78965
  • Sunrider924
    #69291
    A crusaderrol anynit hogy nem ranged es nem is melee, es nem kapja a 30%al kevesebb sebzodest, mint a monk vagy a barbar. A resource regenje meg ugyanolyan szar, mint azoknak. Sok sikert hozza, soloban meg a folower segit valamit de partyban...
  • hawkie22
    #69290
    Én hagyom egyelöre a HC monkot 60-on, kezdek HC-n egy crusadert, bár a nehézségi szintet már az elején felnyomjuk expertre. :) De lehet, hogy masterre. A videók alapján az elsö 1-2 hétben, amíg nem nerfelik, úgyis imba lesz a crusader, addig meg legalább gyorsan fel lehet húzni akár egyedül is pillanatok alatt 70re. :) Utána meg mehet a gearelödés meg a gyüjtögetés Nephalem Rift-eknél meg Bounty-knál. Esetleg Act5 agyatlan farmolása, bár az nem az én világom.
  • Különc
    #69289
    Én nem fogom boostolni magam szerintem, jobb visszarázódni a dologba
  • kigyi
    #69288
    Én kezdek egy crusader-t szerintem csak azért, hogy 70-es legyen és ugye a para szinteket lvl1-től megkapja. Na Power leveling-el felhúz valaki mondjuk 50-60 körüli szintre 3 ilyen karakter, majd mi is felhúzzuk őt ez klánon belül megoldható és mehet a móka gyors gearelődés HC-n és, ha meghal akkor max 1 órányi játékidőt vesztettünk :D Ha túléli akkor lesz egy ilyen karakterem is felhúzva. Na persze amilyen hülye vagyok simán csak felhúzom a karakter-t egyedül...
  • Különc
    #69287
    Én is úgy voltam vele, hogy tuti lesz Crusaderem HCn, illetve azzal kezdem, de ahogy néztem a skilljeit, hiába shield meg block meg kutyafasza, az mégiscsak egy melee/ranged paladinszerűség, ami nem az én világom, ellenben az odamegyek és megcsapom péklapáttal és fekszik, az még mindig. Szóval a tank barbáromat már nem bántom, hanem kezdek egy újat teljesen elölről, ha pedig RoS contentre érek, akkor vagy videó vagy innen szerzek infot, hogy mire kell vigyázni...

    ...vagy restart
  • kigyi
    #69286
    Ok, de mos tmár én is HC karival tolom és annál egy ledobás egyenlő a halállal :( na persze meg lehet úszni, de rám nem jellemző a szerencse az élet egy részén sem és eddig a D3-ban sem volt...
  • Carlos
    #69285
    Nekem a diablo 3 nal sem volt gondom. Neha ledobott de tudtam tolni.
  • kigyi
    #69284
    Óóó profi a banda az értelmetlen hibaüzenetek megjelenítésben :D
  • Különc
    #69283
    Talán most nem lesz akkora bagázs, mint a D3 megjelenésekor, de jó meglátás, számolni kell azzal, hogy Error messageket fogunk olvasgatni
  • kigyi
    #69282
    És mi van, ha egész nap karbantartási műveletek folynak majd és csak délután vagy este lesz game? :D
  • miilann04
    #69281
    van itt olyan aki a Media Marktnál rendelt elő? felvették már vele a kapcsolatot a kiszállításról?
  • mikromanus
    #69280
    Collector editionok mellé voltak bónusz tartalmak. Ki-bekapcsolhatóak. Az alap D3-hoz angyalszárny járt, a starcraft 2 HotS mellé a diablohoz adtak egy Kerrigenes csontszárnyat. Az imperius szárny (Wings of Valor) a D3 kieg előrendelőinek jár. Minden olyan vásárló "előrendelő", aki március végéig beregisztrálja a D3 RoS kódját.
    A D3 RoS delux és collektor verziójához most egy Spectral Hound jár. Kicsi, izgő mozgó és nem csinál semmit ami hasznos lenne. :)
  • Carlos
    #69279
    Galaxisban is. Oda megyek szerintem az enyemert.
    Kapja be az ipon! 10kor nyitnak... Megha 8kor nyitnanak azt mondom ok. De ha 10kor akkor del elott nem tudok kezdeni. Ugyhogy ejfel galaxis lesz nekem szerintem!
  • böröczk
    #69278
    Pont akartam kérdezni.

