78965
  • Strayhand
    #69572
    Csak Diablonál van fix legendary ha reseteled. Csak akkor érdemes resetleni, ha az a mániád, hogy elejétől a végéig akarod szépen sorban tolni. A questekért jár egy-egy jutalom cucc (ami lehet kék, sárga, gondolom legendary is, de kb. olyan eséllyel, mint amivel bárhonnan is eshet), ezeket nem kapod meg, ha nem resetelsz, ennyi. Szóval néhány plusz dropot jelent a reset, plusz egy garantált legendary-t Diablótól.
  • DORSANAX
    #69571
    *válaszodat...
  • DORSANAX
    #69570
    Értem, köszi a választ...
  • Különc
    #69569
    Miért ne tudnád, simán tudod. Eddig ugye úgy volt, hogy végigvitted a gamet, indíthattál újat valamelyik questnél, bármelyiknél és onnan játszhattál. Most tudod ezt resetelni, és teljesen újból mehetsz, mintha új karakter lenne, cinematicokkal és NPC beszélgetésekkel és a szintednek megfelelően fix legendary droppokkal a főbossokból. Ez nincs, ha valamelyik questnél indítod (elkerülve ezzel a bossfarmolást)

    Ugyanaz mint az adventure mód, csak ott nincs duma, átvezető videók csak gyakás
  • DORSANAX
    #69568
    Jelenleg egy órán belül kapom meg a kieget, most akkor, ha resetelem majd a cuccot, a HC 60+ karaktereimet nem tudnám a továbbiakban használni?

    Biztos hülye kérdés, de ez így működne?
  • jocika
    #69567
    Ok, köszönöm.
  • Különc
    #69566
    Kitolod a kampány módot, reseteled és újból mehetsz elejétől a végéig, ez a bossok dropjaira van leginkább hatással, ha mindent elölről újrakezdesz
  • jocika
    #69565
    Igen, arra gondoltam csak lemaradt az "új" szócska. Viszont akkor ez a "reset game" a játék beállításokban mire szolgál?
  • Különc
    #69564
    Azzal játszol amivel akarsz, (még) nincs ladder

    jocika: ha a crusaderre gondolsz, akkor az is ACT Iről indul
  • jocika
    #69563
    Az karakterhez resetelni kell a játékot? Láma kérdés?
  • BaLeeX
    #69562
    Lehet furcsa kérdés, de most a kiegészítőnél új karival indulsz vagy folytathatod azzal amivel eddig játszottál a kiegészítő előtt?
  • Forrest Tomee
    #69561
    Ilyennel találkozott valaki:
    A barbárral simán beadta az ACT V. kezdést, de mikor a wizzardal akartam kezdeni nincs választás a küldiknél, csak az elejéről kezdhetem, olyan mintha nem is csináltam volna vele még semmit, holott 60as és öltem vele diablót. Szóval hallott ilyen hibáról valaki?
  • VanDaal
    #69560
    De soká lesz még este... "vén" fejemre már rosszabb vagyok, mint egy kisgyerek karácsony előtt :D
  • Sunrider924
    #69559
    Haver es en is oltuk 70en es dupla drop volt mindkettonknekkulon jatekban, experten. Reci es fegyo.
  • Különc
    #69558
    Na kutakodtam egy kicsit redditen, íme néhány info a játékról:

    - Launch smooth volt, nem volt fennakadás, habár hajnali 4 körül, a Peak környékén azért megpusztultak egy kis időre a szerverek
    - Mob density kezd alakulni, nem kell másodpercekig egyedül bolyongani, vannak szörnyek rendesen
    - Nagyon sok event van Act V-ben, viszonylag nagy a terület, ahogy alant is írták, egy bő Act II szint
    - Lesznek ladderek, ladder only legendaryk, pár hónap múlva az első nagy patchben
    - Malthael fighthoz sok "egér WASD" skill kell, Belial és Ghom keveréke jutott szembe róla
    - Elméletileg érdemes meglépni a 70at, mielőtt megölöd Malthaelt, mert akkor lvl 60-as lesz a fix legendary, de ez nem 100% confirmed
  • Különc
    #69557
    PoE jutott eszembe először, na meg az hogy "lol"

    Hardcore játékosoknak fontos, de spoileres!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Adria jelenleg megölhetetlen, illetve miután egyszer megölted újra fel kel, targetolni nem lehet, elmenekülni nem lehet.


    Picsába, addig szarakodtam ezzel, hogy kifutottam az időből
  • MaRee
    #69555
    Van olyan opció a játékban, hogy a friendjeimnek offline legyek? Év elején olvastam, hogy jön egy ilyen, de nem találom.
  • Sunrider924
    #69554
    Korulbelul mint a regi act2. Nincs baj a hosszaval, voltak helyszinek ahol mar belefaradtam boklaszni minden szegletert.
  • botyika
    #69553
    milyen hosszú az új act? :)
  • Frank99
    #69552
    megjött 0 óra 6 perckor, hibátlan EU kulcs.
  • Zenszkij
    #69551
    Csak jöjjön el a 4 óra, robbanok haza tolni :D.
  • yesname #69550
    "Blizzard Entertaiment's Josh Mosqueira has just confirmed seasons, ladders and leaderboards during the live launch of event of Diablo III: Reaper of Souls."

    Végre. :)
  • Daell Drow
    #69549
    jojjon mar a futar!!!!!!!
  • Carlos
    #69548
    Jóféle cucc ez!!!
  • Dodo55
    #69547
    Kerek 7 órányi játék után már fáradt vagyok összefoglalni
  • Sheltem
    #69546
    Mi ez a lazsálás emberek?

    Mondom felkelek és már az első beszámolókat olvasom a kiegészítőről, tessék szépen elmondani az első benyomásokat
  • ktm99
    #69545
    Mar rakerestem, meg kell talalni storyban az npc-t, utana elerheto.
  • ktm99
    #69544
    Enchantolni majd csak adventure modban lehet?
  • Dodo55
    #69543
    Meg ha már itt tartunk, tud valaki invelni a guildbe? :)

    Dodo#1748
  • sz4bolcs
    #69542
    mi a cím?
  • Rita79
    #69541
    Jó, de akkor az is marad. :)
  • böröczk
    #69540
    Lehetséges
  • who am I 7
    #69539
    Megy :D
  • who am I 7
    #69538
    Szerintem ígyis mindenki nyugodt volt..
  • tugyiti
    #69537
    LAunch party a TS-en ,várunk mindenkit )::: DDD
  • Rita79
    #69536
    nem kell elnézést kérned, csak simán ne légy paraszt, azt akkor mindenki nyugodt lesz. ;)
  • tugyiti
    #69535
    NA jó estét mindenkinek ,mindenki felkészült ? ^^ Valaki esetleg nem olvasgatott ázsiai fórumot ,hogy volt e valami gond launchkor vagy valami hiba jelentkezett e ?
  • Kraszi77
    #69534
    Miből gondolod, hogy eu-ban jobb lesz a helyzet? :)
  • mkfdd
    #69533
    Ázisai szervert kipróbáltam én is. 10 perc volt bejutni Leah-hoz aztán crashelt a játék :)
  • MaRee
    #69532
    Van valami jó oldal ahol buildeket lehet nézegetni?