78965
  • cleric
    #69774
    +1
  • Carlos
    #69773
    Figy. Jo paraszt modjara en felszedek mindent ami esik. Aztan ha penz kell elado. A sargakert 3-4 ezreket ad a merchant. Ha mati kell akkor kovacs. A szar legendeket mindig torom.
    Tobbszor kifutottam mar enis a matibol a nagy probalkozasok kozepette...
  • hawkie22
    #69772
    Én a helyedben beszerezném a RoS-t, aztán Reset Quests és az elejétöl kezdeném egy crusaderrel. 49-esen is folytathatod, de valszeg csak normalon, esetleg hardon fogsz tudni haladni, afelett necces lesz az Act5.

    De mindenképp érdemes a RoS-t elötte beszerezni, nagyon sok minden változott, a Bounty-k meg Nephalem Riftek meg tetszetösek, most, hogy akárhová mehetsz, akármit ölhetsz és még rakás lootot meg xp-t és goldot kapsz érte (na jó, gold az nem jön annyira :)).

    Mßasik dolog, 70-en jobban fog bountyk-ból jönni a gold? Jelenleg 67es a crusaderem, sebzésem a béka segge alatt, semmi upgrade nem esik, tegnap játszottam több mint 4 órát, 1!!! db leg esett. Az is épphogy upgrade, de ahhoz is enchantolnom kellett. A sárga és kék cuccok felejtösek, többnyire 1 stat upgrade rajtuk, viszont ha cserélem, akkor vagy nagyon sok toughnesst vagy sok healinget vesztek, esetleg fordítva és a dmg-böl megy le nagyon sok. Szóval ezek sem upgrade az esetek 90%-ban. Emellett alig esik craft material, craftolni meg nem tudok, mert van összesen kb. 5-600K goldom.
    Hardnál fejlebb jelenleg nem tudok menni, ott meg bountykért kapok 10K goldokat, meg ami esig ládákból meg mobokból. Szóval teljesen kétségbe vagyok esve, hogy mi lesz velem. :( Campaign-t Act2 közepén abbahagytam, folytassam inkább azt, reménykedve, hogy esik a bossokból legendary és aztán menjek bountyra gearelödni?
  • chris0000
    #69771
    hi.
    rég játszottam a diablo 3-al és a sok változtatás,információk után már nem tudom,h mit csináljak.
    folytassam a 49-es barbár karakteremet amit hell act4-ig vittem v. reseteljem az összes questet v. kezdjem az elejétől az új rendszer szerint?mit érdemes?
    help!
    ros még nincs meg!
    thx.
    üdv.
  • Ferrari23
    #69770
    Online oldalon (http://eu.battle.net/d3/en/profile) lapon egyes itemek nektek sem látszódnak?
  • Frank99
    #69769
    egy kis cheat...

    :-)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Abandoned siege camp.... Ha már egyszer eljutottál oda, ott mindenki meghalt. ahányszor visszamész oda, egy jópár láda és cserép van, arany és stb. mob egy szál se. Az előbb dobott Torment / alatt ez az egyik láda SÁRGA kétkezest, ami 12%-al jobb, mint a legem. Nem nagy dolog, de hátha, pár próbálkozást megér


    :-)
  • Mydgard
    #69768
    En is rakattantam, ez a lovas vagtazas nagyot ott van. :D Rengeteg a defensive skillje, szerintem nagyon komoly tankot ossze lehet majd hozni belole, na es a sebzes is odabasz.

