78965
  • RatBaG #69612
    Iceakostól rendelt innen valaki? (livekodok.com)
  • Endrosz
    #69611
    ...long story short, van egy fölös RoS kulcsom, amit Go2Arenán vettem. Ár: 9000 pénz. Alkudni lehet, de csakis előreutalás után küldöm. [email protected]

    (Nem a fiókomat árulom, ami gondolom valami szabályzatba ütközik itt is, ez egy szabadon felhasználható kieg kulcs)
  • kigyi
    #69610
    HC-ben az onnan ki nem jutsz kategória? :D :D
  • Különc
    #69609
    Ez tök jó ötlet, bár nem tudom hardcoreban hogy lesz megoldva
  • kigyi
    #69608
    Én inkább dinamikus haladást erőltetném a master néha sok. Több Xp-t tudsz farmolni, ha haladsz folyamatosan mondjuk expert-en.
  • Különc
    #69607
    Nem tudni még mi okozza, valakinél előjön, valakinél nem

    Pumpa: nekem is ez lenne a felállás, ha hoznák már
  • TBTPumpa
    #69606
    Párosan szép az élet:
  • Dodo55
    #69605
    Ez csak HC-n van? Mert nekem SC-n semmi gond nem volt vele.
  • Különc
    #69604
    Twitch.tv-n jelenleg a legtöbbet nézett játék a Diablo III: RoS, ilyen is régen volt

    Life on hit, Life on fury spent, toughness stack szarásig, gemeknek diamondokat az all res miatt skilleknek:

    Frenzy - Sidearm
    Whirlwind - Blood Funnel
    Furious Charge - Merciless Assault
    Overpower - Momentum
    Battle Rage - Bloodshed
    WotB - Slaughter

    Ezt fogom most tesztelni, hogy mennyire jó, látva a RoSban a boss mechanikákat, talán overpower helyére berakom a Leapet, főleg HC-ban, mert kell a mobilitás, jobban mint régen
  • Maak
    #69603
    Masteren megyek soloban, kicsit lassu mert csak allok a tomegben es varom hogy elkopjanak elolem. Tormenten mar elhasaltam.

    Kulonc : akkor mire epitened most? Van valami hasonlo tankos builded esetleg? (Nem nincs kedvem probalgatni, illetve idom nincs, este tudok 1 max 2 orat haladni es azt nem tesztelessel toltenem )
  • Különc
    #69602
    Az én guideom az inferno nerf óta nem rentábilis, hagyd figyelmen kívül

    "I just died to Malthael at lvl 68 on a DH in HC.
    1.8mil toughness and 150k dps.
    On hard...."

    Reddit komment, ehehehehehe

    Malthael már kapott is egy becenevet, "Kerrigan"
  • kigyi
    #69601
    Azért éri meg, mert normalon általában egy vicc a nehézség. Hard-on is haladsz úgy mint, ha semmi sem történt volna, de egy-egy mákolás (jó item behúzása) után Expert is könnyű :) És ugye, ha már így is úgy is könnyű akkor miért ne jöjjön több xp :D
  • Ry0K3N
    #69600
    Vagy inkább diablónak nem volt ezeknek meg véletlen volt alacsonyabb fokon?
  • kigyi
    #69599
    Írd folyamatosan, ha nem jó max raksz kötőjelet közé gyorsan :)
  • Maak
    #69598
    Udv! Feltettem a napokban ujra a jatekot, folytattam a barbaromat ahol anno abbamaradt. Kieget meg nem veszem egyenlore, mert csalodtam a jatekban, ezert is nem jatszottam mar vagy egy eve vele. Anno volt egy Kulonc fele barbar build, eletkepes az meg? (Egyenlore haladok vele, bar meg csak 53 vagyok es nem tokeletes a cucc amit osszekukaztam.)Ja es ez a szintallitas is uj, regen ugy volt hogy a szint adott volt nem? 4x told vegig egyre nehezebben...most meg lehet allitani normaltol---> tormentig vagy mi volt az utolso. Ezt most erzesre, vagy gearfuggo, vagy lvl60-ig ne cseszegessem? Csak mert olvastam, hogy normalon ugye 100% hardon dupla a hp de csak 75%-al tobb az xp...most akkor ez miert eri meg?

