78965
  • setuh
    #68889
    Ez eleg nagy baromsag mar bocs.Had ne magyarazzam mar megint el,hogy az ah miatt volt szar drop...Te komolyan azt gondolod,hogy ha kijonne a kieg es minden visszaallna a regibe(fos drop,ertelmetlen farmolasok)akkor valaki meg jatszana vele fel ev mulva is,es esetleg venne meg kieget is ezek utan?
    De varj,hogy biztosan megersd: AZ (RM)AH MIATT VOLT SZAR A DROP!
  • BlazeH
    #68888
    Megértem ezt is, sőt igazad van.
    Amit írtam azért írtam, mert úgy látszik nehezen viselem ha valaki hülyének tart, azért a döntésemért, hogy pénzt adok a kiegért, meg úgy általában egy idióta vagyok hogy bedőlök a nyilvánvaló átverésnek és hagyom magam hogy ilyen könnyen lehúzzanak. Lancus írásából sajnos nekem ez jött át, ha nem ez volt a szándéka vele, hát sorry.
  • Sunrider924
    #68887
    Tavol aljon tolem, hogy akarki mellett allast foglaljak, de a Diablo pont nem az a jatek, aminek az elettartamat 100-300 oraban merik. Megertem ha valakinek ennyi is eleg, de en pont tobbet akarnek, na akkor en megszivtam? Hat sajnos igen, de amig tart ez a "legendas esett nekem" laz, addig nem nagyon tudok errol senkivel ertelmesen beszelgetni, es eppen olyanok szolnak be nekem, akiknek kb pont ennyi a jatek szavatossaga, kb 300ora...
  • mikromanus
    #68886
    Szerintem elég zagyvaság amit írsz. Szar drop nem lesz, AH nem lesz. Miért is lenne? Egy bizonyos szintig kösszű lesz elérni nehézségben (vagy dara sebességben), egy szinten túl egyre nehezebb. Bőven jó ez. Ha neked nem tetszik, akkor nem veszed meg. Nincs "lehúzás", meg lopás, meg "átverés". Benyomták a patchet jóval a kieg előtt. Láthatod mik az alapok. Nem lutri mit kapsz. nem kényszerítenek vásárlásra. Ha sokan veszik, akkor jól dolgoznak. Ennyi. Az online kötöttségről meg annyit, hogy nézd meg mennyi most (majd két év után) a játék ára! Ez a lényeg. Aki nem akar látatlanba venni, annak ott a starter, aki el akarja lopni az meg nem célközönség. Nem kell a nyalás nekik.
    Milyen "második bőr"? Könyörgöm. Teljesen átszabták a játékot. Írhatnák Diablo 3.5-nek vagy Diablo 4-nek is, csak ugye az alapok és a questek azért maradtak. Lehúzás... Mégis kit húznak le? Vagy megveszed vagy nem. Nincs olyan hogy becsapnak, elveszik a pénzed és odalöknek az árok szélére. Ha lehúzásnak érzed mégis megveszed, akkor veled komoly problémák vannak. Ha nem veszed meg, akkor meg már nem lehúzás. Az veszi meg, aki úgy érzi neki megéri. Ennyi.

