78965
  • mikromanus
    #69371
    Ezt nem tudom megerősíteni "érzés" alapján. Legalábbis addig amíg nincs valami infó mennyit vettek vissza. 50% bónusznál korábban a CotA kedvence (csontváz) olyan 450k körüli Xp-t adott soloban T6-on. Most 300-350k körül. Olyan 7-8 milla HPs monsterek lettek nerfelve. A többi rendben adja az XP-t. A bónusszal növelt XP-t. Weeping hollowban gyengébb zombik vannak. Ott olyan csontváz szintű XP-t adnak. Old tristam roads és old ruins-on magasabb a HP-jük. A "mezei" zombi 450-480k körül ad, a szakadásra hajlamos 550-600k-t. Bőven jól számol. Egy hányós zombi irtós küldetés viszonylag szép fehér mob irtással most olyan 130-140 milla xp T6-on (csapatban jobb is). Jó az. Van drop is (gyakrabban mint a 1,5-2 órás garantált) +jön az XP is.
  • who am I 7
    #69370
    én azért választottam az us-es battlenet giftet, mert mondta a srác, hogy lehet, h nem lesz kód éppen aznap estére már...tehát a kapacitása véges, lehet pár nap után már lesz...de akkoris, blizztől véve már rögtön megkapod a keyt, és már 25-én lehet tologatni.Azért meg nem volt kedvem neki 1 hónappal előtte elutalni majd 9ezret.
  • attiGT
    #69369
    új lengedary craft material guide
  • Aradebil2
    #69368
    Nem a Cotat nerfelték,hanem az egész game-ban a fehér mobok expjét, kb 15-30%-kal. DE! Ami ennél durvább,hogy a 100% exp bónusz mostantól NEM ÉRVÉNYES lvl 60 felett (redditen sokan megerősítették,egyedi mobok expje alapján). És ezt érzékeli mindenki azon a 15-30%kon kívül. Tegnap lvl 54ről 60ra secperc alatt felmentem,onnantól viszont alig nőtt a paragonom,pedig csak 35 körül vagyok -.-
  • RatBaG #69367
    sőt, a leg dropot is visszavették...
  • Frank99
    #69366
    http://www.reddit.com/r/diablo3/comments/210uf9/cota_nerf/
  • Fripi
    #69365
    - aminek
  • Fripi
    #69364
    Az oldalon csak banki átutalással vagy paypalon keresztül tudsz fizetni (legalább is 3 napja még csak ez a két opció volt) Vagy esetleg bank nyitva tartásban befizeted közvetlenül a számlájára a pénzt aminek.
  • undY1ng #69363
    Okés köszi már tuti redelNÉM. Mert ez a sz*r otp felfüggesztett 24 órára, mert tököm tudja mi a jelszóm amit 5 éve adtam meg... Paypalon kívül még valami másik megbízható átutalós oldalt tudtok ajánlani?
  • Fripi
    #69362
    Mi onnan vettük és hozzám hasonlóan még jó páran(más fóromokról). Régebben nem volt a leggyorsabb, de a februári újraindulásuk óta nincs panaszra okom.

    Nyugodtan utalhatsz neki, nem az első és nem is az utolsó vásárlásom tőle.

  • undY1ng #69361
    Mivel először utalok neten keresztül, ezért felszeretném tenni azt a hülye kérdést, hogy players.hu-n ennek a "Vistyán Róbert" nevű úriembernek kell átutalni a mánit? És egyébként melyik a legegyszerűbb módja az átutalásnak? Paypalon kívül.
  • Carlos
    #69360
    Nerfelték a COTA-t?
    Eddig szólóban kaptam 30-40 misiket, most szaros 12-15M.

    FAKK!
  • VanDaal
    #69359
    Valaki rendelt már innen a konzolvilágról?
    A dobozos ára kb egy szinten van a többi üzletével, de innen ingyenes a házhoz szállítás.
    Csak nem tudom mennyire megbízhatóak, és jó lenne már 25-én kézhez kapni a játékot... :)
  • McHaals
    #69358
    én tegnap vettem 40 dolcsiért us.battle.net-en
  • FrostBite
    #69357
    Hali!
    Érdeklődnék, hogy a régióváltásos módszerrel meglehet-e venni még a játékot ?
    Tegnap próbáltam megvenni és láttam, hogy Global helyett a régiónál USA & Oceania van, na már most a kiírástól függetlenül global kulcsot küldenek ha megveszem ?