    Kezdodhet a party epites.
  • Különc
    #69767
    Én is rábuzultam a barbár helyett
  • foxxi
    #69766
    Jó ez a Crusader. A monkom aszem pihen egy jódarabig
  • TBTPumpa
    #69765
    Igen, szerintem is baromi jó az Act 5 és eléggé nehéz is. De nem probléma, legalább van kihívás.
    Bár még nem játszottam végig.
  • kigyi
    #69764
    Nem baj, hogy nálam nem jelentkezett a hiba, de érdekes dolog, hogy 2 gépből 2 gépen megy rendesen.
  • T800
    #69763
    Többször próbáltam újratelepíteni,reseteltem a routeremet. Minden olyat végigpróbáltam amit a hivatalos fórumon írtak de egyik sem sikerült. Windows7-em van amúgy. A 2.0.3 óta van ez. A megjelenés óta játszom vele és soha semmilyen problémám nem volt vele! Nagyon megbántam,hogy beruháztam a ROS-ra. Semmi ötletetek nincs?

    http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12034043396

    Ez a TOPIC foglalkozik a problémámmal,igazi megoldást viszont senki sem írt,csak próbálgatásokat amiket már végigpróbáltam.
  • Strayhand
    #69762
    Egy reinstallt szerintem próbálj meg. Ill. milyen oprendszered van? Sok panaszt lehet olvasni win 8(.1) gépeken (mármint a D3-mmal kapcsolatban).
  • Falabu #69761
    Irj a supportnak. Ők talán tudnak segiteni.
  • Tatyla
    #69760
    persze,főleg a bounty miatt így is vissza kell menni mindenhova...
  • Frank99
    #69759
    sztem is jóval hangulatosabb, mint az előzők, bár lehet csak az újdonság varázsa

    :-)
  • Frank99
    #69758
    szerintetek van értelme visszamenni Act 3-4 be farmolni?

    Eshet vajon jobb gear?

    a 177.000 damaget keveslem.....

  • Tatyla
    #69757
    Ja van BR itt is :)
  • T800
    #69756
    Sziasztok!

    Egy hete körülbelül olyan problémám van,hogy a latency véletlenszerűen felugrok az átlagos 25-30 ról akár 3000-re. Ilyenkor megfagy a képernyő,mozogni és a chat-be írni tudok de semmi másra nem reagál,kilépni is csak ALT+F4 lenyomása után. Viszont ma már a Loading képernyőnél megáll,olyan mintha töltene de nem megy tovább. 12 percet vártam és ismét csak ALT+F4-el tudtam kilépni. Nincs semmi problémám az internettel,se a tűzfalammal,a Diablo3 megjelenése óta játszom,és az utóbbi 1 hétben kezdődött ez el.. Valaki tapasztalt már ilyesmit? A hivatalos fórumon olvasgattam és rengeteg ember küzd ezzel a problémával de semmilyen értelmes megoldást nem találtam...

    Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném!!!!
  • SLICK
    #69755
    Na, hogy az új kiegről én is beszámoljak:

    Egyszerűen zseniális! A bugok meg egyéb hibák ellenére is, amit úgyis hotfixelnek majd hamarosan.
    Act 5 hangulata úgy beszippantott, hogy hihetetlen, az egész kidolgozás, a mobok, a zene, tehát úgy egy az egyben az egész nagyon jól sikerült! Nekem legalább 11 órámba telt míg végigvittem hol egyedül hol party társakkal...
    Ebben az időben mondjuk benne van az hogy minden zugot felfedeztem, minden lejáratot kitisztítottam a moboktól, az összes párbeszédet meghallgattam, meg a Mysticcel enchantolgattam párat.
    Számomra abszolút megérte a kiadott pénzt úgy is hogy CE-t vettem.

    A crusadert még nem próbáltam ki, azt majd csak idővel fogom, tehát erről még nem tudok érdembe nyilatkozni.
  • faber
    #69754
    LoL...Tatyla....meg WoWbol ugye? Black Ravens?:)
  • Tatyla
    #69753
    69-röl 70-re fejlődni T1-en na az szopás volt rendesen most van a wizardomnak 470k körüli dps,4,7Milla touchness meg vagy 300k HP de még így is vannak pakkok amik oneshotonak,szerintem kell 1 milla dps mindenképpen...
  • cleric
    #69752
    Hát igen, a 60-as gear gyorsan avul... 66-on vissza kellett vennem t1-ből, mert estem-keltem csak. Most 68 vagyok, szólóban a master is kihívás, mint annó d3 start után inferno act2 :)

    70 után lesz akkor ugrás a gear-ben, mint mondjuk a régi 50-58-as és 60-as itemek között?

