78965
  • gerey
    #68568
    Ergo a cd-key oldalasoknak sem kell csüggedni. :D
  • Sunrider924
    #68567
    Hm ht ez (nem)vicces. Atvaltottam amcsi szerora, megcsinalta a tobb mint fel oras rekonfiguralast, aztan minden jonak tunt, csak legyen vege a maintenance-nak. Mondom OK addig akkor megnezem EU szervert, erre elkezd letolteni tobb mint 10 gigat !, aztan most vegtelenitet loopban ugral az update availabe-download update gomb-installing required files kozott. Ha play gombot nyomok akkor hirtelen kiderul hogy nincs netkapcsolatom veluk...
    Komolyan honnan a joistenbol szalajtottak ezeket a profi programozokat?
  • Sheol
    #68566
    Minden dobozos verzióhoz is járnak, csak március 31. előtt aktiválnod kell a kieget az accodon.
  • attiGT
    #68565
    Arról esetleg tud valaki, hogy ha nem blizztől rendelem elő, akkor járnak-e a bónuszok vagy kérdezzem meg őket?
  • TBTPumpa
    #68564
    Wings of Valor illetve egy Heroes of the Storm hős:
  • Daell Drow
    #68563
    PTR tapasztalataim alapjan a jelenlegi legendek maradnak ugy ahogy vannak, es adhatod veheted. Az uj legendek mar boundosak lesznek, illetve a kovacsnal craftolot legendeket en osztogatni tudtam ptr-n (demon skin setet gyartottam aki kerte) de pl a az archon rare cucok tovabra is boundosak voltak.
    Na most ezek utan igazodjak ki mi lesz holnap eleseben.
  • Vorrhess
    #68562
    franc én meg fizetéskor akartam venni még vagy 200-300 millió goldot :D hát így akkor marad a szegényes 100 milla RoS-ra meg amennyit addig grindelek. -.-
  • tugyiti
    #68561
    üdv a clubban :/
  • Aspyrin
    #68560
    Naneeee! Egy rakás cuccot halmoztam fel, akkor vajon azoknak lőttek? :O
  • Sunrider924
    #68559
    Pontosan, a sarga csak eleg jo, eselye nincs egy atlagos legendas elleneben, az meg a PTR alapjan esik jo surun.
  • Ytar
    #68558
    na akkor most jön a lút 2.0 is ezzel a peccsel, vagy sem?
    unom már hogy semmi értelmes nem esik. ptr-en kismilliószor jobb volt.
  • SLICK
    #68557
    némelyik sárga cucc elég jó tud lenni, nem mondanám mindet szemétnek...
  • Sunrider924
    #68556
    Mivel a vanila itemek nem enchantolhatok akkor maris megerted miert nem kellene erdekeljenek senkit onnantol kezdve, hogy kijon a 2.01es patch.
    Amugy most kiprobalom az Amcsi szeron milyen az uj patch.
  • pimpi001
    #68555
    Az új cumók account boundosak lesznek, akkor a régi legendás cumók is megkapják ezt az opciót? Mert ha igen már kezdek is minden cuccom betörni a kovácsnál ami el van rakva a raktárban. Nemlessz értelme kivárni az AH bezárását.

    Ha kijön a patch akkor a klán funkciót is megkapjuk?
  • Sunrider924
    #68554
    Az uj 4/2es affix rendszer miatt kizart, hogy egy cuccon rajta legyen minden stat ami neked kell, es amikor rajta is van nehany, akkor is a mennyiseg valtozo, peldanak okaert a Nagelring-en a magic find erteke 28%tol 45%ig valtozhat.
    Tehat jo affixeket talalni nem eleg hanem max erteket is beloluk, na az mar nehezebb, szoval az end game a letezo legjobb roll megtalalasa az adott slotra, es mivel elokerult az elemi sebzes, cd reduction meg resource reduction is, igy nincsennek fix itemek, se buildek.
    A F&f nerf utan nagyon kevesen farmoltak T1 folott, szoval T6 kikapcsolt monitorral nem lesz olyan egyszeru.
  • Sunrider924
    #68553
    Mar csak arra lennek kivancsi mivel huznak le az embereket AHban? Legendasok account bound, gold detto, craft mindenkinek kiesik par napon belul, a sarga szemet meg az ami, sarga szemet.
  • BlazeH
    #68552
    US szerveren már tölthető:

    http://www.reddit.com/r/Diablo/comments/1yvwdg/patch_201_is_up/
  • SLICK
    #68551
    én is erre alapozok :D
  • Systore #68550
    akkor mondjuk lehet visszatérek kicsit játszani

