78965
  • Lammer
    #68328
    tehat az en esetemben akkor ugyanarrol beszelunk, kesztyumet #68292 ugye meg 2.0 elott makkoltam... szal ennyi :((( ezt de sajnalom :(((
  • mikromanus
    #68327
    Személy szerint nem is várok gyors javítást a teszten és bízok benne, hogy a kész játékra mindent jól megcsinálnak, csak ha a teszten nem javítanak valamit hetek óta, akkor picit már aggódok. Lehet a háttérben már megvan minden javítás, csak nem dobták be külön-külön. Csak nehogy az legyen, hogy valami felett elsiklanak és így nem lesz időben kitesztelve! Épp arra jó az ilyen nyíltabb teszt, hogy minden olyan agyament kis részletet stresszeljenek a felhasználók amire a fejlesztők nem is gondoltak. Mer' a júzer olyan, hogy kihasználja a játék hibáit. Már ha előnyére vannak. Jobb ha megjelenés előtt bukik ki az ilyesmi.

    A játék meg jó lesz. Vannak olyan változások amik nem nagyon tetszenek, de összességében még így is pozitív a kép.
  • SLICK
    #68326
    az a baj, sokan még mindig nem fogják fel, hogy egyes értékek szándékosan vannak átírva/elírva TESZTELÉS céljából...
    A bugok meg előfordulnak, meg lesznek is mindig. Azt azért egy habzó szájú júzer se mvárhatja el a Blizztől, hogy minden apró bugért egy gyors hotfixet csináljanak. Csak ugye mindenki türelmetlen, temeti a játékot, aztán a végén kiderül, hogy csak az a baj, hogy nem kapott béta kulcsot.

    Amúgy szerencsére volt lehetőségem kipróbálni nekem is a bétát, az enchantnál is valóban bugos lett a dolog, mivel lvl 70-es legendary item szinte minden affixát egy skill bónusz statra akarta rerollolni. Mivel barbár voltam és str-es volt a kesztyű ezért barbár és crusader skill bónuszokat lehetett volna rollolni.
    Szóval nem volt arra lehetőség, hogy a saját igényeimnek megfelelően javíthassak az itemen.
    Én továbbra sem aggódom a játék miatt, van még bő másfél hónapjuk kijavítani a dolgokat.
  • mikromanus
    #68325
    Nincs szerintem sok korlátozás. Primary affixból primary lehet, secondaryból kizárólag secondary és ha már van egy resist affix, akkor más nem lehet (pl van már all res, akkor nem lehet egyedi resist).
    Eg yitemen 3, vagy 4 primary affix lehet és 2-3 secondary. Legendary speckó affix nem rollolható. Azt' ennyi a korlát. Vag yvan más is? Ja igen, meg a régebbi dropok se lesznek enchantolhatóak, de ez a "fejlesztés" még nincs bent szerintem. :)

    70-es szinten erősebb az ellen? Tényleg? Aztaa... Ez dúlva.


    A "lút" nem szar, csak bugos. 70-es szinten nem tudom mi van, de 60-ason (PTR) minden iLvl 60-63 item és 5-6 affixet kap az "véletlenszerűen" megkapja a -lvl req affixet. A craftban meg hatból 5 random jellemző valójában fix, csak annyiban "random", hogy eltérő értékek lehetnek rajta. Valamit ami ezt a hibát okozta már találtak, de vagy nem javították, vagy veszettül mellényúltak és nem értenek hozzá. Valami olyat gagyogtak, hogy a -lvl req affixet átrakták primaryból secondaryba, csak valamivel nagyon nem számoltak és "picit" gyakrabban rollol. PTR-en estek jobb itemek is. A legendarykból is akad pár igéretes. Annyira lementek casualba, hogy 1,5-2 óránként garantált a legendary drop. Ez valamilyen szinten már szánalmas. Ha neked így se esik, akkor vagy nem igazán nyomulsz még ennyit se, vagy simán utál a renccer. Nem csodálom. Én is mindenkit utálok aki kapott betakulcsot. Csak mert én nem.
  • mikromanus
    #68324
    Ez így önmagában félreérthető. Pontosították is a "legacy" item jelentését. Minden olyan item, ami a 2.0.1 patch előtt került a rendszerbe az nem lesz enchantolható.
    Fordítás: lusták vagyunk balanszolni a júzerek meg bekaphassák. :)
  • Lammer
    #68323
    "Legacy Items No Longer Enchantable"

    koszi gg nore...

