et tudsz használni,elég kemény lenne ha ugyanabból 2öt lehetne pl EF. ;) Fallen Cur Act2-ben van. Ha gondolod vegyél fel és elviszlek oda / is / akár. ;)
  • unusual
    #68261
    Kari előtt volt leárazva az SC2+kieg,meg is vettem akkor. ;)
  • Mutans Zombi
    #68260
    Helló mindenki!


    Nekem csak* annyi kérdésem lenne az alapjátékkal kapcsolatban, hogy az Achievement-k között szerepel az lemészárolt champion és rare szörnyek listáján a "Fallen Cur".
    Bolyongásaim folyamán találkoztam mindkét kivitellel (már többször is), még sincs kipipálva a listán (csak azok hiányoznak az adott listákról).
    Szóval mit kell tenni, hogy elfogadja? Magamévá kell tenni előtte, közben vagy utána, vagy 301230213123x kell megölni mind, mert nem elég 5x - 5x, vagy puszta kézzel kell, vagy az evezővel, vagy ..., mi?
    Ja még annyi érdekelne, ha lehet találni olyan Legendary-t, ami nálam van, akkor miért nem használhatom egyszerre?
  • Fehercsoki
    #68259
    Igen de SC2 kiegje önállóan is használható.
  • Whysper
    #68258
    Igen csak értékelném ,ha a sc2 kiegje nem tartaná az árát! 8)
  • Daell Drow
    #68257
    Szerintem nem fog bezuhanni az ara (wow mas kategoria), ott a SC2 az is tartja az arat, es amikor jott a hots kiegeszito akkor is csak ugy volt ra 2-3 ezer forint akcio rovid ideig hogy kiegeszitovel egy csomagban.

    Diablonal is 2 az egyben akcio lesz, asztan szepen vissza al a jelenlegi 9-10k huf arra.
  • maross
    #68256
    sima diablo ara tuti be fog zuhanni, kerdes hogy milyen gyorsan.
  • who am I 7
    #68255
    livekodok-on most 8500 az alap D3, ennél szerintem olcsóbb aligha lesz.A ros pedig 8700, ez is barátibb.
  • Lokker
    #68254
    Nem hinném, ha a magyar lehetőségeket vesszük figyelembe. Starcraft2 esetét megnézve itthon marad az ára. De digitális verziót tuti fogsz olcsón kapni.
  • Fehercsoki
    #68253
    Várható hogy csökken a Diablo 3 ára a kieg megjelenése körül? Szeretnék Diablozni viszont gondolom kieg nélkül nem sok értelme lenne, viszont a kettő együtt már viszonylag drága.
  • Carlos
    #68252
    Elorendelve. :-)
  • TurboX
    #68251
    teljes rendszervizsgálattal avast karanténozta
  • Noodlee
    #68250
    És mivel kaptad el? Eset nem talált semmit.
  • TurboX
    #68249
    nálam anno ezt a jelenséget egy trójai okozta, érdekes mód más galibát nem csinált