78965
  • Strayhand
    #69693
    Athene jópofa dolgokat csinál, és ha úgy nézzük, tény, hogy ez is valami, amit ő csinált meg elsőként. Ő az első 60-as akinek három 70-es kinyírta Malthaelt...:) Miután rájött, hogy nem fogja tudni megölni, nem azt mondta, hogy hát sorry srácok, ez most nem jött össze, hanem a rá jellemző módon gyakorlatilag betrollkodta a bosst és persze azokat akik nem bírják őt. Mert ő nem sokmindent csinált azon kívül, hogy összerántotta a csapatot, szaladgált a platform szélén, néha megsorozta a bosst, aminek a fele mellément, mert az addigra elteleportált, aztán meghalt párszor, és a földről nézte ahogy a 70-esek folytatják, aztán az egyik a végét leszólózza... Ettől még nem lesz rossz játékos, de azért annyira nem nagy szám magasabb szintűekkel megöletni valamit. Ebben nem a teljesítmény volt nagy szám, hanem a trollkodás ahogy kivágta magát belőle, volt jópofa.
  • Carlos
    #69692
    Egyetértek, a T3-T4-et farmoló wizardom T1-et is alig birta a második felétől le is kellett vennem...
    Szégyen és vicces, de a Főellenséggel még HARD-on sem bírtam...
  • Frank99
    #69691
    thx
  • Carlos
    #69690
    Utóbbi.
    Nekem tetszik, jó móka!
  • Frank99
    #69689
    aki már végig ért, az mesélje el, milyen az adventure mód?

    Az elejétől kezdjük, vagy tudunk actot, guestet választani?
  • Strayhand
    #69687
    Hát akkor fogalmam sincs, mivel mögötted járok.:) De meglepődnék, ha nem lenne értelme adventure-özni gearért, elvégre pont az lenne a lényege, hogy ha már végigtoltad a sztorit akkor szabadabban játszhass.
  • VanDaal
    #69686
    Amit le akartam írni, úgy tűnik, páran már leírták előttem:
    A játék baromi nehéz :D

    Nem panaszkodás, örülök neki, mert végre van egy kis kihívás, de kicsit meglepett, mennyire fel kell kötni a gatyát :D
    A korábban keménynek hitt barbárommal csomó ideig kell gyapálni még a fehér trash mobokat is...

    Először úgy voltam vele, hogy feldobom valami nagyobb nehézségre a játékot, hogy ki ne végezzem túl hamar act V-öt, meg tuti meglegyek 70-es szintű Maltaelig... aha, meg ahogy Móricka elképzeli :D
    Torment 1-en szinte vért izzadok, és már azt is fontolgatom, hogy ennél is lejjebb vegyem, mert többször menekülök valami elől, mint amennyit effektíve harcolok :D
    Pedig a kezdeti kb 45k life és 6-700k toughness helyett már 230k life-nál és 3,3 millió toughnessnél járok (persze a sebzésem kárára), 800+ all resisttel, de így is párszor meghaltam már :)

    Szegény templaromról meg aztán ne is beszéljünk... :)
  • HunnernesKonge
    #69685
    !!!Társadalmi célú tarhálás!!!

    Ha van olyan aki dobozos verziót vett, és nem játszik Hearthstone-al és nem is tervezi, annak megköszönném, ha a pakli kulcsot pm-ben elküldené nekem.

    Előre is köszönöm!

    !!!Társadalmi tarhálás vége!!!
  • Since
    #69684
    Igen jogos :)
  • Dodo55
    #69683
    "Deathnél"

    Biztos nagyon megtisztelő számára, hogy így szólítod, de a közérthetőség kedvéért maradjunk inkább a Malthael névnél :D
  • Prof William
    #69682
    Leah fog még valahogy szerepelni játékban? Csak mert anno még a D3-ban a drágakő árus jó pár alkalommal elhintette, hogy "Leah lelke túl erős ahhoz hogy csak úgy simán eltűnjön/abszorválódjon."

    Szóval lesz még valami szerepe? Persze csakis spoilerben kérem a választ.
  • Since
    #69681
    Végigvittem act5-öt, igaz Masteren, egyedül Deathnél vettem lejebb. Érdemes az adventure móddal szórakozni ha gearelődni szeretnék vagy felejtős?
  • kigyi
    #69680
    Nincs már garantált Diablo Leg :D A ROS-al változtak a szabályok mindig az aktuális utolsó BOSS-nál van garantált leg reset után tehát most a kieg végén.
  • Frank99
    #69679
    hát, tegnap este Uzrael előtt vissza kellett vennem a Torment 1-et. A barbim most már kevés volt.... 66-os vagyok, paragon 69, és ha véletlenül beszorítanak, agyonvernek.... előtte ilyen csak akkor volt, ha elbambultam :)
  • Strayhand
    #69678
    Hol jársz? Mert én még csak 63 vagyok Act5 elején, de ezzel a builddel T1 elég laza volt RoS előtt, akkor még kevesebb is volt a sebzésem, de gyors volt T1 (mondjuk kinek mi a gyors, ha neked kevés 250K akkor nem tudom, milyen tempót szeretnél:) meg ez ugyebár HC kari). 60 felett mondjuk azért más a nehézség, így jelenleg Masteren megyek, de tempósan haladok.