    A konzol az más egészen. Ott kellett a jobb drop, meg más az irányítás is. Picit szerintem túlzásba estek, de nem tudom megitélni a túlhúzott itemek mennyire voltak szükségesek, vagy szükségtelenek (tekintve hogy sose konzoloztam). Szerintem annyi a hatásuk, hogy hamar túlerősödnek a karakterek, hamar abbahagyják a felhasználók a játékot. Konzolon így se rossz az az idő, amit átlag lenyomnak a játékosok vele.
  • BlazeH
    #68885
    Jó te eldöntötted, hogy nem veszed meg a kieget, mert úgy érzed hogy átvernek. Ezzel viszont nem fogsz meggyőzni arról hogy ne élvezzem most a játékot, és ne élvezzem majd a kieget is, mert jajj de csúnyán le leszek húzva. Az alapjátékkal is volt egy jó 100-300 órám és a kieggel is lesz, nekem ez így megéri.
    A drop rate-et meg nem lesz értelme csökkenteni, mert két év múlva a következő kieg előtt úgyis megint itt fogunk tartani, hogy alig esik upgrade mert a többségnek már csak a top itemek top rolljai jelentik majd az upgrade-t amik most is ritkák.
  • Lancus
    #68884
    Egyszerű a válasz, a szar dropnak a későbbiekben az lesz az értelme, hogy mikor már mindenki akiről lehúzták a második bőrt is, később lehúzhassák a harmadikat is majdan egy második kiegészítővel. Mint minden a világban, e mögött is keresd nyugodtan a pénzt és hogy kinek áll érdekében átverni a másikat. Nos nekik tizen akárhány millió eladásnál érdekükben áll ! És mivel egyszer már meg is tették, nem fog problémát jelenteni újból eljátszani ezt az online-on keresztül a vevőikkel. Akinek nem esett volna még mindig le, többek között ezért nem veszik le a játékot az állandó online-ról. Így bármikor tudják szabályozni a játék iránti érdeklődés szintjét ( ahogyan most is teszik ) egy esetleges újabb kiadásra váró kiegészítő előtt, ha már az AH-val nem tudnak keresni pénzt mert elpártolt tőle a jó nép...
    Konzolnál más a helyzet, ott kénytelenek voltak odaadni ami jár, mert a fejükhöz vágták volna ha kiadnak valamit offline-ra és még az is szarul dob. Ezt csak a pc-online verzióban tudják eljátszani.
  • unusual
    #68883
    Common debris most minden crafthoz kell.
  • Laza
    #68882
    Twitchen elkezdtem nézegetni az új patchet, és pár ember ész nélkül farmolja a fehér cuccokból nyerhető salvaged materialt, a common debrist ... még AH-ból is összeveszik a fehéreket 30-50k-ért ...

    Mire lesz ez jó?
  • setuh
    #68881
    -000
  • setuh
    #68880
    4000 ezerert d2-ot veszel
  • Fehercsoki
    #68879
    Azért mert blizzard játékok elég jól tartják az árukat, Diablo 3 még mindig 10k dobozosan...
  • coolpet
    #68878
    nem, par honappal :)
    Remelem oszre beakciozzak olyan 4-5K huf forint kore.

    Tomb Raider is 6000 Huf most, 1500-ert vettem hozza kodot.

    Szoval miert n lenne lehetseges?
  • Lokker
    #68877
    akarod mondani pár évvel
  • coolpet
    #68876
    Mar csak az a kerdes, hogy par honappal a megjelenes utan esit e 1-2 ezret az ara, mert en dobozos kivitelben szeretnem megvenni.
  • MrStokes
    #68875
    Mert 7500-ert hol kapod meg?
  • hawkie22
    #68874
    Én most mentem HC-n normalról hardra, mert olyan léptékben estek a jó cuccok HC monkomnak, hogy kicsit gyengének éreztem. Lvl40 jelenleg, most tartok Act 3 végén, remélem, nem fog elhalálozni idö elött csak azért, mert türelmetlen voltam és gyorsan váltottam nehézségi szintet. :)
  • setuh
    #68873
    Teljesen felreerted az egeszet.Az ah vagyis inkabb az rmah miatt volt szar a drop,mivel nekik abbol elonyuk volt,hogy verpista fizetett 250 ajrot egy top skorn-ert,mert a budos eletbe nem esett volna ki neki.
    Ha mar ez nem lesz, magyarazd meg mi ertelme lenne a szar dropnak?
    Szerintem belattak,hogy amiatt ment el a jatekosok 90%-a es most a jobb dropp miatt jott vissza majdnem ugyanennyi.
    En meg egy honapja ugy voltam vele,hogy nem veszek kieget,de a patch ota megvaltozott a velemenyem es a ros-al csak javulni fog,foleg teljesen ah nelkul.Mondjuk mar most se nagyon hasznaljak az emberek.Szerintem nagyabbol megtalaltak a balance-t jelenleg,mivel igaz,hogy esnek a jo cuccok,de messze ne top itemek,szal hosszutavon is van mit farmolni es kozbe is van sikerelmenyed.
  • ricsa008
    #68872
    Remémel PlayIT -en megváják majd az árát pár 1000el akkor ott meg is veszem...
  • who am I 7
    #68871
    na annyiért már nem vészes.és ők megbízhatók?meg, hogy a fenébe szerzik ilyen olcsón akkor?
  • Tatyla
    #68870
    iceakosnal 8700,vagy megveszed usa accon 40 dodoert es atkuldod magadnak gifkent...
  • Fehercsoki
    #68869
    Players.hu
  • Tatyla
    #68868
    torment előtti fokozat,ja hát a barbárom az nekem is legyengűlt ugyhogy jegeltem,amugy meg crusadert fogom húzni...