    Mire érdemes gyúrni, life regen, vagy life on hit működik jobban? Elég kevés van mindkettőből, így nem tudom megítélni, hogy melyik tölt vissza jobban most, illetve melyik jobb 70-től.
  • Prof William
    #69751
    Azt hiszem a wikin van hogy ha egy Prime Evil meghal akkor lelke idővel újra formát tud ölteni a Hell-ben. Nem kell neki ehhez lélekkő.

    A lélekköveket direk azért találták ki, hogy amikor meghalnak, fojul ejthessék őket bennük és ne tudjanak többé újjászületni.

    Szóval a lélekkő módszer éppen hogy az Heven győzelmét segítette volna elő.

    Csak Diablo és tesói megrontották a lélekköveket és innentől kezdve ez éppen hogy az ő gyorsabb megtestesülésüket segítette elő.

    Ez alapján ha szét is megy lélekkő Diablo elméletileg akárhányszor visszatérhet.
  • Frank99
    #69750
    vazze, Adriat csak experten bírtam megverni....
  • mkfdd
    #69749
    Rifteknél egyébként nagyon rámentek a randomitásra a korábban eléggé statikus zónáknál is. Tegnap olyan riftbe mentem be aminek az első szintje az oázis volt. Akkora hatalmas volt a szint hogy vagy 20 percig bolyongtam benne és fel se derítettem mind mire jött a rift boss. Ilyennek kellett volna lennie a d3v külső zónáknak alapból.
  • SLICK
    #69748
    Bocsi! Nem láttam, hogy írtad, ha még nem vettek fel akkor mindjárt invellek.
  • cleric
    #69747
    Meh...
  • cleric
    #69746
    Új vanishing dye a ros-ban? :)

  • cleric
    #69745
    Persze, SC kiegnél ugyanígy volt.
  • Sheltem
    #69744
    Tudod mit? Én remélem, hogy háromszor is el fogják adni..Tehát lesz mégegy kiegészítő(ha ilyen minőség lesz mint ez).
    Amúgy nem akarok ellened beszélni, de énszerintem mindig adott embereket kell nézni és nem egy komplett céget...Mostmár nem Jay Wilson a felelős hanem egy másik(számomra sokkal szimpatikusabb) úriember.
    Nem nagyon olvastam utána a dolgoknak(mert engem a játék érdekel nem a blizzard belső ügyei), de ha én tippelni akarnék (látatlanul) nem azt mondanám, hogy a blizzard kétszer akar eladni egy játékot ezért lett elején -valljuk be- szar az alapjáték(ami attól még igaz), hanem, hogy Jay Wilson egy hozzánemértő szerencsétlen volt akire kár volt rábízni egy ekkora nevet mint a diablo.
    Ezt én látatlanba mondanám csak persze, aztán lehet köze nincs a valósághoz :)
  • Sheltem
    #69743
    Srácok nektek is a battle.net accountotokon amikor beaktiváltátok a kiegészítőt, csak a Ros ikonkja maradt meg az alap diablo3 ikon eltűnt? (manage games alatt értem).
  • Strayhand
    #69742
    Ha belegondoltok, ugyanezt egyszer már eljátszotta a Blizzard - a Diablo 2-vel... Amikor kijött, ugyanúgy fikázták, hogy szarabb mint az egy meg ilyenek, aztán a kieg helyretette, jött a ladder meg stb. Attól függetlenül, hogy egy cseppet sem bánom, hogy megvettem, azért meg kell hagyni, hogy értenek hozzá, hogy adják el kétszer a játékukat...
  • Armite
    #69741
    Act1-4 kidolgozottságának ezt a szintet kellet volna hoznia, (mint act V) ilyen droppal, akkor már pár évvel ezelőtt befutók lennének és nem lehúzók. Nagyon várom főleg a 2 hónap múlva eljövő ladder rendszert, ofc HC-n. Act 5 döbbenet feelinges lett. Az őrült hajszába hc-n hullanak a játékosok, mint Kongor . Szerencsétlen hozzá szokott softcore-hoz és most kel-borul. Ergo HC-ban, majd a ladder bevezetésekor több értem lesz nem kizárólag seggelés kérdése, mert előbb-utóbb minden kari meghal....:D
  • Dodo55
    #69740
    Próbáltam, de nem hozza ki!
  • Rita79
    #69739
    Keress rá a játékon belül a klán lehetőségeknél az SG -re (a főoldalon jobb alsó sarok). Megtalálod, felvételt kérsz OTT!!, majd vársz egy kicsit, míg észre veszik és jóvá hagyják.

