78965
  • SLICK
    #68528
    helyette lesz majd sok másik :)
  • Vorrhess
    #68527
    Friss Mosqueira interjú egy kis része :
    D3′s launch was terrible. Will you do better with Reaper of Souls?
    Mosqueira: Yes! Error 37 has been deleted. With RoS we’ll be ready for launch

    :D :D Hát remélem ,hogy igaza lesz :D
  • Sunrider924
    #68526
    Beta/PTR az US serveren fut.
    Paragon 2.0 + loot2.0 2 het mulva live
    A szep az egeszben, hogy a ptr-en a 2h sebzese meg mindig el van bacva bar ugyanez a legtobb 1h eseteben is igaz .
    De a lenyeg, hogy 2 hettel a kieg elott live lesz a drop 2.0 es kapunk fasza xp boostot is, eljen....
  • Ytar
    #68525
    ezzel a pragon 2.0-val még nem jön a lúút 2.0 igaz?
  • Vorrhess
    #68524
    Jaja egy 2.0 patch livera már nagyon jól jönne. Elég volt már a PTR tesztelésből :D Így is mióta kijött elég sok időt raktam bele :D
  • Daell Drow
    #68523
    No meg ugye a szerverek egy resze, betara meg ptr-re van allitva. Nyomjak ki oket es johetne mar elsbe a 2.0.1. Jovo hetvegeig legkesobb, mar az eles patchel akarom tolni.
  • Lokker
    #68522
    Jaj, te kis naív. :D
  • Vorrhess
    #68521
    Azt hogy blizzard állítson be új gépeket a kezdésre hogy bírják a strapát, nem értek a programozáshoz semmit de gondolom amin az ah-k mennek azokat is át lehet csoportosítani vagy akármi.
  • Lokker
    #68520
    Ha most, mikor pangás van és mégis gondok vannak a szerverekkel, akkor mit vársz RoS megjelenés napján?
  • Vorrhess
    #68519
    Lehet igazad van.:) De ha tippelnem kéne azt mondanám ,hogy nem lesz semmi gond a login serverekkel, nem veszi meg szerintem annyi ember a RoS-t mint a Diablo 3-at. Vagy legalábbis merem remélni ,hogy már március 24.én éjfél után tudom kezdeni act V-öt a monkommal :D
  • Daell Drow
    #68518
    a-a nincs az a dolog amiert becserlnem egyedi cuccaim, de azert vernem naluk az asztalt, hogy ilyet csinaltak mint most szombat este csucs idoben. Ma este biztos ki fekudt par szaz hc kari. twitchen is eloben a monk es tarsai para 93as, mp9 szinten, 4bol 3 ott marad.
    Egy kicsit meg nezte bamban aztan offline.
  • Acidlich
    #68517
    Ezt a sok szart meg legszivesebben becserelned majd egy mukodo login serverre indulas utani napokban:D
  • kigyi
    #68516
    Nekem megint sikerült nulláznom a HC karim... Már kezdem azt hinni, hogy szivat a Blizzard. Hetekig rágódik aztán nekiállok felhúzom és ők egy DC gyalulják :D Most kezdhetem megint majd elölről....
  • Lammer
    #68515
    Most beengedett :)

    (Cleric, akkor privat sztorno!)
  • Lammer
    #68514
    aham, mar azt hittem, hogy nalam lesz a hiba :)

    szerintem nem lesz gond, mert semleges teruleten voltam :) (bnet http feluleten meg a regebbi allapotot mutatja hszem irasakor)
  • tugyiti
    #68513
    Sztem Lammer épp a billentyű darabjait rakja össze :D
  • DORSANAX
    #68512
    Szombat este van, engem sem enged belépni, megrendeltem én is a kiegészítőt, de le fogom mondani.(!)
    Blizz technikailag a béka segge alatt, nem tudnak megoldani problémákat hónapok óta.