  • who am I 7
    #68867
    agyrém lenne online check nélkül a d3, legfőképp az itemek (annyi dupe,meg editoros lenne, h szétqrná csak a játékot)...nekem nem hiányozna, habár én is pipa vagyok a folyamatos online-ért.De valamit valamiért.Most mondjam azt, hogy ez is a játékosok miatt lett?Akik nem bírnak magukkal és mindenképp csalni akarnak?...a modok nekem spec nem hiányoznak.
    Az rmah-ból pedig folyamatosan vásároltak, nem volt vele gond.Másképp kellene balance-olni ennyi, de akkor nem lenne annyi zsé AH-ból, a karbantartására és gép igényére pedig nem tudom mennyi source kell...
  • who am I 7
    #68866
    Mert hol van 7500-ért kieg?
  • coolpet
    #68865
    Egyebkent Ha szeretnek venni RoS-t, akkor hol kapom meg legolcsobban dobozosan/online kod formajaban?
  • gerey
    #68864
    Igen ebben, igazad van, de azt ne a Blizzard-on verjük már le, hogy a magyar forgalmazó, hogyan húzza le a népet. Anno a D3-t olcsóbban vettem meg Angliából házhoz szállítással, mint itthon a legolcsóbb helyen lett volna anélkül...
  • Newfronter
    #68863
    Az AH eleve unszimpatikus volt nekem, de annyira nem érdekelt, míg megtapasztaltam, hogy csak a goldért játszom, mert AH-ból úgyis megveszem a nekem való cuccot, NA AKKOR elment a kedvem tőle!
    Sok játékos ezért hagyta abba, a drop eleve gáz volt, az elején sem volt jobb. Csak akkor még minden új volt, voltak exploitok, stb... amit persze patcheltek és a játékot az AH-hoz igazították.
    Most ezt teljesen megszüntetik, amúgy már kb 1-1,5 éve bejelentették, hogy nem lesz AH. A kiegészítő meg nem drága, a D2 kiegészítője is ilyesmi árban volt, és ha jól tudom hasonló content-el. :) Sőt, itt lesznek end-game mapok, szóval több ebben a content!

