78965
  • Tatyla
    #68809
    ki az aki játszik DH-val és milyen buildet használ?
  • BlazeH
    #68808
    Required Level: 70
  • skinnyman
    #68807
    Ezek a targyak tenyleg leteznek? Ranezesre haromszor jobbak, mint a legjobbak amiket meg lehetett szerezni amikor legutobb toltam.
  • tugyiti
    #68806
    Javítva MÁRCIUS 24-ig tart az 50% XP bonus !!
  • Aspyrin
    #68805
    hm? :O
  • tugyiti
    #68804
    Ma 50% bonus xp !!! !!! !!!
  • SLICK
    #68803
    hát én mostmár kevésbé fogok foglalkozni a cuccokkal, bár nehéz lesz mert kell az upgrade 1-2 slotra, de basszus milyen KAN itemek lesznek már a RoS-ban :o
  • tugyiti
    #68802
    Ez egészen biztos ,blue postos :) nem szokásom légből kapott dolgokat megoszatni.
  • Aradebil2
    #68801
    biztos ez? mert közben rájöttem,hogy mi a bogyók jelentése (legalábbis magic és raren tuti): ahol sárga, ott az adott affix/suffix maxra rollolt:)
  • tugyiti
    #68800
    AWwwwwww azért lesznek itt fincsiségek lvl70-nél :D már alig várom ,hogy kijöjjön
    Socket meg set bonus és lehet darálni :DDDDDDD
  • tugyiti
    #68799
    Így már értem mire gondolsz :)

    Ezek comparisonnál játszanak szerepet,mégpedig úgy ,hogy a narancs szinnel jelölt kis gyémánt affixes statok azok a statok amik 2 item összehasonlitásakor nem kerülnek számolásra azaz összehasonlításra másszóval a narancs statok nem változtatnak a Stats changes if equiped tab (piros-,zöld+) számain. A szürke statok pedig azok amik változtatnak felrakáskor ezeken.
    Szemléletve (remélem berakja a képet):



    Ebben az esetben ugye a holy dmg ,dex ,vita , LoH ,bonus vs. elites és a silaria socketében található maruis emerald chd-je ami számolódik az összehasonlítás során :) így jött ki ,hogy a +120% chd és a +0.20 AS miatt az új sun keeper -21.6% vesztést jelent ,de mivel van 760 vita rajta ezért +24.6% toughnesst ad valamint mivel nincs rajta LoH a Silaria-n pedig van ezért -67.5% healinget hozott ki.Remélem segítettem pusza
  • who am I 7
    #68798
    ez a futásközben láda nyitás, meg cucc felvevés funny, bár kicsit pontosnak kell lenni hozzá
  • bigbigle
    #68797
    Kicsit bugyuta kérdés, de lehet a statokat forgatni valahogy?
  • BlazeH
    #68796
    Nekem ezzel megy torment 2 nagyon lazán és gyorsan (3-at még nem próbáltam):

    Wizard stun

    A nagy dögöket az orb és a meteor is perma stunolja, a kicsiknek meg sok szerencsét átjutni az 5 time buborékon amik egyenként 3 sec-et stunolnak.
    Kezében még egy fulminator, 130k dps, 400k toughness és torment 2 sima.
  • N3mus
    #68795
    Szia

    Tudtommal nincs semmi ilyen át kelle iranyitania paypal oldalra de ott csak login jelszó kell a belepeshez.
  • Lokker
    #68794
    prodigy és hydra amúgy cserélhető bármi másra

    DH-val meg Sun-t kell keresni
  • natalyel
    #68793
    eu-ért sem tudom megvenni magamnak Paypal-os fizetéssel...

    Van valami captcha-kód vagy bármi egyéb beállítás a fizetési mód kiválasztása és Pay Now -os oldalon? Mert én semmi ilyet nem látok...
  • TBTPumpa
    #68792
    TV reklám megvolt?
  • natalyel
    #68791
    Nekem valamiért nem működik a vásárlás...
    Paypal-on keresztül szeretném megvenni, de mikor klikkelek a Payment-re:
    "Please correct the errors below and try again. " - hibát ír, de sehol nem jelez hibát. Mondjuk nem is nagyon lehet, mert a fizetési mód kiválasztása (Paypal), alatta a nem változtatható Paypal-os accont és az ajándékozott email-címe van mint lehetőség, semmi egyéb.

