78965
  • SLICK
    #68488
    nem kaphatsz szárnyat vagy mi a baj?
  • Systore #68487
    most már nem kérek refundot cjs-től, basszák meg a szárnyukat a blizzesek
  • unusual
    #68486
    Legalább több marad másnak!
  • Lammer
    #68485
    hogy ez engem mennyire nem erdekel :)
  • SLICK
    #68484
    közben kiderült, mennyi ember él szárny fétissel
  • TBTPumpa
    #68483
    Igen, előrendelői ajándék.
    De nem csak a digitálishoz, hanem a dobozos CE-hez is jár a szárny.
  • unusual
    #68482
    Mindenképpen kapsz igen ha Márc 25 előtt rendeled meg.
  • sata75
    #68481
    Csak hogy ertsem. Ha marc.25 elott veszem meg digit CEt akkor jar csak a szarny?
    Illetve ha dobozost rendelek akkor is biztosan kapok?
  • SLICK
    #68480
    mindegy az a lényeg hogy kapunk :)
  • Daell Drow
    #68479
    Jo kerdes, a dobozos ugye fix keves szamu mennyiseg, azok elvileg mind meg kapjak. Illetve a Digital Deluxbol akik marcius 25ig meg veszik, ez nem veges igy 25 utan elvileg a szarny mar nem jar hozza, csak a korabban felsoroltak. En erre tippelek.
  • SLICK
    #68478
    én előrendeltem a dobozos CE-t, de ezt a Blizzard honnan fogja tudni?
  • who am I 7
    #68477
    ennyire nem rózsás a helyzet, mivel csak flipping volt...de a kérdés szempontjából az végülis mindegy.Lootból legutoljára értelmes 3/4 éve esett..ezért nem is nagyon játszok már fél éve.
  • who am I 7
    #68476
    witching,IK cuccok, manti :)
  • Vorrhess
    #68475
    Így már azért szerintem jó a CE. Én digitalt vettem meg és meg vagyok elégedve így már teljesen. Transmog itemek ,ez a szárnyt, meg pet, karakter hely, WoWba pet. Mondjuk azért még 1 dolgot hozzám csaphattak volna, mégpedig : 1 RoS béta kulcsot... :) :)
  • gerey
    #68474
    Akkor nem szóltam, de azért elég gáz, hogy ők maguk sem tudják már, hogy mit adnak. Ettől függetlenül, ez még mindig elég szegényes CE. A karakter slot bónusz meg főleg vicces, így.
  • Daell Drow
    #68473
    Ugy nez ki megis csak lesz, azsiban emlitettek, meg azota josh is ki tweetelte.
  • gerey
    #68472
    Főleg, hogy nem is lesz benne.
  • unusual
    #68471
    Mennyi játékos fogja megvenni csak a szárny miatt a game-t?
  • Lammer
    #68470
    hc kari, helyes! :)

    csak igy tovabb :)

    btw probalgass majd shoulders+bracers+amu triot krealgatni, hatha rollol jobbat a mostaniknak :)
  • foxxi
    #68469
    [hehe] jah!
  • tugyiti
    #68468
    Miket adtál te el ? ::DD
  • Zenszkij
    #68467
    ahan, vedd ki a kezed a biliből
  • Hentes75
    #68466
    Cleric !
    Kösz.Erre gondoltam.
  • who am I 7
    #68465
    utolsó 2 hétben kb 5 darab 60-70 eur-os cucc ment el..és nem nagyon foglalkoztam vele igazán, de azért meglepett.Azt hittem, hogy már senki se vásárol, hiszen mindjárt ROS..ott meg majd esik a hiperszuperlút az első fehér mobból csősztűl.
  • SLICK
    #68464
    azért mert akkor minden mob téged támad, nem oszlanak szét mert nincsenek party társaid...
  • Mydgard
    #68463
    Udv!

    Nagyon erdekesnek talalom, hogy Infernon egyedul sokkal veszelyesebbnek erzem a jatekot mar annal is mintha ketten lennenk, full partinal meg egeszen biztonsagosnak talalom. Miert sebzodom sokkal jobban egyedul?!

    Itt a karim amugy:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Mydgard-2102/hero/26399350
  • cleric
    #68462
    Nagyon meg lennék lepődve, ha a loot 2.0 kijönne az AH bezárása előtt.
  • pimpi001
    #68461
    launcher update
    ez eddig okes. nade mikor lessz az új patch? mert dátumot persze nem irnak
  • cleric
    #68460
    Lehet, hogy nem értem jól a kérdést, de ha nyomsz egy control-t, akkor a képernyőn lévő összes item neve megjelenik, és bármelyiket fel tudod venni, nincs olyan, hogy egymás alatt vannak.
    Van egy ilyen opció, hogy "Always show item labels on drop", illetve azt is megmondhatod, hogy mennyi ideig akarod látni. Nekem eltűnik egy rövid idő után, de control-ra előjön.
  • Hentes75
    #68459
    Melyik gomb lenyomásával lehet a játék által egyrakárba rakott lootokat széthúzni?
    Ne keljen minden szart felvenni,hogy lássam a legalsót.
  • unusual
    #68458
    Acsi bugokról nem is beszélve ugye.....
  • Lammer
    #68457
    nekem HC-n megyeget
  • Vorrhess
    #68456
    Tud még eladni valaki 20-50 vagy nagyobb milliós tételben cuccokat 1.08-ban ? Vagy feleslegesen erőltetem az unalmas WW farmot ?
  • mikromanus
    #68455
    Warcraft patch jön. Vagy valami új PvP season. Ezért áll le hosszabb időre az egész bnet. Vagy legalábbis az idő hosszúságára ez tűnik magyarázatnak.
  • SLICK
    #68454
    max a ros előtt lesz patch pár nappal... vagy épp 18-án mikor az AH-t is lelövik..
  • mikromanus
    #68453
    Karbantartás lesz. Ami amerikában 10 óra, azt EU-ban 8 alatt is megolják. Nagyon én nem bíznék abban, hog ypatch jön. Még van pár hiba és "nem elszámolt patch változá" a játékban:
    - barbár passzív fury generálás a jelzett 15% helyett csak 10%-ot ad (az eredeti 30% volt, cska kicsit nerfelték).
    - monk blazing Wrath rúna 10% damot adna 45 másodpercig, de 10-12 másodperc alatt lejár a buff
    - ApoC-ra sokan írták hogy kb 10 ApoC-ra valójában 4 AP-t ad csak
    - hibásak (vagy lehetnek hibásak) a fegyver dam rollok lvl 60-on állítólag. Jó kis 730 DPS-es legendary fegyverek. A kétkezes Immo fegyvernél ennyi azért elég karakteres.
    - ritkán, de azért előfordulnak olyan szörnyek amik "kijelölhetetlenné válnak", de azért sebeznek.
    Persze ha ezek oka ismert és könnyen javítható, akkro lassan jöhetne is a patch.
  • Jojobaba
    #68452
    lesz loot patch holnap?
  • mikromanus
    #68451
    Nme kell aggódni. Minden döccenésmentesen fog menni. Épp egy hetük lesz az AH/RMAH leállításssal leállított szervereik erőforrásainak átcsoportosítására. Rányomkák a beléptetés részre a kis tartalékot és az a pármilla harmadik világbeli (EU-s) elvadult fanatikus simán be fog tudni lépni. Na jó, maradjunk annyiban, hogy be tud majd lépni... idővel.
  • sanyiiiii
    #68450
    O.o már nem a mi ISPinkre fogják hanem a sajátjukra??? :D
  • Lammer
    #68449
    diszklemer: mobilnet miatt mentem csak sc-n