78965
  • Strayhand
    #69734
    Nem csak Diablo létezik, a videoban Mephisto lélekkövét is széttörik, és gondolom a LoD végén hasonlóan jártak el Baal lélekkövével is. De amikor Zoltun Kulle befejezi a lélekkövet Act2-ben, akkor megrökönyödve mondja, hogy mind a hét evil lelke beleköltözött (Diablo, Mephisto, Baal, Andariel, Belial, Azmodan és még valaki, aki nem jut eszembe, talán Duriel a hetedik...?). Szóval mind a hét lélek ott van újra, csak aztán Diablo veszi át az irányítást magába olvasztva őket.
  • Sunrider924
    #69733
    Minden kedves Crusader rajongonak,(aki most meg a nerf elott tolja), akarmilyen buildhez de tegye be az Akkarat champion Rally runajat es elvezze a semi cm wizardjat crusaderben.
  • Rita79
    #69732
    Hát ez zseniális, köszi.
    Sajnos eddig nem tudtam, hogy a 6db aktív skill pozícióját lehet variálni, azt hittem hogy fixen csak 1-1 db primary és secondary lehet.
    Aztán látva a videót néztem egy nagyot és az opcióknál megtaláltam a módosítgatás lehetőségét. Mivel alapból ez nincs bekapcsolva.
  • Mydgard
    #69731
    Aki meg nem vitte vegig a kiegeszitot, annak spoileres.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nos megoltem Malthaelt, Act 5 befejezve. Tudni kell, hogy eddig HC-ben, csapatban Torment fokozaton mentem. Most hogy kijott a kieg, elsonek egyedul szandekoztam megcsinalni, nyugodtan, kenyelmesen haladva. Igy levettem Master fokozatra, amit aztan igen gyorsan Expertre allitottam. Kozepes sebesseggel haladva, erezhetoen HC feelinggel, volt par meleg helyzet. Nos ez az Act 5 kellemesen hosszu lett es meglehetosen vaaltozatos, sok bonusz palyaval. A Pandemonium Fortressben mar volt egy par halalkozeli elmenyem. A fobossok ugy altalaban igen kemenyre sikeredtek, Malthael meg brutal extrem, igen gyorsan exitelni kellett es atallitani Hard fokozatra (eggyel normal folott, olyan karival amivel eddig tormenten mentem, csapatban!). Baromi sokaig tartott leolni, nagyon esznel kellett lenni, kozveszelyes. Nem is tudom HC-ben ennel nehezebb fokozaton milyen lesz. Nyilvan csapatban konnyebb, mint egyedul. Az eddig osszeboltolt ruhaszett gyenge kozepes szintuve valt, gakorlatilag lehet kukaba dobni es ujra oltozkodni, olyan mervu a karakter gyengulese, mint tamadas, mind vedelem teren. Egyenlore ennyi, most megnezem majd a jatek ujdonsagait, na meg a keresztest.
  • Szaruman
    #69730
    http://www.youtube.com/watch?v=N3a1zGJi7IE

    Ez (20-35 sec) alapján diablo hogy létezik még?^^
  • Tatyla
    #69729
    ha már upgradeltél a szárny már ott vár hogy beloggolj

    más:
    ma 7.-re Malthael elesett T1-en, a szemét csak egy legendaryt meg egy leg receptet dobott
  • STREEX
    #69727
    Hello, én a következő vicces helyzetben vagyok: Tegnap vettem meg a kiegészítőt és az accountomat upgrade-eltem is a cd key-el. Viszont mivel átmenetileg egy ócska laptopot kell használnom. Márc 31-ig biztos nem tudok majd belépni az accountomhoz. A kérdésem az hogy megkapom e a wings of valort a bejelentkezés nélkül is? Amennyire tudom az egy játékon belüli levélként érkezik meg ha márc 31 ig megvesszük a kieget, de nem veszik el a lehetősége az iménti esetben?
    Esetleg tud valaki egy netkávézót helyet budapesten ahol fenn van a játék?
    Kösz
  • Sunrider924
    #69726
    Lvl 70 builds for all classes
  • Sunrider924
    #69725
    HC karinal biztos vicces amikor Bounty Rakanoth 1% hp-n bebugol es nem targetelheto es spammeli a chargeot amig meg nem halsz.
  • Dodo55
    #69724
    "Remelem ******** meg nagyobb szopas lesz..."

