78965
  • Sunrider924
    #68448
    PTR lego termes
  • Lammer
    #68447
    SF-et mar nem nyomatok, de mivel anno beszeltunk rola es aki szeretne, annak jo iranymutato a fennti kis szabalykollekcio a kieg/ah bezarasig

    apropo! azert hianyozna, mert igy melyik luzernek tudna eladni azt az imba vit rollos inna pancelt (1B kornyeke) amit HARDCORE-on talalt (es tsai)

    az alapot meg a kieget meg tudnam venni eleg soxor az eladott aranybol meg rmah cuccokbol meg Sc idokbol... ez mondjuk tuti fog hianyozni

    nem beszelve arrol, hogy ha valami extraspeci buildet akarok majd nyomatni celitemekkel, azt majd farmolhatom ki ezer evig... na mindegy :)
  • Sheol
    #68446
    Aki ironborn, meg self-found stb. annak miért hiányzik a tetű aukciós ház?
  • yesname #68445
    Egyetértek.
  • unusual
    #68444
    ;-) Sufnituning! ;-D Kíváncsi leszek erre a 10órás balhéra is.....
  • Lokker
    #68443
    Az tény, hogy blizzard eu nincs a helyzet magaslatán. Mintha valami garázsprojekt lenne ez a szerverpark.
  • tugyiti
    #68442
    Lehetséges XD, de sztem már a 2.0 live-ra lövésekor összevissza fogja magát fosni a rendszer :DDDDD
  • Lokker
    #68441
    Azért írtam pár hetet mert most szerintem nem lesznek annyian mint vanila indulásakor. :P
  • tugyiti
    #68440
    Pár hét ? :D Megjelenés óta nem tudták rendbe rakni ,bár ők az ISp-jükre fogják a dolgot én inkább a szerverekre tippelek...
  • Lokker
    #68439
    Izgi lesz olvasni launch napján a sok hsz-t itt is és eu fórumon is hogy szarok a szerverek. most se működnek normálisan szóval kell neki pár hét míg normalizálódni fog addig meg jó móka lesz a sok új error. :)
  • kigyi
    #68438
    Mondjuk én max kulcsot veszek, ha úgy van, (az meg olcsóbb) mert az alapjáték megvan ugyan dobozosan, de nem annyira nagy kedvenc mint a D2 :(
  • Carmang
    #68437
    Megbízható.
  • Alien1024
    #68436
    Sziasztok. Itt a legolcsóbb eddig. Ez megbízható bolt?

    progame
  • Sunrider924
    #68435
    Szerintem a gold mint olyan nem lesz problema a kiegben, a jatekot minden tekintetben ugy kalibraljak, hogy a vadiuj, friss ropogos jatekos is boldoguljon, a veteranok nem kapnak akkora elonyt, mint amit a belefektetett ido alapjan elvarnanak(jogosan).
    A gold konkretan annyira nem lesz gond, hogy a nehezsegi szintek fokozatos novelesevel a goldfind is novekszik, szoval a kiegben aminek soha nem leszel hijjan az az xp es a gold. Ha meg bemakolsz nehany gold proccos itemet is akkor meg plane.
  • Hentes75
    #68434
    Tudnék helyesen írni jó lenne.Szerencsére rég jártam iskolába.
  • Hentes75
    #68433
    Különben azét nem tudok a kiegről semmit,mert PS4-re vártam a játékokat,de mindegyik késik.Talán nyártól jönnek.Jobb híján Diablo 3 lesz.Eddig / gyorsan összeadtam / 558 órát töltöttem a ingame.Tehát a kieg. megvétele is jó választásnak tűnik.
  • Hentes75
    #68432
    Csak azért nem adom adom a cuccaimat mert a kieg.is még sok nap van hátra.
    WOW kieg. után fél órával már a komplett ruhatár lecserélve,az új szinten lévő cuccokra.Amik a legszarabbak voltak,de mégis jobbak mint a részi szinten lévők.Hiába volt az epic.
  • Lokker
    #68431
    Ja és igen, adj el minden karakteredről mindent, hogy pucéran kezdhesd a kiegészítőt. Biztos fun lesz úgy farmolni.
  • Lokker
    #68430
    Gratulálok, Ön 10000000 aki ezt kérdezte!!!