    Újabb feltehetőleg hülye kérdés, illetve megjegyzés:
    Már nem először láttam embereket ilyen szárnyszerűségekkel rohangálni.
    az is valami hasonló, vagy esetleg a legutóbbi nagy patch-csel került a játékba, mint ahogy az a gyűrű is, ami a kis goblint idézi?
  • r4pt0r
    #69277
    De konzolokszervízében lesz. :D
  • kigyi
    #69276
    25-én dolgozok :( A főnökkel el kellett volna menni vacsorázni, de közöltem, hogy 25-én nincs az az Isten :D :D Nehogy már napközben nem tudok játszani és még este se.... Ő ezt nem érti, hogy milyen fontos :)
  • SLICK
    #69275
    én ma kaptam tőlü ksms-t hogy 25-én adják fel a RoS CE-t amit rendeltem... közben amikor rendeltem, az oldalon is meg az e-mailben is írták hogy megjelenés előtti napon adják át a futárnak, tehát 25-én már hoznák is. Így meg lehet kinéz hogy majd csak 26-án kapom meg... Jól fel is baszták az agyam.
  • Carlos
    #69274
    Iponnal nem lesz ejfeli nyitas!
    Mekkora lamerek!
  • attiGT
    #69273
    juhééé
  • tugyiti
    #69272
    #D3 Wings of Valor distribution will begin at some point later today. =) #BlizzCS
  • j0nNyKa
    #69271
    sry csak kipróbáltam, de mókolni kéne vele sokat, hogy ne csúszkáljon szét
  • kigyi
    #69270
    Most nekem szétcsúszott teljesen :(

    Amúgy néztem az előbb ebédszünetben még nem találtam szárnyat.
  • Aradebil2
    #69269
    hogy lehet visszaállítani a topicot sima fejlécesre? Vagy most ez lesz a végleges?
  • kigyi
    #69268
    Ahha szóval ez csak egy design elem :) Na nem baj elvileg akkor estére a vállamon fityeg ez is :)
  • Dodo55
    #69267
    Elvileg még 2 óra :)

    Gyakorlatilag meg lehet több, mert fizeti a licenszdíjat rendesen a Blizzard mostanában a Valve Time™ -ért
  • tugyiti
    #69266
    Wings of Valor
  • kigyi
    #69265
    Elmondaná valaki milyen szárnyakról van szó? :D Elnézést a tudatlanságomért, de én nem tudom mi ez.
  • Ry0K3N
    #69264
    Ha most azt nézed LoD sem adott annyival többet pályaméret terén.
    Mondjuk adhattak volna igazán még 1-2 játszható kasztot plusszban.
  • attiGT
    #69263
    Megkapjuk a szárnyakat holnap woohoo *.*
  • tugyiti
    #69262
    És le is lőtték ^^ még az oldalt is ,biztos most rakják fel a mysticet :FFF
  • T800
    #69261
    Srácok vissza vették a monster density-t? Megint olyan kevéske aprítanivaló van.(Lehet csak nekem tűnik úgy) Esetleg számít ha feljebb vesszük a torment nehézségét vagy az nem befolyásolja?
  • attiGT
    #69260
    AH-t napokban zárták be, többé nem lesz. A legendások amiket ezentúl találsz account boundok lesznek, goldot sem lehet tradelni. Kivétel ez alól, hogy legendást tradelhetsz azokkal, akikkel egy partyban vagy a droptól számított 2 óráig. Craftolt cuccokat sem lehet tradelni, ha partyban vagy sem.

    Bármi egyebet szeretnél tudni, rendelkezésedre állok.
  • Mr_no_NaMe
    #69259
    Új loot rendszer? Nincs Ah? Wat? Lemaradtam valamiről? Konkrétan lassan 1 éve porosodik a játék a polcomon.
  • who am I 7
    #69258
    hát nincs mit :) Igen, az acc frissítés tovább tart picit, nekem 3-5 perc biztos volt, mire váltott ros-ra.
  • Rita79
    #69257
    Egy előre, egy meg hátra. :D
  • attiGT
    #69256
    Elvileg holnap a hivatalos oldalon előrendelők már megkapják az új szárnyakat.
  • attiGT
    #69255
    edit: D3: RoS-van már kiírva is. Csúcs! Köszi!
  • attiGT
    #69254
    Megcsináltam, ki is írta hogy siker, de a jatekoknal csak sima D3 Standard Versiont ir meg ki egyelore... alatta meg ott van, hogy pre-purchase RoS... most akkor mivan?
  • who am I 7
    #69253
    us.battle neten megveszed, giftbe elküldöd a címedre, megkapod a jelszót, átváltasz eu-ra, és ott hozzáadod a kódot ennyi...én is pipa lettem volna, ha 40et elqrok, de láttam, hogy global, hát mondom akkor meg úgyis qva mind1, ha már megvan a key és csak 40$-t vontak le.
  • who am I 7
    #69252
    hajjakki, ha nem így volt :D