    Amúgy most olvasva mintha kicsit más idősíkban lennél, az AH-t 11 nap múlva zárják be véglegesen! A jó drop már a "ROS-hoz tartozik"(patch 2.0), nem az alapjátékhoz, már a kliens is a kieg nevét írja ki! Szóval nem, nem lesz igazad, mert teljesen félreértetted az egészet!
  • tugyiti
    #68862
    A droppal nagyjából egyet értek veled ,természetesen a drop rate meg quality változni fog ,na meg balanceolnak is még rajta ,de az AH-t nem azért zárták be mert nem ment -az RMAH még most is megy 2 hét alatt abból vettem meg a RoS-t - hanem mert emberek sokan flippingre használták és pay2win game lett belőle ,szinte nem is volt húzott karakterük csak üzérkedtek az itemekkel, ez meg ugye nem játék hanem üzlet.A másik az egy új karakter meg az új act ,ez azért így nem igaz mert ahogy alattunk is írták ott lesznek az új game modok na meg valahogy el kell adni a kieget is és wow-ba se 80 volt megjelenéskor a max. szint ,örülök neki ,hogy legalább fejlesztik és nem lelövik az egészet mint a sacred 2-vel tették...
  • Lancus
    #68861
    Az AH-t azért zárják be mert a játékosok száma a megjelenés óta kb. egyjegyű százalékra esett vissza az állandó visszafejlesztéseknek és a zéró event számnak köszönhetően, és a megmaradtak pedig nem áldoztak már semmit karakterfejlesztésre az RMAH-ból, így értelmetlenné vált, annak ellenére hogy máshonnét nem lehetett jó tárgyakhoz jutni, mert a játék ugye nem dob. Mikor megjelent a D3, még a kék tárgyak között is voltak igen jó darabok, na ezt nagyon gyorsan már az első 2-3 hétben megszüntették. Nyilvánvaló, hogy a mostani jó dobás meg pörgés az alap játék körül, csak figyelemfelkeltés a reklám kampány része a kiegészítő megjelenése előtt, majd mikor több millió embert megint átvernek, és kezdenek visszaesni az eladások, akkor megszűnik az AH és visszaveszik a drop-ot és készülnek a következő kieg.-re. Ezt már most borítékolom nektek és akkor megint keresgélhetünk más játék után. Amúgy az alap játékot 11.000.- Ft-ért vettem, a kieg. meg lesz 10.000Ft, a maga 1db új karakterosztályával meg 1db act-jével. Na ez az üzlet !
  • coolpet
    #68860
    master fokozaton huzod? az nem a nightmare fokozat? az en 56-os barbimat normal act2-ben szetcsaptak, peccs elotti karakter volt mondjuk.
  • Tatyla
    #68859
    az a durva hogy több száz óra játék után nem dobott annyi jó cuccot mint az elmult egy hét alatt arrol nem beszélve hogy a monkom masteren huzom és 2óra alatt level 27-röl 39-re fejlődött
  • Vorrhess
    #68858
    Én már le is töröltem a PoE-t. Ez a Diablo 2.0.2 patch nagyon jó, teljesen leköt. És a kieg ehhez csak hozzá fog tenni még több jó dolgot, ami hónapokig leköthet. Engem legalábbis biztosan.
  • attiGT
    #68857
    Detto...PoEból elég volt, totál meguntam. Tegnap előtt felléptem megnézni az kieget, 1 perc után léptem is ki és mentem vissza Diablozni.

    Apropo, ha valaki tud olcsóbb kieget 7500 HuFnál az megdobhatna egy PM-mel :)
  • gerey
    #68856
    A D3 $60 volt, a kieg. meg $40 lesz. Az új kaszt és act mellé jön még advanture mode, bounty system, riftek, új artisan, stb.
    És igen én és sok birka társam, innen a forumról is elkezdett (újra) játszani a gammel, mert tudja a franc, de lehet, hogy jó lett az új patchel.
    A PoE is szép, meg jó, de benne voltam 2011 augusztus óta, és a desync sok ember köztük az én kedvemet is elvette tőle. Illetve a D3-nak a harc folyamatossága és letisztultsága terén nincs vetélytársa jelenleg, azt valami eszméletlen jól belőtték.
  • coolpet
    #68855
    En betennek a HC-ba egy revive lehetoseget.
    Pl lenne egy olyan portal, ahol olyan alkatreszeket lehet osszeszedni, hogy ossze lehetne belole rakni egy friend revival cardot, ha esetleg elesne a HC kari lag/bug/stb miatt.

