78965
  • tugyiti
    #69091
    Eggyel több kék a bossokból.
  • Strayhand
    #69090
    Ez mondjuk nekem se volt tiszta, hogy mi az a quest reset... Ezek szerint jobb lett volna, ha nyomok egy quest resetet ahelyett, hogy csak simán újrakezdem Tormenten? Mert Diablo és a credits után visszadobott act 1 elejére, de most nézem, hogy nekem elérhető minden quest... Mi az az extra reward, amit quest resetre kapsz?
  • Sunrider924
    #69089
    Mannercookie es Moldran is az 1.08as Skorn-al tolja T6on barbarral.
  • Rita79
    #69088
    Néztem, a lassan megszűnő piacon sincs olyan fegyó, amivel Barbival helyt lehetne rendesen állni tisztességesen a T6-on. De ahogy néztem a T3-tól kezdődően sehol. Remélem lesznek majd jobb fegyverek is az aukció megszűnte után.
  • SLICK
    #69087
    Hali! Igen SG néven van a klánunk, már 120-an vagyunk kb. Nyugodtan beléphetsz és hozhatsz barátokat is, amennyiben kultúráltan tudnak játszani :)
  • Skill84
    #69086
    hali mindenki! van magyar klán vagy hol vagytok sokan?
  • Sunrider924
    #69085
    Mar a ptr-en is volt 2 unique boss, 2 elite es a questboss a felszinen, plusz a ket cellar amiben goblin/elite/cursed chest spawnolhat, amugy a jatek egyik legsurubben populalt zonaja, amiota kijavitottak a ptr-en a monster density bugot.
  • Tatyla
    #69084
    old tristram roadot farmolom T5-ben,beraktak egy csomó rare mobot ma esett vagy 6 leg,két zöld meg vagy 500 sárga...
  • jocika
    #69083
    A homunculus-nál a kutyák kapnak valami rúnát? Jó lenne az életszívó...
  • tarti19
    #69082
    Ahogy én észrevettem, most neki vannak a legjobb túlélő képességei s partiban meg védeni tudja(support) a sebzésre gyúrt karaktereket.
    Persze a wd-vel is lehet egy egész hadsereged, ami tuti, hogy jól fog tankolni s eltorlaszolja az utat minden elől :P
  • mikromanus
    #69081
    A reset quest pont ezért van. Minden quest "nullázódik" az adott karakteren.
  • Rita79
    #69080
    Sziasztok.
    1. A Patch 2.0.1 v.2.0.1.22044 csomagról lehet találni valahol magyar nyelvű leírást?
    2. A játékban a game settingsben a RESET QUESTS megnyomása után nem elérhetőek az eddig teljesített ACT-ok egyáltalán? Tehát full újra kell kezdeni a játékot az adott szinttű karaktereddel?
    Kösz előre is.
  • r4pt0r
    #69079
    Teljesen jó a ladder ide is, sose volt kötelező, mindig egy plusz adott Diablo 2ben is. Olyan mint a wowban az aréna szezon, ha valaki szereti a kihívásokat, akkor csinálja, sokan várják, én is biztos csinálok majd egy karit csak úgy. :D
  • Armite
    #69078
    Felesleges az MF, ha ilyen a drop ráta.
  • jocika
    #69077
    Én a WD-ra szavaznék. AZ öt karakterem közül nála érzem a legkevesebb szenvedést problémásabb helyeken.
    Milyen build-et használsz monk-ra?
    Apropó, a MF megszünt tárgyakon? A patch óta nem találtam még MF-es tárgyat...
  • attiGT
    #69076


    #D3RoS Systems designers researching ladders... yup, fun to climb! pic.twitter.com/6cilq4hH3k

    Mi a véleményetek a ladder systemről? Szerintetek beleillik a Diablo 3-as környezetbe? Számomra nem ez lesz a proper end game, amit megannyian hiányolunk a játékból. Remélem nem lesz semmilyen hátránya annak, hogy ha valaki nem szeretne ladderen játszani.
  • Nivea
    #69075
    Na a lényeg, h nála csináltunk egy accot és beregisztráltuk rá a játékot. Hazajöttem és itthon be akartam lépni, de 2. próbálkozásra lelockolta az accot. Majd feloldottam de nem volt rajta a játék. Elkértem a kódot és ujbol hozzá kellet adni az acchoz és elfogadta. Megmagyarázni nem tudom, én is lestem, h wtf!
  • TBTPumpa
    #69074
    Néhány Fan art:






