78965
  • Lokker
    #68368
    Ismerős, nekem 2-3 hét alatt lett 50 valamennyi ilyen sz*r.
  • Vadnokedli
    #68367
    Diablo 3 in nutshell. Gondoltam felnézek 1 hó után, inkább ki is léptem.

  • Lammer
    #68366
    wizzy hordja a ringet, a masikat meg betanultam :D

    348 int (349 a max)
    84 AR
    IAS: 8
    elite dam reduce: 15
    monster kill 96
    health globe: 5206
    de szerintem lehetett volna jobb is osszesegeben


    apropo! ha fomenuben nyomtok egy spacet PTR-en, akkor nektek is osszedol a progi? :DDD
  • Aspyrin
    #68365
    nájsz, mi lett belőlük? :)
  • SLICK
    #68364
    a PTR-ben már az elejétől fogva
  • skinnyman
    #68363
    Miota zoldek a settek jeloloi?
  • Lammer
    #68362
    PTR HARDCORE skelly :)



    oculus ring +egy zold szetplan :)
  • Lammer
    #68361
    ehh, jogos :)
  • Vorrhess
    #68360
    Nem maradtál le , Fake kódot kapott a srác. De gondolhattam is volna, már nem küldenek ki most RoS kulcsokat.
  • Lammer
    #68359
    errol lemaradtam? :((((
  • pike011
    #68358
    küldtem
  • Vorrhess
    #68357
    persze :) :D
  • pike011
    #68356
    Valakinek kell fölös béta kulcs?
  • Sunrider924
    #68355
    Kongornak hc crusaderjevel mar hard fokozaton is dobalta a marquise-t, ugyanakkor MC a 60as gearjevel T3on mar tobbet volt vizszintesbe mint nem. A 60as gear nem er semmit ha nem enchantolhato, marpedig a legutobbi patchben a blizzard ezt is kinyirta mint korabban az mf-et. Azert az valamit elarul roluk, hogy gyakorlatilag a regi jatekot kell szarra nerfelni hogy az uj loot az jo legyen, nemde?
  • mikromanus
    #68354
    MannerCoockie tesztelte a T1-et a 60-as gearrel is barbárként. Enchant nem volt, de kavicsokból felhasználta ami esett, meg vállas+chest armor kombót azért bétásat vitt. Elég erős itemjei is voltak 60-ra. Mindenesetre a torment1 így is elég kezelhető nehézség. Nem vészes. Olyan mostani MP10, vagy picit erősebb lehet. Ez alapján azért nem olyan elvetélt a mostani cucc sem. Nem épp a pármillás itemek amik értékállóbbak, de azért van ami megtapadhat. Aztán idővel megy a csere. Csak 4 primaryból és ritkább, vagy nem elérhető/visszanerfelt DPS affixekkel nem biztos, hogy minden sloton gyorsan jön az upgrade. Mondjuk a töménytelen statpont sokmindent ki tud váltani...
  • Vorrhess
    #68353
    Barbár mainként én is próbálgatom most a buildeket PTR-en de valahogy egyik sem nyerte el a tetszésem igazán. Szerintem az avalanche, earthen might, earthquake párosítás lesz nyerő a számomra kiegbe. Addig wizarddal meg monkal szórakozgatok :) 1.8 már kilőve ,én azt már meguntam.
    Ui ha valakinek van RoS béta és megvette a Digital CE-t jó lenne ha lőne nekem pár képet privátba a transmog fegyókról ,érdekelne.
  • mikromanus
    #68352
    HA jól csinálják meg a kieget, akkor valahogy így lesz. Azért én nem fogok tökölni itt a kiárusítással. Lusta vagyok és amúgy sincs kedvem AH-zni :)
    Mondjuk a T1 az a legutóbbi patch óta harmatgyenge. Nem is baj, mert az a "belépőszint" (többek közt übereknél is). Picit azért sajnálom is ha teljesen kinyírják a régi itemeket. Jópár érdekes buildet kinyírnak ezzel (amit nagy ritkán a játékosok kevesebb mint 1% használt eddig is, de azért vicces és jó). Persze lesz helyette más.Barbárként azért lelkesen fohászkodok, hogy felejtsék már el, mert semmit se kap, de mindig tudnak rajta valamit nerfelni.
  • LocalPatriot
    #68351
    Na, mivel én is ezt olvastam, ezért is adom el a jelenlegit.
    Most még valamit ér.
  • Sunrider924
    #68350
    Mar ez se igaz. Aki probalja megtartani a 60as gearjet annak lesz fasza dps es meg fog dogleni minden komolyabb elit pakkon. Ha siman vendortol vesz geart meg azzal is jobban jar, raadasul minden drop upgrade lesz neki.
    Vegeztek teszteket paran, MannerCookie meg Kongor is(igaz o hc-ban), nullarol hetvenig par ora es siman smart dropbol(semmi bespajzolt gear)torment I ready meg az is, aki akkor lat eloszor diablo jatekot amikor elso alkalommal belogol a kiegeszitobe.
  • TurboX
    #68349
    ezt próbáltam finoman ecsetelni
  • tugyiti
    #68348
    Nagyjából ,de sztem egy karin érdemes meghagyni amivel farmolsz míg átgearelsz ::)
  • mikromanus
    #68347
    Attól még ha nincsen normális göncöd, akkr nem tudsz érdemben ölni. Ha nem ölsz nincs drop. Ha nincs drop... akkor megszívtad.

