78965
  • Dodo55
    #69491
    Az európai szerverre jól tudom, hogy magyar idő szerint reggel 9-kor jön?
  • Lammer
    #69490
    Na azsiai szeron mar ROS van, kiprobaltam, de akkora lag volt, hogy nem eroltetem... fenebe holnap melo :(
  • Sunrider924
    #69489
    Magefist
  • pimpi001
    #69488
    lol.
    a goblin.
    :D
  • sz4bolcs
    #69487
    Úgy növekszik az esély, mint mikor földobálod a pénzérmét, 5x egymás után írást dobsz, és egyre nagyobb az esélye, hogy végre fejet dobjál?
  • jocika
    #69486
    Zseniális. Én is így szoktam nézni, mint a végén Tyrael, mikor elugrik a mocsok kis goblin, pedig ütöm, mint állat.
  • Fpocok
    #69485
    Zsír lett a trailer :D

  • BlazeH
    #69484
    cosplay

    A crusader lányka láttán teljesen új értelmet nyertek a karakter skilljei:

    avagy:

    punish
    fist of heavens
    provoke + steed charge
    falling sword
    és végül:
    bombardment

    (már bocs)
  • Aradebil2
    #69483
    +info, 4-6 óra után indul be kb a chance növelő, link
  • kigyi
    #69482
    Az írják éppen most küldözgetik ki a kulcsokat az előrendelőknek. Szóval megkapod nemsokára ne aggódj :)
  • tarti19
    #69481
    21-én vettem meg:P
    Remélem azért még ma ideér:P
  • warcat
    #69480
    Én meg még páran tegnap délután megkaptuk,de az enyém pár hetes preorder volt.Ha most vagy mostanában vetted,akkor biztos eltart egy darabig,jó sok fogyhatott eltart egy darabig míg utolérik.
    Jelenleg mondjuk(miután a g2a árat emelt) én megvenném simán US battle.netről 40 dollárért,gondolom még mindig működik a dolog
  • foldi6
    #69479
    Köszi szépen!!
  • Sirch
    #69478
    Act 3-ban kiteleportálsz a Bridge of Korsikkra, és ott körbejárod a fennsíkot. Lesz egy barlanglejárat, aminél kb 50% az esély, hogy a Frozen Cavernbe vezet. Ha helyette Icefall Caves van, akkor indítsd újra a játékot.
  • McHaals
    #69477
    guglival az első találat :)
  • foldi6
    #69476
    Szia Frozen Cavern-t merre találom,bocsi a láma kérdésért..köszi előre is
  • tarti19
    #69475
    Hali. Van aki a g2a-tól rendelte a kiegészítőt s kapott már kulcsot?
  • Ry0K3N
    #69474
    Az a tök vicces hogy 1 hete haverral lementünk oda ott volt, és ezen röhögtünk mert mindkettőnkneket megizzasztatta ez az item mire meglett.
    Az RNG csak szimplán kicseszett veled.
  • Sirch
    #69473
    Kösz a részletes infót.
  • mkfdd
    #69472
    Hivatalos fórumon mások is panaszkodtak arra a dropra úgyhogy valszeg bugos lehet a drop de gondolom blizznél per pill alacsony prioritást élveznek az ilyen dolgok és jelenleg a zökkenőmentes startra koncentrálnak. Aztán pár héten belül jöhetnek ilyenekre a hotfixek.
  • Sirch
    #69471
    Ha már kulcsok, és quest itemek...
    Friss Diabló-s vagyok, alig két hete vágtam bele a játékba, és gondoltam, kifarmolom magamnak a kötelező quest cuccokat a Hellfire ringhez meg Whimsyshrine-hoz a hétvégén. Az egészet letudtam pár óra alatt, leszámítva egy itemet.
    Eddig 37 órát kizárólag abba toltam bele, hogy lefutok Frozen Cavernbe Chitara után, de valamivel több mint 300 körből alig egy tucatnyi alkalommal spawnolt csak, és akkor se dobta a holmit. Ezidő alatt léptem 45 paragorn szintet, kiesett 29 Legendary item, és 5 zöld set item.
    Jó lenne tudnom, mekkora a questitem dropjának az esélye, mert ha kisebb, mint mondjuk egy trombózisé, akkor tudom, hogy a Blizzard arra játszik, hogy előbb dögöljek meg, minthogy pónikat simogathassak.
  • Zenszkij
    #69470
    és azt is olvastam, hogyha egy plan kiesett akkor mégegyszer már nem fog
  • Strayhand
    #69469
    Itt egyébként azt is írja, hogy a planek nem számítanak bele, nem resetelik a timert.
  • Strayhand
    #69468
    Itt egy link,bár már kicsit régi.