    Egyébként én is HC karikkal játszottam volna, szerencse, hogy nem voltam egyik játékban sem, de ezek után nem is megyek...
  • SLICK
    #68511
    nekem is dc, pedig kb 2-3 perc lett volna hátra a körömből... -.-

    Viszont jó termés volt, mert fél óra alatt 3 leg esett. Egy IK öv, egy Fire Walkers, meg egy Vile Ward, csak hát kaka volt mind :|
  • kukubenko66
    #68510
    Csodálkoztam volna ha hétvégére nem b_szódik el. HC-val már egy ideje el se merek indulni, kész öngyilkosság.
  • Daell Drow
    #68509
    lattam toltok, marm ajdnem be akartam nezi mikor engem is kibaszott.
    Mindenki repult, es twitchen is biztos sok a halott hc. :D
  • cleric
    #68508
    Szerintem pont a végén voltunk és nem volt már mob, remélem Lammer is jól van. Fél perccel előbb rázós lett volna.
  • nepszter1
    #68507
    A reaper of souls-t hol tudom a legolcsóbban előrendelni ? Talán a legjobban pc guru negyedéves előfizetéssel éri meg nem ?
  • tugyiti
    #68506
    Nekem is most ,írják fórumon is ,hogy elszállt csomó hc kari is :D
  • cleric
    #68505
    Mi ez már megint, tegnap ugyanezt csinálta, kidob, hogy connection lost, login again. De nem enged vissza, most meg már a launcher sem indul, nem loginol be. Net, diablo3.com megy.
  • Sunrider924
    #68504
    1. A Blizzard mindig azon a neveden szolit, amit az account letrehozasakor megadtal nekik. Ha nem azzal kezdodik az uzenet, ami toluk jon, akkor az fake.
    2. A Blizzard cime mindig battle.net se tobb, se kevesebb, semmi plusz vagy minusz.
    3. SOHA nem ad semmilyen linket, hogy arra klikkeljel es ugy azonositsd magad. Ha akar toled barmit, azt az accountodon keresztul fogja megoldani+ lasd az 1.es pontot.
  • MrRAP
    #68503
    Sejtettem, kösz a választ!
  • Vorrhess
    #68502
    jaja ez szivatás ne dőlj be
  • MrRAP
    #68501
    Csá all!
    Kaptam a játékon belül egy ilyen üzenetet:

    [GM03]whispers: [Game Master]GM: Hi Blizzard Entertainment notifies you.
    Abnormal account please visit www.blizzardoua.tk, sure that you are the original owner of the account. Or the system will suspend your account.

    Gondolom ez valami account lopásos cucc lenne?!
  • tugyiti
    #68500
    Bakker és tényleg megy még az RMAH XD ma egész jól adtam el.
  • Daell Drow
    #68499
    A kerdes csak az, hogy hogy zajlik az igazolos ilyen estben. pl hogy itthon egy magyar boltban elorendelem, attol az meg csak a bolt rendszereben van es semmi koze a blizznak, illetve hogy az elorendeltet nem marcius 25n regisztralom be hanem mondjuk aprilis elejen?
  • Systore #68498
    úgy legyen
  • TBTPumpa
    #68497
    Igen, az alapverzióhoz is jár a Szárny elméletileg, nemcsak a CE/Deluxe kiadásokhoz.
  • SLICK
    #68496
    de hát tök mindegy, hogy dobozos alap vagy CE vagy digitális alap vagy CE attól ha előrendelted megkapod...
  • sanyiiiii
    #68495
    Ferde egy értékrended van hogy nem ez a legfontosabb dolog a világon a számodra :D
  • Systore #68494
    előrendelés, de dobozos verzióból kapok kódot

    mindegy igazából, csak jöjjön már
  • tugyiti
    #68493
    Megy jaja
  • cleric
    #68492
    Kidobott quest indításkor a játék, azóta nem enged vissza. Ott áll, hogy connection to battle.net server. Nektek megy?
  • pimpi001
    #68491
    remélem meglessz a wing :D

    Order Number:
    Order Date: 21 February 2014
    PC DIABLO 3 REAPEROFSOULS Collector's Edition (PC-Games)
    Preorder
    Available: 25/03/2014
    Total cost of products:
    VAT included:
    Order Total:
    Track your order
  • SLICK
    #68490
    és az nem számít előrendelésnek? :D
  • Systore #68489
    sima retail kódot vettem :D