78965
  • Sunrider924
    #69171
    Ha a blizzard nem nyalt volna be a casual hc jatekosoknak megneznelek te hanyas paragonon lennel.
    Nem azert, de mar az 1.08 elotti idokben is ment ez a suket vita, hogy biztonsagosan jatszani hc-n vagy futni a dps utan. Aki a dps utan futott az mind megfekudt elobb vagy utobb. Aztan voltak azok, aki mar akkor is megcsinaltak a p100at.
  • Lammer
    #69170
    az, amura vit extra kategoria... ringre, amura inkabb dpst stackelunk....
    2.0 ota + 60as komboban, sehanyadik*...

    *(leszamitva egy banalis "nem escelest a menube", mert bejottek a szobaba velem dumalni, ott az amun se a +AR sem +VIT nem segitett volna :D)
  • Sunrider924
    #69169
    Felesleges? hanyadik karid fekudt meg? Meghogy felesleges...
  • Lammer
    #69168
    felesleges okoskodas FTW!

    szerinted HC karinak nem kell DPS item? pont amura stackeljek EHPt?

    come ooon :DDD
  • Sunrider924
    #69167
    Az az amulet hc karinak hulladek, mert se vit se all resi nincs rajta. Jo dps item csak neked a dps semmit se er ha megfekszel.
  • Lammer
    #69166
    csak 1 pelda:

    eme

    avg damot majd atrollolom IAS-re, ha engedi es WIN :D
  • who am I 7
    #69165
    Nálad lehet, nálam elég sok órányi lútból szarse.Ha ezzel nem lehet pénzt keresni, márpedig AH closed, akkor max elbohóckodok kicsit ros-al, aztán hagyom a faszba.Mert ez a lúter márton 2.0 ez egy bohózat, nem motiváció.Az meg, hogy a barbomnak nincs elég fury-ja, mert egyszerűen kinyirták BR Fray-t, a superstition olyan bugos, mint a szar...
    Az itemekről a lúton belül már nem is beszélek, ez a stattal való bohóckodás...cd,ias kiesik, bár paragon pontokkal valamennyit lehet húzni.
  • Strayhand
    #69164
    Hát, én is előlről kezdtem egy HC WD-t, volt egy végigjátszás Masteren befejezve, aztán elkezdtem T1-et, szóval nem kimondottan farmolok, de itt Tormenten nem is nagyon potyognak a legendary-k, előtte több volt. Most van rajtam 3 + mainhand fegyó. Én is 30 óránál tartok, de csak 57K dmg-el meg ilyen 3-400 resekkel. Bár ezzel is haladok Act 1-ben. Mondjuk még 40K-val jöttem Tormentre, szóval azért fejlődgetek.
  • Sunrider924
    #69163
    A problema ott van, hogy a vanilas ias/crit chance/critdamage nem lett roszabb a kiegben vagy most 2.0ban sem, csak sokkal kevesebbet kapsz belole. Az frankon fasza, hogy az eddigi 1k+ mainstat helyett most jobb esetben 4k van es akkor huhu megugrott a dps, a nemfasza az, hogy ias meg mindig irtora kell, ha mas nem resource regenhez, amit kurvara elkefelt a blizzard, melee karik mind szenvedosek ezert, crit chance sem romlott meg az ido mulasaval csak nem igazan tudod oszekaparni, mert nem nagyon jelenik meg a gearen.
    A wizardok fognak elso korben szivni, mert neki mar most ApoC problemajuk van amit aranyosan vanila 1.08as itemekbol oldanak meg es harsogjak, hogy de fasza a drop 2.0. Majd meglatjuk 70en is igy fogjak gondolni. Ugyanigy a monk skillrunak, amik critre adnak spiritet hat azok is enyhen defektesek/nem mukodnek.
    A blizzard nagyon okosan megelolegezte, hogy igy lehet a legjobban lelassitani a jatekosokat ha ezeket a statokat megnyirbalja, a szar csak ott van a palacsintaban hogy ugyanezek a statok hozzajarulnak a resource regenhez. Ha te most nem erzed mennyire el van baszva a resource regen akkor vagy nem tudod mit jatszol vagy 1.08as itemekkel csalsz, ami csak par napig er meg valamit.
  • hawkie22
    #69162
    Látod-látod, 150K unbuffed nekem már a felsö kategória, nem közepes. Nyilván van még annál is jobb, de az AH miatt az az érzésem, hogy azok nem szimplán csak dropból öltözködtek. Nekem a karakter akkor értékes, ha én csináltam, én öltöztettem, nem úgy lett összevásárolva.
    Úgy mindenkinek menne. :)
    Egyelöre én a toughnessre meg allresre esküszöm, dodge is kell monknál, pláne dualwield-nél, dmg 107K-val elvagyok, viszont sokáig állhatok moltenben, nem zavar. Amikkel küszködöm, azok a lézerek, meg néha a nagyobb méregpocsolyák. De ezek is inkább Torment I-en. Azalatt állhatok én mindenben, nem fáj nagyon. xD
  • hawkie22
    #69161
    Nálam egyébként meg set item az, ami nem esik. Ez az egyetlen 1 öv volt az, ami kiesett az elmúlt 31 órányi játék alatt. Ez is Blackthorne öv, mondjuk nem rossz, de nem is a legjobb.
    Kíváncsi leszek, milyen lesz RoS-ban a drop, de picit tartok töle. Viszont jelenleg nekem sincs semmi upgrade a dropok között, pedig volna még hova fejlödni. Na de majd RoS-ban. :)
  • kigyi
    #69160
    Én is kezdtem egy karit majdnem nulláról (kb lvl. l0-20 közöttről).
    Minden ami rajta van az drop AH-ra nem telik és HC ez is. Most paragon 34 és 80k+ a dmg rajta buff nélkül és 120k life a túlélés kincse pedig 600 res kb. 9k+ healing és még kb 4k csak ütésenként és egyéb pontok alapján. Legendary csak a cipő és talán az amu erre nem is emlékszem pontosan. Egy SET fegyver craftből és még egy craft az nem set.
  • who am I 7
    #69159
    150k unbuff az közepes?nem tudom, komolyan :D számomra közepes pont, mert 300k-kal is szaladgálnak, ahhoz mérten mondtam :)
    Esett lego és set is bőven, de dps-ben mind szarabb volt, statban jobb az igaz, meg néha healing, de azt meg leszartam.1 hajszállal érzem jobbnak az eddigi loot-tól, egyébként pedig, inkább másabb...
    AH-t azért használtam, mert láttam, hogy olcsón van, jó cucc.Mivel sokat nem akarok rá költeni, mikor lvl 61-en dobhatok ki szinte mindent rögtön majd :D
    Ennek analógiájára, vszínű elég nehéz lesz, egy komolyabb geart kiütni, majd 70-es szinten...de ne legyen igazam.
  • Systore #69158
    Majd ma megyek kicsit hardcorozni, esett egy csomó legendary, de a legtöbb kuka, szal elment a kedvem kicsit tőle
  • hawkie22
    #69157
    Én tök elölröl kezdtem HC-n a monkot.
    31 óra van eddig benne, paragon 40, és minden cucc, ami rajta van, az drop volt, semmi se jött AH-ból.
    Jelenleg dual-wield megy, 5 vagy 6 darab legendary van rajta (két fegyó, gatyó, amulett, helm, talán még a cipö is, meg az öv set item). Szóval a dropot nem mondanám szarnak. [107K dmg buffed, allres 740, 1.2M tough, 60K HP, 4.5K healing]. :)