  • SLICK
    #68549
    Ha viszont holnap kiadják akkor az első napokban lehet szépen lehúzni az embereket AH-ban...
  • SLICK
    #68548
    egyelőre csak az Adventure mód van meg a Nephalem Rift. Plusz a paragon 800 elérése... Más End game tartalom nincs igazán
  • attiGT
    #68547
    Kék is megerősítette...

    Lusta vagyok utána olvasni, milyen end game lesz a kiegben? Ha elértem egy olyan szintet, hogy max tormentet kikapcsolt monitorral farmolom, mit lehet majd még csinálni?
  • SLICK
    #68546
    szerintem ez még hülyeség... Csomó minden nincs kijavítva a cuccokkal kapcsolatban.
  • Alien1024
    #68545
    link

    Erről mit tudunk?
  • unusual
    #68544
    A kérdés csak az,hogy mikor..... ;)
  • r4pt0r
    #68543
    Azt írják lesz.
  • r4pt0r
    #68542
    A lényeg az első 6 napon ha megveszed a CEt megkapod, mindegy hogy mikor rendelted (ezt fizikaira értem, digitálisnál már lehet nem így lesz).
  • LocalPatriot
    #68541
    Ezt nem teljesen értem. Magyarul akkor, aki a megjelenés utáni 6 napon belül aktiválja, az megkapja a szárnyat.
    De akkor mi van, ha nem rendelem elő, hanem elmegyek megjelenés után 2 nappal, megveszem, és aktiválom? Akkor is megkapom.
  • Jojobaba
    #68540
    lesz pecs?
  • buba23
    #68539
    If you pre-order Reaper of Souls at a retail store—either a physical standard edition or physical Collector's Edition—be sure to redeem your Reaper of Souls game key via your Battle.net account on or before 11:59 PM PST on March 31, 2014. If you redeem your game key after that date, your pre-order loot will be consumed by the fires of the Burning Hells and lost forever. While you have six days from the time the expansion launches on March 25 to the time you must enter your code, to be safe, you should secure your preorder today and be ready to input your game key on launch day.
    REAPER OF SOULS™—PRE-ORDER LOOT REVEALED
  • Sunrider924
    #68538
    Lehet, de szerintem nem er sokat, ha mar ugy fejezik be a PTR-t, hogy a 2h fegyok sebzeset ki se javitottak, nem is beszelve a legutobbi patch ota megszaporodott lag/spike/rubberbadningrol...
  • SLICK
    #68537
    akkor lehet drukkolni hogy jól összerakják március végére...
  • Sunrider924
    #68536
    Ennyi volt
  • Carlos
    #68535
    Perszehogy!!! :-)
  • MrStokes
    #68534
    De ha egyszer jol esett!
    Jah igen es ment neki a /ignore is termeszetesen.
  • MrStokes
    #68533
    Persze, aztan, majd ha kerdezik toluk, hogy mi az az error 42, akkor eleg lesz nekik csak annyit valaszolni ra, hogy az elet, a vilagmindenseg, meg minden ?! :DD
  • Vadnokedli
    #68532
    Ezen a válaszon egy jót röhögött és ivott rá egy kakaót. Hülyeség az ilyennek írni. Csak a report.
  • MrStokes
    #68531
    Tegnap engem is megtalalt egy ilyen csoka, szepen reportoltam harassment-kent, majd megirtam neki a kovetkezot valaszkent: "Nice try, you have been reported, enjoy!"
  • mikromanus
    #68530
    Nemis. áttérnek a hatszámjegyű error kódokra. :)
  • Carlos
    #68529
    Enis ezt akartam mondani! Lesz error 42.