    Termeszetesen mondjuk maximalnam, hogy 1 karaktert max 1x lehet feleleszteni, es a revival cardot sem lehnne egyszeru megszerezni.
    Ezaltal csokkenne valamelyest a betort monitorok aranya.

    Nehany dolgom eltunt az inventoribol, mikor tegnap beleptem.
    plnincsenek meg a page/book/scroll of jewelcrafting/blacksmithing-ek, meg a tome of secretek.

    Hat meglessuk elolrol hogy es mi van az ujban.

    Egyebkent AH meddig lesz?
  • Newfronter
    #68854
    Nekem sokkal élvezetesebb a D3, mint a PoE, ha már össze akarod őket hasonlítani, de ezt szigorúan AH nélkül és patch 2.0-val! Effektdús, hangulatos a játék és kiváló a drop. Nem fogják visszavenni, mert annak semmi értelme nem lenne. A logikád szerint akkor az AH-t sem kellett volna bezárni, mert így a Blizz elég nagy összeget bukik. Pedig bezárják.
    Ez az egész Jay Wilson miatt volt, hogy szarul indult a D3 anno.
    A PoE-ben nem tudod veszteség nélkül resetelni a statodat, itt igen, ott meg kezdhetsz új karaktert, hát kösz....mert ugye a skillfa által nyújtott szabad választási lehetőség azért átverés, mert igen szépen elronthatod vele a karaktered, és akkor jön az, amit említettem.
    Amúgy a PoE-től valszeg nem válok meg, mert én is játszok vele néha-néha, de a D3 hangulata sokkal jobban megfog, nem igazán akarok kilépni a játékból. A PoE-ben meg nem kap el egyszerűen a feeling játék közben.
    Amúgy mindkét játék szenved az "always online" elv miatt, így egy HC karaktert igen nehéz megtartani. :)
  • Lancus
    #68853
    Igen, teljesen átírták az egészet, konkrétan már be sem tudok lépni. Nyilvánvalóan eljött az új beetetési időszak az új kiegészítő megjelenése előtt. Megemelik ilyenkor a bónusz dolgokat, majd mikor látják, hogy sokan már nem vesznek több kiegészítőt, elkezdik visszabutítani mindazt amit adtak, dobást stb. Ez volt az alap játékkal is. Sok millió embert vertek így át az állandó online-on keresztül. A mostani különbség csak az lesz, hogy miután már nem lesz aukciós ház és nyilvánvalóan is továbbra is csak gyenge szarokat fog dobni a játék, így már a kifarmolt goldon megvenni sem tudjuk majd azokat. A pofátlanság teteje meg az, hogy a kieg. annyiba kerül majd mint maga az alap játék, amiért kapunk összesen 1 új karakterosztályt, meg 1db actot. Amúgy ott van a patch of exile ami csúnyán elveri a D3-at és tök ingyenes, állandó eventekkel, stb. Az hogy nem lett törés D3-hoz, nem lehet letölteni torrentről, számomra csak hátrány, mert lemondhatunk így a magyarításról, meg a különféle MOD-okról, ami D2-őt sok sok évig élvezetessé tette. Amíg egyik pénzéhes banda váltja a másikat nem lesz változás, mert nem adni akarnak, hanem csak elvenni. Konzolon más a helyzet, ott kénytelenek odaadni a dobást, mert nincs mód az online-on keresztüli sanyargatására a játékosoknak, PC-sekkel viszont mindent meg tudnak etetni. Sajna ez van.
  • setuh
    #68852
    Hat igen,szinte egy uj jatekot kaptunk,barcsak igy adtak volna ki...
  • coolpet
    #68851
    huh na jo, uj karit kell kezdeni, annyi minden valtozott.
    Normal act2-ben lezuztak a barbimat, amivel siman csaptam a hellt is...

  • coolpet
    #68850
    Jah meg lerantott egy laza 11 gigat...