    Szóval who am I 7: a hiba a te készülékedben lehet. Vagy nem közepes volt a kari, hanem valami überkirály és ezért nem volt semmi upgraded, vagy pikkel rád a Blizz és ezért nem dob neked semmit. :)

    Viszont az AH most arra jó volt, hogy HC-ban Crafting Materialt, meg gemeket, amikre nem volt szükségem, eladjam, hirtelen 400K goldból lett is 4.9M. Így már kicsit nyugodtabban kezdek neki Act5-nek meg craftingnak RoS-ban. :)
    Ugyanez sc karinál AH-ban, össze is jött gyorsan a pénz RoS-ra.
  • Lammer
    #69156
    hat nekem sem tetszik ez a raw stat eroltetes, de mivel en hc player vagyok only, ezert nem mindegy, hogy a pajzsos monk variacio kavicsokkal(most kiszedtem, mert mar eladtam mindent keszulven a rosra) 4x annyi EHPm volt (ez a revampolt hallowed szet nagyon odavag) es DPSben is jobb lettem picit, mint patch elott... ez a nem mindegy :)
  • mikromanus
    #69155
    Nem tőle vetted, hanem nála jobbat. :)
    Nekem meg fegyveren és ring-amun kívül kb minden lecserélődött. Jó, az öv is ingatag. DPS-ben ott is a WH marad, de gyorsrunra váltás van (+1 gyűrűn is). Armor, vállas, bracers, sisak és nadrágban simán kiváltható a meglévő. Mondjuk a craft megbízhatóbb mint a drop. Az AH-val meg nem sokat érsz. Oda csak a selejt jut az új itemekből, mert a legend, set és archon itemek account boundosak. DPS oldalról és kihagyva a megszűnő life leechet az egykezes fegyverek is DPS-ben (meg EHP-ban is) a nyerők. A kesztyűt is kiváltottam egy sage-val. Kevés dolog van rajta, de az vastagon (400+ erő, 500+ vita, 10 chc). A legeknél meg az extra effektek a nyerőek. Meg a magasabb elérhető értékek az affixeken. A chc-t szépen elfelejtheted és az AS is nerfet kap. Vaníliában elvegetálhatsz még a régi itemekkel, de kiegben már kevés lesz amit adnak.

