78965
  • kigyi
    #69211
    Én inkább random tolom majd, nem akarom unalomig farmolni az új részt. Lenyomom egyszer aztán megnézem az adventure módot és utána lehet nyomok egy full story-t is :) Az Act5-öt fogja farmolni mindenki az elején (már, ha mennek majd a szerverek :D :D
  • Laza
    #69210
    Végülis ha WoW-os kiegekből indulunk ki akkor majd mindent cserélhetünk az első sárgákra :)
  • Laza
    #69209
    1 óra? Ne már ... ennél most bármelyik act hosszabb ... nem min akkora mint a régiek?

    Persze jó lesz az adventure mód és egyebek, de ha már kieg akkor jó darabig nyomulnék új területen a már halálos unalomig ismételt régiek helyett.
  • kigyi
    #69208
    Azért az act 5 sem jön rosszul, az új helyszínek néhány órát dobnak majd az élményen :)
  • yesname #69207
    Act 5 kb. 1 óra játékidő, de nem is az a lényege a kiegnek, hanem az Adventure mód és a riftek stb.
  • Tatyla
    #69206
    Négy új helyszín minden kasztnak új skill,advanture mód bounty mód,riftek...stb... :)
    szóval várós...
  • Sheltem
    #69205
    Sziasztok!

    Gondoltma pár év után újra megveszem a diablo3at(ha már közeledik az új kiegészítő). Pláne hogy most féláron 5990ért kapható.
    Annakidején tele lett a tököm(csak AH ban jutottam hozzá normális cucchoz hiába grindeltük egész nap cimborákkal a témakört).
    Viszont ez az új Loot rendszer(és az olcsó ár...) kíváncsivá tett.
    (Najó a Női diablo se volt a szívem csücske de azon túlteszem magam :).
    Szóval a kérdésem: Reaper mennyire hosszú lesz? Azt tudom, hogy ACT5 de van róla valami infó, hogy hány órányi játékidő, hányféle helyszín, hány db boss stb lesz rajta? Szóval, hogy a 10000Ftunkért mennyi "tartalmat" kapunk?

    Köszi előre is.
  • Zenszkij
    #69204
    A 60-as cuccok ki a fenének kellenének, kuka mind egy hét múlva.
  • who am I 7
    #69203
    kis kiegészítés, hogy bármit lehet tradelni 2 órán át, ha team-ben játszol, a team tagjaival (tehát csak +3 ember max).A 2 óra megáll, ha kilépsz a játékból.Onnantól számol vissza újra, ha játszol.
  • HunnernesKonge
    #69202
    https://www.g2a.com/

    Checkoutnál írd be kódnak hogy MOLDRAN (-3%) srórolsz még 84eurocentet, valamint szedd ki a charity támogatást. Rls napján küldik a kulcsod
  • mikromanus
    #69201
    Már mi köze a kettőnek egymáshoz? Az itemeket már leszabályozták korábban:
    - visszamenőlegesen semmi se lesz account bound
    - az új (2.0 után esett) legendek és setek account boundosak (+ archon és set, legend craftok és a fehér craft anyag)
    - minden más rare, magic és normál item cserélhető
    - gold nem tradelhető
    - kiegben enchantolni csak 2.0-s dropokat lehet. 1.0.8 és korábbiakat nem.
    És ennyi.
  • Különc
    #69200
    Ok, asszem beköltözöm a topikba 2 év után újra
  • Laza
    #69199
    Bezárt az AH, de a cuccok nem lettek BoA-sok ... ez így marad? Vagy kezdődik a fórumos cserebere? :)
  • Aradebil2
    #69198
    szóval ez a blackhole...ha wizarddal ölitek diablót, akkor a shadow clone-otok már tudja azt a spellt :)
  • RatBaG #69197
    gondolom blizzard játéknál ez halva született gondolat, de nem kapható a RoS olcsóbban valahol?
    Ti honnan vettétek?
  • tugyiti
    #69196
    coitus interruptus
  • hawkie22
    #69195
    Akarom, akarom, akarom. Nem is tudom, mikor vártam ennyire játékot/kiegészítöt. Talán a Dio2 kiegjénél voltam ennyire izgatott.

    Meg most még a Batman Arkham Knightot várom tükön ülve, bár ez nem tartozik szorosan a témához.
  • TBTPumpa
    #69194
    Jöhet!
  • TurboX
    #69193
    végére azért csak sikerült egy kis spoilert is belecsempészni
  • attiGT
    #69192
    kész. nem bírom. mi lesz velem ezen a héten...
  • Daell Drow
    #69191
  • Aspyrin
    #69190
    Helyes, kezdesz rákapni az ízére! :D
  • cleric
    #69189
    A dropról: nekem partiban egyértelműen több leg/set esik, mint szólóban. Nagyjából ugyanaz a tempó, nagyságrendileg nem gyorsabb a parti sem, az elitek mondjuk hamarabb megvannak.
    Igazán megcsinálhatnák még azt, hogy a klánban lehessen átadni a dropot (azoknak, akik a drop pillanatában tagok). Tök gáz, hogy esik egy jó cucc szólóban, de nekem nem kell, és nem tudom senkinek odaadni.

