78965
  • Sunrider924
    #69009
    Ahanyan viselitek a Unity-t anyi fele oszlik meg a sebzes.
  • Lammer
    #69008
    most dobott HC-n egy uj unityt:

    "All damage taken is split between wearers of this item."

    ertem en, de ez hogy mukodik a valosagban? :) olyan mint a life link aff eliteknel (moncca ha tobben vagyunk, vagy follower solo?)? :)
  • Daell Drow
    #69007
    Nem, beregeled a kodot bneten a profilodra es ennyi. Varod a megjelenest, mindent automatan csinal a bnetlauncher, ha lesz frisites frisul magatol.
  • kigyi
    #69006
    Beregisztrálod az accodra megköszönik és majd játszol vele amikor kijön. Még letöltened sem kell többet mint azoknak akiknek nincs meg mivel mindenkivel letöltették már a kieget előre :D Csak a javítások jönnek rá amikor élesbe megy.
  • ktm99
    #69005
    Amator kerdes, megvettem giftkent a rost, ugye nem kell leszedni a klienset es felrakni, ha most fenn van a d3?
  • Lammer
    #69004
    HunnernesKonge jol irja :)

    amugy nem csak bossbol jott... atmentem amcsira bohockodni es lam unik 32-es szinten :)



  • RatBaG #69003
    http://www.reddit.com/r/diablo3/
  • Hedgehunter #69002
    hol vannak a jo cucc kepek..? Megneznek mar 1-2 jo itemet..... :)
  • Tatyla
    #69001
    ja hát az ott marad,levásárolhastod másra
  • HunnernesKonge
    #69000
    Forum Pannonie egyébként, newm FoP de látom neked is több közöd volt régen a cS-hez mint a dio2höz :D
  • hawkie22
    #68999
    Paypallal nekem se lenne gond, csak ha már van pár euró a Battle.net-es accounton, amiböl tudnám finanszírozni a játékot, akkor minek fizessek Paypalról? :D

    A Battle.netes lóvét ki tudod utaltatni magadnak? Vagy az már ott van és abból csak a Battle.net-en vásárolhatsz?
  • kigyi
    #68998
    Paypal, mastercard játszik.

    Dodo55 látod ez már csak ilyen :D :D

    Lammer, hát nekem ennyire nem dobja igaz nincs olyan helyzetben a karakterem, hogy emelt szinten nyomjam vele :D Majd, ha megerősödik akkor esetleg, de a lagtól és DC-től féltem így egyenlőre nem viszem majd bele a kísértésbe :D
  • Braikingboss
    #68997
    Üdv all.

    Van olyan program amivel be tudnák lépni battle.net chatra anélkül hogy belépnék bármelyik játékba?
  • Tatyla
    #68996
    én paypallal fizettem ės úgy jó volt
  • LocalPatriot
    #68995
    Hát akk velem van a baj, mert alapból 240k dps-e van a WD-mnek, de olyan harmat hogy az már fáj. Van 800 all res, 3400 armor, 100k hp, és olyan gyorsan összeesik, hogy öröm nézni.
    Most, hogy nincs life steal kb szendvedés. Bezzeg annó...
  • hawkie22
    #68994
    Ez nem ér. Meg akartam játszani ezt az us.battle.net giftes akciót ROS-al, de sajna a Battle.net-es pénzem, ami közel 38 euro, az us.battle.net-es accounton nem jelenik meg, ott van 0 USD-m.

    Ezek szerint marad sajna az euros vétel. :( Mondjuk ez a pénz is AH-zásból jött össze, szóval annyira nem gáz, csak kell egy kicsit még ügyködnöm a maradék két eurón.

    Vagy esetleg át lehet vinni valahogy az eu-s pénzed az us számlára?
  • unusual
    #68993
    Mondjuk az MF miatt,és most elég sok WD + WIZ van.....Szerintem ezért.
  • unusual
    #68992
    Milyen érdekes,hogy csak Boss-ból jön. És még FaceOfPower klán. Ehhhhh.....
  • sanyiiiii
    #68991
    mert a wiz és a wd is op :D
  • ktm99
    #68990
    Köszi a válaszokat, azt hiszem akkor én is így fogom beszerezni.
  • Dodo55
    #68989
    Még szép, hogy én szimpatikusabb vagyok
  • Lammer
    #68988
    Par HARDCORE dupla :D