    Slick:
    Eltávolítás módja:
    - ha megvan a restore kód, akkor az alapján az új mobilon helyreállítod a kóddal. Ha működik, akkor törölhető a régi telefonról.
    - ha nincs meg a restore kód, de PC-n lenne meg az authenticator, akkor az authenticator vezérlő fájlját átpakolod az új helyre és azt használod (ez most nem áll).
    - ha se PC-n ninncs meg, se a restore kód nincs meg, akkor az accountodról el kell távolítani az authenticatort. Eltávolítás után törölhető a régi. Az új gépen újratelepíted és generálsz egy új kódot/authenticatort. Ezt beregisztálod/hozzárendeled a bnet accountodhoz és meg is vagy.
  • who am I 7
    #69154
    Szépen leírja a serial-t, meg a restore code-ot.A telefont resetelni - azaz a gyári beállításokat visszaállítja, tehát minden törlődik a telóról.Az új telón bepötyögi a leírt cuccot és done.
  • who am I 7
    #69153
    "1 db sárga bré szerz upgrade esett.." ami 1 hajszállal jobb volt közepesnél..1M-ért meg vettem jobbat AH-ban tőle :D vicc.
  • who am I 7
    #69152
    meg mondom őszintén, fosok ezek a loot2-es itemek, a legek meg főleg.Ezzel akarják kiszúrni az ember szemét?Nem keveset játszottam vele, mióta megjelent a patch, de a közepes karminak, 1 db sárga bré szerz upgrade esett...a legok statjai meg szánalmasak, majd az ias-t,cd-t,chc-t, és minden szart eltörölnek majd?és csak marad 300-500 mainstat meg vitality? :D óriási..egyre szarabb.
  • SLICK
    #69151
    na mivel nem csináltam még ilyet, meg nem tudom a rendes menetét, gondoltam megkérdezem itt:

    szóval, egyik haverom el akarja adni a telefonját hamarosan, de ugye rajta van a mobil authenticator is. Mi a pontos menete annak, hogy biztonságosan ki tudja kapcsolni az authenticatort, hogy a jövőben ne kérjen tőle kódot belépés előtt? Na meg ugye ne kelljen tökölni a blizzard supporttal ha valami mégsem jön össze...

    Előre is köszi a segítséget!
  • mikromanus
    #69150
    Vagy két affix lehet statpontonként ezen a szinten (az egyik a 219, a másik a 349 maxos), vagy az egyik a normál roll, a másik a legendary. Legendaryn elérhető mindig a jobb roll is. Rare itemeken 219+ statpont a max, archon receptes itemen a fő staton 349, a többin 219. A legendary és set itemek egy "szinttel" magasabb rollokat kaphatnak:
    - 349 statpont, vagy helmen 500 feletti
    - 6 helyett 7 resource cost reduction és cdr (fegyveren 9 a 7-8 helyett)
    - bracersen jobb damage az adott skilltipusra (15% helyett 20%)
  • ktm99
    #69149
    Valaki tud magyarázatot adni a következőre? Találtam 2 leroic signetet(patch utáni drop mindkettő) és az egyiken a vitality rangre 200-219-et ír, a másikon viszont 220-349-et. Mindkettő 4 primary property-s és 2 secondory property-s és pl. a dex range rajtuk ugyanaz(220-349). Szóval nem egészen értem a vitality range miért más.
  • T800
    #69148
    A battlenet oldalán lehetőséged van kipróbálni a starter editiont! Azt mindenképp ajánlatos vásárlás előtt meglesni.
  • Lammer
    #69147
    ja ez a demo verzio? pfff :PPP

    (gz :D)
  • repvez
    #69146
    Valaki tudna pár infoval szolgálni a játékkal kapcsolatban.Mert a DIO2vel sokat játszottam és az 1el is,de ez a 3. a videok alapján nekem már egy kicsit kapkodónak és tuleffecteltnek tünik.
    Szóval az teljes játék alatt ennyire sürü a harc mint a videokban látszik vagy azért van olyan mint a dio2ben, hogy a főbossnál is láttam a karakteremet és nem csak a villogást láttam és tudtam, hogy melyik szörnyre kattintok nem csak vaktába valahova.

