78965
  • Lammer
    #69451
    emailt valtoztatsz meg atirod szemelyest... ugy lehetett elpasszolni
  • Rita79
    #69450
    Miért ki lehet regeltetni a Battleregből a játékot?
  • McHaals
    #69449
    nekem se sok hiányzott anno, kb 1,5 évet ki is hagytam
    de most már nem bánom, hogy nem adtam el
  • Sheltem
    #69448
    Akkoriban eladtam a fenébe annyira nem tetszett...
  • cleric
    #69447
    Miért kellett újra megvenned?
  • Sheltem
    #69446
    Mostmár, hogy újra megvettem a diablo3at és eltelt kis idő (60as szint 5 legendary rajtam) elmondhatom, hogy ez a játék amennyire rakás szar volt az elején annyira jó lett...
    Végre érezni, hogy "jutalmaz" a játék és nem csak farmolja az ember a goldot, hogy vegyen valami használható cuccot horroráron hanem igenis idővel esnek a jobbnál jobb cuccok. (Még Torment szintre nem merészkedtem masteren játszunk főnökömmel)
    Megérte újra megvennem féláron :)
    Azt hiszem jövő héten a Reaper of Soulsnak sem fogok tudni ellenállni...
  • Lammer
    #69445
    softcore
  • sz4bolcs
    #69444
    Neki tök jó adásai vannak.
  • warcat
    #69443
    Igen,vissza lett véve az 1h fegyok sebzése böven 3k alá
  • [SiX] Boci
    #69442
    Régebben sokat streamelt, Diablo3.hu-n volt mindig hírdetve a streamje. Most a kiegre tért vissza velem együtt:)
  • Különc
    #69441
    És ő kicsoda?
  • [SiX] Boci
    #69440
    9-től Benny ismét streamel, ha valakit érdekel:
    stream
  • Sunrider924
    #69439
    Elofordulhat hogy rosszul tudom, de resze volt az F&F utani nerfhullamnak a weapon dmg % es az ias nerf, semmi koze a PTR-es lvl 60as dolgokhoz. Ha megnezted a Kripp videot, ott a Skysplitternek 3,7k a sebzese, nezd meg az uj 4/2es 1h fegyokat 2,7-k a max. A normalis dmg az ugy lesz igaz hogy a 2h fegyoknak javul meg a sebzese.
    Masik dolog, ptr-en megoltem vagy 300 goblint T1 folott, 2.03ban live is olom oket siman T3 neha T4 is, kiesik beloluk egy fel TESCO de legendas az nem.Kivancsi leszek milyen a 70es goblin....
  • SLICK
    #69438
    ja és mindegy hogy alap vagy CE
  • SLICK
    #69437
    március 31-ig kell beregsiztrálni a RoS kulcsodat
  • setuh
    #69436
    Hanyadika elott kell megvegyem a RoS-t,hogy kapjak szarnyakat meg dh-at hots-ba?
    Nem ugranek bele megint, mint 2 eve,elobb olvasnek par velemenyt itt forumon rola :D
  • SLICK
    #69435
    abban viszont egyetértek hogy a 4/2-es affix egy szar. Főleg úgy hogy a Socket alap esetben elviszi a 4 Primary stat egyikét...
  • SLICK
    #69434
    "Lenerfeltek a fegyvereken a weapon dmg %ot, nerfeltek az ias-t"

    de ezt csak lvl 60-ra... 70-en ugyanúgy lesz 7-9% attack speed is, meg normális dmg a fegyvereken.

