78965
  • laca95
    #69331
    Kevin Martens vezető tervező mit tart a RoS első számú attrakciójának? valaki tudja a választ?
  • TBTPumpa
    #69330
    CD Galaxishoz már befutott a játék, de még nem kapható!
    Alap kiadás (magyar borítóval)

    Gyűjtői verzió (teljesen angol nyelvű kiadás)

    Jött is tőlük a mail, hogy kedden reggel átvehetem a kiválasztott PickPack ponton. Juhé!
  • sata75
    #69329
    Valszeg meglehet, azt nem igazán tudom, de ha használsz authenticatort akkor nem lesz ilyen problémád.
  • Lornnd
    #69328
    Sziasztok. Lenne egy problémám, ha nem otthon akarok játszani a játékkal mindig letiltja az accountomat mert nem emlékszem a titkos kérdés válaszára. Meg lehet valahogyan változtatni?
  • Fripi
    #69327
    Dobozosan is árulják, de a kézbesítést megjelenésre nem tudják garantálni, csak digitális úton.

    Amit megélt velük a haverod, pont emiatt volt januártól - februárig leállás. hogy több ilyen ne fordulhasson elő, ahogy ez a facebook oldalukon olvasható.

  • McHaals
    #69326
    na én is előrendeltem 40 dolcsiért... de nem is értem, hogy us oldalon 40 dodó, eu oldalon meg 40 juró... csöpp kis 30%-os különbség
  • undY1ng #69325
    Most a Players.hu csak digitálisan adja, igaz (ami nekem tökéletes lenne)?
    Haver még karácsony előtt tőlük rendelte (sima D3), de nem kapta meg heteken át aztán végül is visszaadták a pénzét.
  • kigyi
    #69324
    Legyen szerencsétek, nekem éppen a SimCity-vel anno nem volt, remélem megemberelik magukat most már. Ugye volt az akció amikor a megjelenésnél ingyen játék járt mellé na náluk volt előrendelve és sok társammal együtt nem sikerült megkapni időre (utolsó nap máshol kellett megvásárolnom mielőtt lejárt volna az akció, mert közel 2 hétig nem voltak képesek teljesíteni...)
  • attiGT
    #69323
    juhéé vannak szárnyaim!
  • Frank99
    #69322
    én is itt rendeltem, remélem minden rendben lesz....
  • Fripi
    #69321
    Nekem igen és ott rendeltük elő most is.

    Egy időben lassúak voltak nagyon (mondjuk nekem akkor sem jelentett problémát mert olcsóbbat keresve sem találtam) de a februári újraindulásuk óta (nagykereskedés váltás stb) nincs gond velük.

    Anno a SimCity megjelenését is nagyon szépen teljesítették.
  • Különc
    #69320
    Players.hu, ott 7500 Ft, nem volt még dolgom vele
  • skinnyman
    #69319
    ros
  • Különc
    #69318
    Micsoda?
  • skinnyman
    #69317
    Hol a legolcsobb?
  • attiGT
    #69316
    miért van olyan érzésem hogy ő nem lányként született?
  • Különc
    #69315
    Doboz buff
  • Strayhand
    #69314
    És a 'lavina' nevet kapta.:)
  • Strayhand
    #69313
    Ha az nem tiszta, hogy kell egy receptet megtanítani neki: beszélj vele, nyomj rá hogy Craft (bár ez lehet már nem is kell?), és akkor kattints jobb gombbal a hátizsákban a receptre.
  • Sunrider924
    #69312
    Diablo duppla
  • Különc
    #69311
    Pont a barbáré olyan semmilyen nekem, ordít és leesik pár kövecske, /ásít
  • TBTPumpa
    #69310
    Level 61 Class Skill videók
  • Különc
    #69309
    Komolyan megkérdezi a kommentek között, hogy mikorra várható? Jesus...
  • TBTPumpa
    #69308
    Hearthstone Kártyapaklik ajándékba a Diablo 3 Reaper of Souls vásárlása mellé!

    Ez a Blizzard nagyon rendes! Szárny, Hearthstone kártyapakli, Heroes of the Storm karakter (Demon Hunter). Reméljük, hogy a 0day starttal sem lesznek immár problémák!
  • Különc
    #69307
    Srácok, a telepítő lemezen újfent csak a launcher lesz? Mert ha igen, akkor az nekem baromi nagy szívás mobilnettel, P2P pedig tiltva van a suliban
  • Daell Drow
    #69306
    Ilyen nekem is esett, az egy craft anyag a sok kozul ehhez a kardhoz.
    Egyelore nem tudsz vele mit csinalni, majd a kiegeszitoben tudod hasznalni, de meg kell hozza sok minden mas is.
  • TBTPumpa
    #69305
    Én megmondtam előre!
    25.-én reggel megyek is a Galaxisba a CE példányomért!
  • TBTPumpa
    #69304
    CE kibontása:
  • SweeneyTodd
    #69303
    Helló Sziaszok!

    Keresgéltem kutakodtam, de amit én találtam ,hogy jelenleg a hivatalos oldalon kapom meg legolcsobban az alapjátékot és a kiegészítőt is, ha jól láttam, vagy tudtok esetleg más opciót ?
  • Sheltem
    #69302
    Srácok esett egy legendary recept(?): Griswold's Scribblings

    Kérdésem az, hogy hogy tudom ezt majd lecraftolni?
    A blacksmithnél nem találok semmit, ahol meg tudom "tanítani" vele ezt.

    Tudom ez nagyon kezdő kérdés, de most kezdtem újra a játékot és 1-2 dolog még nem tiszta, és neten is hiába keresgéltem ezt.

    Köszi előre is a választ.
  • Daell Drow
    #69301
    Nincs semmi specko elorendelo dolog. Egyszeruen azt nezik a blizz bneten hogy mikor regisztraltad be, ha 31 elott akkor kapod a szarnyakat, ha utana akkor nem kapsz(ami akar elorendelt is lehet, 31 utan ennel sem kapod meg). Fuggetlen attol hogy dobozos, digitalis, normal vagy CE, nem szamit melyik. csak a datum, ennyi.
  • Különc
    #69300
    Március 31-ig lehet aktiválni
  • cleric
    #69299
    Nem izgat a Wings of Valor, csak kíváncsiságból kérdezem. Az előrendelők kapják meg, ugye? Ha én előrendelem valahol, majd elmegyek érte kedden, és este beaktiválom, akkor megkapom vagy nem? Vagy csak a Blizzen keresztüli előrendelésekre vonatkozik?
  • sata75
    #69298
    de azt átanimálták, hogy a crusader száját törli meg nem?
  • Sunrider924
    #69297
    A barbaroknak van az az animacioja, amikor a kezfejukkel megtorlik a szajukat.
  • sata75
    #69296
    de csak mert vért is isznak:)
  • Vorrhess
    #69295
    Hmm azt nem láttam, de ha ilyen gáz akkor biztosan kitalál rá valamit a blizzard.
  • Sunrider924
    #69294
    Melee crusaderek vert pisaltak lvl 70 torment 4en.
  • Vorrhess
    #69293
    kézbe*
  • Vorrhess
    #69292
    Jah lehet nem kapja meg a 30%-al kevesebb sebzést de viszont shieldes kaszt ami jobb mint a 30 %. 2h fegyót is tud egy készbe egy passzívval. Vagyis így pont jól kivan hozva.