78965
  • Strayhand
    #69131
    Persze, írtam is, hogy az ott van, meg ugye az offhand ad intelligenciát, staminát (HC) meg egyebeket, szóval nem olyan egyszerű eldönteni, ezért lenne jó, ha kiírná a teljes weapon dmg-et vagy a spellnél kiszámolva (is) írná ki a sebzés értékét.
  • Sunrider924
    #69130
    Nekem ugy tunik mintha te azt eroltetned, hogy a 2hnal a fegyver sebzeset nezi a rendszer de 1h+offhandnel csak az 1h-t nezi, az offhand kontribuciojat a dps-hez elfelejted, pedig az nagyon is ott van.
  • Armite
    #69129
    Mi van a +x% képességgel? Azt hogy lehet mérni, mert a sebzést a kari lapon nem növeli. Ha két mondjuk 15%+10%-os cuccom van az vajh összeadódik és +25% lesz az akármilyen spell dmg-em? Ezt mennyivel növeli meg a fegyver, vagy egy passzív skill. Hogy lehet kiszámolni? Mi történik ha az kritel?
  • Strayhand
    #69128
    Ha jól értem, dmg roll alatt te azt értetted, hogy szarabb dmg-ű kétkezesek droppolnak. De ennek semmi köze a kérdésemhez. Van két fegyverem, mindegyiknek 1300-as dps-e van, de az egykezesnek 1,4 a speedje, a kétkezesnek 1, szóval a kétkezesnek majdnem másfélszer annyi a nyers weapon dmg-e. A spellek meg ugye "weapon dmg x valamennyi %" sebzést nyomnak, ergo egy nagyobb weapon dmg-ű fegyverrel elvileg nagyobbat sebeznek. A két támadó spellem 5 illetve 6 másodpercig tart (spirit barrage - phantasm ill. haunt), egy adott mobra felesleges ennél gyorsabban spamolnom, az én esetemben a dps mint olyan félrevezető érték, mert magának a spellnek a dps-e számít, nem az, amit a karakterlapon látok, mivel az akkor érvényes, ha folyamatosan spamolom a spellt - már ha jól gondolom. Szóval én arra gondoltam, hogy ha van egy közel másfélszer akkorát sebző fegyverem, akkor azzal közel másfélszer akkorát fognak a spelljeim sebezni - persze ez így nem teljesen igaz, mert az offhand is ad dmg-et meg intelligence-t, de a kérdésem igazából annyi volt, hogy ugye jól gondolom, hogy a két fegyverrel való sebzésem összehasonlításához a karakterlapon kiírt sebzés csalóka. Mert ott írja is, hogy az amolyan potenciális dps.
  • Sunrider924
    #69127
    Egyszer mar leirtam de akkor megegyszer, a lvl 6o-on 2h fegyok dmg rollja bugos, a blizzard tudja es leszarja, mivel 9 nap mulva ugyse erdekel mar senkit, lvl 60 folott meg mar jo lesz.
  • Strayhand
    #69126
    Ha olyan spellt használok, amit nem folyamatosan castolgatok, hanem 5-6 másodperces dotokat pakolok a mobokra, akkor pl. egy kétkezes fegyver, aminek jobb a weapon dmg-e, jobb sebzést ad, mint az egykezes, hiába ír ki mondjuk 5K-val kevesebb dmg-et a karakterlap? Még ha hozzáadom az offhand dmg-ét mint weapon dmg, akkor is kevesebbre jön ki a weapon dmg tőrrel+offhanddel, mint a kétkezessel. Akkor jobb a kétkezes, hiába 5K-val kevesebb a dmg a karakterlapon...? Vagy pedig a játék úgy kalkulálja a karakterlapon a dmg-et, hogy értelmes értéket adjon nekem fegyverválasztáshoz?