    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Nemazaki-2630/hero/35967603
  • LocalPatriot
    #69677
    Én nem tudom, de az új patch óta valahogy nem a régi a WD... tegnap torment 1-en Adriaig bírtam.
    Most filózok, hogy legyek-e én is a divatkarival, wizarddal, vagy kezdjek egy crusit. Szerintem utóbbi lesz...
  • Since
    #69676
    A segítségeteket szeretném kérni, ugyanis a WD-mel nem tudok tovább menni... Elég kevés a sebzésem (250k), és keresek egy olyan lehetséges buildet amit Torment 1-en lehet játszani. Az is érdekelne hogy érdemes-e Adventure modban itemet farmolni vagy inkább a sima játékmenetben gondolkodjon az ember. Köszönöm a válaszokat!
  • izirajderocsem
    #69675
    Hali emberek! Ma veszem meg a diablo 3at és lehet volt már ez a kérdés.
    Windows 8.1en fut a játék?
  • Susarc
    #69674
    máshogy gondolom,mert a szinte az összes, ha nem az összes world 1st kill-t ő csinálta.....aki csak a kákát keresi az mutasson már fel valami hasonlót :) meg napi 30000+ stream nézőt! :)
  • Tatyla
    #69673
    igen
  • Sheltem
    #69672
    Köszi az infót. Nem találtam amúgy még semmilyen új "árust" a korábban említett finomságokkal (Gambling, Enchanting) gondolom ezek is később lesznek az ACT5ben egy másik városban ugye?
  • Tatyla
    #69671
    mert 66-tól dob nagyobbat
  • Sheltem
    #69670
    Ez fura, bementem Torment1 nehézségen ACT5 elejére és itt is "csak" lvl61 es cucc esik.
  • Sheltem
    #69669
    Srácok az miért van, hogy Master fokozaton toltuk a kiegészítőt és csak és kizárólag lvl61 es cuccok estek lvl65ön is?
  • hawkie22
    #69668
    Nem, a nehézséget ahhoz lövi be a játék, aki kreálta a game-t. Nyilván valamivel erösebbek lesznek a mobok, de annyival nem, mintha a 65-ös kreálta volna a gémet.

    Így lehet mondjuk tuti jól fejlödni, hogy mondjuk lvl1-en csinálsz T3-on egy game-t és bejön segíteni neked egy lvl60as. Ha mellette maradsz képernyötávolságon belül, akkor eszméletlenül jön az xp, én anno így húztam/húzattam a második HC karimat. A hátulütöje ennek a rendszernek az, hogy húzás esetén, ahogy növekszik a szinted, úgy fog nehezedni a játék is a téged húzó számára, így elöbb-utóbb vissza kell vegyetek a nehézségi szintböl, hacsak nem egy übertáp karakter segít neked fejlödni.
  • ktm99
    #69667
    Az lenne a kérdésem, hogy ha pl. egy 60-as kreál játékot és belép mellé egy 65-ös, akkor mennyivel nő a nehézség? Átlagolja a szinteket, vagy egyszerűen a magasabb szintűhöz lövi be a nehézséget a játék?
  • dantor7
    #69666
    Athene mikor nem csinált hasonló okosságokat? Ezt bírják benne, akik nézik :)
    Nagyon kreatív, hogy kihasználta a rendszert; de ez az encounter így akkor sem a legnehezebb, amit a játék valaha nyújthat, vagy máshogy gondolod?
  • Susarc
    #69665
    jó akkor miért nem TE vagy az a 3-om nyomta le elsőnek sacc/kb 1 millió embert megelőzve ?:P ,de szeretem ezt a fajta mentalitást.....
  • Cortinaar
    #69664
    Most nyomtam le Urzaelt T1-ben, nagyon durva volt. Embertelen sok HP-ja van, s azzal a barbárral, amivel anno Mp7-8-ban toltam, ROS előtt T3-ban elég jól haladtam, most elvéreztem. Át kellett alakítanom, s végül egykezs+pajzs kombóval sikerült vagy 20 perc alatt lenyomnom.
  • Dodo55
    #69663
  • skinnyman
    #69662
    Elsore nem neztem a neveket, es azt hittem h 2 farmolo kozott zajlott a parbeszed akik 24 oraja nonstop nyomjak :)
  • Dodo55
    #69661
    Ez kész :D
  • dantor7
    #69660
    de 60-asként kreálta a játékot...
    és 3db gearelt 70-es segített neki :D mi okos
  • Susarc
    #69659
    BAAAZDMEEEG!! 4-en ELSŐRE LENYOMTÁK!!! WORLD 1st
  • Susarc
    #69658
    sacc/kb fél órás 101% os koncentráció kell különben GG.....
  • Susarc
    #69657
    10 perc alatt 58% on a BOSS....pedig nem gyenge gearben tolja....ha nem DH lenne a cloakkal már vagy 50x meghalt volna:D ez qrvakemény baszki
  • Tatyla
    #69656
    rövid vélemény a játékról:

    wizardal toltam egy monk cimborámmal:
    -az új act amit eddig láttam az első bosson vagyok túl (mert 68-ig szinteztünk act3-ban)az gyönyörű látszik hogy sok új ember is dolgozott rajta és fantasysabb és darkosabb az egész.
    -T1-en is eléggé oda kell figyelni mert a packok pikk-pakk szétkapnak mint hülye gyerek a meséskönyvet
    -használható drop elég ritka lett nekem pl,vitalitis cuccokat dob töménytelen mennyiségbe
    -vendorokat is ajánlott nézni mert van náluk néha upgrade sárga motyó
    -már esett 70-es legendary cucc is egy darab sisak amit használni is tudok
    -ja és rengeteg event van lépten-nyomon...
  • Susarc
    #69655
    ÚramISten mennyi HP-ja van bazze a bossnak
  • Susarc
    #69654
    http://hu.twitch.tv/athenelive world 1st kill próba
  • Dodo55
    #69653
    Közben újra:

    Kaphatnék egy invet a klánba? :)

    Dodo#1748