    Más:
    Véleményem szerint az AczV bejárható területe a mellék küldis kitérőkkel együtt min. ActII + ActIV együttesen, tehát elég terjedelmesre sikeredett. Plusz ugye a nehézsége döbbenetes, sok újdonság van benne, szóval aki eddig hezitált volna, hogy megvegye vagy várni akart a véleményekkel előtte, csak bátorítani tudom a beszerzésére.
  • Sunrider924
    #69738
    Nem szamit a nehezseg, ma toltam partyban expert es hardon is es ugyanugy potyog a legendas, bountynal golbinokbol reci, stb. A torment azert erdekes csak, mert a class set cucc torment alatt nem esik, mint ahogy a kulcsok se a keywardenekbol.
    Farmolj es esik majd a gear, 68 elott kicsit nehezebben jon de onnan beindul. Egy olcso tipp dps-hez, minden death breath-et teni felre a JC-hez, lvl 12es JC engedi a sovereign gyurut es amut, nekem mindketto crit chc+crit dmg-es lett, es csak marquise kell hozza meg kis gold.
    Korabban linkeltem a class build gyujtemenyt lehet nezelodni es kiserletezni, ne feledd az Akkarat champion Rally runat, hasznald amig nem nerfelik le par napon belul.
  • Dodo55
    #69737
    Még mindig nem kaptam invet a klába, így ismét kérem: Dodo#1748
    Thx
  • Lammer
    #69736
    en ma probaltam, eszement durva, ha ezt nem fogjak nerfelni, akkor semmi :)
  • hawkie22
    #69735
    Sunrider, alacsony szinten is T1-en kezdted a bountyt/riftet crusaderrel?
    Én megpróbáltam masteren elkezdeni, de aztán ahogy haladtam elöre, úgy erösödtek a mobok, viszont a gearem sajnos nem. Alig-alig esik valami upgrade, leg talán 3 vagy 4db esett eddig, most lvl54-en vagyok és experten tudok haladni úgy, hogy nem akadok meg.
    Viszont 1-2 elit pakk még mindig megizzaszt, föleg a vampiric meg arcane dmg-es elitek, pedig van 400+ allres, 300-350K toughness. Emellé jelenleg van 24K dmg-em.
    Legutolsó bountym Malthael volt, hát majdnem elvéreztem rajta experten. Volt 1-2 pillanat, amikor azt gondoltam, itt a vég, kezdhetem a következö karimat. :)

    Forgotten Soul meg Death´s Breath eddig 1-2 esett, de gondolom ez az alacsony szintemnek tudható be, 60 fölött azért remélem, gyakrabban fog esni.

    Nem tudom, min kéne még dolgoznom, hogy mehessek magasabb szintre, hogy allrest növeljek vagy inkább damage-t, nem tudom. Vagy egyszerüen csináljam tovább experten, lesz ami lesz, aztán 70-en kezdjek el aggódni, ha nem tudok huzamosabb ideig feljebb lépni a nehézséggel?

    A skilleket is nehéz kiválasztanom Crusadernél, majdnem minden skillje jó és hasznos, a rúnák meg föleg.

    Talán valaki tud néhány ötletet adni. :) A karim: Bruenor