78965
  • Sunrider924
    #69814
    A Law aktivalas az dps buff on demand, a wrath regen meg must have maskepp nem tudom spammelni a hammert. Fogadok hogy te megint juggernautot epitel, pedig arra meg mindig a barbar a legjobb.
  • faber
    #69813
    En mondjuk inkabb azzal kezdenem, ha van otthon elerheto gep, amin D3 el tud futni - tedd fel ra, es kosd ra a mostani gep helyere.
    - ha laggol - router vagy WAN/Internet, router cseren kivul ezzel sokat nem tudsz kezdeni
    - ha nem laggol - hardware hiba a gepeden

    [OFF} Nekem ilyen dolgok MMOban voltak , Secret Worldben pl, villamgyors Virgin Media nettel istentelen lagg, LoLban szinten, Guild Wars 2 be se lepet - kihuztam 15 meter Cat6-et a routerig es nem volt gobb gond egyikkel sem...[/OFF]
  • T800
    #69812
    Köszönöm a tippeket! Ma este munka után rá is nézek,és írok hogy mire jutottam!
  • Különc
    #69811
    Ki fogom,de később mert amit most használok abba ugyan jó a cd csökkentés de az as és a wrath regen növelés nekem hasztalan
  • Frank99
    #69810
    nemesfec#2215

    klán tag lennék, ha lehet...

    :-)
  • cleric
    #69809
    Fogalmam sincs, hogy mi a megoldás. A következőket vedd figyelembe:
    - A net kapcsolat diablózás közben nemzetközi, mivel a szerverek legközelebb németországban vannak, a központ francia... A külföldi sávszélesség (pláne a garantált) sosem akkora, mint a belföldi, a távolság is nagyobb. Ez adott szolgáltatónként eltérhet.
    - Az eszközök, amik nálad vannak, bármikor elromolhatnak. Lehet véletlen egybeesés is, hogy pont a patchnél.
    - Az is lehet, hogy szoftveres a hiba, akár egy másik program, vagy vírus is okozhatja.

    Én a következőket csinálnám:
    - Eseménynaplóban nincs-e hiba vagy releváns figyelmeztetés (diszk hiba, hang driver, videó driver, net driver, mind okozhatja)
    - Minden driver a legfrissebb-e, főleg chipset, lan
    - Porold ki a gépet belül (sűrített levegő spray), tápot is, és az alkatrészeket mozgasd meg, vagy vedd ki és tedd vissza
    - Cseréld ki a hálókábelt
    - Ha minden rendben lévőnek látszik, akkor reinstall és a drivereken kívül csak a d3 legyen fent friss netes telepítésből
    - Router-en nézd meg, hogy csak te vagy-e fent, és lehetőleg madzaggal kösd rá a gépet

    Ha így se jó, akkor
    - Cseréld ki a routert
    - Cseréld ki a gépet (ha van olyan barátod, akinek jól működik, cseréljétek meg egy rövid időre)

    Nekem egy időben merevre fagyott játék közben, cseréltem videokártyát, elmúltak a hibák, drivereket frissítettem, közben lett új driver, d3-ban új patch, visszaraktam a régi vga-t, azóta is megy gond nélkül.
  • proba718
    #69808
    Érdeklödnék hol most a legolcsobb a kieg?(digital)
  • DORSANAX
    #69807
    Nem tudom én sem, valóban lepasszolják a problémát azzal (2 napja volt az utolsó válasz), hogy instabil kapcsolat esetén későn éri el a szerverüket a net instabilitásról az információ és ez idő alatt adatvesztés lép fel, amire a szerver csak késleltetve tud reagálni...

    Ez a válasz logikus lehet, sőt megmagyarázza a jelenséget, de technikai szempontból az azonnali "reakciót" talán meg lehetne szerintem oldani, csak szerintem ez nekik a jelenlegi helyzetben egyszerűen nem érdekük, illetve nem tartják fontosnak a dolgot, van ott még elég sok egyszerűbb probléma, amit nem tudtak megoldani a mai napig.:)