    akkor meg is szekszualhatom az imba trifecta kesztyumet, ha tuelelek vele HCn kiegig.... :(
  • cleric
    #68322
    :)
    Kikapcsolódott a Show Advanced Tooltips az optionsban, még sose láttam kikapcsolva (persze controllal is megy), köszi!
  • Lammer
    #68321
    nyomj egy controlt :)
  • cleric
    #68320
    Apropó PTR. Túl "bonyolult" volt skill rendszer a "sok számmal", vagy mi a tök? Ilyenek a skill leírások, hogy "Reduce damage taken while Shadow Power is active", na de mennyivel?? Meg "Critcal Hits deal additional damage" és mégis mekkorát? Ezeket majd csak így érzésre fogjuk belőni, vagy matekozni kell, vagy megtanulni a patch notes-ból, vagy monitorozni a karakterlapot, vagy mi a terv?
    És akarom vissza a DH régi hangját is! :/
  • Lokker
    #68319
    Kipróbáltam a bétát. Hát nem győzött meg. A lút maradt ugyan olyan fos, misztikkel lehet valamennyit operálni, de az is lutri hogy mit enged ahelyett a stat helyett encsantolni. A kruszáder se nyűgözött le, valahogy lassú karakternek tűnik, nem olyan pörgősek a szkilljei mint a többi karakternél.

    70-es szinten torment1 nem ment 600k+ demidzses vizárddal. Csóri ptr-es karim erősebb volt 60-as torment1-en harmadannyi demidzsel, sőt torment2 is döcögött neki. Rift, adventure, cursed shrine/chest nem rossz próbálkozás de összességében kevés ahhoz, hogy én ezért pénzt adjak.

    Lút maradt szar, aki meg nem veszi meg a RoS-t szopja a fasztot.
  • cleric
    #68318
    Már egy ideje én sem játszottam, ma beléptem, HC cemetery első crypt vége felé egy pakk, nem láttam, csak egy kilőtt nyíl eltalálta, aztán a szokásos futok-de-nem-történik-semmi, de már csak a jobb szemöldökömet vontam fel és vártam mi lesz... Megmaradtam végül, de ez elég távol áll a szórakozástól.

    A PTR loot sem győzött meg. Lehet, hogy 70 után jobb lesz a drop, de aki nem veszi meg a ROS-t, az szopóágon marad.
  • TBTPumpa
    #68317
    A CE is tartalmazni fog 3 karakter slotot, ahogy a Digitális verzió is.
  • Noodlee
    #68316
    Diablo 3 Reaper of Souls Collectors Edition is tartalmazni fog 3 extra karakter slotot, vagy csak a digitális verzió?
  • unusual
    #68315
    19EU-ért ment el. ;)
  • BlazeH
    #68314
    Fél év kihagyás után beléptem a játékba, mondom nyomom egy kicsit, úgyis nem sokára jön a kieg.
    10 perc játék eredménye:

    1 db connection error
    1 db halott lvl44 HC character

    Hát mit mondjak nem hozták meg újra a kedvem a játékhoz. (a kieget ennek ellenére meg fogom venni, de azért na)
  • unusual
    #68313
  • Lammer
    #68312
    na akkor ezt csekk! ezen most en is besz*rtam xD

    PTR-re atmentem kicsit bohockodni, ugyanugy HC, ugyanugy dobta xDDD

  • unusual
    #68311
    GéZé Picit off : Megválnék elég sok item-től,ingame a részletek,és egyeztetés. / ts is van /
  • Lammer
    #68310
    oooops SZET legplan HARDCORE-on... mp1 nv4 utan otodik pakk:



  • mikromanus
    #68309
    Lehet igazad van. Jön az XP, csak nem nagyon. :)
    T3 az kb MP10 szintű erősség. Ott meg minden XP cucc nélkül is 1 milla/perc felett jön az XP 1.0.8-ban. Akik keményebben rágyúrnak a mostani az XP runokra azok 100-200 millió XP/órát hoznak össze. A rekord barbival 33-40 óra közti idő alatti para 100. Mondjuk az elég elszállt és csapat is kell hozzá, de 100-150 milla XP simán összejön. A PTR-en meg alig csurran-cseppen valami. Most mintha már jobb lenne, de 10-20 milla xp most se negyed óra.