    Ha ezt össze kéne hasonlítani a régi dolgokkal én legegyszerűbben úgy tudom megfogalmazni, hogy a jelenlegi drop kb olyan, mint ha 1.8-ban Hell fokozaton játszanál és még nem kapod meg a top itemeket és a hozzájuk tartozó Statokat, csak Infernón...
    Itt meg majd lvl70 után és Tormenten lesz kiteljesedve a játék
  • T800
    #69433
    Ennyire nem vagyok otthon a rövidítésekben,meg a diablo nyelvezetben... Akad egy szótár valahol ahol lefordíthatom ezeket? :)
  • Sunrider924
    #69432
    Lenerfeltek a fegyvereken a weapon dmg %ot, nerfeltek az ias-t, nerfeltek az 1h fegyok senzeset, kidobtak az ablakon a crushing blowt, kibodtak a 6/0-as affix rendszert es jott a 4/2, hirtelen ennyi.
  • T800
    #69431
    Miket változtattak azóta? Ez engem is érdekelne
  • Tatyla
    #69430
    ezt sem értem,például mi?
  • SLICK
    #69429
    nem vették ki... ő arra céloz hogy az azóta történt változások rosszat tettek a játéknak
  • T800
    #69428
    Hogy érted hogy nem kapjuk meg? Kivették a nephalem rift-et is?
  • Rita79
    #69427
    + like
  • tugyiti
    #69426
    Én szívesen elvállalom ,ha biztosan nem tudod tovább csinálni :) természetesen nagyon szívesen fogadok mindennemű segítséget ,megpróbálom én is helyre rakni akkor a dolgokat ahogy időm engedi majd.
  • Sunrider924
    #69425
    A jatek amit mar nem kapunk meg, de kedvcsinalonak azert meg jo.
  • TBTPumpa
    #69424
    Nem szeret ez a játék. Egyik boss sem dobott Legendary-t (Act 2-ben, sem Maghda, sem Zoltun Kull, sem Belial).

    Egy mod dobott legendaryt még az elején, de az is 52-es szintű armor volt! WTF. 52-es szintű cucc 60-as szinten. Blizzard pls
  • T800
    #69423
    Nekem is ennyi volt néhány nappal ezelőtt,ezért nem értem,hogy mi lehet a baj.
  • Különc
    #69422
    48 ms átlagosan nekem
  • T800
    #69421
    Srácok brutális a pingem már napok óta.. Pedig se nem töltök a háttérben semmit,és semmi más játéknál nincs ilyen problémám. Valaki tapasztalt még ilyesmit? Ilyen 500-1000 a latency jó esetben... :( Ha ez így marad le kell mondanom az előrendelésemet a ros iránt mivel játszhatatlan a játék így... Köszi előre is a válaszokat!

    Üdv
  • tarti19
    #69420
    Ez a bounty mód kissé egyszerűsítve.
    a másik módpedig a nephalem riftezés, ami random mapot, mobot generál. Ezt a blizznél a 15 perces loot run címkével jegyzik.
    Legalábbis, ha jól tudom ez így működött bétában.
  • foxxi
    #69419
    Meg több xp meg + random tárgy, és kb ennyi.
  • Strayhand
    #69418
    De az adventure mód az miben különbözik attól, hogy végigjátszod és ezzel unlockolod az összes WP-t? Annyi, hogy kicsit gyorsabb lesz a teleportálás ide-oda.
  • j0nNyKa
    #69417
    próbáltam bekapcsolni valamelyik nap, de szét van csúszva a felbontás miatt, és nincs mostanság időm / energiám fixálni

    ha valaki vállalja, hogy belövi, elküldöm szivesen a forrást
  • undY1ng #69416
    Adventure Mode amitől a legjobb lesz (sztem) a kieg.
  • pimpi001
    #69415
    az a skin amit utoljara csinaltal, az nagyon ott volt.
    az tuti lenne most is.
  • Alien1024
    #69414
    A Diablo erről szólt mindig is remélem ennek tudatában vetted meg.
  • pocoksari
    #69413
    na, mar egy hete megvettem a diablo3at...a kieget is megvennem csak latnam ertelmet, marmint ennek az egesznek
    van egy 60as karakterem kb.60 para szint meg melle...csak azt nem latom, hogy miert lesz jobb parszaz ora jatek utan a karakteret torment 2-rol tor 6-ra atrakni..ugyanazon a palyakon ugyanazokat olom, na szoval ertitek, en is erosebb leszek ok is, de ugyanazt csinalja a kicsi demonvadaszom
    indutottam egy varit is, de az kb. ugyanez csak pepitaban...hozzateszem tetszik a jatek, csak mintha szazadszorra csinalnam ugyanazt
  • TBTPumpa
    #69412
    Meg picit gatyába kéne rázni ezt a topikot. Banner is kéne.
    Úgy néz ki, mint valami utolsó SG-s leharcolt topik, pedig ez a Diablo 3 topikja. Ha a Blizzard meglátná, elsírná magát (amúgy nem)!