    Magyarul azt akarja mondani, hogy a te kapcsolatod nem megfelelő, ezzel lezártnak tekinti a témát...
  • Sunrider924
    #69806
    Problad ki azt a buildet amit hasznalok es megbeszeljuk utana :)
  • Különc
    #69805
    Úgy tűnik tévedtem bár szerintem kicsit overrated a dolog
  • faber
    #69804
    Maximus
    nyam nyam...tegnapi loot :)
  • Sunrider924
    #69803
    Olvasd el a tooltipjet, aztan figyeld meg mi tortenik mikozben spammeled a blessed hammert/wrath generatort/heavens furyt ugy, hogy hozza sem nyulsz az Akkarat skillhez.
  • Különc
    #69802
    90 mp ha jól emlékszem,az másfél perc,és csak addig hát a runa amíg aktív a skill

  • T800
    #69801
    Persze,semmi sem fut a háttérben!! Mindent megpróbáltam már,játékot kb. 5x raktam újra... :( Van egy topic ami ezzel a problémával foglalkozik:

    http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12031443081

    Itt is mindent végigcsináltam már amit csak ajánlottak... Komolyan nem tudom mi lesz , vagy hogyan fogom helyrehozni :(
  • hawkie22
    #69800
    Sokan említettétek az Akarats champion Rally rúnáját. A Rally rúnához aktiválva kell legyen az AC, igaz? Vagy passzívan is müködik? Mert aktívban csak 2 percenként van CD-d akkor vagy rosszul látom? Tényleg annyira jó ez a skill?
  • DORSANAX
    #69799
    Nem tudom, talán nem is a win7-et kellene újrahúzni, hanem a játékot újratelepíteni, bár ez is csak egy kérdőjeles dolog, gondolom esetleges torrentek futtatása, vagy más kapcsolatok játék közben ki vannak kapcsolva.(?)

    Ha megnézed a videódat és alatta a hozzászólásokat, mások is tapasztalták már ezt a jelenséget...
  • T800
    #69798
    Igen,fölöslegesnek érzem én is hogy írjak nekik... Maximum akkor csak várhatok,hátha jön majd valami hotfix vagy akármi. Megmondom őszintén a 2.0.3 óta van ez,előtte egyszer sem volt... Már azon vagyok hogy újra húzzam a win7-et de szerintem hasztalan lesz az is,mert nem nálam lesz a hiba..
  • DORSANAX
    #69797
    Egyébként ilyenkor a normális fegyver hangjától eltérő, tompa és jellegzetes hangot ad ki a fegyver a harc közben, és nem sebez semmit.(!)
    Az első ilyen jelre húzni kell onnan lehetőleg sajna...
  • DORSANAX
    #69796
    Ez nem meglepő, én szinte csak HC karakterekkel játszom, nálam egy nagyon stabil DIGI kapcsolattal, már a ROS előtt, kb. havonta egyszer voltak pontosan ilyen jelenségek...

    Azonban, ahogy írta cleric, az első jelre vissza kell húzódni és igyekezni kell lehetőleg egy semleges helyre "távozni".

    Az is igaz, hogy ROS óta valóban stabilabbnak látom én is az internetes kapcsolatot, magasabb az FPS is, szóval nem egészen világos számomra, hogy nálad mi a helyzet és miért lett sűrűbb a probléma éppen a ROS után.
    Nálam havonta egyszer volt ROS előtt pontosan u.ilyen jelenség, de egyszer sem haltam ilyenkor, azonnal elhúztam, talán szerencsém volt:)

    Szerintem nem az internet kapcsolattal van a probléma, mások is jelezték, hogy a blizz server időnként hullámzó sávszélességben "reagálja a kapcsolatot".(public esetén ilyenkor egy időpontban a többiek is jelezték például utólag, hogy gáz volt mindenkinél...)
    Nagyon ritkán fordult elő nálam az alapjáték esetén, szóval az alapjáték és az általad vélt ROS kapcsolatot ez ügyben én sem értem.

