78965
  • Lamech
    #68969
    Ugyanez a helyzet csak nekem 2 hónap igérgetés, számos levél váltás után durrant el az agyam és a belengetett feljelentés után érdekes módon 1 órán belül meg volt a pénz.
    Fehércsoki: Ez is egy éve volt, de nem gondolod ha egyszer átvertek akkor mégegyszer próbálkozok. :)
  • yesname #68968
    Nekem is volt gondom velük. És igen át voltak baszva az emberek. Nem tudom mostanában mennyire őszinték, de akkoriban raktáron lévőnek írták ki a játékok nagy részét, melyek nem voltak raktáron. Belefutottak emberek - köztük én is -, akik hittek az infóknak. Én a kód 1,5 hétnyi ígérgetése után untam meg és kértem vissza a pénzt, amiért 1 hétig könyörögtem és majdnem újabb 1 hét kellett hogy meg is kapjam. Mindezt feljelentés után, mert meguntam a visszautalási ígérgetést. (Ezt visszavontam miután megjött a pénz.)
  • who am I 7
    #68967
  • Dodo55
    #68966


  • who am I 7
    #68965
    mármint, hogy miért lehet...nem úgy lesz, hogy acc.bound az is?Amikor kijött az első 2-es patch, nem lehetett venni.
  • who am I 7
    #68964
    hogy lehet goldot venni? :D:D:D:D:D
  • Dodo55
    #68963
    us.battle.net / gift

    Szombaton kerek 9 volt ezzel a módszerrel nekem a standard, nem a legeslegolcsóbb, viszont az átlagnál (10) még így is olcsóbb, és mellette a legmegbízhatóbb forrás.

    Amit hozzátennék, hogy a megadott emailre először egy kód jön, hiába van rajta B.Net acc, nem teszi rá direktbe, hanem be kell aktiválni minden esetben. Ezt érdemes minél előbb, akármilyen biztonságos az email fiókod, jobb minél hamarabb véget venni annak az állapotnak, hogy ott pihen benne egy bárki által, bármikor felhasználható kulcs...
  • who am I 7
    #68962
    Azért kérdeztem, hogy volt-e már itt dolga valakinek velük, ennyire egyszerű.
    Én meg nem ítélkeztem, csak láttam, hogy van aki nem ajánlja meg van, akinek megjöttek a kódok, csak lassabban.Ezt megerősítendő kellett volna, vagy kellene vélemény, ennyi végülis.
    Egyébként ott PH-n is biztos fel van vázolva a szitu, hogy mit csináltak, most nem volt időm átnézegetni x mennyiségű hsz-t.De, ha azt mondod jók, akkor végülis ok.
  • Fehercsoki
    #68961
    Rákerestem neten ezt közel 1 éve írták róluk, nem tudom akkor mi volt, de szerintem nem ilyen régi üzenetek alapján kéne megítélni őket.
  • Fehercsoki
    #68960
    Ja és pesten személyesen is át lehet venni tőlük a játékot.
  • Fehercsoki
    #68959
    Nem értem miért kell úgy szidni valamit, hogy semmilyen konkrét problémát nem ír le az illető... Egyébként olyan probléma volt náluk régebben, hogy késtek a játékok, ezért a vásárlóknak is később tudták csak küldeni a kódot, ez nem az ő hibájuk, ők sem kapták meg időben a kódokat, pont ezért váltottak most, egy megbízhatóbb helyről szerzik be a játékokat, amik már dobozosan is megvásárolhatóak, így már valószínűleg nem fognak késni, sajnos ezt sokan úgy értelmezték hogy akkor ők rögtön át lettek baszva és rögtön mindenfelé terjesztették is ez.(ha a játék késett felajánlották hogy visszautalják a pénzt) Én egyébként PH-n keresztül vettem tőlük eddig a GC-t, pár nap késés volt mindig, de semmi komoly.
  • who am I 7
    #68958
    Ja, ezt azért írtam, mert nem válaszolt senki.
  • who am I 7
    #68957
    na nem tudom, valaki akkor rendelt már players.hu-ról?vagy miért gondoljátok, hogy megbízható?

    PH-n ezt találtam, nem 5-10 hsz-es friss regtől, hanem régitől :

    "Na, sajnos saját tapasztalat: a players.hu (D-Market Hungary Kft.) NEM megbízható. Remélem a PayPal tud velük valamit kezdeni.
    Érdemes őket elkerülni és inkább befáradni egy valós boltba."