    http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/11307900907?page=15#293

    Garantált legendary-ról nem volt szó, csak arról, hogy ha már egy jó ideje nem esik legendary, akkor elkezdi a játék kicsit növelni az esélyedet. Gyakorlatilag ez a smart loot rendszer része. Most hogy ezt 2 óra után csinálja-e, az jó kérdés, a linken a 2 órát nem erre írja, hanem arra, hogy anno amikor monitorozták, átlag 2 óránként esett az embereknek legendary a bétában, gondolom ebből vonták le a következtetést, hogy akkor valószínűleg ilyesmire állította be a Blizzard ezt a timert.
  • TBTPumpa
    #69467
    "Embodiment of the Marauder"

    Ez de baromi jó szett! Jól néz ki és a statjai is jók. Na de pont ez lesz az, ami sosem fog nálam kiesni egyik mob/boss-ból. AH meg ugye nincs.

    Akkor maradnak a Rare göncök, ha már a Legendary és zöld cuccokkal szűkölködik a játék.
  • mkfdd
    #69466
    Mikor kijött a 2.01 beparáztam hogy teljesen használhatatlanná válik majd a dh magasabb nehézségeken, és erősen elgondolkotam hogy váltok monkra vagy wizardra inkább. Persze azóta a cluster arrow buildek bizonyították hogy nem olyan rossz a dh, csak build diverzivitás a nullához konvergál révén hogy eléggé limitáltak a használható skilljei főleg a pocsék resource management miatt és a szar defenzív bónusz dexből sem segít túlzottan.

    Aztán elkezdtem theorycraftolgatni hogy mi lesz 70en és az az érzésem hogy dh lesz az egyik leghatékonyabb szóló class már megint ha vki össze tudja rakni a megfelelő geart.

    Egy ilyen geart raktam össze képzeletben:

    build

    Embodiment of the Marauder setből a fejes, vállas, gatya, cipő. A 6os set bónusz állítólag szar, így jobban megéri pusztán a 4es bónuszra koncentrálni.

    Chestnek The Cloak of the Garwulf így lenne összesen 8 pet amiknek a zöme bétás tapasztalatok alapján elég jól tud tankolni, kezesnek meg a Tasker and Theo. Kár is magyarázni hogy miért. A 8 pet kitolná a sheet dps 1120%-1200%át.

    Tegeznek a Bombadiers Rucksack mert így a passzívval együtt az összesen 5 sentryt jelent. A spitfire turret a ballistics rúnával 340%ot sebez, tasker and theoval meg 476%-510%ot. Az 5 sentry így összesen 2380%-2550% damage.

    A petek és sentry kegyedül sebeznek 3500-3750% damaget. Az a sheet dps ~36szzorosa. Ahogy bétát néztem jól gearelt karakterek olyan 1milla dps körüli értékkel rohangáltak. Ez így összesen úgy 36milla effektív dps, és ehhez még hozzájönnek az egyéb bónuszok mint elemental dmg, +skill dmg, SoJ stb.

