78965
  • SLICK
    #68729
    ott lesz úgyis az Adventure mód... Ott majd esni fog a legend remélhetőleg szép számmal :)
  • Aradebil2
    #68728
    ez tiszta volt,csk hogy amikor belépsz először peccs után feljön ugye a tájékoztató,valamint hogy upgradelj RoS-ra most, mert akkor hozzáférsz a crusaderhez pl, a megjelenésről meg semmilyen dátum/egyéb infó nem volt az ember orra alá dugva
  • Dodo55
    #68727
    Nekem is elég lenne kód, viszont az elektronikus fizetési lehetőségeim jelenleg eléggé korlátoltak, azért gondoltam, hogy ha úgy is megáll egy 10-esben, akkor csak besétálok majd a MM-ba...
  • Tatyla
    #68726
    iceákosnál 8700 a digitális kód szerintem én azt veszem meg...
  • Dodo55
    #68725
    A MM-ban van ugye 9999-ért előrendelés. Szerintetek ha a megjelenés napján bemegyek, és úgy veszem meg helyben (ez lenne számomra a legjárhatóbb út), úgy is ennyi lesz vajon az ára, vagy vannak annyira szemetek, hogy rádobnak majd plusz pár ezret?
  • Tatyla
    #68724
    nekem torment 1-en esett 3 legendary meg egy zöld gyűrű igaz a legendaryk azok staffok amik számomra szart se érnek
  • tugyiti
    #68723
    Maga az egész story line resetelés marhaság ,akkor lenne ez jó ,ha minden actot külön lehetne resetelni talán úgy végig rohanna az ember.
  • r4pt0r
    #68722
    Semmi értelme hogy csak Diablo dob egy leget, ezért senki nem fog végig szaladni az egészen. Ha mindegyik act végi boss dobna garantáltan, és csak akkor lehet resetelni ha végig viszed az egész kampányt akkor már több értelme lenne.
  • mkfdd
    #68721
    Sztem rendben van ez így és jó ötlet egy teljes kitakarításért a leg drop. Így ha vki megállás nélkül akarja farmolni, ugyanaz az eredménye csak a végén kapja ahelyett hogy az elején kapná. Nekem tetszik ez az ötlet így ebben a kivitelezésben. Így ha netán jönne megint egy hosszabb időszak amikor nem esik legend egyáltalán mert mi vagyunk a világ legszerencsétlenebb játékosai, elég végigtolni story módot hogy kicsit csökkenjen a frusztráltság.
  • Sunrider924
    #68720
    Vicc...
  • sanyiiiii
    #68719
    Lehetett volna ah épkézláb loot rendszerrel is. Az egész rmah ötlet a d2 féle ebay, d2jsp, stb feketepiacból jött, és vették a cuccot a népek mint a cukrot pedig ott nem e köré volt tervezve a loot. Csak aztán előjött a kisördög és úgy alkották meg a játékot hogy finoman szólva ösztönözzék a játékosokat a vásárlásra.

  • foxxi
    #68718
    NEM férsz hozzá, csak ahhoz ami a patchnote-ban van. Ha nem megy a fordítás, fan oldalon ott van magyarul is.
  • Aradebil2
    #68717
    Ez a RoS upgrade hogy van? Ha már most előrendelem,akkor hozzáférek az adventurehez pl? Illetve hol érdemes előrendelni a gamet?konzolokszervize,meex, most melyik a legjobb ajánlat?
  • setuh
    #68715
    Az,hogy valami egyszeru nem egyenlo azzal,hogy az jo is.
    En kifejezetten orulok,hogy nem azert farmolok,hogy aztan ah-ba vasaroljak,hanem inkabb boldogulok a sajat dropbol.Gondolhatod ha mar semmi elonyuk nem lesz a keszitoknek abbol,hogy milyen a drop,megnovelik a jo droppok szamat(mar megtettek).
    Diablo 2-ben is mukodott,itt miert ne mukodne.Ez a rendszer ami eddig volt/van meg felig, mar csak onnan is latszik,hogy nem mukodik,hogy milyen kevesen jatszottak a jatekkal az utobbi idoben.Most a patch megsokszorozta a jatekosok szamat es sztem ez hosszu tavon is igy fog maradni.
  • Azur92
    #68714
    Akadas megszunt. Szoval sztem jo munkat vegeztek a Blizzesek ( vegre) .
  • Troyan
    #68713
    nekem megmaradt a microstutter. Városba is. Finoman akad pedig 43 fps stabil. meglátjuk SSD-vel jövő héten.
  • Carlos
    #68712
    Egy ora utogetes utan torment 1 eleg kis gagyinak tunt. Jo droppok estek, de semmi leg vagy set.
  • Strayhand
    #68711
    Köszi.
  • TBTPumpa
    #68710
    Nálam most 14,8 GB-ot nyom a játék mappája.
  • Strayhand
    #68709
    Mennyi helyet foglal most a játék?
  • Troyan
    #68708
    nálam sajnos a vsync, windowed full screen se segített. Megrendeltem múlt héten az SSD-t, még nem jött meg, mondjuk nem csak a diablo miatt. kiváncsi vagyok megoldja e ezt az új peccs.
  • Troyan
    #68707
    igen ez a microstutter hagyatta abba velem a gémet. Nem tudom ez megszűnik e. Valami egy órát átalakította a jelenlegi letöltést és most kezdett el 6 gigát leszedni. jó nagy major change az tuti.
  • Lammer
    #68706
    sorry, csak most tudok hozzaszolni az AH temahoz :)

