78965
  • gerey
    #69858
    Igen, igazából már a cache maga a bónusz. Bár jó lenne, ha járna mondjuk egy "nagyobb" cache a full clear-ért.
  • RatBaG #69857
    ha egy adott játékon belül megcsinálom mind az 5 actben a bountykat, van valami extra jutalom a végén, vagy csak az 5 cache aztán cső?
  • BloodYoungAgent
    #69856
    60-as szinten, DH-val, illetve barbárral, mennyi az a DPS, amitől már jónak számít? 30K-80K-250K?
  • Lammer
    #69855
    na egy ilyen duplaszeruseg HARDCOREon... :P

    minionbol elobb jott a plan, utana fonok dobta a macet :D

  • Lammer
    #69854
    Forum Pannoniae

    szeretettel fogadunk :)
  • Rita79
    #69853
    Azért jócskán van kihívás a sima játékban is azon felül, hogy megmeneküljünk az elitektől a HC-ban. Szóval találd meg a játékban a játékot, mert elég összetett ahhoz, hogy elszórakoztassa az embert. ÉS hadd ne soroljam a sok-sok millió motiváló szempontot.
  • gerey
    #69852
    Amúgy akik innen HC-znak ők milyen klánban vannak? Mert itt olvasom, hogy vagyunk jó páran, (igaz én csak nemrég tértem meg :D ), de a fórum klánjában esténként csúcsidőben, meg hétvégén, jó ha vagyunk 3-4-en HC-sek, de az 1-2 az átlag.
  • Strayhand
    #69851
    Egyébként időmilliomos végképp nem vagyok, a mostani karaktert még RoS előtt 1-2 héttel kezdtem és 53 órám van benne, még Act 5-öt sem vittem végig, és csak ezzel az egy karakterrel játszom. De HC-ban minden egyes játék élvezetes, akárhol is jársz, nincs értelme sietni, sokkal nyugodtabban, megfontoltabban játszasz (persze csak amíg életveszélybe nem kerülsz, mert akkor általában kétségbeesetten kapkodsz hogy milyen hülye voltál:D).
  • Strayhand
    #69850
    Én pl. azért HC-zom, mert a normál mód az baromi unalmas. Semmi kihívás, semmi izgalom, ha meghalsz, kb. 20 méterrel arrébb feléledsz és mész tovább. Multiban 10-15 másodpercre kiesel a fightból, ennyi (kivétel bossok ugye). Már rég nem játszanék, ha nem lenne HC. Gyakorlatilag egy másik játék. Amikor "progresszelsz" olyan nehézségen, amit még bírsz, akkor minden egyes elit pakk megjelenése izgalmas, mert tudod, hogy az életedért fogsz harcolni. Amikor pl. beszorítanak egy fallal, és rájössz, hogy hibáztál, mert a skilljeid is CD-n vannak, és próbálod hideg fejjel kitalálni, mit csinálj - persze nem megy, mert fel vagy pörögve és kapkodsz - aztán bevillan a vörös képernyő, de végül mégis túléled, az priceless.:) Pedig pl. a D2-ben eszembe se jutott hogy HC-zzak. Egyébként a mostani rendszerrel elég hamar fel lehet egy új karaktert húzni, na meg megmaradnak aparagon szintek is. Ha még mindig végig kellene 3x játszani az egészet max szinthez - na azt is meg lehet unni, de szerencsére én eddig csak saját hibámból haltam, DC-m még nem volt. Persze ami késik, nem múlik... De igen, eleve csak úgy érdemes elkezdeni, ha ezt el tudod fogadni.:)
  • Armite
    #69849
    Bugos nekem is.
  • Lammer
    #69848
    kerdes: nektek sem latszanak bnetes honlapon a rerollok?
  • Sunrider924
    #69847
    Ne varj tolem videot, leirtam, ha nem megy akkor nem megy, biztos az en keszulekemben van a hiba.
  • McHaals
    #69846
    kipóbáltam... nem megy. kérnék egy videót, ahol bemutatod :D
  • McHaals
    #69845
    énis próbáltam ezt, de nekem nem ment lentebb a cd csak ha elnyomtam az akaratot... na megnézem még 1x
  • Sunrider924
    #69844
    Nem tudom mi nem mukodik, irtam hogy spammeled a wrath generatort(nalam a smite)+blessed hammert+heavens fury. Amikor irtam, hogy ugrik a cd akkor pontosan igy ertettem, mert osszeadodik a sok 1 sec es ugrik az a pasztazo a skill cd-n, ha nem igy lenne lehet fel se figyelek ra, de jatszottam cm wizardon(pre 1.03) es ott ez megszokott dolog volt, azert lehetett permafreeze.
    Azt is irtam hogy nalam az Akarat cd-s felhasznalas, elitekre meg goblinra tartogatom, ennek ellenere a cd reduction varazslatos modon megis mukodik ha nem is use-olom, a heavens fury 20sec-je az tobbnyire meg 6 sec sincs, ugyanigy a bombardment 60 sec na az kb 10 sec erzesre, meg nem mertem le mert altalaban osszehuzom a fel terkepet, had porogjon a hammer.
    Mindegy, jot akartam de sajna melle ment, ezt a hibat is ki fogjak javitani es ugy gondoltam addig is hasznaljatok ki, nem eloszor csinalja ezt a Blizzard, hogy az uj class az durvan overpowered a tobbihez kepest, gondoltam szorakozzunk vele amig lehet, mert le lesz szepen korlatozva ez is.
    Nem ert ennyit az egesz.
  • McHaals
    #69843
    nem tudom ti hogy csináljátok, hogy nincs pénzetek... én t1 felé még nem nagyon mentem, a master és az expert a jellemző.
    ROS megjelenésekor kb 6 millám volt, most 12, pedig craftolgattam rendesen, kovács stb maxra húzva...
  • Armite
    #69842
    Hogy csinálod? Nekem nem működik passzívba, csak ha az akarat aktív.
  • Lammer
    #69841
    buszken vallalom a mazo idomilliomost^^