    Ja meg latom vannak clantagek...nekem ez is uj, van valami elonye? Vannak talan nagy pvp csatak?
  • Különc
    #69597
    Az oké, csak gondoltam utánajárok, nem akarok meglepetést ^^
  • Gabor032
    #69596
    Sziasztok
    Nem tudjátok mikor beütöm a gamekódot kell kötőjel vagy nem?
  • kigyi
    #69595
    Jó, de a jelenlegi helyzetben Hard és Expert fokozaton egy friss karakter is halad mint, kés a vajban :)
  • Különc
    #69594
    In addition, the enrage timers for the following Bosses will only be enabled in Torment I and above:

    The Butcher
    Zoltun Kulle
    Belial
    Ghom
    Siegebreaker
    Rakanoth

    Ezt úgy kell érzelmezni, hogy Diablon például van enrage timer Hard és Expert fokozaton is?
  • kigyi
    #69593
    Könnyíti a szintezést kiskarival ráadásul universal mindegyikhez használható :)
  • Laza
    #69592
    Több mint vicces :)
  • Különc
    #69591
    Dat lvl requirement
  • Kazagor
    #69590
    Ha lenne valakinek felesleges Hearthstone paklikódja, azt szivesen elfogadnám privátban.

    Köszi.
  • Rita79
    #69589
    A sorrendben felcserélték az imperialt a marquiseval. az imperial erősebb.
  • Sheltem
    #69588
    Köszi szépen :) az komoly...Star a legmagasabb szintű drágakövem eddig van még hova kalapálgatni őket :)
  • SLICK
    #69587
    Gemek
  • Sheltem
    #69586
    A drágakövek is kaptak új szinteket? Ha igen mennyit?
  • Különc
    #69585


    lol (nem az enyém)
  • Strayhand
    #69584
    Igen, a karakter kiválasztása az első, utána állogatod hozzá az Options-ben a dolgokat.
  • Ry0K3N
    #69583
    Csak 21-esig tudtam elvinni hajnali 4 kor sajna reggel meló volt de eddig tetszik, pofás. A kalapácspörgetős skill nagyon durva. 3. nehézségi fokra raktam fel 12. szint környékén de így is darál. 153 kill lett cursed chestnél
  • Ry0K3N
    #69582
    imgur.... -.-
  • Ry0K3N
    #69581
    :D
    Hát most megúsztuk, egyenlőre. Na de várjuk még ki a hétvégét.
  • jocika
    #69580
    Aki játszik már és crusader-rel, az írna pár sort, hogy milyen? Mondjuk azon kívül, hogy jó.
  • Frank99
    #69579
    tegnap öltem meg Diablot -torment 1- reset utan dupla leget dobott....

    viszont előtte egyik boss sem dobott leget.
  • kigyi
    #69578
    na én nem bírom tovább munkahely ide vagy oda én most hazamegyek és 20 percet legalább játszok :D :D
  • pimpi001
    #69577
    "várom"
    már irni se tudok
  • kigyi
    #69576
    A restet ugye csak adott karakterre vonatkozik, ha jól sejtem?
    Tehát nekem csak félig mániám a végigjátszás így egyik karakterrel játszhatok bármit a másikkal meg néha folytatom a végigjátszást.
  • pimpi001
    #69575
    en is futart varol.
  • Különc
    #69574
    Bug, decemberi béta óta jelen van és még nem sikerült javítani úgy tűnik
  • Strayhand
    #69573
    Ezt amúgy azért írtad, mert bug, vagy ez így normális?