78965
  • markastor84
    #68769
    Sziasztok!

    A márc. 25.-ei megjelenés pontosan mit jelent? Magyar idő szerint Márc. 25. 0 órától már lehet játszani a kieg.-gel, vagy ez USA megjelenés?

    Köszi
  • Vadnokedli
    #68768
    Ötletes ám elég haszontalan mert néha nem lehet felvenni miatta az itemet.
  • Sunrider924
    #68767
    Icons
  • setuh
    #68766
    Ezt hol kell beallitani,hogy ilyen kis ikonokkal jelolje a droppot?
  • Sunrider924
    #68765
    Dupla drop Experten
  • Tatyla
    #68764
    nem már be is rakta hogy aktív,és a RoS doboz jelent meg
  • Aradebil2
    #68763
    - igen,de az affix előtti kis bogyó szürke, illetve néhol sárga. ez érdekelne hogy mit jelent
    - logikus, akkor most lehet válogatni a 4 tierniy lvl 60as itemeket :
    Corti: magatalálósan/craftolósan nem célom torment 3-4et farmolnom,amikor eddig max monster lvl.1en ment inferno. És az alapvető gond nem az,hogy túl könyű, hanem az hogy 4 fokozaton keresztül ugyanúgkvázi hallhatatlan vagyok, csak lassabban halnak a mobok
  • Cortinaar
    #68762
    Tekerd fel Torment III-V-re a fokozatot, akkor már nem lesz olyan könnyű...
  • tugyiti
    #68761
    -első kérdésed nem értem ,oda van írva ,hogy melyik affix mit csinál
    -item levelt azért vették ki mert ami lvl61 és afeletti esik úgyis lakatot kap tehát nem tudod használ
    -jah kb. régi hell-nek felel meg :D
  • Aradebil2
    #68760
    - Nem leg itemeknél a sárga affixek/suffixek mit jelölnek pontosan?
    - itemlevelt miért vették ki a játékból? franc emklékszik már h melyik volt a 61-62-63-as itemek jelzője (archonra emlékszem csak)

    egyelőre fun az új peccs, viszont elég könnyűnek tűnik, eddig is magatalálós Dh-mal experten simán daráltam (ez kb régi monster lvl 3nak kéne lennie, nem?), diablo minden nuke-jába nyugodtan bele lehet állni -.-
  • Frank99
    #68759
    na, most olyan a game, ahogy a kiadáskor ki kellett volna hogy nézzen...

    aki nem pénzért játszik, szépen dobálja a használható cuccokat....
  • Dodo55
    #68758
    Global play van.
  • setuh
    #68757
    Es nem lesz ezzel baj vajon,hogy csak az amerikai szerveren lesz jatszhato?En is megvennem igy mert jol hangzik.
  • Tatyla
    #68756
    én is úgy vettem meg az előbb
  • AnarchoiD
    #68755
    vagy az uj class ;)
  • mkfdd
    #68754
    Egyenlőre még csak 35ös hc karakter kb, de így néz most ki a build:
    http://eu.battle.net/d3/en/calculator/monk#WfdXTk!bcV!aaaZaa

    Ami miatt nagyon jó lett hogy egyrészt a fist of thunder minden rúnával chargeol már másrészt az új dashing strike annyira jól el lett találva hogy a fist of thunder nem alapfeltétel többé ha vki mozgékony monkot akar, és így már hatékony buildek egész hadát össze lehet rakni. Nekem per pill a dashing strike-cyclone strike-crippling wave kombó jön be nagyon.

    Emellett ott van a tény is hogy eltolták a játékot magas ehp/korlátozott heal irányába, és így a monk nagy előnyben van a rahedli healjével.

    A loot2.0-val is jól járt mert a resist statok secondary statok így többi classhoz képest könnyebben össze tud majd hozni magas resistet a one wit everything-vel anélkül hogy dps statokat kéne beálldozzon a primary statok közül. Van egy olyan érzésem hogy rosban a monk lesz a leghatékonyabb magasabb nehézségeken.
  • edios
    #68753
    LOL!

    Most próbáltam ki ezt a vásárlási trükköt Blizzard honlapján, és működik! (40 euró helyett 40 usd-ért vettem meg. Bár azt hiszem egyébként a koreai volt forintra átszámítva a legolcsóbb.)
    (Vásárlás után kellett adni neki 1-2 percet, hogy felfogja az EU-s oldalon is, de most már rendesen ott virít a többi játékom mellett eu.battle.neten a kieg.)

