78965
  • attiGT
    #69251
    Megesküszöl? :D nem akarok kibaszni 40 dolcsit. Vágom hogy vannak buta tudatlan supportos csókái a blizznek de mégis csak ezután szeretnék tőlük egy confirmationt. Előbb néztem még az oldalukon is ki van írva, hogy GLOBAL, erre elbassza a kedvem ez a buzi supportos :D
  • who am I 7
    #69250
    úgyértem, ezzel az us-es giftelős faszkodással vettem meg 39.99$-ért.Ha megnézed akkor nincs korlátozva régióra a kulcs, hanem Global...szóval tök mindegy, hol adod hozzá a kulcsot, és mivel vásárolod.
  • who am I 7
    #69249
    én ma vettem meg, eu.battle -net címen is updatelődött a sima d3am ros-ra.
  • attiGT
    #69248
    Most beszéltem egy supportos csókával és azt mondta, hogy ha EUs a D3 az accomon, akkor nem tudok a giftelős módszerrel amcsis 40 dolláros verziót hozzá csatolni az accomhoz. Szerintem csak tudatlan, mert úgy tudom marha sokan így vásárolták meg.

    Valaki tud erről valamit? Működnie kell most?
  • TBTPumpa
    #69247
    WTF. Nem egyenlőre, hanem egyelőre!
  • TBTPumpa
    #69246
    Másik projekten dolgozik. Egyenlőre nincs még bejelentve a projekt (remélem nem a StarCraft 2: Legacy of the Void-on).
  • Sheltem
    #69245
    Na újra megvettem a játékot(ezúttal féláron 5990Ftért).
    Remélem tényleg mostmár tetszeni fog az új loot rendszerrel és AH nélkül.
    Ezentúl gyakran láttok majd itt(ez jó hír vagy rossz majd eldöntitek hehe).
  • Különc
    #69244
    Egyébként tudni valamit, hogy jelenleg mely játékot teszi tönkre ez a féleszű? Hol szorgoskodik?
  • Cortinaar
    #69243
    Örülök, hogy érted. Igen, Varázsló és meghalok. Köszönöm a válaszodat, mindent megtudtam. :D

    Eleinte, Torment I-ben kellemes volt monkkal, sokat fejlődött, de T3 már elég izmos, a kék pakkok nagyot sebeznek és pillanatok alatt szétszednek.
  • TBTPumpa
    #69242
    Igen. Elméletileg 2 kiegészítőről volt szó, de az még Jay Wilson korában volt. Mondjuk akkor ő azt is mondta, hogy szintlépés nem lesz a kiegészítőkben. 60-as szint lesz a maximum, csak új act lesz + új class, nameg egy rakat újítás. 2012-es hírekben voltak.
    De ugye őt eltávolították és elég sokat is változott a játék ennek hatására. Szóval nem annyira biztos az a 2 kiegészítő.
  • Különc
    #69241
    Vazsi, mint varázsló és térdelsz, mármint meghalsz? Többit nagyjából értem
  • Cortinaar
    #69240
    Sziasztok!

    Jelenleg Vazsival nagyon durva irtást tudok rendezni, de nagyon sérülékeny. Monkkal is jobban haladok, mint patch előtt, de sokat térdelek, valahogy nem bírja elég jól. Mindkettőnek gondot jelentenek az elitek. Barbárral haladok még mindig a legjobban és HOTA+Bersi miatt a kék pakkokat szét tudom kapni. Jelenleg Tormnent 3-ban farmolok. Tudtok ajánlani jó monk buildet? jelenleg így megyek: gabiwan#2271
  • attiGT
    #69239
    Még ki sem jött a ros de már egyesek a következőt várják AS:D
  • Laza
    #69238
    Jaja, ki kell használni az 50%-os community XP buffot + egy ~30%-os XP bónusz Ruby a sisakba és lehet XP-t farmolászni :)
  • Vincentcloud
    #69237
    Inkább húzd a paragont úgyis megkapja lvl 1-től a bónuszokat
  • Strayhand
    #69236
    Szerintem is felesleges, én is a patch miatt jöttem vissza, most megy a második végigjátszás előlről T1-en HC WD-vel, Act1 vége már egész gyorsan ment, végig talált cuccokkal. Élvezetesebb is így, mint a ládából öltözni.
  • Laza
    #69235
    Az már annyira nem rossz ... nem is túl sok de a semminél több ... csak két h két évet kellett rá várni :)