    Más: van valahol összefoglaló a RoS craftokról? Miket lehet, milyen statokkal, milyen material kell hozzá?
  • cleric
    #69188
    Aha, világos, végső soron logikus is. Tehát kinyírtam szegényt :/
    Amúgy egy kezemen se tudom megszámolni, hányszor húztam már 0-ról a srácot, mert mindig türelmetlen, gyorsan akar haladni. Ez legalább végre az én hibám volt :)
  • Strayhand
    #69187
    Akkor valószínűleg ez volt a baj, én eddig csak szólóztam 2.0-ban, szóval nem tudom, de a wiki azt írja:

    "The way the game's actual difficulty works depends on that of the host's clvl."

    http://diablo.wikia.com/wiki/Difficulty

    Vagyis aki kreálja a játékot, ahhoz igazodik a mobok szintje, ha jól értem. Szóval valószínűleg lvl60-as volt Belial, és így többet sebzett rajta, mint ha ő indította volna.
  • cleric
    #69186
    Ő 35 volt, én indítottam.
  • Strayhand
    #69185
    A paragon miatt szerintem tuti nem, de hányas szintű volt a haverod karija? A nehézségi fokozat az egy dolog, de most a szörnyek szintje a te szintedhez igazodik. Te indítottad a játékot?
  • kigyi
    #69184
    RIP :(

    Nem vettem észre, hogy turbóztak volna rajta, sőt normal-on mintha az egész kapott volna egy kiadós nerf-et egyszerűn és kiszámíthatóbb lett a játék. Persze lehet csak szerencsém volt eddig és jó cuccokat találtam :D
  • cleric
    #69183
    PK lettem :(
    Cimbi kérte, hogy segítsek neki leverni hc normál Belial-t. Átváltozásig nem is volt gond, de ott ütnöm kellett vagy 1 percig, úgyhogy jöttek a tócsák, amibe a cimbi belehalt és még mindig volt 20% hp-ja Belialnak.
    Namost, ez azért meglepett. Patch előtt normálon egyérintős volt ez a történet. Most a normál szintet felturbózta a paragonom miatt?
  • LocalPatriot
    #69182
    Én is így tudom.
    És asszem 2 óra ez a limit.
  • SLICK
    #69181
    nem kamu, ez így van
  • Aradebil2
    #69180
    forrás? ez kamu
  • kigyi
    #69179
    xD ez marha jó, nekem régen volt, hogy 2 hétig nem esett 1db sem :( Most akkor ilyen elvileg nem fordulhat elő. A múltkor a klánnal mentem pár percet beléptem az első pack-ot akkor szedték le amikor ráspawnoltam valakire és rögtön egy zöld reci :) Mentem tovább 2 pack-al odébb egy valamilyen leg :D Aztán mélyrepülés a maradék 20 percben semmi :D Viszont az eleje jól nézett ki.
  • sanyiiiii
    #69178
    A blizzard berakott egy timert ami egy adott idő után ha nem kapsz legendaryt akkor szépen elkezdi neked növelni a dropratet amíg ki nem esik egy.
  • kigyi
    #69177
    35mf-el "dolgozok" mindösszesen, mert csak ennyi bónuszt ad valamelyik talált item.
  • BDragon22
    #69176
    Engem az zavar de k***ára, hogy a leg drop random. Mf, norm. exp. torm. tök mindegy.... Nincs az, hogy magas mf több leg, torment6 több leg... kiszámíthatatlan és érthetetlen számomra mikor és miért dobja, ha dobja. 2 óra T2-T5 farmolás alatt 1db leg. csúszka áthúz NORMAL nehézségre, majd első ládából leg.... Mindezek ellenére nekem szépen adta upokat (hc karin zömében talált és kraftolt itemekre nézve). Valaki, ha tud világosítson fel pls, mi a f**king alapján dolgozik valójában az mf (leg-drop), mert hogy a kiírt értéknek semmi köze hozzá az nyílvánvaló sajnos...
  • kigyi
    #69175
    Na tegnapi apró farmon gondoltam egyet és Act3-at néztem meg, hogy vajon mikor mi esik. Expert-en kezdtem nem esett semmi, Hard-on folytattam esett egy jó öv. Aztán Torment1-re mentem (először HC karim életében) és egy hullából esett kétkezes leg esett, de hulladék volt híven lelőhelyéhez. Vissza Hard-ra és megint egy öv esett most ládából. Az érdekesség az, hogy Torment1-en több ládát is találtam ami üres volt.

    Most 82-83k dps+buff és 126k hp allres 452.
    Az a gond, hogy Hard-on a cipőmnek köszönhetően ami 100% sebzést tol tűz formájában azokra a mobokra amik körülöttem állnak, vagy utánam haladnak egyszerűen nincs nagyon játék csak dara. Experten és master-en, de főleg ez utóbbin meg nem esik nekem leg. Szóval már nem tudom mi legyen, de a kieg-ig szerintem most már visszafogom a játékot is. Valahogy nem érzem kiegyenlítettnek a szinteket. Ennyi dps-el simán tudok menni magasabb szinteken és nem esik semmi, pedig nem torpan meg a karakter.
  • sata75
    #69174
    Most már nem lehet kiíratni a földön lévő gold mennyiségét?
    Vagy csak én nem találom a megfelelő kapcsolót?
    Engem zavar, hogy nem látom:(
  • Lokker
    #69173
    ne vitázzatok mert sírni fogok :(
  • Lammer
    #69172
    elarulom neked, hogy a halott heroimbol max 2-3 olyan volt aminel tulvallaltam magamat, tesztnek tokeletes volt!

    bohockodtam en anno kozel 6M ehps barbival is... ne aggodj, de ido utan kicsit uncsi volt... persze, hogy a gyorsabb haladas erdekeben (nem kicsit) eltoltam a csuszkat a dps fele, viszont annyi tapasztalat eleg volt, hogy a mostani jatekstilusom ezaltal kialakuljon (dps-ehp balansz)... es abba lazan belefer, ha egy KIB. amuletten NINCS VIT...