    ennek a blue postnak kifezejetten orulok amugy amit lentebb linkelt kollega, no majd meglatjuk, osszeszedek majd mondjuk 500 bloodshardot, oszt remelem jou lesz^^
  • skinnyman
    #69840
    Sztem csak mazochistak jatszanak hc-t. Egy olyan jatekban ami online only, es barmikor barmi hibabol (akar a jatek vagy szerver hibajabol) elszall a neted, ha nem eled meg tul 10 masodpercig akarmi van, ujrakezdhetsz tobb szaz ora farmolast. Szoval igen, mazochistak, azon belul is idomilliomosok :)
  • Lammer
    #69838
    torolve a flame...
    --Szerk---
  • hawkie22
    #69837
    Igen, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy hc-n játszom. Játszottam sc-n is, de ott valahogy a kihívás nincs meg, ha T6-on is akármikor felkelhetek a karakterrel.

    A bombardmentet még nem próbáltam, de akkor teszek egy próbát, hátha bejön.
    De egyébként igaz, amit Lammer mond, szerintem is kicsit elszámolták magukat a dev-ek a hc-n kiesö arany mennyiségével kapcsolatban. Itt nincs második esély. :)

    Én nem tartozom azon hc játékosok közé, akik ha elbuknak egy karit mondjuk 50 óra játék után, akkor megvonják a vállukat, oké, a gemeket meg a felszerelést buktam, de nem kár érte, és kezdenek egy másik karaktert.
    Jelenleg van egy 60as monkom, egy 67es barbárom és egy 70es crusaderem. Ebböl a cru a main és nem is tervezek több karaktert indítani.
    Ebböl következik a dolog, hogy nem megyek olyan nehézségi szintre, ahol tudom, hogy nagy eséllyel meghalok, mert nem bírom. Viszont többnyire ezeken a szinteken esik a több gold, a szorzóból kiindulva (nyilván a T6 az 1600%-os szorzóval igencsak csábító, csak mondjuk kb. 2 mp-ig élnék).
    Most akkor vagy a hc összes nehézségi szintjén ugyanannyi mennyiségü goldnak kéne esnie és csak az xp mennyisége lenne mindig több vagy nem tudom, hogy hogy lehetne a problémát megoldani. De nem jó az, ami most van.