  • kigyi
    #68987
    Nem igazán kell trükközni, ugyanarról az accról veszed majd az eu változaton aktiválod így nincs gubanc. mail cím persze ugyanaz, de kérheted másikra is elvileg, mert ugye a kulcs mindegy mire jön. Tiltást nem valószínű, hogy valaki szándékosan kapni fog, mert ugye te megveszed a kulcsot tehát kifizeted az árát csak hoppá neked szimpatikusabb a dodó :)
  • miilann04
    #68986
    #68936
    http://www.twitch.tv/criticaljeff/c/3821549
  • who am I 7
    #68985
    megmondaná valaki, mi a budös pitsáé ilyen drága a topaz?
  • Dodo55
    #68984
    "Azt hitte nincs meg a dio3 standard, mert az US accon tényleg nincs"

    - Pedig kell lennie. Nem lehet, hogy soha nem jelentkeztél be a US realmre? Mást nem tudok elképzelni, amiért ne lenne. Esetleg még orosz classic kulcsot, azoknál van valami korlátozás.
    - A kulcsot én már az EU aldomainen aktiváltam. Te is úgy csináltad?
  • Dodo55
    #68983
    PC-n már lent van a ROS kliens még a Classic accountosoknál is, valószínűleg MAC-re is ugyanúgy lejött a 2.0 patch részeként.
  • Armite
    #68982
    Nem kell több acc. De vigyázni kell vele, mert engem letiltottak véletlen. Azt hitte nincs meg a dio3 standard, mert az US accon tényleg nincs, a bnet pedig global és 2039.01.01-ig zárolódott az EU kliensem. Kis levelezgetés után 2h múlva működött :D Érdekes a dolog, mert másnál nem csinált ilyet.
  • ktm99
    #68981
    Ha giftként veszitek, kell valami trükk? Gondolok itt arra, hogy belépsz a us.battle.net-en és utána ugyanerre a mailre kéred a kódot, mint amivel beléptél.(ergo saját magadnak küldöd a giftet) Ez így működik? Vagy kell több acc. ?
  • kigyi
    #68980
    Igen persze, jön a kód és regeled az accodon.
  • empie
    #68979
    És azt hogyan tudtad megvenni? giftként?
  • kigyi
    #68978
    Na megvettem a US-en én is csak nem bírtam ki, így 300 FT-at drágábban vettem mint amennyiért megbízható helyről tudtam volna, de erre nem kell majd várnom, megjelenéskor nyomhatom :D (kocka tudom)
  • Sunrider924
    #68977
    Szamolj :D
  • attiGT
    #68976
    ez mi ? :D
  • yesname #68975
    Teljesen mindegy mi volt az oka. Ha raktáron van, azt jelenti ott van a kezemben, elérhető, kapható. Ha végül az ígérgetések után egyértelmű, hogy ez nem így van és kérem vissza a pénzt, akkor vissza kell adják. Főleg ha még mondják is, hogy utalták. (Persze kiderült, hogy a már elutalták elhangzása és a valós utalási idő közt volt azért jó pár nap eltérés :D:D:D :)
    Szóval akik ennyire átverősek, leírták magukat előttem és felejtem őket. Mindegy, hogy kinek milyen tapasztalata van velük vagy váltottak. Hajlamosak átverni, ennyi. Nekem ez elég, hogy leköpjem őket.
    Na de ez off. Vissza a témához.
  • Sunrider924
    #68974
    Mennyi is az annyi?elso, masodik,harmadik,negyedik
    Akkor most ez hany affix combo volt?
  • empie
    #68973

    Köszönöm szépen
  • Tatyla
    #68972
    játszhatod egyböl
  • empie
    #68971

    Machintosról játszik valaki? A kérdésem azért lényeges ( de lehet bugyuta) hogy ha kijön a kiegészítő egyből lehet majd mac klienst is leszedni, vagy azt X idő után szokták kiadni? Vagy jelen esetben ez most nem fontos mert kliens marad és csak updateeli a játékot?!
  • Fripi
    #68970
    Ha jól tudom pont ezért volt váltás, hogy ilyen ne fordulhasson elő többet, legalábbis facebookon ez volt olvasható. Hála Istennek azóta többszöri rendelésem is probléma nélkül zajlott és azóta csak pozitív a tapasztalatom players.hu -al.