    Leirom ezredszerre: eltekintve attol, hogy a hulyegyerek megvette a lootomat draga goldert meg euroert ami persze hianyozni fog, kivancsi leszek azokra az igenyesebb jatekosokra akik erosen itemspecifikus buildel szeretnenek apritani es kardoskodnak az AH ellen, azok mennyi ido mulva utottek volna ki 2.0 elott a Zerodog buildet, ingyen chakramos, vagy esetleg az 1 furys hota geart? csak kivancsisagbol :)

    ha mar a nagybetus szorakozasra koncentralunk, akkor nem volt egyszerubb az AHban szetnezni es osszeszervalni a megfelelo celgeart es ugy daralni (nem ez lenne a fun, mondjuk egy hosszabb melonap utan?)???

    :)

    en mar most felek elore, hogy megtetszik egy olyan build, amihez olyan targykombinaciokra lesz szuksegem, hogy kis tulzassal az eletben nem fogom kiutni :)))
  • Dodo55
    #68705
    Az SSD nélküli akadást major stutternek nevezték, amikor a játék akár több másodpercre is beakadt az assetek dinamikus betöltésekor.

    A microstutter a kisebb képakadásokat, rángatásokat takarja (megfelelő framerate ellenére). Nekem pl. a windowed fullscreen mód + vsync segített rajta, enélkül (sima fullscreen + vsync) percenként többször berázkódott a kép, illetve (vsync off) rettenetes screen tearing mellett 100FPS környékén is úgy akadozott a kép mozgáskor, mintha csak 30FPS-em lenne.
  • SLICK
    #68704
    nekem sincs semmi bajom in game :) Egyedül a netem szarakodik, de majd váltok új szolgáltatóra
  • Carlos
    #68703
    No, jelentkeztem!
  • Lokker
    #68702
    Újabb gyöngyszem a hibák között. Véletlen rákattintottam egy acsira amit valaki épp unlockolt és lefagyott a játék.
  • LocalPatriot
    #68701
    Én is beléptem!
  • TBTPumpa
    #68700
    Jó ötlet ez az SG klán! Be is léptem a szakszervbe.
  • Lokker
    #68699
    már megint megpusztult a bnet?
  • TurboX
    #68698
    frozen orbot kissé opénak érzem

    #68689: most ez nagyon bevált, és végre esett egy használható wand is

    más is tapasztal kis instabilitást 2.0.1 után? már másodszorra dobál ki random hibakódokkal
  • devlking
    #68697
    Na, 1,5 év beta tesztelés után már kezdi megütni az igazi diablo feelinget a játék. Reméljük a kieggel együtt mégjobb lesz.
  • gerey
    #68696
    Nekem eltűnt, legalábbis eddig még nem volt, le is kopogom.
  • Troyan
    #68695
    Ahoj, aki nem SSD-n játszik az hogy áll a microstutter-rel az új patch után ? Van még erős akadás a pálya elején? Köszi
  • Carlos
    #68694
    Ha hazaertem belepek ha nem felejtem el. ;-)
  • Carlos
    #68693
    +1
  • SLICK
    #68692
    Aki esetleg még nem csatlakozott és szeretne, az SG néven megtalálja a klánt. :)
  • gerey
    #68691
    Én ezzel megyek most.
  • Dondark
    #68690
    azért köszönöm :)
  • Dondark
    #68689
    látom nem érted, engem skill build érdekel :D
    tudom h min változtattak :)