    Remélem a következő előbb jön, nem tudom meddig fog kitartani ez a kieg ... bár az új játékmódoknak mindenképpen örülök.
  • HunnernesKonge
    #69234
    New weave-s diablo3 játékos vagyok patch 2.0 előtt jöttem 1 héttel...DH-t húztam, azóta hála a community buffnak lett egy wizardom és egy monkom is, mind a kettő soloban lett 60, experten (néha master ha épp esett valami jó legendary), csak saját dropokkal, és simán tudtam velük haladni. Csak azért hogy feedeld a crusadert, én nem húznék egy barbárt. Bár egy barbi mindig jól jön, sose lehet tudni mikor kellhet. :D
  • hawkie22
    #69233
    Ha valaki játszott a Bétában, akkor van pár említés bizonyos dolgokról bossharcok alatt, amikböl az jön le, hogy minimum még 1 kieg várható. Szerintem inkább csinálnak 1 vagy 2 kieget még, egy Diablo 4 nem tudom mennyire lenne értelmes. Bár a fene tudja. :)

    Másik téma. Még van hátra 5 nap a kiegig. Érdemes most egy barbárt elkezdeni, hogy a kiesett jó/jobb cuccok késöbb a crusader számára felhasználhatók lesznek a szintezés alatt, vagy a mostani okos loot miatt ez tök felesleges?
  • xalyy
    #69232
    Nem, ezt komolyan mondtam :P
  • Lokker
    #69231
    enyhe iróniát vélek felfedezni a mondandóban, de lehet csak tévedek :)
  • xalyy
    #69230
    Ha a blizzard megőrzi a hagyományt és tényleg évente kiadna 1 új kieget vagyis régi szóval EXPANSION PACK-et tele új contentel uj ACT-al és rakás dologgal akkor az csak jó lesz!
  • Ry0K3N
    #69229
    Én csak a fix droppok miatt :)
  • kigyi
    #69228
    A tavalyi tapasztalatok alapján semennyire fogadkoznak, hogy most másképp lesz, de így volt ez tavaly is :D
  • attiGT
    #69227
    Valaki előrendelte players.hu-ról? Mennyire esélyes, hogy megjelenésre megkapjuk a kódot?
  • Zenszkij
    #69226
    Szerintem az sok, még max 2 kieget tudnék elképzelni, mellesleg ahogy láttátok a dps számok megint elszálltak, nem tudom erre milyen megoldást fognak találni új kiegek érkezése esetére.
  • Különc
    #69225
    RoS Collector megrendelve
  • Azur92
    #69224
    Elviekben 3 kieg lesz! De olyanokay is olvasni h 100 szintig megy majd . Kiegenkent 10 szint. De ez mind csak talalgatas.
  • r4pt0r
    #69223
    A titan nem cancel, csak újrakezdték a nagy részét. Blizzardnál ez nem meglepő, lésd Diablo 3.
  • Zenszkij
    #69222
    elvileg, azon a papíron a Titan is rajta volt, ami ugye tudjuk, hogy CANCEL
  • SLICK
    #69221
    elvileg a RoS-on kívül lesz még egy.
  • Sheltem
    #69220
    Lesz egyébként a ROS -n kívül másik kiegészítő? Vagy 1 lesz mint a 2. részhez?
  • kigyi
    #69219
    Ezen én is gondolkodok, a HC karimat féltem kicsit, na jó nem kicsit.
  • pimpi001
    #69218
    Most, hogy nincs AH, hogy lehet megnézni a menüből, hogy milyen cuccaim vannak a ládában vagy a kariknál, anélkül, hogy be kelljen lépnem?
    Na erre tud valaki mondani valamit?
  • LocalPatriot
    #69217
    Én szerintem kapásból kezdek egy crusit, és azzal megyek majd végig az összes acton.
  • Ry0K3N
    #69216
    Én be sem lépek act 5-re 70-es szint elérése előtt. :)
  • steve7777
    #69215
    Én tutira ki fogom élvezni az új helyszíneket. Felnyomom az erősséget hogy ne kaszáljak le mindenkit rögtön, és mindent megnézek jó alaposan :)
  • Ry0K3N
    #69214
    Ha végigrohansz rajta mint egy idióta akkor igen.
    De most egy Act2 hosszúságút képzelj el.
  • kigyi
    #69213
    Csak a 70-es szint és az új cuccok farmolása miatt biztosan felejtős lett volna, már uninstall áldozatává vált volna a game.
  • steve7777
    #69212
    Én úgy emlékszem, mintha olvastam volna valahol, hogy kb Act2, vagy Act3 hosszúságú lesz. És kell az új helyszín, mert ha nem lenne, és biztos nem vettem volna meg a kieget.