  • mikromanus
    #69125
    Skorn. T6 lazán vállalható... már amíg nem javítják az acrane torrent cascade exploitot
    Sleet storm, black ice, blizzard és már erőforrásigényes skillekre most is jó és később is az lesz. 60-on a life leech is szépen muzsikál. (kiegben persze majd haszontalan lesz)
  • Rita79
    #69124
    Azért a biztonság kedvéért érdemes minden weapon racket megnyitni. Korábban esett már onnan leg. Igaz az még az 1.0.8-nál.
  • tugyiti
    #69123
    Ő meg tudja :)
  • SLICK
    #69122
    én is azt csináltam egy ideig... most meg több mint 4000 db Common Debrisem van :)
  • Hedgehunter #69121
    hat nem tudom.. :)
  • SLICK
    #69120
    farmold az Agony szinteket Act 1-en annyi lesz mint a szemét... Weapon reckből mindig fehér esik
  • Hedgehunter #69119
    common debris nincs meg ilyet... Nehezebb talalni mint jo itemet.... :)
  • Tatyla
    #69118
    egykezes+offhand
    wizardom
    most act 1 elejét farmolom T5-ön
  • Looooser
    #69117
    hát mindenképp kétkezes str-es kardot... az jót szokott neki tenni....
    itt százalékosan írja a feloszlást....
  • csokicsiga #69116
    Srácok, a Wizardnak, ki, milyen fajtájú fegyvereket használ, és, melyek a leglényegesebb statok a felszereléseknél, és miért, mire gyurjak?
    Előre is köszi !
  • Rita79
    #69115
    Én most találtam olyan mighty egykezest a Barbinak, amiben van 700life/hit plusz jelentős Fury növelők is. Gyakorlatilag ha nem fagyasztanak le akkor nincs ellenfél Whirlwhind mellett pláne, hiába van méreg vagy lézer. Plusz feltoltam a Furyt, szinte az se tud lemenni folyamatos pörgés mellett sem.
  • TBTPumpa
    #69114
    Na nem szóltam. 1-2 órányi intenzív játék után 97k lett a DMG-m. Dobott néhány hasznos Legendary cuccot, de nekem is hullákból és ládákból, nem pedig bossoktól. WTF
    Ennyi DMG-vel eléggé könnyű lett a Master fokozat, csak megyek és hullik mindenki wtf. Viszont most elég gyakran dobál Legendary cuccokat, így azt hiszem maradok ezen a szinten. Illetve zöld recepteket is dobál, de azokhoz meg majd kell a kiegészítő.
  • Ytar
    #69113
    erre való a seven sided strike, benyomod mielőtt elpukkannának a fagyaszó gömbök .. mondjuk nem árt lecsapni őket a cooldown alatt ..
  • Cortinaar
    #69112
    Most barbárral megyek, de monkkal is piszok élvezetes lett a játék, csak vele még mindig az a bajom, hogy nincs egy olyan skill, mint a Berserker, ami alatt jó pár másodpercig nem hat a fagyasztás és még brutál sebzést is kap a barbár, amit HOTA-val párosítva hamar szétkapok bármilyen elit pakkot. Nekem monknál most csak és kizárólag ez hiányzik, mert nekem a fagyasztás a mumusom, főleg, ha lefagyasztanak, majd alámdobnak egy méregszőnyeget és 5 lézert... :D
  • Cortinaar
    #69111
    Hi!