    +1 hazai fan art:
  • VanDaal
    #69073
    Köszi!
    Majd nézegetek hozzá buildeket. Remélem, lesz köztük kicsit nyugisabb játékstílust igénylő is, mert a 3 másodpercenként gombot nyomkodósakat kevésbé szoktam kedvelni :)
  • tarti19
    #69072
    monk, mert brutális lett :P
  • VanDaal
    #69071
    Szerintetek milyen karakterrel lenne most a legérdemesebb HC-zni?
    A peccs előtt még barbárra gondoltam volna, de a változások óta nem igazán vagyok vele kibékülve. Viszont a wizard most annál jobban bejön :)
  • Armite
    #69070
    Ez nem álreg elvesztett a régi sg-s accom. (Azóta több is van a biztonság kedvéért.) :)

    De mint írtam rövid levelezés után bocsánatot kértek a kellemetlenségért és vissza aktiváltak EU-n. Nem érdemes több szót vesztegetni erre.
  • kigyi
    #69069
    Ugyanúgy ahogy ide is van álreged lehet ott pl. egy alregen akarsz játszani nem is azon az acc-on amin valójában volt? :D
  • Armite
    #69068
    Utána az EU-n sem volt többé :)

    Senki más nem tapasztalt ilyet rajtam kívül. Lehet az kavarta be az egészet, hogy sc2-ből EU és US kliensem is volt, amíg nem lehetett bármelyikkel bárhova belépni.
  • Dodo55
    #69067
    "Feloldottam, de nincs rajta a játék már."

    Az úgy elég érdekes... Jól értem, hogy beengedett az acc managementbe de a listából meg eltűnt a játék licensze?

    Hülye kérdés, de az eu aldomainen nézted? Mert a ROS vásárlásos trükkel kapcsolatban írta valaki, hogy neki a us aldomainen belépve nem volt ott a licensz a játéklistában.
  • Nivea
    #69066
    Na a 3adik lépés maradt el nálam. Mármint nem is kérte, de helyette kérte a választ a titkos kérdésre amit meg is adtam. De akkor kommunikálok hétvégén és elkérem az első 6 karaktert majd. Köszi szépen!
  • Tatyla
    #69065
    nem,rámész arra hogy lockolták az accod majd fogja kérni az email cimet ,firsname,lastname meg egy robotellenörző kódot ha ezeket elfogadja fogja kérni a játék cd kulcsának első hat karakterét ezt beütöd akkor fogsz kapni egy jelszó resetelő emailt és kész :)
  • kigyi
    #69062
    Úhh tegnap set item esett, expert-ig merészkedtem a fiatal barbárommal, feljebb még nem megyek, mert nincs meg a kellő gear és félek a laggtól tegnap volt amikor 600+ pingem volt a szerverre és a bix-re 10-11 között volt csupán.... Itt meg még kibírok 1-1 kisebb lagot, térugrást bár már gondolkodtam, hogy visszalépek.
  • Fehercsoki
    #69061
    Igen mindenképp supportnak kell írni, számla szerintem nem kell, elég ha a cd kulcsot tudod.
  • Nivea
    #69060
    Örülök, hogy jót derülsz. De ez nekem 6 rongyomba fog kerülni, ha nem tudtok segíteni.
  • ktm99
    #69059
    70-dik szinten ujul meg igazan azt hiszem, akkor a speckoja is mas lesz(tobb iranyba is lo "fireball"-t).
    En azt vettem eszre, hogy a patch utan ha kraftolsz egyet az mar az uj rollokat kapja, legalabbis nekem az uj az 300+ dexes lett stb. Szoval nem olyan rossz szvsz.
  • Lokker
    #69058
    :DDDDD
  • Nivea
    #69057
    Sziasztok!
    A Volt barátnőm kölcsön adta az accountját rossz jelszóval, lelockolták. Feloldottam, de nincs rajta a játék már. Ilyenkor mi a teendő? Supportra kell írni fotóval számlával?
    Köszi előre is!
  • coolpet
    #69056
    Legalabb HC kari volt?
  • BDragon22
    #69055
    Azért kicsit erős ez így, pl nézd meg pkoii karim hf ringjét. Elsőre forgatta lady F. (v2.0.1). RoS ba cd helyett kap egy kis chc-t és nagyon frankó kis gyűrű lesz. A 35% bonus xp szerintem eléggé látszik még így, a relatív gyors fejlődés mellett is.
  • natalyel
    #69054
    Nem tudjátok, megújul a Hellfire Ring is? Mert a mostani dropok és az új paragonozás miatt nincs értelme hordani...
  • Betonfal83
    #69053
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_3_13_2py33sfa0o.png
  • Betonfal83
    #69052
  • Betonfal83
    #69051
    Meguntam frozen orb wizardot... Gondoltam megyek electroba skilleket váltok erre kb. 30 másodperc első hulla!
  • Sunrider924
    #69050
    Hat nem elonyere valtozott a nevvaltoztatas utan, az szent.