    Mert láttam hogy most le van értékelve 5600ra az alapjáték és elgondolkodtam rajta,de ha ilyen örült kattingatás az egész akkor inkább kihagyom.
  • mikromanus
    #69145
    A bétázók nagyja "Véletlenszerűen kiválasztott", azaz sík casual volt. Mondjuk a sok játék se jelent semmit. Van egy ismerősöm aki 10 darab százas karaktert vitt át végül 2.0-ba. A második barbárja tán plvl 90 lehetett amikor rákérdezett hogyan lehet fenntartani a yetit mer' az impossibru szerinte. Aztán meg rácsodlkozott. Vele ez gyakran előfordul. A többség csak rinyál vagy egysíkú buildeket használ vagy használna. Lvl 60-on is zokogtak, hogy se CMWW, se örökarchon és vége a világnak. Aztán most meg a fentlévők 70-75%-a néha wizarddal nyomul. Épp pár napja picit visszaesett az arány, de még mindig nagy súllyal szerepelnek. Egyszerűen lusták kisérletezni a játékosok. Meg ami nincs faék egyszerűséggel a neten leírva az nekik nem is létezik. Nem lesz semmi gond a wizarddal. A barbival van sok energiagond. Mondjuk így is simán játszható vaníliában. Kiegben az új skillekkel és setekkel meg talán még gördülékenyebb lesz. Most picit beszűkültek a lehetőségei. A fury éhség nagy úr...
  • kigyi
    #69144
    ROS-ban teljesen más statok lesznek, mert ugye a teljes ruházat változik. A mobok is erősödnek a karakter is 70-es lesz szal ez már okafogyottá válik :)
  • hawkie22
    #69143
    Egyébként Torment 2 fölött mik azok a statok HC-n, amiknél egy karakter már életképes. Vagy ne is próbálkozzak TI felett? Bár úgy tudom, RoS-ban már számít a droppoknál, hogy milyen nehézségen vagy. Vagy rosszul tudom?
  • hawkie22
    #69142
    Én maradok a monknál. :) Nekem nagyon bejön vele a játék, igaz, HC-n nem nagyon megyek vele Torment I fölé.

    Az sc wizard az AH megszünése után törlésre kerül. :) A 2. karakter meg egy HC Crusader lesz. Remélem, hogy két karakter elég lesz és nem hal meg egyik HC karim se késöbb. :D
  • attiGT
    #69141
    Én úgy hallottam, hogy a wizardok majd sírni fognak 70en bétázók véleménye alapján.
  • mikromanus
    #69140
    Pénteken beigérték a "javítását", de ugye pénteken a hosszú kávészünet és az ebéd után már nem dolgoznak. Hétvégén meg max olyasmit hajlandóak elvégezni ami nélkül be se tudnak lépni a gyökér userek.
  • Tatyla
    #69139
    de már nem sokáig :(
  • VanDaal
    #69138
    Ahhaa, köszönöm :)
  • mikromanus
    #69137
    A cascade 12,5% eséllyel a célponton castol egy újabb torrentet. A bug/exploit az, hogy bármilyen sebzésforrásra számolja és nem csak az arcane torrentre. Ellősz például egy orbot ami tüzes csíkot hagy maga után. Ha elkezdesz lőni a torrenttel, akkor az összes olyan ellen ami a lángoló talajon áll és sebződik procolja a torrenteket. Azaz lövöd a hátad m ögöttieket és a túlsó oldalon a tűzről pattognak ki a torrentek (vagy ellenből?).
  • VanDaal
    #69136
    Ezt ki lehetne fejteni kicsit a kevésbé tájékozottak kedvéért, hogy milyen javítani való exploit van az acrane torrent cascade-del kapcsolatban? :)


    Más:
    Szerintetek érdemes lenne még gyorsan spájzolni valamit az AH-ból a zárás előtt? Gondolok itt elsősorban gemekre, planekre, crafting materialokra...
    Vagy inkább spóroljak, mert később nagyobb szükség lehet a goldra a RoS-os craftolnivalóknál?
  • sanyiiiii
    #69135
    Szerintem igen! Meztelenül a legjobb kari, talán még a crusadernél is jobb. Felöltöztetve azért a többiek is felzárkóznak majd.
  • sanyiiiii
    #69134
    Ennek egy kicsit utána kéne nézned skillenként külön-külön. Wizardnál pl a hasonlóan nem spam, nem direct damage spellek, pl hydra vagy blizzard figyelembe veszik az attack speedet a damage kiszámolásakor, annak ellenére hogy nem tickelnek/támadnak gyorsabban.
  • LocalPatriot
    #69133
    Szerintetek a ROS-ban is ennyire tápok maradnak a wizardok?
    Ezzel a karival úgy ölök T5-ön, hogy öröm a játék, még t6-on is. Elképzelhető valami nerf?
  • Systore #69132
    valószínűleg Dark D3 miatt az összes screenshotom el van cseszve.
    kicsit próbáltam feljavítani.. 300 para