78965
  • TBTPumpa
    #69652
    Aki még szeretne Collector's Edition-t venni jó áron!

    A legtöbb helyen már elfogyott/22-23 000 Ft-ért adják.
  • TBTPumpa
    #69651
    Igen, a Jay Wilson érában 2 kiegészítőről volt szó, de azóta már más vette át a stafétabotot.
    Amúgy meg hamarosan jön a Ladder rendszer!
  • Strayhand
    #69650
    Hát... most nyírtam ki Diablót reset után és nem dobott legendary-t.:)
  • mkfdd
    #69649
    Az outro szerintem pont hogy felvezetés a köv kieg témájához, és a szituációt elnézve sztem végre pvp központú kiegben gondolkodnak.
  • skinnyman
    #69648
    Ez komoly? Ezt valaki meg tudja erositeni? Mert nagyon sokaig 2 kiegeszitorol volt szo tudtommal...
  • TBTPumpa
    #69647
    Én valahol azt olvastam, hogy:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Minden kérdés megválaszolásra kerül és minden szálat elvarranak benne, amit az Outro videó is megerősít. Szóval nem valószínű, hogy lesz második kiegészítő.
  • faber
    #69646
    Lehet. Nem vitatom. Aki nagyon raer....En mondjuk mar igy is orulok hogy munka mellett egy, maximum 2 karaktert van idom felhuzni :D A tobbi meg abszolute nem mozgat, WoWot rahagytam, SC sosem erdekel,t a csontkutya meg nem er 10 fontot nekem :D
    De persze mind masra vagyunk :)
  • skinnyman
    #69645
    beleolvastam, persze no comment a dolog ha igy van es tenyleg jatek bug miatt halnak a hc-k, de akkor mar nem birom ki, hogy megkerdezzem:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Adria? wtf? Malthael mellett meg o is boss? Ez durva, azt hittem ot a masodik kiegre tartogatjak. Ha ez tenyleg igy van, nagyobb lelkesedesem lett a kieg utan...
  • mkfdd
    #69644
    A doboz amolyan relikvia/szobadísz stb. Én is szeretem a dobozos verziókat (megér +1-2 ezrest), elő is rendeltem egyet de az árkülönbözet miatt bratyó mondta hogy ne szórakozzak és inkább megvette nekem a giftes trükkel a deluxeot. Nem tiltakoztam, mert azért vanity itemek ide vagy oda +3 karakter slot azért mégiscsak +3 karakter slot. Lehet másoknak haszontalan, de vannak olyanok akik szeretnek minden classból felhúzni egyet sc-n és hc-n is, és a 3 plusz slot jól jön low lvl legendaryk farmolásához, tartalék hc karikhoz, vagy csak simán raktárnak. Ha nem lett volna a kijátszható árkülönbözet, én is dobozosnál maradtam volna.
  • faber
    #69643
    Odahaza nem lehet Battle.neten elorendelni, hogy mindenki dobozosan veszi? (Mondjuk a delux verziot megertem...mar akinek megeri a felar....azt a reszet nem ertem...:D ) En csak gondoltam egyet vasarnap es Battle.neten megvettem PayPallal....5 perc mulva szarnyakkal rohangaltam, Zoltun Kulle meg is dicserte :D
  • Dodo55
    #69642
    Ez mennyire igaz amúgy :D
  • HunnernesKonge
    #69641
    Mivel egy bnet acc-ról fogsz játszani, ezért igen. Gondolom egy remek bnetacc db-ben vezeti a blizzard ki mikor aktiválta a kulcsokat a különböző játékaihoz, attól függően adják a bonusz tartalmat. Pl, digitális verziónál HS kártyapaklihoz se volt kód, csak egyszerűen beléptél, és jött egy popus msg, hogy RoSért itt a paklid. köszi hogy megvetted.
  • böröczk
    #69640
    Igen, úgy mint a HS-ben a kártyapakli.
  • böröczk
    #69639
    Ó, köszi :D Tapasztalatlan vagyok ilyen téren.

    Ez a szárny eléggé elvesztette az egyediségét, minden játékban azzal égetik a szemem, úgyhogy eldöntöttem, hogy inkább most egyedül cammogok egy crusaderrel, act V pedig estére marad, mire befut mindenki. ^^
  • Különc
    #69638
    Valla the demon hunter Heroes of the Stormban automatikusan aktiválódik majd? Nem találtam kódot hozzá a dobozban
  • Fripi
    #69637
    Most a RoS-ról volt szó, más termékkel már szinte mindenki megégette magát velük.

    Lásd a mostani kinguin rendelőket, ők sem fognak egy ideig ott vásárolni semmit mivel elég nagybukta volt most a RoS kulcsok kiküldésével. Azaz nagyon kevés ember kapott kulcsot pedig igencsak biztosra ígérték az éjféli kezdést.
  • cleric
    #69636
    Az a párnája, mindenki az ágyán fényképezi :)
  • Különc
    #69635
    Nem 8) Abba éjszakánként én csomagolom magam
  • cleric
    #69634
    Ja, megszívtam a quest resettel, reseteltem az sc dh-mmal, amikor még skeleton kinget lehetett farmolni a garantált legóért (ráadásul mire eljutottam odáig, pont nerfelték :)
    Viszont csak act2 felénél jártam, nem volt meg a Diablo kill és nem tudtam menni act5-re :/
    Még jó, hogy Since kolléga átsegített :)
  • böröczk
    #69633
    Neked még virágos zacsiba is csomagolták? :D
  • Kazagor
    #69632
    A players.hu a legolcsóbb, viszont sajnos a legmegbízhatatlanabb társaság.
    Eddig 3x próbáltam náluk rendelni, mivel náluk volt a termék a legolcsóbb, abbol a 3-ból 2x 1-2 hetes késéssel kaptam meg, 1x pedig 2 hetes csúszás után azt mondták, hogy nem tudják teljesiteni, de a pénzt visszautalják, amire szintén heteket kellett válnom, hogy visszakapjam.