    Gondoltam hátha valakinek segít a tapasztalatom. Ha nem is feltétlenül olcsóbb, de a prohardveres kódf@szolgatásnál egy picit gyorsabb és talán megbízhatóbb.
  • Cortinaar
    #68752
    Nekem a barbár volt a fő kaszt, most a fury regeneráció miatt más a koncepció, de élvezetes így is.
    Viszont én is azt érzem, hogy a monkkal vagyok most a leghatékonyabb, persze át kellett állítanom a skilleket és még cserélgetek egy-kettőt.
    Nálam is a monk a nyerő most.
  • Tatyla
    #68751
    én játszok most pár nap alatt gearelődtem annyit mint azelőtt majdnem egy év alatt sose,most a DH-m már nem hal meg egy ütéstől :)
  • ktm99
    #68750
    Dh-val jatszik valaki? Ultragaz, hogy LOH van life steal helyett a gloomos skillen, igy meg a sima lenyeket se tudom facetankolni.
  • setuh
    #68749
    Milyen buildel mesz vele?
  • mkfdd
    #68748
    Monkból nagyon élvezetes classt varázsoltak. Nálam ő a patch nyertese.
  • Carlos
    #68747
    Nalam is!
  • r4pt0r
    #68746
    És érdemes mindent széttörni. Nekem a legek többsége vázákból, ládákból, vagy bármi ilyesmiből esett.
  • unusual
    #68745
    Ha csak item-eket akarsz farmolni akkor igen.
  • Since
    #68744
    Még nem próbáltam az új patchet időhiány miatt, van esetleg valami ajánlott route item farmolásnál az új patchben, vagy simán érdemes végigmenni akár egy egész acton is?
  • Mutans Zombi
    #68743
    Ennyit a képfeltöltésről:

    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_3_2_m3mynd0o6f.jpg
  • Mutans Zombi
    #68742
    Helló!



    Így első nekifutásra nekem kicsit furcsa, hogy a wizardom, annak ellenére, hogy lvl 60, elvileg nem viselheti ezt az alapértelmezésben wizard only, req. lvl 60-s cuccot, DE: a képen látható orb(?)-ot az inventory-ból nem tudom a wizardom kezébe adni, azonban ha kiveszem azt, ami a kezében volt - és üresen hagyom - a valamiért lakattal letiltott cuccot a földre dobom, majd felveszem, akkor automatikusan az off hand kezébe adja, a tiltás ellenére.
    A szép az, hogy aktívvá is válik, tehát nem csak képileg kerül oda, hanem igen megkapom a tárgy által adott tulajdonságokat és kint a menüben is látszik a kezében.

    Bár a kérdés továbbra is adott, hogy miért vannak benne olyan, lakattal lezárt (karakter-specifikus) cuccok, amiknek megfelel az azt megtaláló karakterem, alapból mégsem viselheti? Ez egy ismert hiba, csak én nem vagyok elég olvasott, vagy...?
    Meg miért vásárolhatok/találhatok Crusader specifikus cuccokat, mikor a Crusader még szabadságon van?
  • Dodo55
    #68741
    Nekem bejelentkezve is USD-ért írja ha az US aldomainen vagyok.
  • N3mus
    #68740
    Tudtommal nem mivel akkor ugye be kell jelentkezned az accoddal és átváltja euróra. Gifkent nem.
  • Cortinaar
    #68739
    Hopp-hopp

    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_3_1_50680yglv0.jpg
  • Dodo55
    #68738
    Mit értetek alatta, hogy "giftként megrendeled"?

    Az nem elég, ha simán megveszed a US site-on USD-ért?
  • N3mus
    #68737
    Nem is kicsit de legalább marad meg kiskapu most :)
  • tugyiti
    #68736
    A világ legnagyobb pofátlansága amúgy az árkülönbség,nem tudom mióta egyenlő a blizznél 40€ != 40$ :@
  • sata75
    #68735
    FS-en volt róla cikk, én is ott és úgy vettem meg.
    Simán megéri nekem a CE így.:)
  • N3mus
    #68734
    Sziasztok! Látom többen is nezitek hol a legolcsóbb amint én talatam és jó az :
    Battle.net shop eu át ír us re majd gift ként magadnak megrendeled így a digital ce nekem 12 be fájt. Elsőre nem frissul az eu bnet de másnap belépve már át is írta az accot ce re.
  • Aspyrin
    #68733
    Első legendary craftom az új peccsben:
  • setuh
    #68732
    Igen csak nem m1,hogy ket kattintasra van az ah,vagy el kell latogass egy oldalra,ott keresgelj, pluszban nem is olyan megbizhato az egesz.Sztem tobb mint fele a jatekosoknak nem hasznalta volna ilyen modon,igy meg tenyleg abszolut mindenki ra volt kenyszeritve.
  • unusual
    #68731
    Kép 1 http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_3_1_6g21iob5ka.jpg

    Kép 2 http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_3_1_3mfrucr17u.jpg
  • unusual
    #68730
    Üdv mind. Nekem eddig bejön a patch,aztán majd kiderül mi lesz később. Első élmény [img=http://www.kephost.com/thumb/2014/3/1/a1_2014_3_1_6g21iob5ka_tn.jpg][/url]]Hellfire Aztán megértem ezt is [img=http://www.kephost.com/thumb/2014/3/1/a1_2014_3_1_3mfrucr17u_tn.jpg] Tegnap kipottyant valahol a Seven Sin's reci is. ;) Szóval öröm-boldogság. ;-D Próbálgatom most a karikat,buildeket,aztán majd lesz valami.....