    Mindenféle szar kering a neten...van, aki azt mondja jó, van aki azt, hogy kamu...Csak kíváncsi vagyok :)
  • Aspyrin
    #68956
    Huhh, nekem elitből szinte semmi nem pottyant idáig, ellenben mezei ellenfelekből, ládákból, és mindenféle rombolható tárgyból hullott már sok minden. :)
  • laca95
    #68955
    hogy lehet beállítani hogy ne a c meghajtóra telepítse?
  • unusual
    #68954
    O.o lol az mi?!?
  • unusual
    #68953
  • VanDaal
    #68952
    *eddig is
  • VanDaal
    #68951
    A hordókat eddig szerettem törni :)
  • LocalPatriot
    #68950
    persze, értem én, csak mégis nagyjából mikre érdemes pontot rakni? Pl area dmg-t ajánljátok? Offnál pl éneddig csak a crit dmg-re raktam pontot, mert úgy néztem akkor a legtöbb a DPS-em. Lehet már itt el is szúrtam. Valamint a másik ágnál csak a mana költség csökkentős buffra nyomtam a pontokat.
    Érdemesebb lenne másra? Tehát csak ilyen WD-re jellenzően mikre érdemes tenni?
  • Zenszkij
    #68949
    Is-is. Vannak nagyon jo legek, amik pl megidéznek random treasure goblinokat, vagy egy treasure goblin szaladgál melletted és random dob itemeket, vagy ha useolsz egy shrinet érkezik a bonus elit pakk. Bármi játszik. Sőt hovatovább, minden szutykot törj szét, nekem a legtöbb leg ilyen szutyvadék hordókból esett.
  • VanDaal
    #68948
    Mostanában miket érdemesebb farmolni leg/set cuccokért? Elit pakkokat, vagy inkább quest bossokat?
  • attiGT
    #68947
    Attól függ milyen buildet használsz.
  • Aspyrin
    #68946
    Tegnap este, nagyjából 2-3 óra alatt esett egy SOJ, egy inda gatya, két legendary crafting könyv, egy leg. kétkezes staff és egy leg. egykezes spear.
    Nem esett az vissza. :)
  • Tatyla
    #68945
    szerintem meg mult heti patchel visszább vették a leg meg a zöld droprate-jét,mert azóta nem esik szinte semmi bármelyik szinten is legyek...
  • Fpocok
    #68944
    Nemtom. Neten találtam :D
  • jocika
    #68943
    Ez milyen szint? Torment 80?
  • LocalPatriot
    #68942
    Na az nekem is kellene.
    Hétvégén vettem mondjuk egy új daggert neki, mert ugye life steal már nincs, így a mana knife-nak értelme nincs.

    Ám van itt valami pro WD? Tanács kellene a parapontok elosztását illetően.
  • Since
    #68941
    Oké köszönöm akkor Torment I-en farmolok hátha esik egy jó egykezes WD fegyó :)
  • Ry0K3N
    #68940
    Nagyonjó kép meg lemaradt.
  • Ry0K3N
    #68939

    LoLwut.
  • Zenszkij
    #68938
    Jelenleg abszolút nem mérvadó a leg drop szempontjából, max több XP-t kapsz. Ez 70-en változni fog.
  • mkfdd
    #68937
    Én személy szerint úgy tapasztaltam hogy magasabb tormenten sűrűbben esik.
  • Fpocok
    #68936
    :)

  • Since
    #68935
    Lehet hogy hülyeséget kérdezek és volt is róla szó. a Torment erősség növelése megemeli a leg drop gyakoriságát is, vagy annyira nem kell figyelembe venni? Köszönöm válaszokat.
  • sz4bolcs
    #68934
    jaj de akad :(:(:(
  • [SiX] Boci
    #68933
    Indul a stream, ha valakit érdekel.
  • coolpet
    #68932
    ok restart nert mar 3x probaltam
  • tugyiti
    #68931
    A hiba az ön készülékében van,sztem zárd be indítsd újra ,ha nem megy akkor valami más gáz lesz ,restart gép esetleg.
  • coolpet
    #68930
    Elmegy felig a csik, es hibat ir ki, nektek?