    Ami jó 60-ason MP10-re az sokáig kitart. Jobb menet közben cserélni, mint pucér seggel runolni normon.
  • LocalPatriot
    #68346
    Én úgy tudom, hogy a jelenlegi cuccok a kiegben kb a nullával egyenlőek. Azért is adom őket el még gyorsan.
    De lehet rosszul tudtam.
  • undY1ng #68345
    Bocsánat, *Hell fokozat, nem hard.
  • undY1ng #68344
    Már ennyire rég lettem volna hard diablo fighton, hogy one shotolnak a shadow clone-ok?
  • Mutans Zombi
    #68343
    Gyónni jöttem:
    Hát ööö, volt egy némileg aljas húzásom a napokban, amire nincs magyarázat.
    Kapkodásom közepette az Act 2-ben vettem egy Archon armor of intelligence receptet 1.5 milliós áron. Igen ám, de nekem az már megvolt.
    Így kitettem az AH-ra 2.5 millióért, és elkelt.
    Tudom vétkeztem, de valaki oldozzon fel, mert némileg gyötör a lelkiismeret, hisz nem hittem, tényleg lesz olyan balga ember, aki megveszi.
  • TurboX
    #68342
    kérdés az, hogy majd mennyit fog érni az a goldmennyiség amit összehalmozol a karaktereid teljes lecsupaszításával
  • undY1ng #68341
    Na akkor diablo áthelyezése a lomtárba.

    Fail
  • LocalPatriot
    #68340
    Na, lassan jön a kieg, meg az AH törlés, így gondoltam amit csak lehet berakok AH-ba. Hát a legfurább az volt, hogy annó amit vettem manajuma knifot 900M-ért, most ér kb 20-at..:D
    A többi itemből azért jöhet gold. Gonolom azért az is jól fog jönni a kiegben, nem?
  • Carlos
    #68339
    Utalas a terminator 2 vegere...
  • pimpi001
    #68338
    hellfire ring uj effect-je
    tűzlabdák helyett láva tócsa
    tűzlabda jobban tetszett volna
  • Vorrhess
    #68337
    Szerintem azzal a kis csivavával csak trollkodott a blizzard :D
  • Daell Drow
    #68336
    Na mar majdnem zombi dog meretu :D
  • Daell Drow
    #68335
    LOL :D ezen most rohogok. :D Komolyan nem ertem mit akartak egy csivava meretu csavargoval.
  • Vorrhess
    #68334
    Na végre megnőtt a spectral hound :D Még mindig nem érte el kívánt méretet de mire megjelenik addigra csak jó lesz :D :D
  • Lammer
    #68333
    cserebe dobott cain szettet DH huzas kozben xD
  • Lammer
    #68332
    PTR uj patch...

    szani1: elqrtak a wormhole-t... eddig szepen nyomtam folyamatosan a teleportot es ugraltam elore... most nem tudok :(

    szani2: SZURKE volt a master meg torment HARDCORE*-on... masterhez actIV complete kellett, megcsinaltam... Tormenthez meg 60as karit kell elernem? ez most vicc? mar already van tobb is :(
    *megneztem softon engedi... de az engem nem erdekel...
  • gerey
    #68331
    Hát a D2-höz anno, ha jól emlékszem, egy héttel a kieg előtt jött, egy ilyen horderejű patch.
  • Daell Drow
    #68330
    Kerdes mikor jon a patch? Ha csak a ros elott 1 hettel kb, akkor mar olyan mindegy ez az egesz. Ha meg abban az 1 hetben probal alkotni valamit, az mar nem hozza a regi trifectas szintet, mert a patchben mar az uj high main statos roll rendszer lesz.
  • mikromanus
    #68329
    Ez olyan gyönyörű darab, hogy enchant nélkül is kitart egy darabig. Persze 5-600 vagy több int-tel még jobb lenne, de szerintem ez olyan kategória amit nem lesz olyan egyszerű lenyomni. Ha meg sikerül mégis, akkor az jó fogás lesz. :)