    Új patch óta nekem jóval ritkábban esnek leg/set cuccok. Torment III-ban tolom barbárral, elég gyorsan haladok, de néha betérdelek. Úgy látom, hogy itt is, mint a Dio2-ben is az allres lesz a legfontosabb, mert az elit pakkok tűz/méreg/lézer sebzései pillanatok alatt szétkapnak...
    Patch előtt nekem volt 2 leg és 2 set recept, azóta semmi.
    Ezzel tolom: gabiwan#2271
  • Rita79
    #69110
    Én is masteren nyomom, nekem elég gyakran dobál legendeket. Érdekes mód főként hullákból, meg hordókból. Verjél szét mindent és járj be mindent minden pályán. Sajna nem várt helyekről dobálja a legeket.
  • mikromanus
    #69109
    Valamelyik questet vagy wp/checkpointot kihagytad. Ha valamelyik quest rész nincs meg, akkor nem lehet resetelni. Esetleg ellenőrizd a betöltés-questválasztónál melyik quest nincs sorszám alapján folyamatosan meg!
    Ez is az ügyeskedők ellen van. Nehogy már reset - Diablo quest - újra reset végtelen ciklusba kerüljenek! :)
  • T800
    #69108
    Szevasztok!

    Reseteltem a questeket a játékban,és ezután újra végigvittem a gamet. Miután lement act4 is , visszadobott a menübe,de a reset quest opció már nem volt aktív. Egyszer lehet csak resetelni összesen? Vagy mi lehet a gond?
  • Aradebil2
    #69107
    60k dps-sel wizem és dh-m is simán viszi torment1et,próbálj meg buildet váltani
  • hawkie22
    #69106
    Egyébként ebben lehet valami. Napok óta nyomom Masteren és Torment I-en, de alig esik valami. A monk HC karimat normalon kezdtem, majd 60-on felmentem vele Hardra, és ott esett a cucc szinte minden 2. mobból, abból sikerült úgy felcuccolnom, hogy most Torment I sima liba egyelöre (ActI). Viszont magasabb szinteken alig esik valami.
    Ma 3 óra játék után Torment I-en 1(!!) legendary esett, semmi más. Csak kék és sárga, semmit több. Még bossból sem.
  • TBTPumpa
    #69105
    Eddig úgy haladtam. Normal fokozaton kezdtem, hogy kicsit belejöjjek, hisz tavaly nyár óta nem játszottam. Aztán fokozatosan váltottam a szinteket, most a Master sem okoz komolyabb kihívást, hisz tudok aprítani rendesen (bár van amikor 1-2 kisebb boss megizzaszt, de legalább használnom kell a gyógyitalokat és van egy pici kihívás), csak még mindig nincs elég DMG-m Torment fokozatra (55k DMG-m van a DH-val). Na ott alig karcolom meg az ellenfeleket.
  • Aradebil2
    #69104
    inkább vedd vissza a fokozatot,hogy gyorsabban tudj haladni, törj össze mindent, ölj meg mindent. Ha felcuccoltad magad,hogy mastert is gyorsan tudd aprítani,akkor vedd csak feljebb a fokozatot
  • pimpi001
    #69103
    pár képet tolhatnál miket sikerult
  • Lokker
    #69102
    nekem nem dobott pedig acccsit kaptam wizzel torment2 :(
  • RatBaG #69101
    én sem reseteltem, csak bementem pont diablohoz a barbárommal és dobott egy legendaryt, meg is lepődtem.
  • kigyi
    #69100
    Hard-on esett nekem a legtöbb.
  • kigyi
    #69099
    Azóta esett a zöld reci is fegyverhez :D Így már gyárthatom őket futószalagon :D
  • TBTPumpa
    #69098
    Én Master fokozaton szenvedek, de ott alig esik Legendary. Kék és Rare cucc folyton. Zöldet pedig sohasem láttam. Normal szinten több Legendary esett, mint Master fokozaton. Ami itt esik azok is receptek az Artisan-nak. WTF Blizzard.
    Lehet, hogy próbálozni kéne Torment fokozattal? Bár oda még papír vagyok.
  • undY1ng #69097
    Akkor lehet én nem reseteltem de full act4 elejétől kezdtem és Dió nem dobott leget. :(
  • pimpi001
    #69096
    ahogy latom fegyobol nincs hianyod. gratu
  • kigyi
    #69095
    Mivel nálam nem jelent meg semmi beszúrom így.

    Drop1

    Drop2
  • mikromanus
    #69094
    Diablo killre van garantált legendary reset után. Korábban skeleton king adta, de az a blizzesek szerint bug volt. Ha nem tetted, akkor diablo kill reset nélkül is dob legendet. Úgy veszi, hog ymég "first kill". legalábbis nekem kettőből kétszer dobott más-más karakterrel.
  • kigyi
    #69093
    Öröm és boldogság :)





  • Ytar
    #69092
    talán lenne értelme, ha garantálnák az act végi bossokból a legendaryt .. de így?!