    Személy szerint inkább legyen drágább, de megbízható a forrás, ami sajnos rájuk nem mondható el.
  • cleric
    #69631
    Nem tudom, mert 5+5 60-as karakterem van, én nem szinteztem a patch óta. Elvileg elég egyszer végigvinned az alap sztorit a 60-hoz, ha emelt szinten játszol :)
  • kigyi
    #69630
    Bal alsó sarok boríték rákatt, ha megjelenik és benne lesz a szárnyad :D Legalábbis nekem 5 napja így volt benne.
  • Strayhand
    #69629
    Én normálon kezdtem (gondoltam mégiscsak új karakter), act1 felénél hard, act2 felénél expert, act3 elejefelé master, így nagyjából Diablóra lettem lvl60, act4-ben a végénél visszaléptem pár questet mert még kellett egy kis xp hogy meglegyen a 60 Diablóra. Így egy végigjátszásból volt meg a 60.
  • natalyel
    #69628
    Nemsokára vége a melónak... az asszony meg már javában tolja a kieget... Ehh :))
  • BaLeeX
    #69627
    Én tőlük rendeltem, bár kértem kiszállítást szóval gondolom dobozos példány lesz mivel nem láttam más lehetőséget.

    Tegnap 15:03 adtam le a megrendelést, még feldolgozás alatt szerepel mellette. Mondjuk nem annyira sürgős nekem de azért örülnék ha a héten megjönne...
  • Prof William
    #69626
    Én az egész játékban a 35-ik szintig jutottam el mire levertem Diablot.
    Ez a 60 körüli szint hard+expertben lesz meg addigra?
  • Strayhand
    #69625
    Tényleg, adventure mód, bounty meg a riftek max szinten elérhetőek, vagy akár ott is lehet szintezni (melóból kérdezem, különben megnézném:))?
  • Fripi
    #69624
    Players.hu tegnap gyönyörűen teljesített. Aki 15:00 óra előtt rendelt (ahogy mi is) mindenki megkapta legkésőbb éjfél körül a kulcsot, probléma nélkül. Olyan szerencsés is volt, aki már kora délután megkapta.

    Bárcsak minden terméknél így csinálnák,viszont ma már 500 forintot emeltek a RoS árán, de úgy tudom még így is ők a legolcsóbbak.

  • BaLeeX
    #69623
    Ki is van írva, hogy nem elérhető.
  • cleric
    #69622
    Én is kipróbáltam még délelőtt, mentem egy kört, de elég nehéz volt leállni :)
    Nagyon hangulatos az act5, új szörnyek, új történetek, megint lehet mindenkivel beszélni a küldetések után. Nagy területek, több kisajtón le lehet menni jókora helyekre.
    A drop elég jó, 63-as vagyok, de szinte kezdettől potyognak a marquise/imperial gemek, több upgrade is esett, jönnek az 1600+-os (sárga) hand crossbow-k lyukkal :) Kaptam 2 legót is, egy ratyi amulet, meg egy jóféle 1h kard.
    Ez a sokféle craft alapanyag még fura.
    Nem volt bug, error, lad, dc, grat blizz, nem gondoltam volna :)
  • Különc
    #69621
    Megjött
  • RatBaG #69620
    ja, ezért is merészeltem nála vásárolni, de persze hogy ilyenkor nem megy simán a biznic.
    kísért a players.hu átka, állítólag kb 60%-nak érkezett kulcs, én meg leshetem azóta is a mail fiókomat... tipikus.
  • WhiteStar
    #69619
    beregisztráltam (add game key), már játszottam is vele :3

    act V elég jól kezdődik. itemként lesz vagy hogy? elképzelni sem tudom... :DD
  • kigyi
    #69618
    Jó neked én is ennyit játszottam, de semmi sem esett ettől függetlenül ráér este majd esni a jó cucc :) 40 perc és szabadulok munkahelyről aztán go kockulni :)
  • Frank99
    #69617
    ebédkor játszottam 15 percet, az első edény, amit szétütöttem, dobott egy leg gatyát, ami jobb mindenben 4-5%-al, mint amit eddig hordtam...

    :-)))
  • Kazagor
    #69616
    Én sokszor rendeltem tőle, mindig, minden kódot azonnal megküldött, amint megkapta a pénzt. Nagyon megbízható, és gyors.
  • kigyi
    #69615
    Automata a rendszer majd megkapod csak regisztráld be a kulcsot.
  • WhiteStar
    #69614
    a szárnyat (és majd a demon huntert) hogyan tudom unlockolni? most hozta a futár a játékot.
  • kigyi
    #69613
    Ő megbízható és azonnal szállított mindent amit eddig rendeltem tőle! Percek kérdése volt csak a kód megérkezése általában szemben az OTP-ben befizettem a pénzt és néhány perc múlva nálam landolt a kulcs.