    De hogy ne tűnjek annyira bunkónak, kraft, gem, encsant, repair, esetleg trade.
  • Hentes75
    #68429
    Kieg. után az aranynak lesz valami szerepe?Eddig ah-n kívül csak a gyémánt csiszolásra kellett nekem költeni.Érdemes minden karakterről
    eladni a cuccokat?Minél több gold legyen kezdésre?
  • Lammer
    #68428
    gz a szethez!
  • Lammer
    #68427
    -1
  • SLICK
    #68426
    biztos oka volt hogy betették, nagy geciség lenne ha kiszednék ezentúl...
  • SLICK
    #68425
    még ősszel volt egy hír, ahol szintén adathalászok képeket tettek fel az ingame tárgyakról. Abban volt egy szárny, de az inkább Malthaeles volt, amit végül ki is szedtek, ugyebár a bétások nem kapták bónuszként meg a végső CE-be se tervezték elvileg (gondolom azért nem, mert ne az legyen, hogy a játékosok ötlethiány miatt szapulják a Blizzt, amiért csak a szárny van fix extra tartalomként).
    Most pedig a névből kiderült, hogy az Imperius féle szárnyat rakták bele... Tehát ez új dolog mindenképp.
  • Lokker
    #68424
    Csak látom van aki már készpénznek veszi, hogy lesz. Csak aztán nehogy fájjon a pofon.
  • TBTPumpa
    #68423
    Nem, csak 50%, de az is több, mint a 0.
  • Lokker
    #68422
    Ez mot 100% hogy lesz wing?
  • SLICK
    #68421
    Mondjuk rajtam kívül volt pár magyar is, pl pont a diablo3.hu oldalról tett fel valaki a színezhető szárnyakról képet.
    de pár külföldi játékos is szóvá tette, hogy a mostani CE-hez miért nem jár.
    Úgy tűnik volt értelme a hőbörgésnek. :)
  • unusual
    #68420
    Kinek a pap,kinek a papné.....
  • unusual
    #68419
    Én mondtam,hogy azt kell tenni,hátha..... ;)
  • SLICK
    #68418
    lehet megérte hogy fb-on és hivatalos fórumon is szpemmeltem őket a szárny kéréssel ^^
  • Carlos
    #68417
    +1
  • Vadnokedli
    #68416
    Nincs más ilyen játék, ezért is szüntetik meg az AH-t. Más játékban csak goldért tradelhetsz.

    Járasd a géped havi 24 órában és farmolj bitcoint.
  • Vorrhess
    #68415
    Végre ,hogy megszüntetik az ah-t szerencsére. Én majd 1200 órát farmoltam, de 1-2 cuccot leszámítva sosem esett semmi ami épp jó lett volna a main karimnak. Mindig el kellett adni ,majd órákon át nézni az aht hogy megfelelő cuccot vegyek. RoS-ba végre ez meg fog szűnni és saját magának farmolhatja ki mindenki a geart. Szerintem ez a Diablo 3 eddigi legjobb húzása.
  • Nirz
    #68414
    kösz a gyors választ)
    számomra egyfajta üzleti játék volt a D3 nagyon élveztem a dolgot:)
    de mióta pletyka volt hogy megszüntetik elvesztettem érdeklődésemet,reméltem hogy megváltozott a döntés de ezek szerint nem
    nagyon sajnálom.
    Nincs vmi hasonló játék ilyen rendszerrel?bár gonodlom nincs mert nem sokat hallottam ahol állandó online kötelező ahol meg nem ott semmit nem ér mert mindenki dupolt és esitelkt karikkal jár szóval mind1 majd túlélem...
  • Ytar
    #68413
    Idióta!
  • TBTPumpa
    #68412
    Érdemes felhúzni a karaktereket 60-as szintre a Reaper of Souls megjelenésére? Vagy ráér majd már a kiegészítő alatt is?
  • SLICK
    #68411
    lol! Csak az AH miatt játszottál vele? :D
    Igen végleg megszüntetik, bár lehet majd később valami más formában jelen lesz még, de erről nincs hivatalos info.

    Amúgy a RoS-ban az ah végleg értelmét veszti, hisz saját magad fogod megtalálni a jobbnál jobb cuccokat. Nem kell pénzt költened rá. Ergo jobban jársz. Sőt ha egy cuccodon egy stat nem kell neked, kicserélheted az Enchantnál és egy neked tetszőt sorsolhat rá. Tehát csak jobbá teheted a cuccokat ezáltal is.
  • Nirz
    #68410
    hello!
    Az igaz hogy az aukciós ház nem lesz többet a játékban?
    Ha megszüntetik nem érdekel a játék.
    Tudnátok vmi másik játékot mondani ahol van vmi hasonló mint a d3 -as aukciós ház?
  • SLICK
    #68409
    yep