    Talán a technical supprot tudna segíteni, bár ők nem fogják elismerni, ha náluk van a gáz...
  • Sunrider924
    #69795
    Hat ja, ez a 4/2 rendszer egy igazi atokcsapas....
  • Zenszkij
    #69794
    Tudom, de még így is kevés, mert legalább 8-9 próbálkozás volt a fegyómba követ rakni. Továbbá a legtöbb általam használt legendás is igényelné a reforgeot. És ha egy ring -16,5%, -19% dps-t mutat az sztem gatya.
  • Sunrider924
    #69793
    Minden lvl 60 folotti legendas adja a forgotten soult.
  • T800
    #69792
    És mi rá a megoldás? :( Semmi gond nincs az internetkapcsolatommal,sem más játékkal.. Nagyon bosszantó mert megvettem a ROS-t de játszhatatlan így...
  • Zenszkij
    #69791
    de felmerült, azonban ahhoz is kell egy betört legendás, és szerintem nem éri meg, mert legalább 4-5öt kell próbálkozni. Továbbá sárga ringjeim jobbak voltak, ami bonust meg adna a set az kb hasznavehetetlen.
  • Különc
    #69790
    Este elfogadom,kösz szépen
  • SLICK
    #69789
    küldök egy Friend requestet és onnan tudlak felvenni a klánba
  • Különc
    #69788
    Dessan#2403 kérek szépen felvételt a klànba
  • cleric
    #69787
    Hogyne láttunk volna :/
    Így meg se lepődnék, az elejétől a vágásig piros a ping, olyankor ez "normális". A vágás után Adriánál is látszik, hogy legalább sárgából megy vissza, olyankor van hogy hiába zöld, még nem talál magára a kapcsolat.
    Hardcore-ban mindkét eset halál is, ezt 3x éltem át...
    Szerencsére régen nem találkoztam ilyennel, hardcore-ban volt ros előtt egy héttel kb. egy piros ping, de ott a fél szemem mindig a pingen van és az első jelre húzok vissza legalább üres területre, de inkább tp is a városba.
    Ros óta nekem egy lagom sem volt. Kicsit magasabb a ping, 40 volt előtte, most 50-80, de stabil. Annó usa szerveren is néztük, ott kb. kontans volt a 280-as ping, de nem volt lag és atomstabil volt.
  • cleric
    #69786
    Ha találok egy itemet partiban, és enchantolom, akkor azonnal account bond lesz, vagy még átadhatom a partinak?
  • T800
    #69785
    http://www.youtube.com/watch?v=N5TQdeeR-IM

    Ez a problémám a játékkal... Valaki hasonlót látott már?
  • MrDevil
    #69784
    Ja bocsi csak pont a skill miatt írja 1 kezesnek
  • MrDevil
    #69783
    köszi ! amúgy a heavenly strengthet átrakhatod másik passzívra, mert ha jól látom egykezessel vagy :)
  • Sunrider924
    #69782
    LightRazzer
  • MrDevil
    #69781
    küld már át a karakter linked pls :D
  • Sunrider924
    #69780
    Az gondolom fel se merult benned hogy mysticnel rerollolhato?
  • Zenszkij
    #69779
    Litany gyűrűt úgy betörtem mint a huzat! Nincs már rajta crit, hasznavehetetlen lett.
  • Sunrider924
    #69778
    A chesthez se kell, ezeket lehet gyurni kezdo 70eskent amig ad egy jot. Lvl 12es JC adja a Sovereign gyuut es amut amihez csak marquise kell es gold, olcso upgrade. Meg lehet farmolni a vendorokat is mert erdekes dolgok vannak naluk is neha.
    Alig toltam valamit crusaderen de most 800k unbuffed dmg/11m toughness, master speedfarm solo/4esparty es soloban megy a T1 is.
    Mindent felszedek es betorok, nem szamit ha lelassit, egyelore kell minden cucc. Master goblin tegnap dobta a Litany gyurut. Eddig jo a jatek.
  • kigyi
    #69777
    Ez gáz azért HC-ban, ha meg is halok itt ott :D :D Bocs ezt nem bírtam kihagyni :D
  • ktm99
    #69776
    70-es csizma enchanthoz kell Death's Breath, de pl. 70-es kesztyűhöz meg nem. Ez normális, vagy bug?:)
  • cleric
    #69775
    Amúgy meg, menj partiban. Még ha meg is halsz itt-ott, jobb exp, (tapasztalatom szerint) jobb drop. Meg mókásabb is. Jöhetsz velem is, master/t1, amelyik gördülékenyebb. Sztori mód act5-ben vagyok még, tegnap este lettem 70-es, rám is rámfér az upgrade, a 60-as gear elég instabil :) De ott az SG klán is, csomó open game van, és jó arcok vannak.
    Ha van jó drop, és a partiban nem kell annak, akinek esett, át is adható, csomó barbár/monk holmit átpasszoltam már én is (smart loot miatt most jobban esik az aktuális class-nak megfelelő cucc, de azért van bőven kivétel).