    A hibákat jó esélylel javítják a megjelenésig és a loot 2.0 bevezetésig, de eléggé látszik, hogy a "vanília" verzió elég alacsony prioritás náluk. Simán lehet hogy annyira elbagatelizálják a hiba összetettségét (már számukra milyen összetett lesz), hogy vagy valami katasztrófa lesz az alapjáték, vagy megcsúsznak a patch-csel. Sok lehetőségük az utóbbira nincs, mert egy régió lesz a kieggel a vanília tömeg, így külön patch nem lehet a kettőnek. Marad a fércmunka. No, azért remélem nem! Megveszem a kieget így nem érint, de az elég amatőrség lenne.
  • Sunrider924
    #68308
    T3on ugyanolyan tempoval jon az xp mint mondjuk p80+ mp6on farmolva, 2 szintet leptem PTR holott meg nem is tettek be az uj paragon xp gorbet.
    A drop ott van elbaszva, hogy az idiota Blizzard devek sokadszor is bebizonyitjak mekkora amatorok, mivel 59ig nincs elbaszva sem a craft sem a drop, az csak 60as szinten lep ervenybe, ebbol akarki rogton rajon hogy a betas loot kapott egy 60 exkluziv megkoto algoritmust. Elmeletben a lvl 70 exkluziv cuccokon kivul barmi eshet es esik is, csak a stat/dmg rollnal kap egy enyhe felulbiralast, de az nagyon felresikerult. Ennyire profik. Azon mar meg mosolyogni sem tudok, hogy naponta hanyan panaszkodnak hogy elorendeltek a kieget de nem tudnak crusadert jatszani. Eladasok mindenek felett, a blizzard south marketinget tud semmi mast...
  • mikromanus
    #68307
    Azért valljuk be, ez a torment nehézség nem volt 60-as szintre tervezve! Csak a master édeskevés. Kap a vanília player jó kis tormentet ahol ökörködhet. Szórakozni jók a nagy nehézségek, csak értelme nem sok lesz. Jutalmazás az kb nulla. Xp-ben még csak-csak versenyképes, mert az zsengén jön nagyon. A drop viszont mosolyogtató. A HP-k is nagyon elszállnak. T6-on egy extrahealth elit 1 milliárd HP, egy mezei zombi 50 milla HP, egy "ducibb" 100 milla. A bossok aranyosak. Olyan 2,5-3 milliárd HP-juk van. De legalább nem olyan veszélyesek és fürgék mint az elitek. Szórakozni jó lesz, de érdemleges T6-os geart nem igazán lehet összeszedni. A rare itemek -lvl req-kel még talán dobnak 1-2 szintet a haladósabb nehézségre. Fegyveren a vaníliások jobban járnak az 1.0.8-ból áthozottal mint a helyi droppal. Ez teszt rendszer. Csak nem ilyet akarnak bedobni az élesbe... A craft és loot bug miatt most elég nehézkes használható itemet találni. Craftban minden affix "véletlenül" azonos lesz, a dropban meg ott virít 5 és 6 affix esetében a szintcsökkentés. (kivéve az iLvl 61 vagy azalatti itemeket) Köszönjük Blizzard! Köszönjük Obama! :D
  • tugyiti
    #68306
    Nagyjából igen ,de csak ha a RoS nélkül fogja tovább tolni.
  • unusual
    #68305
    Szerintem elég sok minden változni fog még.....
  • unusual
    #68304
    Ez azért van,mert régen gameltél itt. ;) Grat amúgy! Valamelyik eladható?
  • who am I 7
    #68303
    liveba is ígymarad
  • Sunrider924
    #68302
    Na ilyen korom se volt meg live-on miota tolom, mp6 act1 decaying crypt elso szint 6 leg egymas utan, amibol 3 set cucc: 1.Nat, 2.Warmonger, 3.Skorn, 4.Empyrean messenger, 5.Inna es vegul 6.Blackthorne
  • kukubenko66
    #68301
    Nem tudom, mi baja, megpróbáltam másik helyre rakni.