    Az lesz :)
  • Klemice
    #69723
    Sziasztok! akinek esetleg nincs szüksége a hearthstone kártyapakli kódjára ami a játékhoz járt, átküldené nekem privátban? előre is kösz!
  • Sunrider924
    #69722
    Kimaradt, Kadala a bloodshard vendor adhat legendast is, tegnap seperc elkefeltem nala vagy 150 shardot de csak raret kaptam, persze vannak azok kozott is jok.
  • Sunrider924
    #69721
    A dhval miutan elertem a 70et megaltam, es piheneskepp felhuztam egy crusadert csak bounty es riftezes, torment 1. Most 67-en jarok. Nekem esnek itemek a mobokbol, foleg gemek, potik, sarga es feher cuccok, bar tegnap ejszaka utolso riftben dobott egy legendas kardot is egy feher mob, wildwood vagy mi a fene a neve, oda is adtam a templaromnak.
    Bountyt hamar meg lehet unni, de irtozatosan sok xp es a garantalt tatyo. Rift jobbank tunik, mert ott valahogy surubben esik a Frogotten soul meg a Deaths breathe, utobbibol meg soha nincs eleg, artizanokat szintezni, enchantolni stb.
    Crusader nalam 265k dps/3m toughness, t1 kenyelmesen halados eddig, persze Butchert T1en enrage alatt sikerult csak megolni, majd lesz ez jobb is.
  • jan5650
    #69720
    Tegnap végigvittem az ACTV-öt. Szigoróan kivártam, hogy lvl. 70 legyek, nehogy kis szintű dropot kapjak a Bossból. Mákom volt, egyből 3 db leget dobott. A szokásos legendary plan-t és 2 db 1H swordot a barbáromnak.
    Így elég jó szájízzel kezdtem neki az adventure-nak.

    Gyakorlatilag 1 este alatt meguntam. Úgy vettem észre, hogy Bounty illetve a Rift-es módban is hiába van 2-3-szor annyi mob a pályán mint a sima módban egyszerűen lószart sem dobnak. Ha sima quest módban megölök egy 10-20 fős packot tuti esik legalább egy kék-sárga-fehér. Itt meg semmi... Szóval elég ritka a drop. Legendary szinte nem is volt, talán 1 db. Xp is mintha kevesebb járna az adventure-s mobokért.

    Így túl sok értelme nem nagyon van a Bountynak-Riftnek... Jó, egy ideig leköti az embert, de bountyban is gyakorlatilag rohanok leölni a célpontot, a kis pakokat meg hagyom a fenébe, mert még egy rohadt common tárgyat sem dobnak :D Így nem sok értelme van.

    Egyébként kinek mennyi a DPS-e?
    Az én lvl70-es Barbáromnak egy nap farmolás után 490.000, de Torment így fájdalmasan lassú... :( Kénytelen vagyok Masteren farmolni
  • Mydgard
    #69719
    Haladok Act5-ben, HC karival.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hc-ben kezdtem el megcsinalni Act5-ot, Master fokozaton kezdtem, de Uzraelnel le kellett vinni Expertre, majdnem kinyirt. Hat ez a G.I.Joe figura a bazookaval eleg idota kinezetu, alig lehet leutni, nem keves ideig tartott... :D Remelem Malthael meg nagyobb szopas lesz...
  • DORSANAX
    #69718
    Bocsi, kigyi-nek ment a válasz:)
  • DORSANAX
    #69717
    Igen nagyon sok elit pakk van most ott:)

    Strayhand: 69-es mindkettő, de majd megnézem act5 környezetben, persze előtte lemegyek master fokozatra...