    Én is csak azért tudtam felhalmozni RoS elött 6 milla goldot, mert még volt RMAH. Azóta ez az összeg lement 600K-ra és nem tudom, hogy mikor fogok megint ekkora "összeg" felett vagy esetleg még több felett rendelkezni belátható idön belül. Addig viszont mind a crafting, mind a gemfejlesztés, mind az enchanting terén meg vagyok löve, csak a mobokból/ládákból kiesö lootra számíthatok upgrade terén. Talán még gambling szóba jöhet a #69827-es hozzászólás alapján.

    U.i.: Nincs bajom az sc-s játékosokkal, de nekem pl. nem az sc T6 Malthael kill a world first, hanem majd ha valaki leölte hc T6-on. Akkor arra azt mondom, igen, volt segge kifarmolni a dolgokat és utána le is nyomta a kis mocskot (lehet, hogy azóta már megtette valaki, nem néztem utána). :)

    Ettöl függetlenül köszönöm a tanácsokat, kipróbálom öket, hátha bejön.

    U.i. 2: bocsi a wall of textért, nem volt szándékos. :)
  • tugyiti
    #69836
  • Különc
    #69834
    Annyit módosítottam Sunrider924 "unszolására" hogy beraktam a Law of Valort, és a játékmenetem kb annyiból áll, hogy azt elnyomom, rúnából +100% crit damage, majd szépen sorban mindent, szó szerint faceroll build
  • Különc
    #69832
    Mert 20 másodperccel csökkenti a Bombardment skill CD-jét
  • Traky70
    #69830
    Born's key-t sikerült valakinek szerezni? Ha igen, megosztaná, hogy hol és hogyan?
    Farming guide-ot én is láttam, de több mint 12 óra próbálkozás után 1 sem esett, sőt, összesen 2 unique mobbal találkoztam, ami elvileg dobhatja. Most ott tartok, hogy hagyom a francba :)
  • Aspyrin
    #69829
    Szép jó reggelt! :)
  • Frank99
    #69828
    Nemesfec#2215 please egy klán invitet...

    thx
  • LocalPatriot
    #69827
    First change: We're increasing the drop rate for Legendary items (this includes Set items) in Torment 1-6. Second change: We're significantly increasing the chance for an item purchased from Kadala to be a Legendary.
  • Sunrider924
    #69826
    Olvasd el a Rally runa tooltipjet, ott azt irja minden alkalommal amikor sebzest okozol mob(ok)nak akkor 50% eselyed van csokkenteni MINDEN SKILL cd-jet 1 sec-el. Ha valaha jatszottal cm wizardot akkor ugyanazt fogod latni a skilleknel most a crusadernel mint annak idejen a cm wizardon, nagyon durvan csokkent(ugrik) a cd amikor 2-3 hammer prorg korulotted, minnel nagyobb a tomeg annal inkabb.
    Azert irtam hogy a Heavnes fury spammelhetove valik, de nem csak az, most a Bombardment is kellemesen gyorsan jon vissza nekem. ES amint mondtam meg csak nem is kell elnyomni az AC-t csak legyen a skillbaron, en AC-t arra hasznalom hogy goblin/elite-re amikor eltolom a bombardmentet akkor elotte megbuffolom a dps-t, hogy ezt a megnovelt dps-t snapshotolja a bombardment skill. Tegnap T1en tobbszor oneshtoltam a goblint full hp-rol igy.
    Mindegy, ahogy Kulonc irta sok mas modon is jo a Crusader, ez amin en lovagoltam kicsit csalas gyanus, marmint olyan ertelemben, hogy valamelyik bamba dev benezte ezt a skillrunat, ki fogjak javitani hamarosan, mint ahogy a monkot mar hotfixeltek Unity ugyben, megiscsak nevetseges hogy oneshotolok eliteket Tormenten alig par ora jatekkal az indulas ota, mar megvan az unbuffed 1milla dps 10m toughnessel, tul gyors ez igy.
  • RatBaG #69825
    aranyeső...
  • hawkie22
    #69824
    Különc, miért használod a Lord Commander passzívot, ha se Steed Charge-od, se Phalanxod nincs?