  • unusual
    #68300
    Nincs itt sajnos kép.....
  • kukubenko66
    #68299
    unusual:
    itt a kép a nat gyűrűről, amit a barbáromhoz vágtak, épphogy átért infernora. :-)

  • unusual
    #68298
    PTR-től ennyi telik.....
  • Sunrider924
    #68297
    Ugy fest elertem a hatart, ahonnan 2.0 dropal 60on nem tudok ertelmesen tovabb fejlodni a kovetkezo nehezsegre. Mar hallasra is okorsegnek tunik, hogy minden egyes Torment fokozat az elozo fokozat hp-jat duplazza, de gyakorlatban ez ugy fest T4en atlag elite boss 200m hp(roszabb esetben kiter is), mire lekarcolom addigra elmegy a kedvem az egesztol. Story bossok meg egy kulon vicc, T3as Leoric 485milla hp, 6 perc volt megolni, ebben hol az elvezet? Max kibaszottul unalmas.

    A teljes gearem mar 2.0as drop, ezzel igy nem tudtam 200k dps fole menni, akarhogy facsarom a skilleket/runakat.Gear slotbol mar nem johet tobb upgrade, fegyok meg le vannak limitlava max 1300dps egykezesek jonnek. Probaltam kerni betas playertol lvl reqes 70es fegyot de addig terjed a megertesuk hogy korberohognek. Egyebkent meg ugyis csak 70es droppok, de legalabb lattam volna hogy ugy meddig tudok ertelmesen menni, 60as drop PTRen max T4ig eleg, es nem a toughness a gond hanem a dps, siman kibirom T4es elemi sebozket is 2milla toughnessel, de a dps az nagyon sovany.

    Kivancsi vagyok hogy ez igy megy livera, mert akkor egy nagy faszsag az egesz, gemmek alig esnek, a 2 orankent garantalt legendary az edeskeves, T1tol felfele a cursed chestek eselytelenek, hat ennyire futotta a blizzardtol, hogy a vanilasoknak is dobjon valami koncot.
    Ehez csak gratulalni tudok nekik.
  • unusual
    #68296
    UpgradeInnaFelső O.o
  • bendáj17
    #68295
    Lenne valakinek kedve segíteni a Hellfire ring megszerzésében? vagy csak überezni egyet-kettőt? Előre is köszönöm aki segít: Bomb90 #2808
  • Sunrider924
    #68294
    Erdekesseg
    3as elite pakk elso tagja dobta, fura ez az extra drop, maskor is elofrdult mar.
  • Daell Drow
    #68293
    Kemeny cucc lett. Szerintem meg ros-ban is siman megalja a helyet, cold resit ujra osztod vit vagy allresire es kesz is. Ha csak addig megint el nem dolsz.
  • Lammer
    #68292
    ohh sheeet HARDCORE kraft ^^



    (diszklemer: napok ota szenvedek a gloves krafttal... mindig negyes-otos pakkban krealtam, most osszegyult 25-re valo, bammm)
  • Sunrider924
    #68291
    Sajna nem tudom, mert csak 2 amu esett eddig, arcane es lighning. Amugy azt irtak teszteles celjabol erositettek az elitek sebzeset, szoval lehet hogy visszakapcsoltak az immunitas cuccokat, igaz ezt igy leirva nem lattam.
  • sanyiiiii
    #68290
    Visszakapcsolták az összes ilyen affixet vagy csak annyira balfaszok hogy amikor a gyűrűket kikapcsolták ezt kifelejtették mert amulet?
  • Sunrider924
    #68289
    Nem csak azert lol mert immunitast ad, hanem mert a benyelt sebzes 25%t healel rajtam, ezert 3 ele afixes shieldinges dagadek 5 tagu elit pakkot is kihealelte, csak ra kellett alljak 2-3 arcane sentryre. Ezt tuti nem igy gondoltak a biztoskezu tevedhetetlen fejlesztok.