  • faber
    #69716
    Hat nem tudom. Amit en tudok:
    - feltettem Diablo 3-at, jatszottam. GOM Playerel neztem filmeket, semmi gond.
    - este frissitett Windows 8.1.
    - masnap bekapcsoltam a gepet....inditanam Diablo 3-at...error.
    GOM Playerrel nyitnek meg egy videot - error, DivX - error, GOM player leallt
    - visszaallitottam 2 nappal elobbi idopontra, restart
    - Diablo 3 indul, videok futnak rendesen
    - Windows update futtat, restart
    - D3 nem fut, error, GOM/DivX error

    Szerintem az updattel van gond, de ha van jo erved arra, hogy mas, szivesen utana nezek. Hardweresen nem hiszem hogy gond lenne egy kevesebb mint 2 honapos i7-es / GF770-es 16 GB ramos geppel (az alairasomat ignore, mar reg nem laptopon jatszok)

    Mondom mind ezt ugy, hogy itt Londonban IT supportolok, korabban voltam egy szoftver cegnel is, ahol Windows 8-on vidaman futo programunk 8.1 kijottekor hulyet kapott, mert az elb@szta a JavaRuntimeE-t.


  • kigyi
    #69715
    Tegnap én 1 fél szintet toltam act3-at 66 után és ott könnyebb sokkal szal igen az utolsó act nehezebb. Amit észrevettem, hogy act3-ban pl. 30m-es távlatokban elit pakkok. Hihetetlen mennyiségű elit van ott most.
  • Strayhand
    #69714
    Hányas szintűek a karaktereid? 64-65 környékén benehezedik, hogy csak Act5-e, azt nem tudom, gondolom nem sokan tolják a korábbi actokat pont 64-70 szinten.
  • kigyi
    #69713
    Gyanús, hogy nem windows frissítés okozza, mert nálam az asztali gépen is megy a D3 fagyás nélkül és a noti-n is 8.1 alatt mindkettőn. Igaz a notival csak vészhelyzetben játszok :D
  • T800
    #69712
    Sziasztok!

    Egy hete körülbelül olyan problémám van,hogy a latency véletlenszerűen felugrok az átlagos 25-30 ról akár 3000-re. Ilyenkor megfagy a képernyő,mozogni és a chat-be írni tudok de semmi másra nem reagál,kilépni is csak ALT+F4 lenyomása után. Viszont ma már a Loading képernyőnél megáll,olyan mintha töltene de nem megy tovább. 12 percet vártam és ismét csak ALT+F4-el tudtam kilépni. Nincs semmi problémám az internettel,se a tűzfalammal,a Diablo3 megjelenése óta játszom,és az utóbbi 1 hétben kezdődött ez el.. Valaki tapasztalt már ilyesmit? A hivatalos fórumon olvasgattam és rengeteg ember küzd ezzel a problémával de semmilyen értelmes megoldást nem találtam...

    Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném!!
  • Carlos
    #69711
    ÁÁáá a jó öreg gambling.
    Köszi a válaszokat!
  • LocalPatriot
    #69710
    Adventures módban kell ölni, és kaphatsz ilyen asszem blood shard-ot. Gold mellett van. És ott tudsz venni ilyen itemeket. Pl kérsz egy övet, akk random kapsz egyet. Lehet leg, set rare, vagy fehér. Random.
  • HolyZoly
    #69709
    Gambling is back.
    Ha megveszed random rollol egy itemet, legtöbbször sárgát, bár nekem már esett kék is.
  • Rita79
    #69708
    Az ActV durván nehezebb mint az I-IV
  • DORSANAX
    #69707
    Nem tudom, ti most kifejezetten az act V nehézségi "fokozottságról" beszéltetek?

    Mert nálam a monk és a barbi HC karaktereim u. olyan erősek, mint régen.
    Őszinte leszek, most én csak az act 3 "Heart of Sin"-t próbáltam T1-en, mert régen is csak azt vitték biztonságosan és könnyedén...

    Persze én nem mentem még act V-re, lehet nem olvastam figyelmesen vissza.