    Sunrider, köszi az infókat (#69778), elindultam partyban, a solozást egyelöre hanyagolom. 68tól tényleg beindult a loot, tegnap este megléptem a 70et, jelenleg a statjaim: 250K dmg buffed, 7-8M toughness, kb. 10K healing buffed és emellé társul még kb. 7-900 allres. Tehát annyira már nem állok rosszul, persze van még hova fejlödni.
    Most egyelöre masteren és T1-en próbálkozom 4fös partykban. Masteren már elég jól tartom magam, T1 még kicsit nyögvenyelös.

    A gemeket fejleszteném, de nem bírom pénzmaggal. Szerintem 1 flawless marquise gem fejlesztésért 200K gold kicsit túlzás. Ennyi pénz nem esik a mobokból. Ráadásul a remove gem is iszonyat pénz és akkor még az enchantról, a blacksmithröl meg a magasabb szintü gemekröl nem is tettem említést.
    Death Breath sem esik, így a JC-t se tudom fejleszteni, egyelöre 11-es csak, még várom, hogy összegyüljön a megfelelö számü DB, aztán jöhet a Sovereign amu és gyürü.

    Én ezzel az Akkarat Champion skillen nem vagyok megbékélve. Bekapcsolom, nyomom a Blessed Hammert meg a Heavens Fury-t, de egy AC alatt talán ha 1x bejön a HF. 2x már nem tudom eltolni egy CD alatt. Vagy én csinálok valamit rosszul a Rally rúnával vagy nem tudom.

    Golddal kéne csinálnom valamit, csinálom ezerrel a Rifteket meg a Bountykat, de csak nem jön a lóvé. lvl70-en vagyok és van összesen 655K goldom. Nevetséges. Pedig már nem is betöröm a dolgokat, hanem eladom, a mostani pénzemböl úgyse tudok érdemben craftolni.
  • Sunrider924
    #69823
    LightRazzer bar szerintem inkabb viszarakom az alairasomba a battletag-em.
  • McHaals
    #69822
    linkeld már be lécci a profilod, kíváncsi vagyok a buildre
  • Tatyla
    #69821
    én már benne vagyok a Black Ravens klánba de bárkivel játszok ha felvesztek friend listbe
  • Különc
    #69820
    Pénzt kell farmolnom, mert elköltöttem
  • Sunrider924
    #69819
    Gemjeidet miert nem fejleszted? Fegyoba kotelezoen, de a stat gemmek is ugranak nem kicsit.
  • Különc
    #69818
    Olyasmi, skillek kb faceroll és kész
  • Dodo55
    #69817
    Nálunk a szomszéd üzlet brutálerős routere viccelte meg a wifinket egyszer a buta automata csatornaválasztójával, mert a szomszéd csatornák kihasználtságát már nem nézte, viszont a sugárzási tartomány meg ugye 20MHz esetén is 3 csatorna széles...

    Namost én voltam asszem a 10-esen, az a router meg az 1-es és a 11-es között váltogatott. Amikor a 11-esre váltott, akkor húgom (ő van nálunk wifin) nagyon szép lagokat kapott wowban. A jelerősség meg a sávszél megmaradt neki olyankor is, de a realtime kapcsolatai instabillá váltak.
  • Carlos
    #69816
    Namost képzeld el az én kálváriámat:
    Hétfő éjfélkor játék megvesz, hazamegy alszik.
    Kedd reggel hatkor játék indit és játszik örömmel.
    olyan 8:30 felé elkezd akadozni a játék és bimm gép kikapcs. Na fasza... Túlmelegedett... szétszed, kitakarit (portalanit), lehűt, bekapcsol...
    Bíííííííííííííííp bip-bip! (videókari ventillátor visit mint ami megveszett!)
    Tablet elő, bios sípolás csekkolás. Videókari. Csodás. Haverhoz gép átcigöl azt a karit berak, windows elindul szépen.

    Elszállta a videókártya. Vehettem újat... Kedden három körül tudtam csak folytatni a játékot és költöttem egy rakat pénzt... csodás!
  • chris0000
    #69815
    Thx az infokat.
    Be kell szerezni az rost.:)