    Emellett marad 4 aktív és 2 passzív slot szabadon. Nyilván a 4 aktívból érdemes egyet hatred generátorra használni, amire megintcsak van egy OP item a Kridershot személyében. 3 aktív és 2 passzív slot mehet defenzívnek, miközben a dh-val csak arra kell konncentrálni hogy ne haljon be miközben a petek és sentryk elvégzik a melót. Az igaz hogy ez a dps a 3 farkast kivéve mind single target dmg de még így is bitang sok és az az egy biztos, hogyha nem fogják szétnerfelni ezeket az itemeket, hogy a dh képes lesz elég dps-t kitolni ahhoz hogy akár t6on überbossozzon, és a nehézség beállítása inkább a thoughness mint a dps függvénye lesz.

    Ti milyen geart theorycraftoltatok össze a leendő maineteknek? :)
  • Aradebil2
    #69465
    ez a 2 óránként garantál reg akkora kamu,még mindig senki sem tudott linkelni egy kéket se,ami ezt állítja. hivatalosan ezt lehet tudni
  • Tatyla
    #69464
    Akkor nem sok értelme lenne a kiegnek...
  • Prof William
    #69463
    Kár pedig volt valami halvány tervem arra, hogy ha esetleg az alapjátékba is bekerül akkor végigviszem vele az eredeti sztorit mielőtt megveszem a kieget.
  • ktm99
    #69462
    De igen. Crusaderrel csak kieggel, release utan(ma ejfel) lehet tolni.
  • Prof William
    #69461
    De ha csak az alapjáték van meg akkor is csak akkor lehet választani ha megvettük kiegészítőt nem?
  • VanDaal
    #69460
    Köszi!
    Azóta már esett végül egy kétkezes barna, ami kerek 50%-kal csökkentené a sebzésemet, szóval megérte várni
    Az a vicces, hogy amikor barátnőm játszik néha kicsit a saját karakterével, neki szinte mindig esik valami már negyed óra után :D

    ktm99:
    Lehet, hogy nem garantált... én csak itt hallottam róla nemrég, és így sikerült megfogalmazni, de azért szerencsére ki lehetett venni belőle, hogy mire gondolok :)
  • Zenszkij
    #69459
    Dehogy dobja 100%-ra 2 óra után :D. Nekem volt, hogy 4-5 óra is eltelt legendary drop nélkül pár napja. Csak az esély növekszik, hogy eshet.
  • ktm99
    #69458
    Garantált leg 2 óránként? Ez nekem új. Van egy timer(nem tudom, hogy a 2 óra blue postból jön-e vagy urban legend) ami ha egy ideig nem esik leg, akkor utána elkezdi növelni az esélyt, de, hogy kapásból feldobná neked 100% azt nem hinném. Egyébként szezrintem a kulcsok nem számítnanak bele.
  • Axan
    #69457
    Úgy tudom, hogy beleszámít, Viszont volt már példa rá, h 3 óra játék után nem esett leg, aztán 10perc után rögtön 2.
  • VanDaal
    #69456
    Nem tudjátok véletlenül, a keywardenek által dobott kulcs is "sima" legendarynak számít a 2 óránkénti garantált leg drop szempontjából?
    Mert már igencsak közel járok a 2 óra játékhoz, de semmi nem esett még torment 2-n, kulcs viszont már 3 is.
  • faber
    #69455
    Én is kihagytam 1,5 évet (elvittem egy karit hatvanra, aztán goldos AHval eléég unalmas lett) most tettem fel újra meg vettem meg RoS-t :)
  • Axan
    #69454
    Igen, csak akkor lehet majd.
  • Rita79
    #69453
    Crusadert majd csak a RoS megjelenésekor lehet választani?
  • Lammer
    #69452
    Nah, jelentem keszulok HARDCORE Crusader szintezesre :)

    Remenyeim szerint az avg damot majd megprobalom egy koverebb CD-re atmakolni, oszt jo is lesz, paragonbol ugy is max AR-t szoktam tenni a kariknak :)