    Választ előre is köszi.
  • undY1ng #69356
    Tehát akkor nyugodtan megrendelhetem tőlük?
  • tugyiti
    #69355
    Új karakter húzása 30-45 perc ,szóval érdemesebb a para szinteket rángatni.
  • böröczk
    #69354
    köszönöm!

    nekem már megvan, egyik barátomnak szeretném nyárig megelőlegezni.

    további ajánlatok jöhetnek, ha vannak. ^^
  • cleric
    #69353
    livekodok.com
    Én innen venném, ha nem dobozost vennék, teljesen megbízható a srác.
  • Laza
    #69352
    Ezek után nagy dilemma, hogy új karit rángassak fel vagy húzzam a paragon szintet :)
  • böröczk
    #69351
    digitálisan megvásárolni (battle.net-en kívül) hol lehet még kicsit kedvezőbb áron?
  • Aradebil2
    #69350
    az a kis mennyiségű gold sima gameplay alatt is be fog jönni ros alatt, nemhogy adventures mode-ban, ne stresszelj miatta sokat:D
  • Különc
    #69349
    lol like Battlefield
  • Tatyla
    #69348
    jaja
  • TBTPumpa
    #69347


    WTF.
    Úgy néz ki a hétvégén 100%-os XP boostot ad a Blizzard.
  • hawkie22
    #69346
    Közben megtaláltam egy leírást a rosban történő változásokról, amik a hellfire ringet érintik. Az alapján sikerült 2 millió goldot kidobni az ablakon. :) Na majd legközelebb. Most kezdhetek megint goldot gyűjtögetni.
  • TBTPumpa
    #69345
    Szuper ez az Armor set! Kell! Gondolom ez benne lesz a Reaper of Souls-ban is.
  • hawkie22
    #69344
    Látszik, mennyire nem játszottam az utóbbi idöben a D3-al, most kedztem el kutakodni a Hellfire Ring után. Megvettem a receptet a csajtól Act2-ben.
    A kérdés, érdemes most még legyártani a Ringet vagy inkább gyüjtögessem a hozzávalókat kiegre.

    Nyilván beletelik kis idöbe, míg minden hozzávaló meglesz (még sose csináltam Key Warden-t), rádásul HC-n nem is nagyon van rá parti, viszont annyira nem rossz a ring és valszeg még upgrade is lenne.
  • mkfdd
    #69343
  • Különc
    #69342
    Igen áll
  • Laza
    #69341
    Miért küldött a Blizz olyan levelet, amiben azt írja itt az utolsó esély hogy biztosíthassam a pre-order loot-ot, vásároljak ma?

    Remélem még áll a dobozos regisztrálás 31-éig :)
  • Laza
    #69340
    Végülis ha beleteszel 10-20 órát akkor ott vagy játékidőben, mint más AAA kategóriás játéknál ... ahol ráadásul ez a jelző ma már egyáltalán nem egyenlő a jó játék fogalmával ;)

    De ebbe a kiegbe ránézésre sem 10-20 óra van, hanem jóval több ... mint ahogy az alap D3-at is lehet ostromolni, de simán bele lehet tenni 100+ órát, ami egy egyszer fizetős dobozos terméknél nem adhat okot a panaszra :)
  • foxxi
    #69339
    NOs engem meg hidegen hagy a hype. Én majd megjelenés után kikukázom a legolcsóbb, akciós key oldalt és megveszem ott. Ugyis annyi a munka hogy nem nagyon van időm kinlódni a játékkal.

    Magyarul: beszoptam
  • mkfdd
    #69338
    Ez mindenkinek szíve joga, de annak ellenére hogy nyilván sokan örülnénk ha még több tartalommal tele nyomták volna, de ha úgy nézzük hány órát bele fogunk ölni így is a játékba más AAA játékhoz képest, még meg is éri az árát.
  • Különc
    #69337
    Kösz az infot

    D3 megjelenéskor ott voltam az éjféli nyitáskor, szép kis 1 óra volt, végül is poén volt, ezt viszont már futárral kértem mert nem érte meg elmenni érte éjfélre, főleg hogy utána nem is tudtam játszani az errorok miatt. Szépen, nyugdíjas módra kapcsolva majd amikor meghozza a futár onnan megy a game
  • attiGT
    #69336
    Launch Day Preparation by Blizzard
  • TBTPumpa
    #69335
    Sorsolnak, amiket senki sem kap meg. Vagyis igen, akik az éjféli launch partin ott lesznek. Tavaly eljátszották ezt a SC2 Heart of the Swarm-al. Írták, hogy a CE előrendelésem mellé posztert és pólót is kapok. Mire ideért a futár egyik sem volt benn a csomagban, ráadásul a CE-n sem volt fólia. WTF. Ilyet még nem basztam.

    Mint kiderült, az éjféli launch partin elosztogattak mindent, a vidékiek/mások akik a futáros kézbesítést választották, pedig csak a játékot kapták, az előrendelői ajándékokat már nem. Ráadásul akkor azt mondták, hogy 990 Ft lesz a postaköltség. A futár kibaszott lassú volt, délután 16-17 órakor ért ide, mert nem talált fel Sopronba, ráadásul a szállítási költség is "megnőtt" időközben, mert nem 990 Ft volt, hanem 1990 Ft. No comment.
    Számomra az a bolt már leírta magát.
  • bendáj17
    #69334
    Én meg se veszem a Rost, nem ér annyit az egész. Inkább más AAA kategóriás játékot szerzek be.
  • HeadHunter86
    #69333
    Az se sokkal olcsóbb. + lesz egy dobozod meg egy postered :) Bár tudom sokakat nem hat meg.

    Amúgy én konzolokszervízétől rendeltem, mert ott sorsolnak még ajándéktárgyakat, pólókat és 5 kardot is.
  • xalyy
    #69332
    Pff ez jó nagy rablás azért... Inkább megveszem digitálisan 27 Euróért.