    Valaki tudna segíteni?
  • Vadnokedli
    #68790
    DH-hoz valami ajánlat? Dual 1handed xbow?
  • attiGT
    #68789
    Forked Lightningot használnék ha már van Prodigy passivom
  • Lokker
    #68788
    én most ezzel pörgök, torment1-3 megy gond nélkül, 3 már kicsit lassabban.
  • Lokker
    #68787
    wizard
  • Systore #68786
    csak lightning blastal nagyon gyorsan lövöldözi, azért ajánlottam hozzá
  • LocalPatriot
    #68785
    Esetleg kicsit részletesebben?:)
  • PunkZoli
    #68784
    csináltam egy HC Ladder nevű csoportot(nem klán), mert szerintem fun dolog lehet majd :)
    Egyetlen szépség hibája, hogy nem lehet csak a hc proggreszre azaz hc karaktereknek létrehozni, és ha softkórból lép ki az ember a játékból akkor az lesz ott a rosterben.
    Remélem lesz erre opció később.
  • PunkZoli
    #68783
    Aki szétkraftolta magát, és valószínüsíti, hogy nem fog jobb sárga esni jó ha bekapcsolja, mert így egyszerűbb csak a gyűrű, amulet-re koncentrálni.
    Ennyiből rossz, hogy ki van bontva minden cucc a földön, mert én pl nem veszek már fel semmit megint. Nézelődtem egy két napig és nem éri meg.
    Majd rosban talán.
    Akinek van puzzle ringje szerintetek megéri hordani? Dob az legendarit?
  • Zenszkij
    #68782
    zombie dog bomber build
  • LocalPatriot
    #68781
    Valaki játszik itt WD-vel?
    Milyen buildet használ? Komoly mana gonddal szenvedek..:(

    Esetleg a paragon pont elosztásra is kiv lennék.
  • sanyiiiii
    #68780
    familiar cannoneer + bármi jó kombó :D
  • BlazeH
    #68779
    Esetleg még a living lightning is jól tölti ha bírod toughness-szel a kisebb hatótávot.
    Jobb kattra mehet a primary skill, bal kattra meg a secondary.
    Jobb nyomvatart, ballal meg spammelni non-stop :)
    Arcane dynamo ezzel a felállással egész jól bevált.
  • Systore #68778
    magic missile - glacial spike
    electrocute - surge of power/lightning blast

    frozen orb spam buildekhez használom ezeket

    még lightning blast + familiar cannoneer vagy icicle rúnával elég jó kombó
  • Aspyrin
    #68777
    Én ezzel haladok. :)
  • Tatyla
    #68776
    wizard primary skillel még mindig nem tudom mi legyen????
  • Vorrhess
    #68775
    Szerintem is remek ,élvezetes lett a 2.0. Gyanítom a RoS meg még jobb lesz, az enchanterrel, bounty, riftezés. Amíg nem adnak ki új tartalmat biztosan el leszek vele. Ha meg beleteszik a laddert későbbi nagyobb patchban az meg hab lesz a tortán. A pvp nem hiányzik számomra.
  • setuh
    #68774
    Kosz!
  • Lest4t
    #68773
    Új karaktert indítanék az új loot rendszerben, ha valaki szeretne csatlakozni az elejétől, írjon rám ingame! Lestat#2529

    Szabályok: HC/self found/torment 1
  • jocika
    #68772
    Lehet, hogy páran háborogni fognak, de nekem bejön az új Diablo. A javításig össz-vissz ha öt legendást találtam és nagy részük használhatatlan volt. Tegnap cirka öt óra alatt esett experten és tormenten öt legend, három legend alkotórecept és egy setes. És a legjobb, hogy mindet lehet használni az adott karakternek. Nem lett überkirály egyik karim sem(jelen esetben a monk volt a mágnes), de így sokkal motiváltabb lettem. Volt úgy, hogy tíz perc alatt esett kettő.
    Könnyebb volt a meglévő karikat feljavítani a megváltozott körülményekhez. És a craftolások is meglepően nagy számban adtak használható cuccokat.

    Újra jó volt hentelni.
  • markastor84
    #68771
    Értem, köszi. Akkor remélem 24-én éjfélkor pattintja email-ben a kódot a MEXX Games. :)
  • Daell Drow
    #68770
    A vilagon mindenhol marc 25. 0:00 orakor mar lehet tolni, persze helyi ido szerint ertendo. Tehat japok kezdhetik legkorabban, utana mi jovunk, majd a vegen a sort usa-nak kell kivarnia, mig ott is 0:00 lesz.