    Egyébként az új karakterrel HC-t indítottam (Crusader), tényleg nem lesz könnyű dolgom, az biztos:)
  • VanDaal
    #69706
    Egy darabig tuti el lehet vele lenni, mire az új kihívásokhoz normálisan felgeareli magát az ember :)
  • faber
    #69705
    Marmint ugy ertem, a frissitestol kivag Diablo 3 (meg nem mennek a video playerek), szoval vannak a Windows 8.1-nek meg gyerekbetegsegei, az updatek nem kiforrottak...de alapban megy rajta Diablo 3
  • faber
    #69704
    Fut, nekem is az van...de van valami frissites, a napokban huzta le maganak az OS, amitol mindig kivag erorral...visszaalitottam a gepet, es most egyenkent teszegetem fel a windows updateket, hogy kiszurjem meglyik a ludas
  • Carlos
    #69703
    Adventure módban ilyeneket árul egy kofa a főtéren...
    Tudja valaki, hogy mik ezek?
  • T800
    #69702
    Sziasztok!

    Egy hete körülbelül olyan problémám van,hogy a latency véletlenszerűen felugrok az átlagos 25-30 ról akár 3000-re. Ilyenkor megfagy a képernyő,mozogni és a chat-be írni tudok de semmi másra nem reagál,kilépni is csak ALT+F4 lenyomása után. Viszont ma már a Loading képernyőnél megáll,olyan mintha töltene de nem megy tovább. 12 percet vártam és ismét csak ALT+F4-el tudtam kilépni. Nincs semmi problémám az internettel,se a tűzfalammal,a Diablo3 megjelenése óta játszom,és az utóbbi 1 hétben kezdődött ez el.. Valaki tapasztalt már ilyesmit? A hivatalos fórumon olvasgattam és rengeteg ember küzd ezzel a problémával de semmilyen értelmes megoldást nem találtam...

    Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném!
  • Carlos
    #69701
    Szintén ugyanez.
  • natalyel
    #69700
    Lenne egy kérdésem:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha elbénáztam a secret Templar küldetést, és nem sikerült, ugyanavval a karakterrel meg lehet még valaha csinálni? Bakker, nagyon durvák a templarok. A Scourge-s küldi simán megvolt. A mystic-követő is kap majd secret küldetést?


    Amúgy a DH-mmal most 197ezer unbuffed sebzés és 150ezer hp mellett, 108-as paragonnal lvl65-ön egyre nehezebb a Torment 1 is :).
  • Strayhand
    #69699
    Nyilván a Torment eleve nem szintező karinak lett kitalálva. Az egy dolog, hogy 60-on jól ment, de előre tudtuk, hogy 70-en nehezebb lesz.
  • sata75
    #69698
    szerintem egyáltalán nem szégyen az, nyilván blizzárdék úgy találtak ki a dolgot, hogy friss 70-esként, 60-as vagy kicsit nagyobb ruciban ne T+ -on öljed már a mobokat.
    én is T3-ról indultam aztán végére, 70-en visszaesett az arc master és expert közé:)
  • kigyi
    #69697
    Na ezért nem értem a szintezést, mert a HC karik így elég nehéz helyzetben vannak akkor, ha pl. nem előtáposak!

    Értem ezt úgy, hogy lvl1-ről húzott kariknak nem esik annyi jó cucc 60-on, hogy tiszta izom legyen így a 70-es szint eléréséig amíg normális cuccok nem potyognak eléggé oda kell figyelni mivel tesco-s a gear. Torment-en nem tudok biztonságosan menni a 67-es karimmal, mert egy elit pack fagyasztással odarántással és laser-el már eléggé necces tud lenni, ha még úgy üt is, hogy blokkol vele. Abba már egyszer elfogyott a HP-m annyira, hogy homályosodott a kép :D
  • VanDaal
    #69696
    Egy fél óra erejéig én is visszavettem masterre, de akkor meg elkezdett lvl 61-es kékeket dobálni még az elit packokból meg a bossokból is, hiába 67-es már a karim...
    Szóval marad tormenten a lassú araszolás, ha meg végképp megakadnék, majd visszább megyek valahova, farmolgatni meg izmosodni kicsit :)
  • Carlos
    #69695
    ACT választó:


    ACT-en belül a bounty választó (ezek random változnak) :
  • kigyi
    #69694
    Én 67-re jutottam el tegnap ez Adria előtt sikerült, de nem merem leölni ill. megpróbálni. Sajnos félek tőle, hogy nem sikerül, mert megkergül és oda a karakter. Amúgy meg marha lassan fejlődök egyedül így a 100% bónusz után hirtelen lelassult a játék :D